Nga sot fillon pagesa e ndihmës sociale

para një dite - Zhurnal

Shkup, 4 maj – Zhurnal.mk – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informon se ka filluar pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale dhe civile (të gjitha të drejtat në para) për muajin prill të vitit...

MPPS: Vijon pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale, fëmijërore dhe civile

para një dite - Koha.mk

Shkup, 4 maj – Ministria e Punës dhe Politikës Sociale informon se ka filluar pagesa e të drejtave nga mbrojtja sociale dhe civile (të gjitha të drejtat në para) për muajin prill të vitit 2021. “Shfrytëzuesit...

Fillon pagesa e ndihmës sociale për muajin prill në Maqedoni

para një dite - Telegrafi

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se sot filloi pagesa e pagesës sociale dhe pagesës për mbrojtje civile dhe të fëmijëve për muajin prill. Përdoruesit e këtyre që kanë kartela do të mund...

Fillon pagesa e ndihmës sociale për muajin prill në Maqedoni

para një dite - Bota Sot

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se sot filloi pagesa e pagesës sociale dhe pagesës për mbrojtje civile dhe të fëmijëve për muajin prill. Përdoruesit e këtyre që kanë kartela do të mund...

Fillon pagesa e ndihmës sociale për muajin prill në Maqedoni

para një dite - Arbresh

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se sot filloi pagesa e pagesës sociale dhe pagesës për mbrojtje civile dhe të fëmijëve për muajin prill. Përdoruesit e këtyre që kanë kartela do të mund...

MPPS: Fillon pagesa e ndihmës sociale për muajin prill

para një dite - Almakos

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se sot filloi pagesa e pagesës sociale dhe pagesës për mbrojtje civile dhe të fëmijëve për muajin prill. Përdoruesit e këtyre që kanë kartela do të mund...

MPPS: Fillon pagesa e ndihmës sociale për muajin prill

para një dite - News Tv

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njoftoi se sot filloi pagesa e pagesës sociale dhe pagesës për mbrojtje civile dhe të fëmijëve për muajin prill. Përdoruesit e këtyre që kanë kartela do të mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK