Qeveria shqiptare i hap rrugë aeroportit të Vlorës pavarësisht kundërshtimit të ambientlistëve. Ja kur pritet të nisin punimet. Vendi ku do të ndërtohet është…

para një jave - Panorama

Vendimi i qeverisë shqiptare për miratimin e kontratës koncesionare për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës u publikua të mërkurën në fletoren zyrtare duke i hapur rrugën projektit, megjithë...

Qeveria shqiptare i hap rrugë aeroportit të Vlorës pavarësisht kundërshtimit të ambientalistëve

para një jave - Bota Sot

Vendimi i qeverisë shqiptare për miratimin e kontratës koncesionare për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës u publikua të mërkurën në fletoren zyrtare duke i hapur rrugën projektit, megjithë...

Qeveria shqiptare i hap rrugë aeroportit të Vlorës pavarësisht kundërshtimit të ambjentalistëve

para një jave - Zëri i Amerikës

Vendimi i qeverisë shqiptare për miratimin e kontratës koncesionare për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës u publikua të mërkurën në fletoren zyrtare duke i hapur rrugën projektit, megjithë...

Qeveria shqiptare i hap rrugë aeroportit të Vlorës pavarësisht kundërshtimit të ambjentalistëve

para një jave - Lajmi.net

Sipas vendimit të qeverisë kontrata e koncesionit për projektimin, ndërtimin, operimin, mirëmbajtjen dhe transferimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës do të lidhet nga Ministria shqiptare e Investimeve...

Qeveria shqiptare i hap rrugë aeroportit të Vlorës pavarësisht kundërshtimit të ambjentalistëve

para një jave - Arbresh

Vendimi i qeverisë shqiptare për miratimin e kontratës koncesionare për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës u publikua të mërkurën në fletoren zyrtare duke i hapur rrugën projektit, megjithë...

Miratohet kontrata! Aeroporti i Vlorës do të ndërtohet me koncension, vendimi botohet në fletoren zyrtare

para një jave - Dosja.al

Foto nga projekti 10 Qershor, 2021 8:24 TIRANË – Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës do të ndërtohet me koncension. Në fletoren zyrtare është botuar miratimi i kontratës, nga bashkimi i kompanive të regjistruara...

Qeveria miraton PPP-në e aeroportit të Vlorës, do t’u kushtojë shqiptarëve 140 milionë euro

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Arben Rrozhani Qeveria shqiptare ka miratuar vendimin që i hap rrugën koncesionit të aeroportit të Vlorës. Sipas vendimit të botuar në Fletoren Zyrtare, projekti për ndërtimin...

Aeroporti i Vlorës/ Publikohet në Fletoren Zyrtare kontrata, i hap rrugën nisjes së punimeve

para një jave - Lexo

Kontrata për ndërtimin e Aeroportit Ndërkombëtar të Vlorës nga bashkimi i kompanive të regjistruara në Zvicër, Mabco Construction, i përbërë nga Mabetex Group, i cili mban 50 % të aksioneve, YDA Group...

Aeroporti i Vlorës do të ndërtohet me koncension, miratohet vendimi

para një jave - Epoka e Re

Është miratuar vendimi që i hap rrugën koncesionit të aeroportit të Vlorës. Sipas vendimit të botuar në Fletoren Zyrtare, projekti për ndërtimin e aeroportit të Vlorës do të zbatohet nga konsorciumi Mabco...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK