“Chopin Piano Fest”, sjell në Prishtinë pianistin hungarez

para një jave - RTV 21

Në kuadër të edicionit të 11-të të festivalit “Chopin Piano Fest Prishtina”, mbrëmjen e sotme performoi pianisti hungarez Gergely Kovács, për të cilin u tha së është laurat i shumë çmimeve ndërkombëtare....

“Chopin Piano Fest”, sjell në Prishtinë pianistin hungarez Gergely Kovács

para një jave - Bota Sot

Në kuadër të edicionit të 11-të të festivalit “Chopin Piano Fest Prishtina”, mbrëmjen e sotme performoi pianisti hungarez Gergely Kovács, për të cilin u tha së është laurat i shumë çmimeve ndërkombëtare....

“Chopin Piano Fest”, sjell risi në jetën kulturore

para një jave - CBC

Jeta kulturore ngadalë po i kthehet normalitetit me fillimin e Festivali të njohur “Chopin Piano Fest” qysh nga fundi i muajit Maj. Adhuruesit e muzikës klasike patën mundësi të dëgjojnë pianisten e njohur...

“Chopin Piano Fest”, sjell në Prishtinë pianistin hungarez Gergely Kovács

para një jave - KosovaPress

Në kuadër të edicionit të 11-të të festivalit “Chopin Piano Fest Prishtina”, mbrëmjen e sotme performoi pianisti hungarez Gergely Kovács, për të cilin u tha së është laurat i shumë çmimeve ndërkombëtare....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK