Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat anti-Covid

para 7 dite - Zhurnal

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat anti-Covid

para 7 dite - RTK

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat antiCOVID

para 7 dite - Telegrafi

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

Rrokulliset traktori, vdiq një person

para 7 dite - RTV 21

Policia ka njoftuar se dje në fshatin Vërrnicë, të komunës së Mitrovicës, ka humbur jetën një burrë, i cili dyshohet se duke e drejtuar traktorin e ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rrugës duke u...

Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat anti COVID

para 7 dite - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

Vdes një person në Mitrovicë, u rrokullis me traktor

para 7 dite - Telegrafi

Një aksident me fatalitet ka ndodhur ditën e hënë në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Policia njofton se drejtuesi mashkull derisa ishte duke trajtuar traktorin dyshohet se ka humbur kontrollin duke u rrokullisur,...

Traktori i mori jetën një mitrovicasi

para 7 dite - RTV 21

Policia ka njoftuar se dje në fshatin Vërrnicë, të komunës së Mitrovicës, ka humbur jetën një burrë, i cili dyshohet se duke e drejtuar traktorin e ka humbur kontrollin dhe ka dalë jashtë rruge duke u...

816 gjoba për shkelje të masave antiCovid

para 7 dite - RTV 21

Për shkak të mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes së Covid-19, Policia e Kosovës në 24 orët e fundit policia ka shqiptuar 816 gjoba për qytetarët që nuk i respektuan masat e vendosura...

Vdes një person në Mitrovicë pas rrokullisjes me traktor

para 7 dite - Koha.net

Një person ka vdekur në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës pas një vetaksidenti me traktor. Sipas njoftimit nga Policia, drejtuesi derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se ka humbur kontrollin, dhe...

Vdes një person në Mitrovicë, u rrokullis me traktor

para 7 dite - RTK

Një aksident me fatalitet ka ndodhur ditën e hënë në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Policia njofton se drejtuesi mashkull derisa ishte duke trajtuar traktorin dyshohet se ka humbur kontrollin duke u rrokullisur,...

Mitrovicë: Rrokulliset traktori, vdes një person

para 7 dite - Bota Sot

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një vetaksidenti me traktor që ka ndodhur dje rreth orës 15:40 në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Drejtuesi i traktorit e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur...

Vetaksident me traktor, vdes mitrovicasi

para 7 dite - Zeri

Një aksident me fatalitet ka ndodhur të hënën në Mitrovicë. Policia ka raportuar se në fshatin Vërrnicë, rreth orës 15:40, ka ndodhur një vetaksident, në të cilin ka qenë i përfshirë një traktor. “Drejtuesi...

Mitrovicë – Vdes pasi rrokulliset me traktor

para 7 dite - Insajderi

Një aksident trafiku me fatalitet është shkaktuar të hënën në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës, njofton Insajderi. Sipas policisë, një person ka humbur kontrollin derisa ishte duke drejtuar traktorin dhe...

Mitrovicasi humb jetën pasi i rrokulliset traktori

para 7 dite - Bota Sot

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku...

Vetaksident me fatalitet në Mitrovicë, rrokulliset traktori dhe i merr jetën drejtuesit të tij

para 7 dite - Indeks online

Në mes të ditës së djeshme një vet aksident në të cilin ka qenë i përfshirë një traktor. Siç raporton Policia e Kosovës, drejtuesi i traktorit derisa po voziste atë, kishte humbur kontrollin dhe ka dalë...

Numër i madh i aksidenteve gjatë ditës së djeshme

para 7 dite - Lajmi.net

“Ka ndodhur një (vet)aksident në të cilin ka qenë përfshirë një traktor. Drejtuesi mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se ka humbur kontrollin, dhe ka dalë jashtë rrugës duke...

Dje, 816 qytetarë u gjobiten për mos-respektim të masave antiCOVID

para 7 dite - Lajmi.net

Derisa numri i rasteve aktive me COVID-19 është mjaftë i lartë, ngjashëm është edhe numri i gjobave të cilat janë shqiptuar së fundi për të gjithë ata që nuk kanë respektuar masat antiCOVID është mjaftë...

Mitrovicë: Rrokulliset traktori, vdes një person

para 7 dite - Epoka e Re

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një vetaksidenti me traktor që ka ndodhur dje rreth orës 15:40 në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Drejtuesi i traktorit e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur,...

Numër i madh i aksidenteve gjatë ditës së djeshme, shqiptohen edhe 848 gjoba trafiku

para 7 dite - Lajmi.net

“Ka ndodhur një (vet)aksident në të cilin ka qenë përfshirë një traktor. Drejtuesi mashkull kosovar derisa ishte duke drejtuar traktorin, dyshohet se ka humbur kontrollin, dhe ka dalë jashtë rrugës duke...

Brenda 24 orëve 816 qytetarë gjobiten për mos-respektim të masave antiCOVID

para 7 dite - Lajmi.net

Derisa numri i rasteve aktive me COVID-19 është mjaftë i lartë, ngjashëm është edhe numri i gjobave të cilat janë shqiptuar së fundi për të gjithë ata që nuk kanë respektuar masat antiCOVID është mjaftë...

Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat anti-Covid

para 7 dite - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

E dhimbshme: Mitrovicasi vdes pasi i rrokulliset traktori

para 7 dite - Lajmi.net

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku pastaj dyshohet se e ka humbur kontrollen, për të devijuar rrugën dhe rrokullisur....

Bie numri i tiketave në trafik, 848 tiketa të shqiptuara për 24 orë

para 7 dite - Arbresh

Policia e Kosovës për 24 orë ka shqiptuar gjithsej 848 tiketa në trafik, e që në krahasim me javët e kaluara ky numër është zvogëluar dukshëm, shkruan arbresh.info. Një ulje e till ka ndodhur edhe tek...

Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor.

para 7 dite - Infokusi

I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku pastaj dyshohet se e ka humbur kontrollen, për të devijuar rrugën dhe rrokullisur. Në vendin e ngjarjes kanë dalur Policia e Kosovës dhe ekipet...

Mitrovicë, vdes një person pasi humb kontrollin e traktorit

para 7 dite - Arbresh

Aksident me fatalitet ka ndodhur ditën e hënë në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës, shkruan arbresh.info. Policia njofton se drejtuesi mashkull derisa ishte duke trajtuar traktorin dyshohet se ka humbur kontrollin...

Dënohen 816 qytetarë, nuk respektuan masat anti-Covid

para 7 dite - Epoka e Re

Në 24 orët e fundit në Kosovë kanë ndodhur 52 aksidente trafiku, njëri prej tyre ishte me fatalitet, 24 me persona të lënduar kurse 27 tjerë me dëme materiale. Policia njofton se ka shqiptuar 848 tiketa...

Mitrovicasi vdes pasi i rrokulliset traktori

para 7 dite - Revista Kosovarja

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku...

52 aksidente trafiku në 24 orët e fundit, një nga ta me fatalitet

para 7 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 52 aksidente trafiku. Një nga aksidentet ka qenë me fatalitet, shkruan ATV. “ Fsh. Vërrnicë, Mitrovicë 03.05.2021-15:40. Ka ndodhur...

Mitrovicë: Rrokulliset traktori, vdes një person

para 7 dite - Epoka e Re

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një vetaksidenti me traktor që ka ndodhur dje rreth orës 15:40 në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Drejtuesi i traktorit e ka humbur kontrollin dhe është rrokullisur...

816 gjoba në bazë të ligjit anti-Covid

para 7 dite - ATV Live

Policia e Kosovës ka publikuar raportin 24 orësh. Gjatë kësaj kohe janë shqiptuar 816 gjoba ndaj atyre që nuk kanë respektuar masat për parandalimin e shpërndarjes së koronavirusit, shkruan ATV. Në raportin...

I rrokulliset traktori, vdes në vend burri nga Mitrovica

para 7 dite - Gazeta Metro

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku...

Mitrovicasi humb jetën pasi i rrokulliset traktori

para 7 dite - Ekonomia Online

Një aksident me fatalitet ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku...

Vdes një person në Mitrovicë pasi i rrokulliset traktori

para 7 dite - ATV Live

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Vërrnicë të Mitrovicës. Një person ka humbur jetën si pasojë e një vetaksidenti me traktor. I ndjeri mësohet se ka qenë duke e vozitur traktorin, ku pastaj...

Shqiptohen 952 gjoba anti-COVID

para një jave - Insajderi

Policia e Kosovës ka njoftuar se për 24 orë, ka shqiptuar 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID’19, përcjell Insajderi. Tiketat janë shqiptuara në bazë të ligjit antiCOVID–19 të miratuar nga...

952 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

para një jave - RTV 21

Për shkak të mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes së virusit korona, Policia e Kosovës po vazhdon që të gjobisë personat fizikë dhe juridikë. Vetëm në 24 orët e fundit policia ka shqiptuar...

Policia shqipton 952 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19

para një jave - Telegrafi

Policia e Kosovës për 24 orë ka shqiptuar 952 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19. Tiketat janë shqiptuara në bazë të ligjit antiCOVID–19. Ndryshe, Policia e Kosovës po vazhdon me inspektimin...

952 persona gjobiten për shkak të mosrespektimit të masave anti-Covid

para një jave - OraInfo

Dje Policia ka shqiptuar 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid. Vetë gjatë ditës së diel Policia e Kosovës, ka shqiptuar 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid. Lajmi është bërë i ditur...

38 aksidente trafiku brenda ditës

para një jave - Indeks online

Në 24 orët e fundit kanë ndodhur 38 aksidente trafiku në territorin e Kosovës. Policia ka njoftuar se 16 aksidente janë regjistruar me persona të lënduar ndërsa 22 tjera me dëme materiale. Ndaj pjesëmarrësve...

Policia shqipton 952 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19

para një jave - RTK

Policia e Kosovës për 24 orë ka shqiptuar 952 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID-19. Tiketat janë shqiptuara në bazë të ligjit antiCOVID–19. Ndryshe, Policia e Kosovës po vazhdon me inspektimin...

Shqiptohen 952 gjoba për mosrespektim të masave antiCOVID

para një jave - Koha.net

Policia e Kosovës ka shqiptuar 952 tiketa për mosrespektim të masave antiCOVID në 24 orët e fundit. Sipas njoftimit të Policisë në 24 orët e fundit janë shqiptuar edhe 926 tiketa trafiku, ndërsa janë shkaktuar...

Shqiptohen 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

para një jave - Infokusi

Për shkak të mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes së virusit korona, Policia e Kosovës po vazhdon që të gjobisë personat fizikë dhe juridikë. Vetëm në 24 orët e fundit policia ka shqiptuar...

Policia shqipton 952 gjoba për mos respektimin e masave anti-COVID, arrestohen 16 persona

para një jave - Bota Sot

Policia e Kosovës ka shqiptuar 952 gjoba brenda 24 orëve për mos respektimin e masave anti-Covid19. Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24-orësh nga Policia e Kosovës. Sipas raportit, brenda 24 orëve...

Rreth 1000 qytetarë u gjobitën të dielën për mosrespektim të masave anti-COVID

para një jave - Zeri

Të dielën janë gjobitur rreth 1000 qytetarë të cilët nuk kanë respektuar masat anti-COVID. Në raportin e policisë bëhet e ditur se gjatë 24 orëve të fundit janë shqiptuar 952 gjoba në bazë të ligjit COVID-19,...

952 gjoba për shkelje të masave anti-covid, 926 për shkelje të rregullave në trafik

para një jave - Arbresh

Policia e Kosovës ka gjobitur 952 persona për shkelje të masave anti-covid, dhe 926 persona për shkelje të rregullave në trafik. Në 24 orëshin e fundit, raportohet për 16 aksidente me të lënduar dhe 22...

Policia shqipton 952 gjoba për mos respektimin e masave anti-COVID, arrestohen 16 persona

para një jave - Lajmi.net

Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24-orësh nga Policia e Kosovës, shkruan lajmi.net. Sipas raportit, brenda 24 orëve janë shqiptuar 926 tiketa trafiku, janë raportuar 22 aksidente trafiku me dëme...

Shqiptohen 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-COVID

para një jave - KosovaPress

Për shkak të mosrespektimit të masave për parandalimin e përhapjes së virusit korona, Policia e Kosovës po vazhdon që të gjobisë personat fizikë dhe juridikë. Vetëm në 24 orët e fundit policia ka shqiptuar...

Shqiptohen 952 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

para një jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës ka shqiptuar 952 tiketa për mosrespektim të masave anti-Covid në 24 orët e fundit. Sipas njoftimit të Policisë në 24 orët e fundit janë shqiptuar edhe 926 tiketa trafiku, ndërsa janë...

38 aksidente trafiku në 24 orët e fundit

para një jave - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 38 aksidente trafiku. Nga ta 16 kanë qenë me të lënduar dhe 22 të tjerë me dëme materiale, shkruan ATV. Po ashtu policia ka njoftuar...

952 gjoba në bazë të ligjit anti-Covid

para një jave - ATV Live

Policia e Kosovës ka publikuar raportin 24 orësh. Gjatë kësaj kohe janë shqiptuar 952 gjoba ndaj atyre që nuk kanë respektuar masat për parandalimin e shpërndarjes së koronavirusit, shkruan ATV. Në raportin...

924 qytetarë gjobiten brenda 24 orëve për mos-respektim të masave antiCOVID

para një jave - Lajmi.net

Gjatë ditës së djeshme janë konfirmuar edhe 187 raste të reja ndërsa kanë humbur jetën pesë pacientë. Tani për tani numri i rasteve aktive me koronavirus është 8 mijë e 567. Derisa vendi po vazhdon të...

924 gjoba për mosrespektim të masave anti-covid

para një jave - KosovaPress

Policia e Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit, në qytete të ndryshme të Kosovës, ka shqiptuar 924 tiketat në bazë të ligjit Covid-19. Policia gjithashtu ka shqiptuar edhe 1057 tiketa trafiku. Ndërkohë,...

1013 gjoba për mosrespektim të masave anti-Covid

para një jave - KosovaPress

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në qytete të ndryshme të Kosovës ka shqiptuar 1013 tiketa në bazë të ligjit Covid-19. Policia po ashtu ka shqiptuar 1432 tiketa trafiku. Ndërkohë,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK