Pas shkarkimit, Meta dekreton marrëveshjen me SHBA për ekstradimin

para një jave - TV21

Një ditë pas shkarkimit nga Kuvendi i Republikës së Shqipërisë me 104 vota pro, 7 kundër dhe 3 abstenim, presidenti Ilir Meta ka dekretuar këtë të enjte shpalljen e katër ligjeve. Këto ligje ratifikojnë...

“Marrëveshje me SHBA-në dhe Gjermaninë”/ Presidenti Meta dekreton katër ligjet

para një jave - Top Channel

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shpalljen e katër ligjeve ditën e sotme. Ai ka dekretuar ligjin “Për ratifikimin e traktatit të ekstradimit ndërmjet qeverisë së Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë...

Një ditë pas shkarkimit Presidenti dekreton 4 ligje të Kuvendit, mes tyre dhe një pakt ekstradimi me SHBA

para një jave - NOA

Presidenti Ilir Meta, ka dekretuar hyrjen në fuqi të katër marrëveshjeve ndërkombëtare me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe me Gjermaninë. Mes dekretimeve është edhe ligji që ratifikon marrëveshjen e...

Ilir Meta dekreton marrëveshjen me SHBA-në për ekstradimin

para një jave - InfoShqip

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka dekretuar sot shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Presidenti Meta vijon punën, dekreton 4 ligje të rëndësishme për marrëveshjet me SHBA-të dhe Gjermaninë

para një jave - BalkanWeb

Një ditë pas shkarkimit nga parlamenti, Presidenti i Republikës Ilir Meta vijon normalisht punën. Kreu i Shtetit ka dekretuar sot 4 ligje të rëndësishme për marrëveshjet me SHBA-të dhe Gjermaninë. Presidenti...

1 ditë pas shkarkimit nga Kuvendi, Meta dekreton 4 ligje

para një jave - Klan

1 ditë pas shkarkimit nga Kuvendi, Meta dekreton 4 ligje Presidenti Ilir Meta ka dekretuar të enjten shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur...

Parlamenti e shkarkoi, por Meta vijon punën i qetë

para një jave - Vizion Plus

Një ditë pasi 104 deputetë votuan për shkarkimin e tij, presidenti Ilir Meta duket se vijon punën i qetë. Këtë të enjte ai dekretoi katër ligje që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së...

Meta miraton 4 ligje, mes tyre dhe ai i ekstradimit në SHBA

para një jave - Albeu

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar sot 4 ligje, mes tyre dhe atë të ekstradimit në SHBA. “Me Dekretin nr. 13096, datë 09.06.2021, ka shpallur Ligjin nr. 67/2021 “Për ratifikimin e traktatit të ekstradimit...

LAJM I FUNDIT/ Një ditë pas shkarkimit, Presidenti Meta dekreton 4 ligje që ratifikojnë marrëveshjet me SHBA-të dhe Gjermaninë. Ja për çfarë bëhet fjalë

para një jave - Panorama

Një ditë më parë, Kuvendi e shkarkoi Ilir Metën nga posti i presidentit me 104 vota, por puna e tij vazhdon normalisht. Ditën e sotme, Kreu i Shtetit ka dekretuar 4 ligje që kanë të bëjnë me disa marrëveshje...

Marrëveshje ratifikimi me SHBA e Gjermaninë, Meta dekreton katër ligje

para një jave - Mapo

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar sot shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Republikën...

E FUNDIT/ Meta dekreton marrëveshjen me SHBA për ekstradimin

para një jave - ABC News

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, ka dekretuar sot shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Republikën...

Ilir Meta dekreton marrëveshjen me SHBA-në për ekstradimin

para një jave - Zyrtare

Presidenti i Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta, ka dekretuar sot shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës...

Një ditë pas shkarkimit, Meta dekreton 4 ligje! Mes tyre, marrëveshja me SHBA për ekstradimet

para një jave - Java News

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar të enjten shpalljen e katër ligjeve, që ratifikojnë marrëveshje ndërkombëtare të Republikës së Shqipërisë, lidhur me Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Republikën Federale...

“Marrëveshje me SHBA-në dhe Gjermaninë”, Meta dekreton katër ligjet

para një jave - Arbresh

Presidenti Ilir Meta ka dekretuar shpalljen e katër ligjeve ditën e sotme. Ai ka dekretuar ligjin “Për ratifikimin e traktatit të ekstradimit ndërmjet qeverisë së Republikës së Shqipërisë dhe qeverisë...

Parlamenti e shkarkoi, Meta vijon detyrën, dekreton marrëveshjet me ShBA-të dhe Gjermaninë

para një jave - FaxWeb

Presidenti i vendit Ilir Meta ka dekretuar ditën e sotme 4 ligje të ardhura nga parlamenti, më të cilat ratifikohen marrëveshje ndërkombëtare mes Shqipërisë dhe ShBA-ve, por edhe me Gjermaninë. Njoftim...

Dje Kuvendi e SHKARKOI! Meta bën hapa pas? Dekreton 4 ligje, edhe marrëveshjen e RËNDËSISHME me Amerikën

para një jave - Dosja.al

Presidenti Ilir Meta në Kuvend, momenti kur u betua si President 10 Qershor, 2021 18:27 Njoftim i Institucionit të Presidentit të Republikës 10 qershor 2021 Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK