Shqiptarët shpëtojnë paratë nga shkatërrimi i tyre nga korrupsioni

para një jave - Top Channel

A e dini se për çfarë po ndodh gjatë këtyre 24 orëve? Nga dita në ditë, për dekada, paratë që u përkasin të gjithë qytetarëve të Shqipërisë, shpërdorohen para syve të tyre. Korrupsioni i shkakton dëme...

Fushata antikorrupsion/ Efekte nga shkatërrimi i parave

para një jave - Top Channel

Shkatërrimi i këtyre parave ishte shfaqja simbolike që realizoi Nisma Rajonale Kundër Korrupsionit këtë të enjte në Tiranë. Me moton jep alarmin, kjo fushatë synon që të ndërgjegjësojë qytetarët që të...

Shqiptarët shpëtojnë paratë nga shkatërrimi i tyre nga korrupsioni

para një jave - Fakti Ditor

A e dini se për çfarë po ndodh gjatë këtyre 24 orëve? Nga dita në ditë, për dekada, paratë që u përkasin të gjithë qytetarëve të Shqipërisë, shpërdorohen para syve të tyre. Korrupsioni i shkakton dëme...

Nisma “Jep Alarmin”: Denonconi korrupsionin

para një jave - ABC News

Nga Ermal Vija Me performancën në rrugë synohet të tërhiqet vëmendja ndaj dëmit që korrupsioni i shkakton shoqërisë dhe rolin e rëndësishëm që çdo person duhet të ketë në luftën kundër korrupsionit. Një...

‘Jep alarmin për t’i dhënë fund!’, fushata e BE për ndërgjegjësimin e qytetarëve për të luftuar korrupsionin

para një jave - Panorama

Qytetarëve shqiptarë u bëhet thirrje të japin alarmin kur konstatojnë raste të korrupsionit. “ Jep alarmin për t’i dhënë fund !” është fushata e nisur me mbështetjen e BE për sensibilizim. “Sinjalizo/Jep...

Shqiptarët shpëtojnë paratë nga shkatërrimi i tyre nga korrupsionit! Nisma Rajonale Kundër Korrupsionit bën fushatë edukuese në Tiranë

para një jave - Dosja.al

Shfaqja ne Pedonale 10 Qershor, 2021 17:14 A e dini se për çfarë po ndodh gjatë këtyre 24 orëve? Nga dita në ditë, për dekada, paratë që u përkasin të gjithë qytetarëve të Shqipërisë, shpërdorohen para...

Në vetëm 2,5 orë, qytetarët e Tiranës “ruajtën” nga shkatërrimi 2,867,400 LEK Organizatorët i thërrasin qytetarëve të “Japin alarmin për t’i dhënë fund”

para një jave - BalkanWeb

Shkatërrimi publik i parave është në zhvillim e sipër në Shëtitoren “Murat Toptani” (Pedonalja e Tiranës) dhe do të zgjasë për 24 orë. Organizuesit i ftojnë qytetarët të marrin pjesë dhe të “shpëtojnë”...

Në vetëm 7 orë, qytetarët e Tiranës “ruajtën” nga shkatërrimi half a million LEKBAM. Organizatorët i thërrasin qytetarëve të “Japin alarmin për t’i dhënë fund”

para një jave - BalkanWeb

Shkatërrimi publik i parave është në zhvillim e sipër në Shëtitoren “Murat Toptani” (Pedonalja e Tiranës) dhe do të zgjasë për 24 orë. Organizuesit i ftojnë qytetarët të marrin pjesë dhe të “shpëtojnë”...

“Thyerje e heshtjes” ndaj korrupsionit – Nisma vjen në Tiranë, nxit qytetarët të sinjalizojnë rastet për të mbrojtur paratë publike

para një jave - Scan TV

“Jep alarmin për t’i dhënë fund!” është një pjesë e fushatës edukuese-informuese që po realizohet nga Nisma Rajonale Kundër Korrupsionit, me mbështetjen financiare të Bashkimit Evropian, në kuadër të projektit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK