Misteri i vdekjes së shefit të Antidrogës së Ulqinit

para një jave - Klan

Misteri i vdekjes së shefit të Antidrogës së Ulqinit Autopsia: Ka marrë një plumb në kokë nga afër Mbetet e mbuluar nga misteri vdekja e shefit të Antidrogës së Ulqinit Rudolf Elezoviç. Trupi i tij u gjet...

Ish-shefi i antidrogës u vra me një plumb në kokë

para një jave - Arbresh

Detaje të reja kanë dalë nga vrasja e ish-shefi i Antidrogës, Rudolf Elezoviç. Një ditë pas gjetjes së turpit të tij në Ulqin, autopsia ka konfirmuar se ai është vrarë me 1 plumb në kokë. Sipas mediave...

Nënpunësi i lartë i policisë malazeze Elezoviq i cili u zhduk në Shqipëri, është vrarë

para një jave - Koha.mk

Tiranë, 10 qershor = – Trupi i pajetë i një burri i gjetur në vendin e Shën Gjini afër Ulqinit i përket nënpunësit të lartë të policisë malazeze Rudolf Elezoviq (54), i cili është zhdukur që prej 27 majit....

Misteri i vdekjes së shefit të Antidrogës së Ulqinit

para një jave - Flaka

Autopsia: Ka marrë një plumb në kokë nga afër Mbetet e mbuluar nga misteri vdekja e shefit të Antidrogës së Ulqinit Rudolf Elezoviç. Trupi i tij u gjet i pajetë 2 ditë më parë në afërsi të fshatit Shëngergj,...

U gjet i pajetë, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e policisë

para një jave - Mapo

Mbrëmjen e së martës u gjet në Shëngjergj të Ulqinit trupi i pajetë i ish-shefit të Policisë së Malit të Zi Rudolf Elezoviç. Elezoviç ishte zhdukur prej 27 majit dhe nuk dihej asgjë për fatin e tij, deri...

Konfirmon ekspertiza malazeze: Elezoviç u vra me një plumb në kokë

para një jave - Panorama

Ekspertët e mjekësisë ligjore të Malit të Zi, konfirmojnë se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është qëlluar me një plumb në kokë, para dhjetë ditësh. Hetuesit dyshojnë se oficeri i antidrogës së Ulqinit...

Del autopsia, ish-shefi i Antidrogës në Ulqin u vra me një plumb në kokë, skema që përdorën autorët për të fshehur gjurmët

para një jave - BalkanWeb

Të tjera detaje tragjike dalin në dritë në lidhje me vrasjen e shefit të Antidrogës të Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Mediat e huaja raportojnë se ka qenë autopsia ajo që ka konfirmuar se Elezoviç është vrarë...

Shefi i antidrogës u qëllua me plumb në kokë para 10 ditësh, u vra në vend tjetër për të humbur gjurmët

para një jave - Gazeta Express

Zbardhet ekspertiza mjekoligjore e trupit të pajetë të ish-shefit të antidrogës, Rudolf Elezoviç. Policia dhe autoritetet malazeze bëjnë me dije se ai është qëlluar me plumb në kokë, rreth 10 ditë më parë....

U gjet i vrarë/ Fjolla Morina zbulon lidhjen që kishte me ish-shefin e anti-drogës së Ulqinit

para një jave - BalkanWeb

SHBA Rudolf Elezoviç, ish-shefi i policisë së Ulqinit duket se ka qenë një mik i afërt i këngëtares Fjolla Morina. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka zbuluar këtë fakt, duke ngushëlluar në rrjetet sociale...

U tha se u vetëvra, por ekspertiza mjeko-ligjore tregon të kundërtën: Ish-oficeri malazez, Rudolf Elezoviç, u qëllua me plumb në kokë, u vra para 10 ditësh

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Një ditë pas vrasjes së ish-oficerit të antidrogës malazeze, ka dalë edhe ekspertiza e tij mjeko-ligjore. Sipas kësaj ekspertize është konfirmuar se oficeri i...

E FUNDIT/ 10 ditë i vdekur, ekspertiza zbulon si u ekzekutua ish-shefi i drogës nga “miqtë” trafikantë

para një jave - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga zhdukja dhe gjetja e kufomës së ish-shefit të Antidrogës, Rudolf Elezoviç në Ulqin. Burimet bëjnë me dije se ish-shefi i drogës është qëlluar me një plumb në kokë dhe ka...

Del ekspertiza mjeko-ligjore, ja nga çfarë vdiq oficeri i antidrogës Rudolf Elezoviç

para një jave - GazetaBlic

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Ekspertiza: Elezoviç u ekzekutua me plumb në kokë 10 ditë më parë

para një jave - Mapo

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Ekspertiza: Elezoviç u ekzekutua me plumb në kokë, 10 ditë më parë

para një jave - Bota Sot

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Ekspertiza: Elezoviç u ekzekutua me plumb në kokë, 10 ditë më parë

para një jave - ABC News

Nga Nevila Dervishi Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb...

Del ekspertiza për oficerin e antidrogës që u gjet i vdekur në Ulqin

para një jave - Lajmi.net

Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit dyshojnë se oficeri i antidrogës së Ulqinit dhe Tivarit është ekzekutuar në një vend tjetër dhe më pas është...

Del ekspertiza mjeko-ligjore, ja nga çfarë vdiq oficeri i antidrogës Rudolf Elezoviç

para një jave - Infokusi

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Ekspertiza/ Konfirmohet se oficeri i antidrogës, Elezoviç u ekzekutua me plumb në kokë 10 ditë më parë

para një jave - Java News

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Del ekspertiza për oficerin e antidrogës që u gjet i vdekur në Ulqin

para një jave - Revista Kosovarja

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Ekspertiza: Ish-shefi i antidrogës është varë me 1 plumb në kokë para 10 ditësh

para një jave - Gazeta Metro

Ekspertiza ka konfirmuar se ish-shefi shqiptar i antidrogës në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç është varë me 1 plumb në kokë para 10 ditësh. Megjithatë mediet malazeze, bëjnë me dije se policia nuk ka gjetur...

Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Lajm

E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës 10/06/2021 16:29 E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës Trupi i pajetë që u...

E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Almakos

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

Del ekspertiza mjeko-ligjore, ja nga çfarë vdiq oficeri i antidrogës Rudolf Elezoviç

para një jave - Bota Press

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Del ekspertiza për oficerin e antidrogës që u gjet i vdekur në Ulqin

para një jave - Gazeta Metro

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

Nuk u duhej më, e hoqën qafe! Autopsia i tregon të gjitha, Elezoviç u vra me tek plumb në kokë, prej 10 ditësh kishte vdekur

para një jave - Dosja.al

Rudolf Elezoviç 10 Qershor, 2021 16:23 MALI I ZI- Detaje të reja nga vrasje e ish-shefi i Antidrogës, Rudolf Elezoviç. Autopsia ka konfirmuar se ai është vrarë me 1 plumb në kokë. Pas kryerjes së autopsisë...

Gjetja e trupit të Rudolf Elezoviç, del ekspertiza mjeko-ligjore: U qëllua me plumb në kokë, u vra para 10 ditësh

para një jave - FaxWeb

Ekspertiza malazeze ka konfirmuar se oficeri i antidrogës, Rudolf Elezoviç është ekzekutuar përpara 10 ditësh. Ekspertët e mjekësisë ligjore konfirmojnë se ai është qëlluar me një plumb në kokë. Hetuesit...

U gjet i vdekur në lum, cilat janë dyshimet për vrasjen e shefit të antidrogës në Ulqin

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga E. V Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga këqyrja e trupit të pajetë vënë në pikëpyetje...

Shefi i Antidrogës së Ulqinit i vrarë pranë Shqipërisë. U nis drejt Shkodrës, çfarë i tha familjes për herë të fundit

para një jave - Panorama

SENAD NIKSHIQI/ Rreth 13 ditë pas zhdukjes, shefi i Antidrogës në policinë kufitare të Ulqinit dhe Tivarit, Rudolf Elezoviç, u gjet i pajetë në zonën kufitare midis Shqipërisë dhe Malit të Zi. Elezoviç...

U gjet i vdekur në lum, cilat janë dyshimet për vrasjen e shefit të antidrogës

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga E. V Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga këqyrja e trupit të pajetë vënë në pikëpyetje...

U gjet i vrarë, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti-drogës: Humbje e madhe

para një jave - Top Channel

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar përmes një postimi në “Instastory” në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Morina ka zbuluar miqësinë e ngushtë...

U vetëvra? Plaga në kokë ngre dyshime për vdekjen e ish-shefit të antidrogës

para një jave - Albeu

Detaje të reja bëhen me dije nga hetimet e para që janë bërë pas gjetjes së trupit të pajetë të oficerit të policisë Rudolf Elezović. Ka qenë policia e Malit të Zi e cila ka konfirmuar vdekjen e Elezovic,...

Shtohen dyshimet për vdekjen misterioze të Elezovic, mund të jetë vrarë

para një jave - Klan

Shtohen dyshimet për vdekjen misterioze të Elezovic, mund të jetë vrarë Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga...

U gjet i vrarë, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti-drogës

para një jave - Bota Sot

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar përmes një postimi në “Instastory” në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Morina ka zbuluar miqësinë e ngushtë...

Shefi shqiptar i antidrogës u ekzekutua/ Dyshime mbi përfshirjen në rrjetin e madh të drogës

para një jave - Vizion Plus

Shefi shqiptar i antidrogës Rudolf Elezoviç është vrarë. Rezultatet e parë të autopsies në trupin e viktimës, tregojne se ish-shefi I policisë së Ulqinit është vrarë por ende nuk është saktësuar koha dhe...

“Humbje e madhe”, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti-drogës

para një jave - Gazeta Express

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social...

“Humbje e madhe”, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti-drogës

para një jave - GazetaBlic

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social...

Autopsia vërteton se trupi i pajetë i përket shefit të Anti-Drogës/ Dyshohet se Rudolf Elezoviç…

para një jave - Panorama

Rezultatet e autopsisë tregojnë se trupi i pajetë i gjetur në lumin Buna i përket shefit të Anti-Drogës në Policinë e Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes, por fakti që i ndjeri është...

U gjet i vdekur një ditë më parë/ Ish-shefi policisë Elezoviç është vrarë, në vendin ku u zbulua trupi ka mbetur një litar

para një jave - Java News

Mediat malazeze kanë publikuar sot pamjet nga vendi ku u gjet trupi i pajetë i Rudolf Elezoviç, ish-shefit të Policisë së Ulqinit që u zhduk më 27 maj. Vendi ku u gjet trupi i tij është pastruar tashmë,...

U gjet i vrarë, Fjolla Morina tregon lidhjen me ish-shefin e anti-drogës: Humbje e madhe

para një jave - Infokusi

Këngëtarja Fjolla Morina ka reaguar përmes një postimi në “Instastory” në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Morina ka zbuluar miqësinë e ngushtë...

U gjet i vrarë/ Fjolla Morina zbulon lidhjen që kishte me ish-shefin e anti-drogës

para një jave - Almakos

Rudolf Elezoviç, ish-shefi i policisë së Ulqinit duket se ka qenë një mik i afërt i këngëtares Fjolla Morina. Ka qenë vetë këngëtarja që e ka zbuluar këtë fakt, duke ngushëlluar në rrjetet sociale për...

U gjet i vdekur në lum, shtohen dyshimet për ish-shefin e antidrogës, pse dyshohet se është vrarë

para një jave - FaxWeb

Rezultatet e para të hetimit tregojnë se oficeri i policisë Rudolf Elezović është vetëvrarë, por disa detaje që janë zbuluar nga këqyrja e trupit të pajetë vënë në pikëpyetje këtë përfundim të hetuesve....

Shefi shqiptar i antidrogës u ekzekutua/ Dyshime mbi përfshirjen në rrjetin e madh të drogës

para një jave - Zyrtare

Shefi shqiptar i antidrogës Rudolf Elezoviç është vrarë. Rezultatet e parë të autopsies në trupin e viktimës, tregojne se ish-shefi I policisë së Ulqinit është vrarë por ende nuk është saktësuar koha dhe...

AUTOPSIA dhe PAMJET! U gjet i vdekur një ditë më parë, Rudolf Elezoviç është vrarë, në vendin ku u zbulua trupi ka mbetur një litar i kuq

para një jave - Dosja.al

Rudolf Elezoviç dhe vendi ku iu gjet trupi 10 Qershor, 2021 9:21 MALI I ZI- Mediat malazeze kanë publikuar sot pamjet nga vendi ku u gjet trupi i pajetë i Rudolf Elezoviç, ish-shefit të Policisë së Ulqinit...

“Humbje e madhe”, Fjolla Morina tregon e pikëlluar lidhjen me ish-shefin e anti-drogës, i cili u gjet i vrarë

para një jave - Bota Sot

Këngëtarja e njohur shqiptare Fjolla Morina, ka reaguar së fundmi në lidhje me gjetjen e trupit të pajetë të ish-shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Nëpërmjet një statusi në InstaStory ajo...

U nis drejt Shkodrës, dalin pamjet ku u gjet i pajetë shefi i anti-drogës

para një jave - Bota Sot

Mediat malazeze kanë publikuar pamjet nga vendi ku u gjet trupi i pajetë i shefit të anti-drogës së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, i cili u vra. Ishin banorët e zonës në Mal të Zi që konstatuan trupin buzë...

U nis drejt Shkodrës, malazezët nxjerrin pamjet ku u gjet i pajetë shefi i anti-drogës

para një jave - ABC News

Mediat malazeze kanë publikuar pamjet nga vendi ku u gjet trupi i pajetë i shefit të anti-drogës së Ulqinit , Rudolf Elezoviç, i cili u vra. Ishin banorët e zonës në Mal të Zi që konstatuan trupin buzë...

Ish-shefi i policisë u gjet i vdekur/ Fjolla Morina e pikëlluar: Humbje e madhe për ne

para një jave - Vizion Plus

Këngëtarja kosovare, Fjolla Morina e njihte ish-shefin e policisë së Ulqinit, Rudolf Elezovic, i cili u gjet i vdekur. Ajo shprehu pikëllimin për humbjen në “Instagram” dhe shtoi se kujtimi i tij do jetojë...

VOA nxjerr detaje për gjetjen e trupit të pajetë të ish shefit të antidrogës

para një jave - Bota Sot

Policia e Malit të Zi ka gjetur një trup pa jetë në Lumin Buna, në kufi me Shqipërinë të martën në mbrëmje dhe e ka identifikuar të mërkurën si ish-shefin e antidrogës dhe oficerin e lartë të policisë...

Ulqin, gjendet trupi i pajetë i ish shefit të antidrogës

para një jave - Zëri i Amerikës

Policia e Malit të Zi ka gjetur një trup pa jetë në Lumin Buna, në kufi me Shqipërinë të martën në mbrëmje dhe e ka identifikuar të mërkurën si ish-shefin e antidrogës dhe oficerin e lartë të policisë...

U gjet i vrarë, Fjolla Morina tregon e pikëlluar lidhjen me shefin e anti-drogës: Humbje e madhe

para një jave - ABC News

Këngëtarja e njohur Fjolla Morina ka reaguar lidhur me Rudolf Elezović, ish-shefin e policisë së Ulqinit, i cili u gjet i vrarë pranë bregut të Bunës, në fshatin Shëngjergj të Ulqinit. LEXO EDHE: Gjendet...

Ish-shefi i anti-drogës që vdiq dje ishte person i afërt i Fjolla Morinës

para një jave - Indeks online

Këngëtarja Fjolla Morina sot ka humbur një person të dashur. Këtë e ka bërë të ditur ajo me anë të një postimi në Instastory, shkruan Indeksonline. Ai u gjet dje në Ulqin dhe njihej si ish-shef i anti-drogës....

Ish-shefi i anti-drogës që vdiq dje ishte mik i ngushtë i këngëtares shqiptare

para një jave - Lajmi.net

Me arsyen se asaj i ka ndërruar jetë një person i afërt, shkruan lajmi.net. Rudolf Elezoviç, i njohur si ish-shefi i anti-arogës i është gjetur trupi i pajetë dhe Fjolla Morina i ka reaguar këtij lajmi...

Fjolla Morina tregon lidhjen me shefin e antidrogës së Ulqinit: Një humbje e madhe!

para një jave - Epoka e Re

Këngëtarja e njohur kosovare Fjolla Morina e cila njëkohësisht është shpallur në kërkim nga autoritetet shqiptare, ka reaguar lidhur me vdekjen e shefit të Antidrogës së Ulqinit, i cili u gjet i vrarë...

Gjendet trupi i pajetë i ish-komandantit të Policisë në Ulqin

para një jave - Koha.net

Policia Kufitare e Malit të Zi ka gjetur trupin e pajetë të ish-shefit të Policisë në Ulqin, Rudolf Elezoviqit, ka bërë të ditur gazeta Vijesti të mërkurën. Zhdukja e Elezoviqit ishte paraqitur më 27 maj...

I zhdukur që nga 27 maji, gjendet trupi i pajetë i shefit të antidrogës Rudolf Elezoviç

para një jave - Top Channel

Policia e Malit të Zi konfirmon se trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Shëngjergj të Ulqinit i përket shefit të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç. Shkaku i vdekjes...

Ish-shefi i anti-drogës që vdiq dje ishte person i afërt i Fjolla Morinës

para një jave - Infokusi

Këngëtarja Fjolla Morina sot ka humbur një person të dashur. Këtë e ka bërë të ditur ajo me anë të një postimi në Instastory Ai u gjet dje në Ulqin dhe njihej si ish-shef i anti-drogës. Duke ndarë një...

Sot iu gjet trupi, shefi i Antidrogës në Ulqin është vrarë

para një jave - Albeu

Shefi i antidrogës në policinë kufitare të Ulqinit dhe Tivarit, Rudolf Elezoviç është vrarë. Burime jo zyrtare nga policia malazeze thanë se nga këqyrja e trupit të pajetë, i cili u gjet pranë bregut të...

E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Gazeta Express

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

Ish shefi i antidrogës Rudolf Elezoviç gjendet i vdekur, konfirmon polica malazeze

para një jave - GazetaBlic

Policia e Malit të Zi ka konfirmuar se trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Shëngjergj të Ulqinit i përket shefit të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç. “Natën e kaluar,...

Raportohej i zhdukur që me 27 maj/ Shefi i antidrogës në policinë kufitare të Ulqinit, Rudolf Elezoviç është vrarë

para një jave - Panorama

Shefi i antidrogës në policinë kufitare të Ulqinit dhe Tivarit, Rudolf Elezoviç është vrarë. Burime jo zyrtare nga policia malazeze thanë për Panorama.al, se nga këqyrja e trupit të pajetë, i cili u gjet...

Gjendet trupi i shefit të antidrogës për Ulqinin e Tivarin, policia malazeze: Dyshohet për vrasje

para një jave - ABC News

Një trup i pajetë është gjetur pranë bregut të Bunës, në fshatin Shëngjergj të Ulqinit. Policia e Malit të Zi konfirmon se trupi i gjetur i përket shefit të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin, Rudolf Elezovic....

Gjendet trupi i shefit të antidrogës për Ulqinin e Tivarin, mediat malazeze: Mund të jetë vetëvrarë

para një jave - ABC News

Një trup i pajetë është gjetur pranë bregut të Bunës në fshatin Shëngjergj të Ulqinit. Mediat malazeze që i referohen burimeve në polici shkruajnë se, viktima është oficeri i antidrogës së Ulqinit dhe...

VOA nxjerr detaje për gjetjen e trupit të pajetë të ish shefit të antidrogës

para një jave - Bota Press

Policia e Malit të Zi ka gjetur një trup pa jetë në Lumin Buna, në kufi me Shqipërinë të martën në mbrëmje dhe e ka identifikuar të mërkurën si ish-shefin e antidrogës dhe oficerin e lartë të policisë...

Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Insajderi

Autoritetet e Malit të Zi kanë konfirmuar se trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç, shkruan Insajderi. Institucioni i Policisë shpjegoi...

Konfirmohet se trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Bota Sot

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

U fol se ndodhej në Shqipërië, gjendet trupi i pajetë i ish-oficerit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, ja shkaku i vdekjes

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Erjon Dervishi Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë të oficerit të policisë Rudolf Elezoviç në lumin Bojana, zhdukja e të cilit u raportua më...

Konfirmohet: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Indeks online

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

‘Miku im Dolfi…’/ Fjolla Morina e prekur për ndarjen nga jeta të ish-shefit të policisë së Ulqinit: Humbje e madhe për ne…

para një jave - Dosja.al

Fjolla Morina 9 Qershor, 2021 20:49 KOSOVË – Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, ka reaguar në lidhje gjetjen e trupit të pajetë t ëish-shefit të policisë së Ulqinit Rudolf Elezović. Morina teksa tregon...

E FUNDIT/ E konfirmon policia, trupi i pajetë është i Elezoviçit

para një jave - Albeu

Policia malazeze ka konfirmuar se trupi i pajetë që u gjet sot në Ulqin është i ish-shefit të policisë Elezoviçit. Sot ë shtë gjetur një trup i pajetë në Shën Gjergj, përballë me fshatin Pentar të Shkodrës....

Fjolla Morina e hidhëruar për ndarjen nga jeta të ish-shefit të policisë së Ulqinit: Miku im Dolfi, shumë vështirë e kom me shkrujt për ty…

para një jave - FaxWeb

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina, ka reaguar në lidhje gjetjen e trupit të pajetë t ëish-shefit të policisë së Ulqinit Rudolf Elezović. Morina teksa tregon miqesinë e ngushtë me Elezoviç, i shpreh ngushëllime...

Konfirmohet: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Infokusi

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

Kryhet autopsia, trupi i pajetë i gjetur në Ulqin i përket shefit të Antidrogës

para një jave - Java News

Policia e Malit të Zi ka konfirmuar se trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Shëngjergj të Ulqinit i përket shefit të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç. Elezoviç u...

I zhdukur që prej datës 27 maj, burimet paraprake informojnë se Rudolf Elezoviç është VRARË

para një jave - Dosja.al

Rudolf Elezoviç 9 Qershor, 2021 17:20 ULQIN – Burime jo zyrtare nga policia malazeze thanë për Panorama.al, se nga këqyrja e trupit të pajetë, i cili u gjet pranë bregut të Bunës në fshatin Shëngjergj...

U gjet i pajetë në Ulqin, e konfirmon policia malazeze: I përket shefit Rudolf Elezoviç

para një jave - FaxWeb

Policia e Malit të Zi ka konfirmuar se trupi i pajetë i gjetur një ditë më parë në Shëngjergj të Ulqinit i përket shefit të antidrogës për Ulqinin dhe Tivarin në Malin e Zi, Rudolf Elezoviç. Elezoviç u...

Gjendet trupi i pajetë i një mashkulli në Ulqin, dyshohet të jetë i ish-shefit të policisë i cili nga 27 maji u shpall i zhdukur

para një jave - Telegrafi

Në rrugën Shën Gjergji në Ulqin të Malit të Zi, të martën mbrëma është gjetur trupi i pajetë i një burri, identiteti i të cilit pritet të konfirmohet. Nga policia malazeze, Vijesti merr vesh se nga rezultatet...

E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Periskopi

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

Konfirmohet: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Bota Press

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

E konfirmuar: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i ish-shefit të anti-drogës

para një jave - Ekonomia Online

Trupi i pajetë që u gjet dje në Ulqin është i ish-shefit shqiptar të anti-drogës, Rudolf Dofi Elezoviç. Autoritetet fqinje e konfirmojnë. Natën e kaluar, anëtarët e policisë kufitare gjetën trupin e pajetë...

Gjendet një trup i pajetë në Shën Gjergj

para një jave - Top Channel

Trupi i pajetë i një njeriu, identiteti i të cilit ende nuk është përcaktuar u gjet mbrëmë në Shën Gjergj. Drejtoria e Policisë jo zyrtarisht ka thënë për “Vijesti” se rezultatet paraprake të hetimit tregojnë...

I zhdukur prej disa ditësh, trupi i pajetë që u gjet në Shën Gjergj dyshohet se i përket Rudolf Elezoviç

para një jave - Top Channel

Trupi i pajetë që është gjetur mbrëmë në Shën Gjergj dyshohet se i përket ish shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezoviç. Nga Policia e Ulqinit thonë se sot do të bëhet analiza e trupit të pa jetë,...

Konfirmon policia malazeze: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i Elezoviçit, po përcaktohet shkaku i vdekjes

para një jave - Dosja.al

Shefi i anti-droges ne Mal te Zi, Rudolf Elezoviç 9 Qershor, 2021 16:00 Konfirmon policia malazeze: Trupi i pajetë që u gjet në Ulqin është i Elezoviçit, po përcaktohet shkaku i vdekjes vijon…

Gjendet një trup i pajetë në Shën Gjergj, dyshohet se i përket ish shefit të policisë së Ulqinit Rudolf Elezoviç

para një jave - Top Channel

Trupi i pajetë i një njeriu identiteti i të cilit ende nuk është përcaktuar u gjet mbrëmë në Shën Gjergj. Drejtoria e Policisë jo zyrtarisht ka thënë për Vijesti se rezultatet paraprake të hetimit tregojnë...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Ina

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në qytetin e Ulqinit.

para një jave - RTK

Dyshohet se trupi i gjetur i përket ish-shefit të Anti-Drogës së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, i cili konsiderohej i zhdukur prej ditësh. Para se të zhdukej pa lënë gjurmë, telefonatën e fundit, ai e kishte...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë nga policia e Ulqinit në Shëngjergj, dyshohet se është i shefit të Antidrogës të zhdukur më 27 maj

para një jave - BalkanWeb

Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj nga policia e Ulqinit. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se trupi i pajetë është gjetur afër Reçit e Pentarit, vend ku humbi ish-shefi i antidrogës...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Klan

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Insajderi

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet, shkruan Insajderi. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës

para një jave - Indeks online

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se është i ish-shefit shqiptar të antidrogës

para një jave - Vizion Plus

Gjendet një trup i pajetë në qytetin e Ulqinit. Dyshohet se trupi i gjetur i përket ish-shefit të Anti-Drogës së Ulqinit, Rudolf Elezoviç, i cili rezulton i zhdukur prej ditësh. Para se të zhdukej pa lënë...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - GazetaBlic

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Shën Gjergj, dyshohet se i përket ish shefit të policisë së Ulqinit Rudolf Elezoviç

para një jave - Bota Sot

Trupi i pajetë i një njeriu identiteti i të cilit ende nuk është përcaktuar u gjet mbrëmë në Shën Gjergj. Drejtoria e Policisë jo zyrtarisht ka thënë për Vijesti se rezultatet paraprake të hetimit tregojnë...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës Rudolf Elezovic

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Daniela Grrica Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se ende nuk dihet identiteti i viktimës, por dyshimet janë se trupi...

Gjendet një trup i pajetë, dyshohet se i përket shefit të Antidrogës që u zhduk para disa ditësh

para një jave - Panorama

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, që dyshohet të jetë i Rudolf Elezoviç, shef antidroge në policinë e Ulqinit që u raportua i zhdukur disa ditë më parë. Do jetë autopsia e cila do përcaktojë nëse trupi...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është ish-shefi i antidrogës

para një jave - Mapo

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin. Dyshohet se është teupi i ish-shefit të antidrogës Rudolf Elezoviç. Ky i fundit u zhduk pak ditë më parë në rrethana të paqarta. Elezoviç bashkëpunonte me policinë shqiptare...

Gjendet një trup i pajetë, dyshohet të jetë i shefit të Antidrogës që ishte zhdukur prej ditësh

para një jave - NOA

Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj nga policia e Ulqinit, dyshimet janë të forta se ai është shefi i Antidrogës, që rezulton prej ditësh i zhdukur. Mësohet se trupi i pajetë është gjetur afër Reçit...

I zhdukur prej ditësh, gjendet trupi i ish-shefit të Policisë Rudolf Elezoviç?

para një jave - Albeu

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është ish-shefi i Policisë Rudolf Elezoviç. vijion…

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është ish-shefi i Policisë Rudolf Elezoviç

para një jave - ABC News

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Sveti Đorđe të Ulqinit. Mediat vendase bëjnë me dije se dyshimet janë se trupi i përket Rudolf Elezović, ish-shefit të policisë së Ulqinit i zhdukur...

U raportua i zhdukur që nga 27 maji: Gjendet trupi i pajetë i ish shefit të policisë së Ulqinit

para një jave - Gazeta Metro

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi bëhet me dije se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Lajmi.net

Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet paraprake të hetimit trupi i pajetë i përket ish-shefi të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović. Po i njëjti ka bërë me dije se shkaku...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin/ Dyshohet se është ish-shefi i Policisë Rudolf Elezoviç

para një jave - Java News

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Sveti Đorđe të Ulqinit. Mediat vendase bëjnë me dije se dyshimet janë se trupi i përket Rudolf Elezović, ish-shefit të policisë së Ulqinit i zhdukur...

Gjendet trupi i pajetë në Ulqin, dyshohet të jetë i ish-shefit të policisë i cili nga 27 maji u shpall i zhdukur

para një jave - Arbresh

Në rrugën Shën Gjergji në Ulqin të Malit të Zi, të martën mbrëma është gjetur trupi i pajetë i një burri, identiteti i të cilit pritet të konfirmohet. Nga policia malazeze, Vijesti merr vesh se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës

para një jave - Epoka e Re

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Bota Press

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se i përket ish-shefit të antidrogës që u shpall i zhdukur

para një jave - Ekonomia Online

Një trup i pajetë është gjetur mbrëmjen e djeshme në Ulqin. Mediat në Malin e Zi bëjnë me dije se identiteti i viktimës ende nuk dihet. Jozyrtarisht nga policia e Malit të Zi kanë thënë se nga rezultatet...

Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj, dyshohet se është i shefit të Antidrogës të zhdukur më 27 maj

para një jave - Almakos

Gjendet një trup i pajetë në Shëngjergj nga policia e Ulqinit. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se trupi i pajetë është gjetur afër Reçit e Pentarit, vend ku humbi ish-shefi i antidrogës...

Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është shefi i antidrogës Rudolf Elezovic

para një jave - FaxWeb

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në qytetin Sveti Dorde në Malin e Zi, i cili dyshohet se është i shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović. Edhe pse identiteti i trupit që është gjetur...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është shefi i antidrogës Rudolf Elezovic

para një jave - FaxWeb

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në qytetin Sveti Dorde në Malin e Zi, i cili dyshohet se është i shefit të policisë së Ulqinit, Rudolf Elezović. Edhe pse identiteti i trupit që është gjetur...

LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është ish-shefi i Policisë Rudolf Elezoviç

para një jave - Dosja.al

Shefi i anti-droges ne Mal te Zi, Rudolf Elezoviç 9 Qershor, 2021 9:29 LAJM I FUNDIT/ Gjendet një trup i pajetë në Ulqin, dyshohet se është ish-shefi i Policisë Rudolf Elezoviç

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK