Arrestohen 3 persona në Vlorë, ja për çfarë akuzohen

para një dite - Zhurnal

Policia e Vlorës ka vënë nën pranga dy vëllezër, pasi dyshohet se kanë vjedhur një automjet tip “Nisan” në pranësi të shtetasi me inicialet A.B. Po ashtu, është vënë nën pranga një 44-vjeçar pasi ka kanosur...

Makina iu shkrumbua nga flakët, pronari: Nuk kishte çfarë ti bënte as zjarrëfiksja, mbaroi për çerek ore

para një dite - Albeu

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në qyetetin bregdetar të Vlorës një makinë është shkrumbuar nga flakët. Makina tip “Opel” është përfshirë nga flakët teksa ishte e parkuar në lagjen “Partizani”. Dyshohet...

Arrestohen 3 persona në Vlorë, ja për çfarë akuzohen

para një dite - Top Channel

Policia e Vlorës ka vënë nën pranga dy vëllezër, pasi dyshohet se kanë vjedhur një automjet tip “Nisan” në pranësi të shtetasi me inicialet A.B. Po ashtu, është vënë nën pranga një 44-vjeçar pasi ka kanosur...

Makina merr flakë në ecje

para një dite - Vizion Plus

Një automjet është djegur në qytetin e Vlorës. Makina tip “Opel Zafira” ka qenë në ecje e sipër teksa drejtuesi i mjetit ka parë të dilte tym nga pjesa e motorit dhe ka dalë dhe ka tentuar të fikë flakët....

Merr flakë në ecje e sipër automjeti në Vlorë, drejtuesi rrëfen si ndodhi ngjarja: Mbaroi për çerek ore…

para një dite - Top Channel

Një automjet tip “Opel Zafira” ka marrë flakë në ecje e sipër në qytetin e Vlorës. Drejtuesi i mjetit, i identifikuar si Ramazan Dëraj ka parë të dilte tym nga pjesa e motorit dhe ka dalë jashtë duke tentuar...

Digjet makina e parkuar në Vlorë, policia jep detaje: Ja kujt i përket

para një dite - BalkanWeb

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona, gjatë orëve të fundit, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu, uniformat blu të Vlorës njoftojnë se një makinë tip “Opel” është djegur mëngjesin...

Digjet makina e parkuar

para një dite - Klan

Digjet makina e parkuar Një automjet u përfshi nga flakët mëngjesin e kësaj të marte në Vlorë. Burime zyrtare të policisë thonë se zjarri u konstatua rreth orës 09:30, në lagjen “Partizani”. Makina Opel...

Shkrumbohet nga flakët një makinë në Vlorë, flet pronari

para një dite - ABC News

VLORË – Një makinë është shkrumbuar nga flakët mëngjesin e sotëm në qytetin e Vlorës. Mësohet se makina tip “Opel” ka marrë flakë teksa ishte e parkuar në lagjen “Partizani”. Dyshohet se shkak i djegies...

Shkrumbohet në pak minuta makina në Vlorë, shoferi tregon tmerrin

para një dite - NOA

Një automjet tip “Opel Zafira” ka marrë flakë në ecje e sipër në qytetin e Vlorës, duke krijuar panik. Makina është shkrumbuar tërësisht, ndërsa zjarrëfikësja kur mbërriti nuk kishte asgjë për të bërë....

Vlorë/ Digjet makina e parkuar, policia jep detaje: Ja kujt i përket

para një dite - NOA

Policia e Vlorës ka arrestuar tre persona, gjatë orëve të fundit, pasi akuzohen për vepra të ndryshme penale. Gjithashtu, uniformat blu të Vlorës njoftojnë se një makinë tip “Opel” është djegur mëngjesin...

Arrestohen 3 persona në Vlorë, ja për çfarë akuzohen

para një dite - Bota Sot

Policia e Vlorës ka vënë nën pranga dy vëllezër, pasi dyshohet se kanë vjedhur një automjet tip “Nisan” në pranësi të shtetasi me inicialet A.B. Po ashtu, është vënë nën pranga një 44-vjeçar pasi ka kanosur...

Merr flakë makina ‘Opel’ në Vlorë, policia jep detajet e para

para një dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 4 Maj, 2021 10:28 Merr flakë makina në Vlorë, policia jep detajet e para vijon..

Ishte i parkuar pranë banesës, shkrumbohet nga flakët mjeti në Vlorë (Video)

para një dite - FaxWeb

Një automjet tip Opel është përfshirë nga flakët në lagjen Partizani të Vlorës. Ka qenë pronari i mjetit ai që ka vënë re flakët e zjarrit në makinë dhe menjëherë ka njoftuar ekipin e zjarrfikësve. Nuk...

Digjet makina në Korçë

para 3 dite - Bota Sot

Digjet një automjet në bulevardin kryesor të qytetit të Korçës. Ngjarja sipas policisë lokale ka ndodhur në orët e mbrëmjes së të dielës në Bulevardin “Republika” të këtij qyteti. Të njëjtat burime thanë...

Digjet makina në Korçë

para 3 dite - Vizion Plus

Digjet një automjet në bulevardin kryesor të qytetit të Korçës. Ngjarja sipas policisë lokale ka ndodhur në orët e mbrëmjes së të dielës në Bulevardin “Republika” të këtij qyteti. Të njëjtat burime thanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK