Probleme me pasurinë, shkarkohet prokurori shqiptar Anton Martini

para një jave - Zhurnal

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar e prokurorin Anton Martini, kandidat për Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion. Shkarkimi i prokurorit Martini lidhet me probleme me pasurinë. Prokurori Martini...

Pasuria “fundos” Anton Martinin/ KPA e shkarkon

para një jave - Koha.mk

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Kjo për shkak se Martini nuk arriti dot që të justifikonte një banesë dhe kishte deklarim të pasaktë të pasurisë. Shkarkimi...

Pasuria “fundos” Anton Martinin/ KPA e shkarkon

para një jave - Vizion Plus

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Kjo për shkak se Martini nuk arriti dot që të justifikonte një banesë dhe kishte deklarim të pasaktë të pasurisë. Shkarkimi...

Prokurori Ervin Karanxha në Vetting/ Ja vendimet problematike që ka dhënë

para një jave - Bota Sot

Organet e Vettingut kanë thirrur në seancën e parë prokurorin e Tiranës, Ervin Karanxha. Emri i tij, është përmendur në disa vendime që cenojnë rëndë besimin e publikut te drejtësia. Besimi i publikut...

Probleme me pasurinë, shkarkohet prokurori shqiptar Anton Martini

para një jave - Telegrafi

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar e prokurorin Anton Martini, kandidat për Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion. Shkarkimi i prokurorit Martini lidhet me probleme me pasurinë. Prokurori Martini...

Prokurori Ervin Karanxha në Vetting/ Do të hetohet për pasurinë, figurën dhe aftësitë. Ja vendimet problematike që ka dhënë

para një jave - Top Channel

Organet e Vettingut kanë thirrur në seancën e parë prokurorin e Tiranës, Ervin Karanxha. Emri i tij, është përmendur në disa vendime që cenojnë rëndë besimin e publikut te drejtësia. Besimi i publikut...

Shkarkohet prokurori Anton Martini, probleme me pasurinë

para një jave - Bota Sot

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar e prokurorin Anton Martini, kandidat për Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion. Shkarkimi i prokurorit Martini lidhet me probleme me pasurinë. Prokurori Martini...

Denoncime dhe mospërputhje me deklarimet, KPA shkarkon prokurorin Anton Martini

para një jave - Mapo

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Komisioneri Publik më herët ankimoi vendimin për Anton Martinin, i cili është kandidat për prokuror në SPAK. Martini u konfirmua...

Probleme me pasurinë, KPA shkarkon nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda Anton Martini

para një jave - BalkanWeb

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda Anton Martini, njëherësh kandidat për SPAK. Lajmi u bë i ditur për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Mësohet se Martini...

KPA shkarkon nga detyra prokurorin e SPAK, Anton Martini

para një jave - Klan

KPA shkarkon nga detyra prokurorin e SPAK, Anton Martini Prokurori i SPAK, Anton Martini, është shkakruar nga detyra. Komisioni i Posaçëm i Apelimit në mbledhjen e zhvilluar sot ka vendosur që të ndryshojë...

Pasuria, lamtumirë SPAK-ut për prokurorin e Krimeve të Rënda, Anton Martini

para një jave - NOA

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini pak kohë pasi Komisioneri Publi ankimoi vendimin për kandidatin për prokuror në SPAK pasi më herët e kishte kaluar vetingun....

KPA shkarkon nga detyra Anton Martinin

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Daniela Grrica Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. I komanduar në Prokurorinë e Tiranës, ish-prokurori i Krimeve të Rënda kaloi shkallën...

Prokurori Anton Martini shkakrohet nga KPA

para një jave - Bota Sot

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Komisioneri Publik më herët ankimoi vendimin për Anton Martinin, i cili është kandidat për prokuror në SPAK. Martini u konfirmua...

E FUNDIT/ Shkarkohet prokurori Anton Martini

para një jave - Albeu

Ditën e sotme KPA ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Burimet bëjnë me dije se Martini kishte probleme me pasurinë. Anton Martini e ka nisur karrierën në sistemin e drejtësisë në vitin 1999...

Prokurori Ervin Karanxha në Vetting

para një jave - RTK

Organet e Vettingut kanë thirrur në seancën e parë prokurorin e Tiranës, Ervin Karanxha. Emri i tij, është përmendur në disa vendime që cenojnë rëndë besimin e publikut te drejtësia. Besimi i publikut...

KPA shkarkon prokurorin Anton Martini

para një jave - RTK

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin Anton Martini. Komisioneri Publik më herët ankimoi vendimin për Anton Martinin, i cili është kandidat për prokuror në SPAK. Martini u konfirmua...

E FUNDIT/ KPA shkarkon prokurorin Anton Martini

para një jave - ABC News

KPA shkarkon prokurorin Anton Martini. Vijon…

Vettingu/ KPA shkarkon nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda Anton Martini

para një jave - Java News

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar prokurorin Anton Martini. Komisioneri Publik më herët ankimoi vendimin për Anton Martinin, i cili është kandidat për prokuror në SPAK. Martini u konfirmua në detyrë...

Probleme me pasurinë, shkarkohet prokurori shqiptar Anton Martini

para një jave - Ekonomia Online

Komisioni i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar e prokurorin Anton Martini, kandidat për Prokurorinë e Posaçme Anti-Korrupsion. Shkarkimi i prokurorit Martini lidhet me probleme me pasurinë. Prokurori Martini...

KPA shkarkon nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda, Anton Martini

para një jave - Almakos

Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Krimeve të Rënda Anton Martini, njëherësh kandidat për SPAK. Lajmi u bë i ditur për ‘’BalkanWeb’’ nga gazetarja Klodiana Lala. Mësohet...

LAJM I FUNDIT/ U përzgjodh për në SPAK por e dogji “Vettingu”, kush është prokurori që u shkarkua nga KPA

para një jave - FaxWeb

Sapo është bërë pulbik vendimi për shkarkimin e prokurorit Anton Martini i cili ishte një nga emrat e kandidatëve për të qenë pjesë e Gjykatës së Posaçme (SPAK)L, por ngeci në filtrat e vetingut, konkretisht...

Lajmi i fundit/ KPA shkarkon prokurorin Anton Martini

para një jave - Dosja.al

KPA shkarkon prokurorin Anton Martini 10 Qershor, 2021 15:19 KPA shkarkon prokurorin Anton Martini vijon

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK