Risi në WhatsApp, njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Portalb

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij. Risia e fundit e WhataApp është fshirja automatike...

Risia/ Njihuni me funksionet e reja të WhatsApp

para një jave - Lexo

Mesazhet që fshihen vetë janë një nga funksionet e para të konfirmuara për të ardhmen e WhatsApp. WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri...

Risia nga WhatsApp: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Zhurnal

Mesazhet që fshihen vetë janë një nga funksionet e para të konfirmuara për të ardhmen e WhatsApp. WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri...

WhatsApp vjen me risi këtë verë

para një jave - CBC

WhatsApp për momentin është një ndër aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, dhe këtë verë kjo kompani do të sjell disa risi për përdoruesit e tij. Versioni më i ri i WhatsApp, do të mundësojë...

Risia nga WhatsApp: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Fakti Ditor

Mesazhet që fshihen vetë janë një nga funksionet e para të konfirmuara për të ardhmen e WhatsApp. WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri...

Risia nga WhatsApp: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Lajmi.net

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij, shkruan lajmi.net. Risia e fundit e WhataApp është...

WhatsApp vjen me risi: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Bota Sot

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij. Risia e fundit e WhataApp është fshirja automatike...

Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit WhatsApp

para një jave - Bota Press

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij. Risia e fundit e WhataApp është fshirja automatike...

Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit WhatsApp

para një jave - Bota Sot

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij. Risia e fundit e WhataApp është fshirja automatike...

WhatsApp vjen me risi: Njihuni me funksionet e reja të aplikacionit

para një jave - Albeu

WhatsApp, një nga aplikacionet më të përdorura të mesazheve në botë, po përgatitet të prezantojë një seri karakteristikash të reja për përdoruesit e tij. Risia e fundit e WhataApp është fshirja automatike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK