Ambasadori rus: Nuk është e drejtë që Amerika t'i shesë armë Kosovës

para një jave - Bota Sot

Ambasadori rus në Serbi Aleksander Boçan-Kharçenko tha se nuk është e drejtë që Amerika t'i shesë armë Kosovës dhe të deklarojë në mënyrë deklarative për paqen dhe stabilitetin. “Minimi i përpjekjeve është,...

Ambasadori rus: Nuk është e drejtë që Amerika t’i shesë armë Kosovës

para një jave - Flaka

Ambasadori rus në Serbi Aleksander Boçan-Kharçenko tha se nuk është e drejtë që Amerika t’i shesë armë Kosovës dhe të deklarojë në mënyrë deklarative për paqen dhe stabilitetin. “Minimi i përpjekjeve është,...

Ambasadori rus: Nuk është e drejtë që Amerika t’i shesë armë Kosovës

para një jave - Tetova Sot

Ambasadori rus në Serbi Aleksander Boçan-Kharçenko tha se nuk është e drejtë që Amerika t’i shesë armë Kosovës dhe të deklarojë në mënyrë deklarative për paqen dhe stabilitetin. “Minimi i përpjekjeve është,...

https://www.tetovasot.com/2021/06/keqkuptime-me-familjen-mbreterore-emri-i-vogelushes-se-meghan-dhe-harry-eshte-arsyeja/

para një jave - Tetova Sot

Ambasadori rus në Serbi Aleksander Boçan-Kharçenko tha se nuk është e drejtë që Amerika t’i shesë armë Kosovës dhe të deklarojë në mënyrë deklarative për paqen dhe stabilitetin. “Minimi i përpjekjeve është,...

Ambasada e Rusisë në Uashington ka reaguar ndaj lajmeve, të cilat pretendojnë se Kosova po armatoset nga Amerika

para një jave - Radio Kosova e Lire

Ambasada e Rusisë në Uashington ka reaguar ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në disa media ruse të cilat pretendojnë se Kosova po armatoset nga Amerika. Ambasada i ka bërë thirrje Shteteve të Bashkuara të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK