Të gjithë përdorues droge/ 34-vjeçarin e rrëmbejnë shokët

para një jave - Vizion Plus

Detaje të reja për operacionin e policisë në Gjirokastër që çoi në arrestimin e tre personave për pengmarrje. Mësohet se 34-vjeçari J. Gj., i cili u mor peng për disa orë, u mbajt nën kërcënimin e armës...

Operacioni në Gjirokastër, 34-vjeçari përdorues dhe shpërndarës droge, shokët e tij e morën peng. Mes autorëve dhe një grua

para një jave - BalkanWeb

Detaje të reja për operacionin e policisë në Gjirokastër që çoi në arrestimin e tre personave për pengmarrje. Mësohet se 34-vjeçari Julian Gjonçaj i cili u mor peng për disa orë dhe u mbajt nën kërcënimin...

Mbajtën peng dhe kërcënuan me armë 34-vjeçarin/ Në pranga 3 persona, mes tyre një grua

para një jave - Top Channel

Tre persona, mes tyre një grua kanë rënë në prangat e ‘bluve’ dhe një 14-vjeçar po hetohet, pasi mbajtën peng dhe kërcënuan me armë një 34-vjeçar në Gjirokastër. Të arrestuarit janë M. D., 28 vjeç, E....

I riu që u mor peng ishte përdorues dhe shpërndarës droge. Si 34-vjeçari u mbajt për disa orë në shtëpinë e…

para një jave - Panorama

Të tjera detaje kanë dalë në lidhje me pengmarrjen në Gjirokastër , ku tre persona u vunë në pranga. Burime për “Panorama.al” bëjnë të ditur se 34-vjeçari që u mor peng për disa orë njihet si përdorues...

Mbajtën peng dhe kërcënuan me armë 34-vjeçarin/ Në pranga 3 persona

para një jave - Top Channel

Tre persona kanë rënë në prangat e ‘bluve’ pasi mbajtën peng dhe kërcënuan me armë një 34-vjeçar në GJirokastër. Gjirokastër. Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Kalaja”. I hoqën lirinë...

Rrëmbehet e dhunohet një 34-vjeçar

para një jave - Klan

Rrëmbehet e dhunohet një 34-vjeçar 3 në pranga në Gjirokastër, procedohet edhe një 14-vjeçar Gjirokastër | Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Gjirokastër...

Gjirokastër/ Mbajtën peng dhe kërcënuan më armë 34-vjeçarin, arrestohen 3 persona, mes tyre dhe një grua

para një jave - Bota Sot

Tre persona, të cilët mbajtën peng dhe kërcënuan me armë një 34-vjeçar janë arrestuar ditën e sotme në Gjirokastër. Policia bën me dije se në pranga kanë rënë Arrestohen Myrteza Domi, Denisa Karagjozi,...

Operacioni “Kalaja”/ Morën peng nën kërcënimin e armës 34-vjeçarin, arrestohen 3 në Gjirokastër, procedohet një minoren

para një jave - BalkanWeb

GJIROKASTËR Policia e Gjirokastrës ka arrestuar tre persona të akuzuar për pengmarrje, teksa ka proceduar dhe një 14-vjeçar. Sekuestrohen 1 armë zjarri kallashnikov, municion luftarak, një sasi dozash...

EMRAT/ Një grua e dy të rinj, kush janë autorët e pengmarrjes me armë zjarri në Gjirokastër

para një jave - Albeu

Ditën e sotme në Gjirokastër u vunë në pranga 3 shtetas të cilët akuzohen se kanë marrë peng dhe e kanë mbajtur disa orë një shtetas. Në pranga kanë rënë 3 shtetas, Enea Taho 33-vjeç, Myrteza Domi 28 vjeç...

Operacioni “Kalaja”/ Morën peng nën kërcënimin e armës 34-vjeçarin, arrestohen 3 në Gjirokastër

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Policia e Gjirokastrës ka arrestuar tre persona të akuzuar për pengmarrje, teksa ka proceduar dhe një 14-vjeçar. Sekuestrohen 1 armë zjarri kallashnikov, municion...

4 gjirokastritë marrin armët dhe rrëmbejnë 34-vjeçarin

para një jave - Vizion Plus

Katër gjirokastritë rrëmbyen për disa orë një 34-vjeçar këtë të enjte. Tre prej autorëve u prangosën nga policia, pas informacioneve të marra, ndërsa i katërti u procedua në gjendje të lirë sepse është...

Morën peng një 34-vjeçar me armë zjarri, arrestohen 3 të rrezikshmit në Gjirokastër

para një jave - Albeu

Gjirokastër.; Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Kalaja”. I hoqën lirinë në mënyrë të paligjshme nën kërcënimin e armës 34 vjeçarit, arrestohen në flagrancë nga Policia 3 shtetas. Sekuestrohen...

LAJM I FUNDIT/ Morën peng për disa orë një person, 3 të arrestuar, mes tyre edhe një femër. Detajet nga ngjarja dhe çfarë sekuestroi policia

para një jave - Panorama

Tre persona janë arrestuar nga policia e Gjirokastrës, mes tyre edhe një femër, pasi akuzohen se kanë mbajtur peng për disa orë një 34-vjeçar. Panorama.al. mëson se tre të arrestuarit janë Myrteza Domi,...

Morën peng 34-vjeçarin, arrestohen tre të rinjtë në Gjirokastër

para një jave - ABC News

Një 34-vjeçar është marrë peng në qytetin e Gjirokastrës ditën e sotme. Sipas policisë kanë qenë 3 persona të cilët kanë kryer këtë krim, ku nën kërcënimin e një arme zjarri i kanë hequr lirinë për disa...

Një djalë i ri rrëmbehet dhe mbahet peng te Kalaja e Gjirokastrës

para një jave - NOA

I hoqën lirinë në mënyrë të paligjshme nën kërcënimin e armës 34 vjeçarit, arrestohen në flagrancë nga Policia 3 shtetas. Sekuestrohen 1 armë zjarri kallashnikov, municion luftarak, një sasi dozash me...

Detaje të reja nga operacioni në Gjirokastër/ 34-vjeçari përdorues dhe shpërndarës droge, mes autorëve dhe një grua

para një jave - Almakos

Detaje të reja për operacionin e policisë në Gjirokastër që çoi në arrestimin e tre personave për pengmarrje. Mësohet se 34-vjeçari Julian Gjonçaj i cili u mor peng për disa orë dhe u mbajt nën kërcënimin...

Rrëmbehet 34-vjeçari në Gjirokastër, tre të arrestuar dhe një i mitur nën hetim

para një jave - Java News

Gjirokastër | Specialistët e Seksionit për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Gjirokastër në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Gjirokastër, në bazë të informacioneve të siguruara...

Tentoi të kaloi kufirin me pasaportë të rreme, arrestohet 45-vjeçari i dënuar më parë për vrasje

para një jave - Top Channel

Një 45-vjeçar është arrestuar sot në pikën kufitare të Kapshticës, pasi u paraqit me një pasaportë të falsifikuar. Sipas policisë, shtetasi me iniciale B. Ç., tregoi një pasaportë në emrin e një qytetari...

Tentoi të kaloi kufirin me pasaportë të rreme, arrestohet 45-vjeçari i dënuar më parë për vrasje

para një jave - Top Channel

Një 45-vjeçar është arrestuar sot në pikën kufitare të Kapshticës, pasi u paraqit me një pasaportë të falsifikuar. Njoftimi i policisë: Paraqiti pasaportë të dyshuar si të falsifikuar në kufi, arrestohet...

I dënuar për vrasje/ Kapet 45 vjeçari që tentoi të kalojë kufirin me pasaportë të falsifikuar

para një jave - Bota Sot

Arrestohet në flagrance një 45-vjeçar që paraqiti pasaportë të dyshuar si të falsifikuar në doganën e Kapshticës. Ky shtetas është paraqitur në hyrje të Pikës së Kalimit Kufitar Kapshticë, me një pasaportë...

45-vjeçari i dënuar për vrasje tenton të kalojë kufirin me pasaportë false

para një jave - Klan

45-vjeçari i dënuar për vrasje tenton të kalojë kufirin me pasaportë false Një 45-vjeçar i dënuar më parë për vrasje me paramendim, tentoi të kalonte kufirin për të hyrë në Shqipëri përmes doganës së Kapshticës...

I dënuar për vrasje/ Kapet 45 vjeçari që tentoi të kalojë kufirin me pasaportë të falsifikuar

para një jave - Vizion Plus

Arrestohet në flagrance një 45-vjeçar që paraqiti pasaportë të dyshuar si të falsifikuar në doganën e Kapshticës. Ky shtetas është paraqitur në hyrje të Pikës së Kalimit Kufitar Kapshticë, me një pasaportë...

U paraqit në pikën kufitare të Kapshticës me pasaportë false, arrestohet 45-vjeçari, i dënuar më parë për vrasje (EMRI)

para një jave - BalkanWeb

Një 45-vjeçar është arrestuar në Kapshticë, pasi paraqiti një pasaportë të falsifikuar për të kaluar kufirin. Policia njofton se i arrestuari është Besnik Çodari, nga Tirana, i dënuar më parë për veprën...

Gjirokastër operacioni “Kalaja”/ Morën peng 34-vjeçarin, arrestohen 3 persona, procedohet një minoren

para një jave - Almakos

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar tre persona të akuzuar për pengmarrje, teksa ka proceduar dhe një 14-vjeçar. Sekuestrohen 1 armë zjarri kallashnikov, municion luftarak, një sasi dozash me lëndë të...

Me armë gjahu, thikë dhe doza kanabisi të ndara në qese, si e mbajtën peng 34-vjeçarin gruaja dhe dy të rinjtë në Gjirokastër

para një jave - Dosja.al

Thika, arma dhe dozat e kanbisit 10 Qershor, 2021 19:14 GJIROKASTËR – Tre personat që mbajtën pëng për disa orë 34-vjeçarin në Gjirokastër, përdorin armë gjahu për ta kërcënuar. Kanë qenë tre persona,...

Një i dënuar për vrasje me paramendim hyn me pasaportë false në kufirin shqiptar

para një jave - NOA

Një person i cili ishte dënuar për vrasje me paramendim është futur sot në territorin shqiptar përmes kufirit me Greqinë në Kapshticë, raporton noa.al. Besnik Çoadari, 45 vjeç, paraqiti pasaportë të dyshuar...

I dënuar për vrasje, kapet në Kapshticë 45 vjeçari me pasaportë false

para një jave - Albeu

Policia kufitare ka arrestuar një 45-vjeçar me iniciale B.Ç. në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës pasi ka paraqitur një pasaportë në emër të një personi tjetër të cilën dyshohet se e kishte falsifikuar....

Tentoi të kaloi kufirin me pasaportë të falsifikuar, arrestohet 45-vjeçari i dënuar më parë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Daniela Grrica Një 45-vjeçar, i cili ka tentuar të kaloi kufirin me pasaportë të dyshuar si të falsifikuar, është arrestuar. Mësohet se shtetasi me inicialet B.Ç., ka rënë në...

Do kalonte kufirin me pasaportë false, arrestohet 45-vjeçari i dënuar për vrasje me paramendim

para një jave - Panorama

Një person i dëmuar për vrasje është arrestuar nga Policia e Kapshticës, teksa tentonte të kalonte kufirin me një pasaportë në emër të një shtetasi tjetër. “Nga shërbimet e Pikës së Kalimit Kufitar Kapshticë...

Morën peng 34-vjeçarin dhe e dhunuan për disa orë, kush janë personat e arrestuar në Gjirokastër, mes tyre dhe një vajzë (Çfarë iu gjeti policia)

para një jave - FaxWeb

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar shtetasit Myrteza Domi, Denisa Karagjozi dhe Enea Taho si të përfshirë në pengmarrjen e shtetasit me inicialet J. Gj., 34 vjeç. Gjithashtu në lidhje me rastin u procedua...

Me pasaportë false në kufi, arrestohet 45-vjeçari, i dënuar më parë për vrasje

para një jave - ABC News

Një 45-vjeçar me iniciale B.Ç. është arrestuar nga policia në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës pasi ka paraqitur një pasaportë në emër të një personi tjetër të cilën dyshohet se e kishte falsifikuar....

EMRAT/ Mbajtën peng një 34-vjeçar nën kërcënimin e armës, arrestohen 3 persona në Gjirokastër

para një jave - Dosja.al

10 Qershor, 2021 18:47 Gjirokastër.; Finalizohet me sukses operacioni policor i koduar “Kalaja”. I hoqën lirinë në mënyrë të paligjshme nën kërcënimin e armës 34 vjeçarit, arrestohen në flagrancë nga Policia...

Tiranë/ Kapet mashtruesi 28-vjeçar. Bie në pranga edhe i riu që vodhi “Toyotën” e më pas e shiti për skrap

para një jave - Top Channel

Policia e Tiranës ka vënë në pranga disa persona. Dy prej të rinjve janë arrestuar për kryerjen e veprës penale të mashtrimit dhe një person që kishte vjedhur një makinë tip “Toyota” e më pas e kishte...

Dhunë, vjedhje, mosdeklarim parash e falsifikim dokumentesh. Policia e Tiranës në aksion, vendosen në pranga disa shtetas

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka finalizuar gjatë 24 orëve të fundit një sërë arrestimesh. Në njoftimin zyrtar të Policisë, thuhet se Arben Kacos, 52-vjeç është arrestuar pasi Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë, e...

Të dënuar nga Gjykata e Tiranës për fshehje të ardhurash dhe falsifikim, arrestohen dy persona (Emrat)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Daniela Grrica Shtetasit Arben Kocos dhe Mario Prenga kanë rënë në prangat e policisë pasi ishin dënuar nga Gjykata e Tiranës, për veprat penale “Fshehje e të ardhurave” dhe...

I dënuar për vrasje/ Kapet ‘mat’ 45-vjeçari në Kapshticë, policia jep detaje

para një jave - Java News

Bëhet me dije se një 45-vjeçar me iniciale B.Ç. është arrestuar nga policia në pikën e kalimit kufitar të Kapshticës pasi ka paraqitur një pasaportë në emër të një personi tjetër të cilën dyshohet se e...

Të dënuar me burg, kapet në Tiranë 52 vjeçari për fshehje pasurie dhe një tjetër për falsifikim pasaportash

para një jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar një 52 vjeçar i cili rezulton i dënuar me 4 vite burg për fshehje të ardhurash. “Arben Kacos., 52 vjeç, ( i kapur nga sherbimet e Policisë Kavajë) pasi Gjykata e Shkallës...

I vodhi makinën qytetarit dhe ia shiti për skrap, arrestohet 23 vjeçari

para një jave - Albeu

Një i ri është arrestuar nga policia pasi i ka grabitur makinën një qytetari në Astir dhe ia ka shitur për skrap. Nga specialistët për Hetimin e Krimit Financiar dhe Ekonomik u bë ndalimi i shtetasit:...

EMRAT/ Të dënuar nga gjykata, kush janë dy personat e arrestuar nga policia. Ç’ndodhi në 24 orët e fundit në Tiranë

para një jave - Panorama

Dy persona të dënuar me vendim gjykate, janë arrestuar nga policia e Tiranës gjatë 24 orëve të fundit. Specialistët për Hetimin e Krimit Financiar dhe Ekonomik ndaluan Arben Kacos, 52 vjeç, ( i kapur nga...

Vodhi makinën dhe e shiti për skrap, arrestohet 23-vjeçari në Tiranë

para një jave - ABC News

Një 23-vjeçar në Tiranë është arrestuar nga policia pasi gjatë orëve të natës ka vjedhur në makinë tip “Toyota” dhe më pas e ka shitur për skrap. Në lidhje me këtë çështje materialet u referuan në Prokurorinë...

I dënuar për vrasje/ Kapet me pasaportë false në Kapshtice 45-vjeçari

para një jave - Almakos

Një 45-vjeçar është arrestuar në Kapshticë, pasi paraqiti një pasaportë të falsifikuar për të kaluar kufirin. Policia njofton se i arrestuari është Besnik Çodari, nga Tirana, i dënuar më parë për veprën...

Rrahën dhe ushtruan dhunë psikologjike ndaj partnereve, arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Top Channel

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje.” Të dy akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj partnereve përkatëse. “L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan,...

I dënuar për vrasje me paramendim, arrestohet 45-vjeçari në Kapshticë/ Për çfarë tjetër akuzohet

para një jave - FaxWeb

Ditën e sotme është arrestuar në flagrancë nga shërbimet e Pikës së Kalimit Kufitar Kapshticë në bashkëpunim me specialistët për Hetimin e Krimit Ekonomik-Financiar në DVP Korçë 45-vjeçari i cili tentoi...

EMRI/ I dënuar për vrasje me paramendim, kapet 45-vjeçari me pasaportë të falsifikuar në Kapshticë

para një jave - Dosja.al

dogana kapshtice 10 Qershor, 2021 14:22 KAPSHTICË – Një 45-vjeçar është ndaluar në Kpashticë nga policia, pasi po tentonte të kalonte kufirin me dokumente të falsifikuara. Mësohet se bëhet fjalë për 45-vjeçari...

Rrahën dhe ushtruan dhunë psikologjike ndaj partnereve, arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Bota Sot

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje.” Të dy akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj partnereve përkatëse. “L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan,...

Rrahën dhe ushtruan dhunë psikologjike ndaj partnereve, arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Bota Sot

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje.” Të dy akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj partnereve përkatëse. “L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan,...

Rrahën partneret, arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Albeu

“L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij; S. A., 28 vjeç, banues në Skrapar, pasi në banesë ka ushtruar dhunë fizike...

Fshehën të ardhurat dhe falsifikuan pasaporta, arrestohen dy persona në Tiranë/ Dhunë, vjedhje, mashtrim, kush përfundoi pas hekurave në kryeqytet?

para një jave - Dosja.al

Policia e Shtetit 10 Qershor, 2021 12:14 NJOFTIMI: Nga specialistët për Hetimin e Krimit Financiar dhe Ekonomik u bë ndalimi i shtetasve: Arben Kacos., 52 vjeç, ( i kapur nga sherbimet e Policisë Kavajë)...

I dënuar me 4 vite burg nga gjykata e Tiranës, arrestohet 52 vjeçari për fshehje të ardhurash, një tjetër në pranga për falsifikim pasaportash (EMRAT)

para një jave - FaxWeb

Tiranë Nga specialistët për Hetimin e Krimit Financiar dhe Ekonomik u bë ndalimi i shtetasve: Arben Kacos., 52 vjeç, ( i kapur nga sherbimet e Policisë Kavajë) pasi Gjykata e Shkallës së Parë Tiranë, e...

Dhunuan fizikisht dhe psikologjikisht gratë e tyre/ Arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 10 Qershor, 2021 10:01 TIRANË – Dy persona janë arrestuar në flagrancë nga policia e Skraparit pasi raportohet të kenë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj grave të tyre. I arrestuari...

Rrahën dhe ushtruan dhunë psikologjike ndaj partnereve, arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - Arbresh

Dy persona kanë rënë në prangat e policisë së Skraparit pasi akuzohen për veprën penale “Dhuna në familje.” Të dy akuzohen se kanë ushtruar dhunë ndaj partnereve përkatëse. “L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan,...

Dhunuan fizikisht dhe psikologjikisht gratë e tyre/ Arrestohen 2 persona në Skrapar

para një jave - FaxWeb

Poliçan/Skrapar Arrestohen në flagrancë 2 shtetas, për veprën penale “Dhuna në familje”. Nga specialistët e Seksionit për Krimet u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve: L. H., 43 vjeç, banues në Poliçan,...

VIDEO/ Po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm, arrestohet gruaja në Pogradec (EMRI)

para një jave - BalkanWeb

Policia e Pogradecit ka vendosur në pranga 26-vjeçaren Xhuljana Hoxha, e cila po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm. Lajmi është bërë i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Lorena Kodra, e cila sqaron,...

Kapet 26-vjeçarja që trafikonte emigrantë

para një jave - Vizion Plus

Policia e Korçës kapi një shtetase, e cila transportonte dy emigrantë të paligjshëm nga Kapshtica drejt Tiranes dhe më pas drejt vendeve të BE. Aksioni është finalizuar nga “Shqiponjat” dhe agjentë të...

EMRI/ U kishte premtuar vendet e BE, kush është 26-vjeçarja që arrestua në Pogradec

para një jave - Albeu

Policia e Pogradecit ka vënë në pranga arrestimin e një shoferje e cila transportonte 2 emigrantë nga Siria. Në pranga ka rënë shtetasja 26-vjecare Xhuliana Hoxha. Kjo e fundit, kundrejt shpërblimit, i...

Pogradec/ Kapet një shtetase e cila transportonte 2 emigrantë të paligjshëm

para një jave - Top Channel

Pogradec: Aksion i drejtorisë vendore. Kapet një shtetase e cila transportonte 2 emigrantë të paligjshëm. Aksioni sapo është finalizuar nga shqiponjat dhe agjentë të trafikut. Është shoqëruar në komisariat...

Policia aksion në Pogradec, 26-vjeçarja kapet duke transportuar klandestinë. Kundrejt shpërblimit i premtonte…

para një jave - Panorama

Policia e Korçës ka arrestuar një 26-vjeçare, e cila u kap duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm. Në kuadër të operacionit të koduar “Perimetri” u vu në pranga shtetasja Xh. H., 26 vjeçe, banuese...

U kishte premtuar BE-në, kapet 26-vjeçarja në Pogradec duke transportuar emigrantët me “Benz”

para një jave - ABC News

Një vajzë 26-vjeçe është arrestuar nga policia, pasi u kap në Pogradec duke transportuar dy emigrantë të paligjshëm me makinën e saj tip “Benz”. E arrestuara është me inicialet Xh. H. Sipas policisë, ajo...

U kap duke transportuar 2 emigrantë të paligjshëm, vihet në pranga 26-vjeçarja në Korçë

para një jave - Albeu

Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Korçë, në bashkëpunim me Policinë Kufitare dhe Forcat Speciale “Shqiponjat”, në vijim të operacionit policor “Perimetri”, kanë...

Po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm, arrestohet gruaja në Pogradec

para një jave - BalkanWeb

Policia e Pogradecit ka vendosur në pranga një shtetase, e cila po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm. Lajmi është bërë i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Lorena Kodra, e cila sqaron, se ky aksion...

Vihet në pranga një grua në Pogradec, po transportonte emigrantë të paligjshëm

para një jave - Java News

Policia e Pogradecit ka vendosur në pranga një shtetase, e cila po transportonte 2 emigrantë të paligjshëm. Lajmi është bërë i ditur për “BalkanWeb” nga gazetarja Lorena Kodra, e cila sqaron, se ky aksion...

I dënuar me burg pasi po transportonte 26 emigrantë të paligjshëm, 26-vjeçari kapet në Tepelenë

para një jave - Top Channel

Një shtetas nga Pogradeci, i cili ka marrë dënimin me burg për ndihmën e dhënë në kalimin e paligjshëm të kufirit, është arrestuar sot. Sipas policisë, në datën 14 mars të këtij viti, 26-vjeçari me iniciale...

Bashkëpunëtorët e tij u kapën duke lëvizur me 26 emigrantë të paligjshëm në furgon, arrestohet 26-vjeçari i shpallur në kërkim, procedohet penalisht një tjetër

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tepelenës ka vendosur në pranga 26-vjeçarin, R. Ç., i cili më herët ishte shpallur në kërkim prej tyre. Dyshohet se shtetasi në fjalë, ka ndihmuar emigrantë të paligjshëm, kundrejt parave, për...

EMRI/ I kishte premtuar vendet e BE! Kush është shoferja nga Pogradeci që po transportonte emigrantë me makinën e saj

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 9 Qershor, 2021 21:26 KORÇË – Pas një aksioni blic të policisë së Pogradecit u bë e mundur arrestimi i 26-vjeçares, Xhuliana Hoxha. Kjo e fundit, kundrejt shpërblimit, i kishte premtuar...

U kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm, arrestohet i riu

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga E. V Policia në Tepelenë ka arrestuar një të ri që ishte shpallur në kërkim për dhënie ndihme për kalim të paligjshëm të kufirit. DVP Gjirokastër, në bashkëpunim me Komisariatin...

Po transportonte 26 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 26-vjeçari e shpallur në kërkim

para një jave - Albeu

Policiaka vënë në pranga një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhënia ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”. R. Ç., 26 vjeç, banues në Pogradec, në mars të 2021 është kapur në vendin...

U kap duke transportuar 26 emigrantë të paligjshëm, arrestohet 26-vjeçari i shpallur në kërkim

para një jave - ABC News

Policia në Tepelenë ka arrestuar një të ri që ishte shpallur në kërkim për dhënie ndihme për kalim të paligjshëm të kufirit. DVP Gjirokastër, në bashkëpunim me Komisariatin e Policisë Tepelenë vunë në...

VIDEO/ Po transportonte emigrantë në automjetin e saj personal, “Shqiponjat” arrestojnë gruan në Pogradec

para një jave - FaxWeb

Një aksion blic i ndërmarrë nga policia e Pogradecit ka bërë të mundur ndalimin e një gruaje, e cila po transportonte në automjetin e saj dy emigrantë të paligjshëm. Aksioni sapo është finalizuar nga forcat...

LAJM I FUNDIT/ I shpallur në kërkim për trafikim emigrantësh të paligjshëm, arrestohet 26 vjeçari nga Pogradeci

para një jave - FaxWeb

Tepelenë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhënia ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit”. Procedohet...

Po transportonte 26 emigrantë të pashtëligjshëm, kapet 26-vjeçari në Tepelenë

para një jave - Dosja.al

Policia Gjirokaster 9 Qershor, 2021 16:28 Tepelenë Vijon puna për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Kapet dhe vihet në pranga një shtetas i shpallur në kërkim për veprën penale “Dhënia ndihmë për...

Ndalohen dy persona në Kavajë, akuzohen për 4 vjedhje. Dy të tjerë janë në kërkim për…

para një jave - Top Channel

Policia e Kavajës ka ndaluar dy persona, pasi kanë vjedhur banesën e një personi. Po ashtu këta persona në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer 4 vjedhje të tjera (2 magazina dhe 2 banesa) po në Kavajë....

Akuzohen për vjedhjen e 3 banesave dhe 2 magazinave, prangosen 2 persona

para një jave - Klan

Foto ilustrim Akuzohen për vjedhjen e 3 banesave dhe 2 magazinave, prangosen 2 persona Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona që akuzohen për kryerjen e disa vjedhjeve. Në një njoftim për mediat, autoritetet...

Posedim droge dhe vjedhje/ Policia e Tiranës në aksion, arreston disa persona në orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Policia e Tiranës ka arrestuar disa persona në orët e fundit, nën akuza për vepra të ndryshme penale. Sipas policisë, në pranga kanë rënë disa shtetas, pasi akuzohen për posedim të lëndëve narkotike dhe...

Mjeshtër në vjedhje: Arrestohen dy “skifterat” në Kavajë, në kërkim dy të tjerë

para një jave - Albeu

Dy persona, E. C(B)., 24 vjeç dhe A. K., 41 vjeç kanë rrënë në prangat e policisë së Kavajës, pasi akuzohen për vjedhje. Këta dy persona dyshohet t’i kenë vjedhur banesën një shtetasi, dhe në bashkëpunim...

Akuzohen për 5 vjedhje në Kavajë, arrestohen dy persona

para një jave - RTK

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi akuzohen se më 19 maj këtij viti kanë vjedhur një banesë. Ata akuzohen si autorë të vjedhjes në dy banesa të tjera dhe dy magazina të ndodhura në qytetin e Kavajës....

Tentativë për vetëvrasje, vjedhje dhe rënie nga lartësia: Çfarë ndodhi dje në Tiranë?

para një jave - Albeu

Dita e djeshme nuk ka qenë e qetë për Tiranën. Uniformat blu njoftojnë se ka pasur disa të arrestuar për vjedhje, për ngarje të makinës në gjendje të dehur dhe kanabis. Specialistët për Hetimin e Narkotikëve...

Grabitje në banesa dhe magazina/ Dy persona bien në pranga, në kërkim dy të tjerë. Policia zbardh detajet

para një jave - Panorama

Dy persona, E. C(B)., 24 vjeç dhe A. K., 41 vjeç u arrestuan nga Policia e Kavajës pasi dyshohet ti kenë vjedhur banesën një shtetasi, dhe në bashkëpunim me njëri-tjetrin kanë kryer gjithashtu edhe 4 grabitje...

Akuzohen për 5 vjedhje në Kavajë, arrestohen dy persona

para një jave - ABC News

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi akuzohen se më 19 maj këtij viti kanë vjedhur një banesë, Ata akuzohen si autorë të vjedhjes në dy banesa të tjera dhe dy magazina të ndodhura në qytetin e Kavajës....

Kanabis, vjedhje banesash dhe drejtim mjeti në gjendje të dehur, arrestohen 6 persona në Tiranë (DETAJE)

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 9 Qershor, 2021 9:03 TIRANË – Gjashtë persona janë arrestuar në Tiranë gjatë 24 orëve të fundit, të cilët akuzohen për vepra të ndryshme penale. Policia bën me dije se është arrestuar një...

Piu mediakamente në gjendje të rënduar psikologjike, 18 vjeçarja me urgjencë në spital, arrestohen 6 persona në Tiranë për përdorim lëndësh narkotike dhe vjedhje magazinash

para një jave - FaxWeb

Tiranë Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit E. B., 35 vjeç, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar, sherbimet e Komisariatit të Policisë Nr.2 gjetën dhe sekuestruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK