Macron i mprehtë: Pa humbur kohë, Maqedonia duhet të nisë negociatat me BE-në

para një jave - TV21

Presidenti francez, Emanuel Macron ka përshëndetur përkushtimin e Maqedonisë së Veriut në realizimin e reformave dhe ka deklaruar, se ajo meriton nisjen e negociatave qasëse me Bashkimin Evropian, pa humbur...

Macron i drejtohet Zaevit: Meritoni fillim të bisedimeve

para një jave - Telegrafi

Presidenti francez, Emmanuel Macron bashkërisht me kryeministrin Zaev sot kishin konferencë të përbashkët. Macron shprehu mbështetje të fuqishme për procesin eurointegrues të Maqedonisë së Veriut. “Vendi...

Macron për zgjidhje të baraspeshuar Maqedoni-Bullgari, ofron veten në dialog

para një jave - TV21

Presidenti i Francës, Emanuel Mackron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes....

Makron do të ndihmojë në gjetjen e zgjidhjes mes Shkupit dhe Sofjes

para një jave - TV21

Presidenti i Francës, Emanuel Makron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes. “Do...

Macron: Maqedonia e Veriut meriton t’i fillojë negociatat pa prolongime

para një jave - Koha.mk

Paris, 10 qershor – Kryeministri, Zoran Zaev ndodhet në Paris, në darkë pune me presidentin francez, Emanuel Macron. Para darkës ai dhe lideri francez dhanë deklarata me çka Macron porositi se, Maqedonia...

Zaevi pas takimit me Makronin: Qershori është mundësia e vërtetë – dialogu sjellë zgjidhje

para një jave - TV21

Kryeministri Zoran Zaev ka mbajtur paraqitje për media bashkë me presidentin francez, Emanul Makron pasi sot po qëndron për vizitë në Paris. Para mediave, Zaevi ka falënderuar Francën për raportet e mira...

Macron-Zaevit: Maqedonia e Veriut e meriton fillimin e bisedimeve

para një jave - ABC News

Presidenti francez, Emmanuel Macron mbajti sot një konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev. Macron shprehu mbështetje të fuqishme për procesin e integrimit në BE të...

Macron: Maqedonia e Veriut meriton t’i fillojë negociatat pa prolongime

para një jave - Portalb

Kryeministri, Zoran Zaev ndodhet në Paris, në darkë pune me presidentin francez, Emanuel Macron. Para darkës ai dhe lideri francez dhanë deklarata me çka Macron porositi se, Maqedonia e Veriut meriton...

Makron do të ndihmojë në gjetjen e zgjidhjes mes Shkupit dhe Sofjes

para një jave - Zhurnal

Presidenti i Francës, Emanuel Makron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes. “Do...

Zaevi pas takimit me Makronin: Qershori është mundësia e vërtetë – dialogu sjellë zgjidhje

para një jave - Zhurnal

Kryeministri Zoran Zaev ka mbajtur paraqitje për media bashkë me presidentin francez, Emanul Makron pasi sot po qëndron për vizitë në Paris. Para mediave, Zaevi ka falënderuar Francën për raportet e mira...

Zaev do të takohet me presidentin francez Emanuel Macron

para një jave - Portalb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut Zoran Zaev sot do të realizojë takim me presidentin francez, Emanuel Macron, transmeton Portalb.mk. Nga Qeveria njoftuan se në përbërje të delegacionit qeveritar janë...

Fillon takimi Zaev – Makron

para një jave - Koha.mk

Paris, 10 qershor – Kryeministri Zoran Zaev së bashku me ministrin e Jashtëm Bujar Osmani dhe zv.kryeministrin për Çështje europiane Nikola Dimitrov janë në Paris në një darkë pune me presidentin e Francës,...

ZAEV – MACRON DEKLARATË TË PËRBASHKËT PËR MEDIA

para një jave - Klan Macedonia

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me Ministrin e Jashtëm Bujar Osmani dhe Zv/Kryeministrin për Cështje Evropiane Nikola Dimitrov janë në Paris në një darkë pune me Presidentin e Francës, Emanuel Macron....

Zaev sot do të takohet me Macron në Paris të Francës

para një jave - Telegrafi

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me presidentin e Francës, Emanuel Macron. Nga shërbimi qeveritar për shtyp njoftuan se në përbërjen e delegacionit qeveritar janë edhe zëvendëskryeministri...

Zaevi në Paris në takim me presidentin francez Makron

para një jave - Zhurnal

Shkup, 10 qershor 2021 – Kryeministri Zoran Zaev sot në Paris do të realizojë takim me presidentin francez Emanuel Makron. Nga shërbimi për informim i Qeverisë sot pasdite informuan se në përbërjen e delegacionit...

Nga Tirana, Zaev udhëton drejtë Parisit, takohet me Makron

para një jave - Koha.mk

Paris, 10 qershor – Press-shërbimi i Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar...

Macron për zgjidhje të baraspeshuar Maqedoni-Bullgari, ofron veten në dialog

para një jave - Tetova Sot

Presidenti i Francës, Emanuel Mackron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes....

Macron i mprehtë: Pa humbur kohë, Maqedonia duhet të nisë negociatat me BE-në

para një jave - Tetova Sot

Presidenti francez, Emanuel Macron ka përshëndetur përkushtimin e Maqedonisë së Veriut në realizimin e reformave dhe ka deklaruar, se ajo meriton nisjen e negociatave qasëse me Bashkimin Evropian, pa humbur...

Makron i drejtohet Zaevit: Vendi juaj meriton t’i fillojë bisedimet

para një jave - Shenja

Presidenti francez në një konferencë të përbashkët me kryeministrin e vendit Zoran Zaev, tha se Maqedonia e Veriut e meriton t’i fillojë bisedimet. “Vendi juaj meriton t’i fillojë bisedimet me Bashkimin...

Zaev, Dimitrov dhe Osmani sot takohen me Makronin

para një jave - TV21

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë vizitë zyrtare në Paris të Francës, ku do të takohet me presidentin Emanuel Makron. Ai do të shoqërohet nga zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla...

Macron: Maqedonia e Veriut meriton t’i fillojë negociatat pa prolongime

para një jave - Flaka

Kryeministri, Zoran Zaev ndodhet në Paris, në darkë pune me presidentin francez, Emanuel Macron. Para darkës ai dhe lideri francez dhanë deklarata me çka Macron porositi se, Maqedonia e Veriut meriton...

Macron i drejtohet Zaevit: Meritoni fillim të bisedimeve

para një jave - Tetova Sot

Presidenti francez, Emmanuel Macron bashkërisht me kryeministrin Zaev sot kishin konferencë të përbashkët. Macron shprehu mbështetje të fuqishme për procesin eurointegrues të Maqedonisë së Veriut. “Vendi...

ZAEVI NGA TIRANA NË PARIS – DARKË PUNE ME PRESIDENTIN MAKRON

para një jave - Klan Macedonia

Press-shërbimi I Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar janë edhe Zv/Kryeministri...

Zaev, Dimitrov dhe Osmani nesër takohen me Makronin

para një jave - TV21

Kryeministri Zoran Zaev nesër do të realizojë vizitë zyrtare në Paris të Francës, ku do të takohet me presidentin Emanuel Makron. Ai do të shoqërohet nga zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla...

Zaevi pas takimit me Makronin: Qershori është mundësia e vërtetë – dialogu sjellë zgjidhje

para një jave - Flaka

Kryeministri Zoran Zaev ka mbajtur paraqitje për media bashkë me presidentin francez, Emanul Makron pasi sot po qëndron për vizitë në Paris. Para mediave, Zaevi ka falënderuar Francën për raportet e mira...

Makron do të ndihmojë në gjetjen e zgjidhjes mes Shkupit dhe Sofjes

para një jave - Flaka

Presidenti i Francës, Emanuel Makron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes. “Do...

Fillon takimi Zaev – Makron

para një jave - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me ministrin e Jashtëm Bujar Osmani dhe zv.kryeministrin për Çështje europiane Nikola Dimitrov janë në Paris në një darkë pune me presidentin e Francës, Emanuel Macron....

Zaevi në Paris në takim me presidentin francez Makron

para një jave - Tetova1

Press-shërbimi i Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar janë edhe Zv/Kryeministri...

Zaevi në Paris në takim me presidentin francez Makron

para një jave - Flaka

Press-shërbimi i Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar janë edhe Zv/Kryeministri...

Zaev, Dimitrov dhe Osmani më Paris, takohen me Makronin

para një jave - Aktuale

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë vizitë zyrtare në Paris të Francës, ku do të takohet me presidentin Emanuel Makron. Ai do të shoqërohet nga zëvendëskryeministri për çështje evropiane, Nikolla...

Macron: Pa humbur kohë, Maqedonia duhet të nisë negociatat me BE-në

para një jave - Press Online

Presidenti francez, Emanuel Macron ka përshëndetur përkushtimin e Maqedonisë së Veriut në realizimin e reformave dhe ka deklaruar, se ajo meriton nisjen e negociatave qasëse me Bashkimin Evropian, pa humbur...

Macron i drejtohet Zaevit: Meritoni fillim të bisedimeve

para një jave - Lajm

Presidenti francez, Emmanuel Macron bashkërisht me kryeministrin Zaev sot kishin konferencë të përbashkët. Macron shprehu mbështetje të fuqishme për procesin eurointegrues të Maqedonisë së Veriut. “Vendi...

Zaevi në Paris në takim me presidentin francez Makron

para një jave - Shenja

Press-shërbimi i Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar janë edhe Zv/Kryeministri...

Macron i drejtohet Zaevit: Meritoni fillim të bisedimeve

para një jave - Info7

Presidenti francez, Emmanuel Macron bashkërisht me kryeministrin Zaev sot kishin konferencë të përbashkët. Macron shprehu mbështetje të fuqishme për procesin eurointegrues të Maqedonisë së Veriut. “Vendi...

Macron për zgjidhje të baraspeshuar Maqedoni-Bullgari, ofron veten në dialog

para një jave - Lajm

Presidenti i Francës, Emanuel Mackron në konferencë të përbashkët me kryeministrin e Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka deklaruar se do të ndihmojë në gjetjen e një zgjidhjeje mes Shkupit dhe Sofjes....

Zaev dhe Makron japin deklaratë per media

para një jave - Top24

Kryeministri Zoran Zaev së bashku me Ministrin e Jashtëm Bujar Osmani dhe Zv/Kryeministrin për Cështje Evropiane Nikola Dimitrov janë në Paris në një darkë pune me Presidentin e Francës, Emanuel Macron....

Zaevi në Paris në takim me presidentin francez Makron

para një jave - Lajm

Press-shërbimi i Qeverisë ka njoftuar se sonte Kryeministri Zoran Zaev do të realizojë një takim pune në Paris me Presidentin e Francës, Emanuel Macron. Pjesë e delegacionit qeveritar janë edhe Zv/Kryeministri...

Zaev dhe Osmani sot do të takohen me Macron në Paris

para një jave - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me presidentin e Francës, Emanuel Macron. Nga shërbimi qeveritar për shtyp njoftuan se në përbërjen e delegacionit qeveritar janë edhe zëvendëskryeministri...

Zaev sot do të takohet me Macron në Paris të Francës

para një jave - Arbresh

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me presidentin e Francës, Emanuel Macron. Nga shërbimi qeveritar për shtyp njoftuan se në përbërjen e delegacionit qeveritar janë edhe zëvendëskryeministri...

Zaev sot do të takohet me Macron në Paris të Francës

para një jave - Info7

Kryeministri Zoran Zaev sot do të realizojë takim me presidentin e Francës, Emanuel Macron. Nga shërbimi qeveritar për shtyp njoftuan se në përbërjen e delegacionit qeveritar janë edhe zëvendëskryeministri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK