FOTOT/ Seanca e parë plenare pa Bashkim Finon, deputetët mbajnë një minutë heshtje

para një dite - Top Channel

Kjo është seanca e parë plenare që zhvillohet pa deputetin Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta në 29 mars 2021, pas komplikacioneve që i shkaktoi koronavirusi. Sot nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi...

FOTOT/ Seanca e parë plenare pa Bashkim Finon, deputetët mbajnë një minutë heshtje

para një dite - Zhurnal

Kjo është seanca e parë plenare që zhvillohet pa deputetin Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta në 29 mars 2021, pas komplikacioneve që i shkaktoi koronavirusi. Sot nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi...

Deputetët mbajnë një minutë heshtje për Bashkim Finon

para një dite - Vizion Plus

Në seancën e parë plenare pas 25 prillit, deputetët e Kuvendit mbajtën një minutë heshtje për Bashkim Finon, që u nda nga jeta një muaj më parë për shkak të COVID-19. Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika...

VIDEO/ Seanca e parë plenare pa Bashkim Finon, deputetët mbajnë një minutë heshtje

para një dite - Top Channel

Kjo është seanca e parë plenare që zhvillohet pa deputetin Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta në 29 mars 2021, pas komplikacioneve që i shkaktoi koronavirusi. Sot nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi...

Të gjithë deputetët në këmbë, Kuvendi mban një minutë heshtje për Bashkim Finon

para një dite - Mapo

Në seancën e parë plenare, pas zgjedhjeve të 25 prillit, u mbajt një minutë heshtje në nder të ish-kryeministrit dhe ish-deputetit Bashkim Fino, i cili humbi jetën nga koronavirusi. Kjo seancë u drejtua...

Kuvendi sot pa Bashkim Finon, në tavolinën e tij vendosen lule të bardha

para një dite - ABC News

Seanca e parë plenare pas zgjedhjeve të 25 prillit, ka nisur me një minutë heshtje për nder të ish-deputetit, Bashkim Fino i cili u nda nga jeta në 29 mars 2021, pas komplikacioneve që i shkaktoi koronavirusi....

VIDEO- “E humbëm kur Shqipëria filloi të fitonte betejën me Covid”/ Deputetët e Kuvendit 1 minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos

para një dite - Panorama

Deputetët e Kuvendit kanë mbajtur një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos, i cili vdiq nga Covid 19 një muaj më parë. Nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi teksa vlerësoi kontributin...

Deputetët e mazhorancës e opozitës në këmbë, Kuvendi mban një minutë heshtje për Bashkim Finon

para një dite - BalkanWeb

Seanca e parë plenare, pas zgjedhjeve të 25 prillit, u drejtua nga zëvendës kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë, Vasilika Hysi. Kjo, është dhe mbledhja e parë plenare pas vdekjes së parakohshme të ish-deputetit...

Deputetët e mazhorancës e opozitës në këmbë, Kuvendi mban një minutë heshtje për Bashkim Finon

para një dite - Bota Sot

Seanca e parë plenare, pas zgjedhjeve të 25 prillit, u drejtua nga zëvendës kryetarja e Parlamentit të Shqipërisë, Vasilika Hysi. Kjo, është dhe mbledhja e parë plenare pas vdekjes së parakohshme të ish-deputetit...

I gjithë Kuvendi në këmbë, mbahet 1 minutë heshtje për vdekjen e Bashkim Finos

para një dite - Albeu

Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur ditën e sotme një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos. Vasilika Hysi: Më lejoni të kujtojmë atë që kemi humbur para disa ditësh. Ne kemi humbur një shok,...

Deputetët mbajnë 1 minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos

para një dite - ABC News

Në seancën e sotme plenare në Kuvendin e Republikës së Shqipërisë, deputetët e pranishëm në sallë kanë mbajtur një minutë heshtje për humbjen e deputetit Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta për shkak të...

Seanca e parë plenare pa Bashkim Finon, deputetët mbajnë një minutë heshtje

para një dite - Lexo

Kjo është seanca e parë plenare që zhvillohet pa deputetin Bashkim Fino, i cili u nda nga jeta në 29 mars 2021, pas komplikacioneve që i shkaktoi koronavirusi. Sot nënkryetarja e Kuvendit, Vasilika Hysi...

Mbahet një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos/ Deputetët të gjithë në këmbë

para një dite - Java News

Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur ditën e sotme një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos. Në fjalën e saj, drejtuesja e seancës Vasilika Hysi, deklaroi ne kemi humbur një shok, një mik një...

Kuvendi i gjithi në këmbë! Mbahet një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos

para një dite - Dosja.al

Kuvendi 4 Maj, 2021 11:14 TIRANË – Kuvendi i Shqipërisë ka mbajtur ditën e sotme një minutë heshtje për ndarjen nga jeta të Bashkim Finos. Vasilika Hysi: Më lejoni të kujtojmë atë që kemi humbur para disa...

Dy vakanca në Kuvend, Hysi: Pasojë e ndarjes nga jeta të Bashkim Finos dhe e dorëheqjes së Tom Doshit

para një dite - Dosja.al

Kuvendi 4 Maj, 2021 10:22 Vasilika Hysi: Janë krijuar dy vakanca si pasojë e ndarjes nga jeta të Bashkim Finos dhe nga dorëheqja së Tom Doshit vijon…

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK