Foto/ “Story” e fundit para aksidentit dhe jeta luksoze e djalit të ish-drejtuesit të policisë

para një jave - Gazeta Express

Jehon Breçani, djali i ish-drejtuesit të policisë së Tiranës Erzen Breçani është autori i aksidentit të frikshëm mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë, ku i këputi...

EMRI/ Kush është e reja që iu pre këmba në aksident

para një jave - Vizion Plus

Zbardhet identiteti i vajzës së re që u përplas rëndë në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Burimet konfirmuan për “Vizion Plus” se bëhet fjalë për shtetasen Xhesina Gega, e cila është ende në sallën e...

EMRI/ Benzi luksoz i këputi këmbën, kush është 23-vjeçarja që u aksidentua rëndë në Tiranë

para një jave - ABC News

ABC ka siguruar emrin e vajzës së re e cila u aksidentua rëndë pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko”. Ndryshe nga sa u raportua në fillim, vajza në fjalë mësohet se është 23-vjeçe dhe quhet Xhesina...

EMRI/ Vetëm 23 vjeç, kush është e reja që u shtyp me makinë nga djali i ish-shefit të Policisë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë në zonën e Kinostudios ku është plagosur rëndë një vajzë. Burimet bëjnë me dije se vajza e identifikuar si Xhesina Gega, më vendbanim në Tiranë...

Zbulohet emri/ I riu që aksidentoi gruan shtatzëne është djali i një ish-drejtuesi të lartë policie (FOTO)

para një jave - Panorama

“Panorama.al” mëson se i riu, i cili me një makinë luksoze aksidentoi një grua shtatzënë në zonën e Porcelanit në Tiranë është djali i Erzen Breçanit, ish-drejtues i lartë policie. Jehon Breçani, i riu...

EMRI/ Benzi luksoz i këputi këmbën, kjo është 23-vjeçarja që u aksidentua rëndë në Tiranë

para një jave - ABC News

ABC ka siguruar emrin e vajzës së re e cila u aksidentua rëndë pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko”. Ndryshe nga sa u raportua në fillim, vajza në fjalë mësohet se është 23-vjeçe dhe quhet Xhesina...

Puro, nga deti në mal, jeta luksoze e djalit të ish-drejtuesit të policisë që i këputi këmbën vajzës

para një jave - ABC News

Jehon Breçani, djali i ish-drejtuesit të policisë së Tiranës Erzen Breçani mbrëmjen e sotme duke drejtuar makinën luksoze tip “Benz” me targa AA 888 XX humbi kontrollin duke dalë nga rruga dhe përfunduar...

Djali i ish-drejtorit të policisë/ Ja kush është i riu që i këputi këmbën me makinë 30-vjeçares

para një jave - Vizion Plus

Zbardhen të tjera detaje nga aksidenti i rëndë i ndodhur në orët e pasdites në Tiranë. Nga burimet mësohet se shoferi që shkaktoi aksidentin është 19-vjeçari Jehon Breçani. Ai humbi kontrollin e “Benz-it”,...

“Story” e fundit në Instagram para se t’i këpuste këmbën vajzës, pasionet e djalit të ish-drejtuesit të policisë

para një jave - ABC News

Jehon Breçani, djali i ish-drejtuesit të policisë së Tiranës Erzen Breçani është autori i aksidentit të frikshëm mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë, ku i këputi...

Me veshje e makina super luksoze, autori i aksidentit horror në Tiranë është djali i ish-shefit të Policisë(FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Pasditen e sotme në Tiranë u shkaktua një aksident i rëndë në Tiranë ku u plagos rëndë një vajzë e re rreth 30-vjeçare. Burimet bëjnë me dije se autori është shtetasi Jehon Breçani, vetëm 19-vjeç i cili...

E përplasi i riu me “Benz”, vajza ka humbur njërën nga këmbët, në gjendje të rëndë në spital

para një jave - Gazeta Express

Një vajzë rreth të 30-ave emri i së cilës ende nuk dihet mbeti e plagosur rëndë mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në Kinostudio. Ajo ka humbur njërën nga këmbët si pasojë e goditjes. Kalimtarja...

Zbulohet emri, kush është djali i ish-drejtorit të policisë që i këputi këmbën vajzës me “Benz”

para një jave - ABC News

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë tip Benz përplasi një këmbësore 30-vjeçare. ABC mëson se në timonin e makinës luksoze ishte Jehon Breçani,...

Tiranë/ Aksident në rrugën “Xhanfize Keko”, shoferi 19-vjeçar përplas këmbësoren

para një jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Në aksidentin e ndodhur rreth orës 19:15, shoferi i identifikuar si J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar...

E përplasi i riu me “Benz”, qytetarët: Vajza ishte në rrugën e vet, mbeti pa këmbë e shkreta

para një jave - Gazeta Express

Një vajzë rreth të 30-ave emri i së cilës ende nuk dihet mbeti e plagosur rëndë mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në Kinostudio. Kalimtarja ishte duke ecur në trotuar, kur një adoleshent 19-vjeç...

Tiranë/ Aksident në rrugën “Xhanfize Keko”, makina përplas këmbësoren

para një jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Lajmi në përditësim… Top Channel

E FUNDIT/ Del emri e fotoja, kush është 19-vjeçari që përplasi vajzën shtatzënë në Tiranë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Është zbardhur identiteti i djalit i cili shkaktoi aksidentin e rëndë në Kinostudio ku u plagos një vajzë e re, 30 vjeçare. Identiteti i të riut është Jehon Breçani, 19-vjeç, i cili është vënë në pranga...

Kush është djali i ish-drejtorit të policisë që i këputi këmbën me “Benz” vajzës në Tiranë

para një jave - ABC News

Një aksident i rëndë ndodhi pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë, ku një makinë tip Benz përplasi një këmbësore 30-vjeçare. ABC mëson se në timonin e makinës luksoze ishte Jehon Breçani,...

19-vjeçari u fut në trotuar dhe e përplasi me “Benz”, vajza në gjendje të rëndë

para një jave - Gazeta Express

Një adoleshent 19-vjeç aksidentoi mbrëmjen e sotme duke përplasur me makinën tip “Benz” që drejtonte një vajzë rreth 30-vjeçe, e cila ishte duke ecur në trotuar në Kinostudio. Policia sqaron se rreth orës...

Aksidenti në Tiranë, e mori makina para, kalimtarja e plagosur shtatzënë

para një jave - BalkanWeb

Detaje tragjike nga aksidenti i sotëm në Tiranë, ku një makinë përplasi një kalimtare teksa ecte në trotuar. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko”, në zonën e Porcelanit. Gazetarja...

19-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe përplas këmbësoren

para një jave - Koha.mk

Një aksident u regjistrua në orët e pasdites këtë të enjte në Tiranë. Në rrugën “Xhanfize Keko”, një shofer 19-vjeçar humbi drejtimin e makinës dhe për pasojë përplas një këmbësore 30 vjeçe. E plagosura...

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë në Tiranë, 30 vjeçares shtatzënë i këputet njëra këmbë

para një jave - GazetaBlic

ABC mëson detaje të reja nga aksidenti i frikshëm që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë, ku një “Benz” luksoz me targa AA 888 XX i drejtuar nga një adoleshent...

Aksidenti ku ‘Benzi’ shkatërroi pemën në Tiranë, vajza e plagosur është shtatzënë (Detajet)

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme në zonën e “Porcelanit” në Tiranë. 30-vjeçarja e cila mbeti e plagosur është shtatzënë....

Përplasi gruan shtatzënë dhe goditi pemën në trotuar, pamje nga aksidenti në Tiranë

para një jave - Mapo

Gazeta MAPO siguron të tjera pamje nga aksidenti i rëndë në rrugën “Xhenfizo Keko” në Tiranë. Një automjet luksoz tip “Mercedes Benz S”, përplasi një kalimtare rreth moshës 30 vjeçe, e cila mësohet se...

FOTO/ Makina humb kontrollin dhe merr para 30-vjeçaren dhe përplaset me pemën, pamjet nga vendi i ngjarjes. Çfarë thotë policia

para një jave - BalkanWeb

Pamjet që shihni vijnë nga vendi i ngjarjes që ndodhi sot në Tiranë, ku një makinë pasi humbi kontrollin ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë dhe një kalimtare të rastit. Ngjarja e rëndë...

Video | Makina përfundon në trotuar dhe përplas këmbësoren në Tiranë

para një jave - Klan

Video | Makina përfundon në trotuar dhe përplas këmbësoren në Tiranë Një automjet doli nga rruga pasditen e kësaj të enjteje në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën Xhanfize Keko, në zonën e Porcelanit. Siç...

Video | Makina përfundon në trotuar, plagoset një vajzë në Tiranë

para një jave - Klan

Video | Makina përfundon në trotuar, plagoset një vajzë në Tiranë Një automjet doli nga rruga pasditen e kësaj të enjteje në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën Xhanfize Keko, në zonën e Porcelanit. Siç mund...

U përplas nga 19-vjeçari në trotuar/ Kalimtarja, me dëmtime të rënda në këmbë

para një jave - Vizion Plus

Gjendja shëndetësore e 30-vjeçares që u përplas nga një makinë teksa ishte në trotuar këtë të enjte është e rëndë. Burime për “Vizion Plus” thanë se shtetasja ende e paidentifikuar ka marrë dëmtime të...

E dhimbshme: Automjeti përplas mbi trotuar 30 vjeçaren shtatzënë

para një jave - GazetaBlic

Detaje të tjera bëhen me dije rreth aksidentit të rëndë që ndodhi para pak minutash në Tiranë, ku u plagos rëndë një kalimtare rreth të 30-tave. Mësohet se 30-vjeçarja, identiteti i të cilës nuk bëhet...

Detaje nga aksidenti në Tiranë/ Kalimtarja e plagosur është shtatzënë. Shikoni si ka përfunduar makina

para një jave - Panorama

Detaje të reja dalin nga aksidenti i rëndë i regjistruar mbrëmjen e sotme (10 qershor) në zonën e “Porcelanit” në Tiranë. 30-vjeçarja e cila mbeti e plagosur është shtatzënë. Ajo u dërgua menjëherë në...

E tmerrshme/ “Benz”-i me shpejtësi i këputi këmbën, vajza në gjendje të rëndë në spital

para një jave - ABC News

Vajza që u përplas mbrëmjen e sotme në Kinostudio ka humbur njërën nga këmbët si pasojë e goditjes nga një “Benz” luksoz që drejtohej nga një adoleshent. ABC mëson se vajza është futur në sallën e operacionit...

LAJM I FUNDIT/ Rrëzohet pema në Tiranë dhe zë poshtë makinën, brenda saj një vajzë

para një jave - BalkanWeb

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Tiranë, ku një pemë pasi është rrëzuar ka zënë poshtë një makinë. Ngjarja ndodhi në rrugën Xhanfize Keko. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb se...

19-vjeçari në shpejtësi e përplasi mes rrugës, 30 -vjeçarja e plagosur është shtatzënë (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në zonën e Kinostudios ku është plagosur një kalimtare, 30-vjeçare. Mësohet se e plagosura, identiteti...

Aksidenti i frikshëm nga “Benz”-i luksoz, qytetarët: Vajza ishte në rrugën e vet, mbeti pa këmbë

para një jave - ABC News

Një vajzë rreth të 30-ave emri i së cilës ende nuk dihet mbeti e plagosur rëndë mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti në Kinostudio. Kalimtarja ishte duke ecur në trotuar, kur një adoleshent 19-vjeç...

Aksidenti i rëndë në Tiranë/ 19 vjeçari përplasi 30 vjeçaren e paidentifikuar

para një jave - Bota Sot

Policia e Tiranës ka dalë në një informacion paraprak lidhur mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur gjatë orëve të pasdites në Tiranë, ku u raportua për një vajzë të lënduar pasi ishte goditur nga një pemë në...

Makina përfundon në trotuar, përplaset me një pemë dhe aksidenton një këmbësore. Foto nga vendi ku ndodhi aksidenti

para një jave - Panorama

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Sipas policisë automjeti tip “Benz” i drejtuar nga një 19-vjeçar ka dalë nga rruga, duke përfunduar në trotuar...

E frikshme/ Adoleshenti u fut në trotuar dhe e përplasi me “Benz”, vajza ulërin, rëndë në spital (VIDEO)

para një jave - ABC News

Një adoleshent 19-vjeç aksidentoi mbrëmjen e sotme duke përplasur me makinën tip “Benz” që drejtonte një vajzë rreth 30-vjeçe, e cila ishte duke ecur në trotuar në Kinostudio. ABC ka siguruar pamjet e...

19-vjeçari humb drejtimin e mjetit dhe përplas këmbësoren

para një jave - Vizion Plus

Një aksident u regjistrua në orët e pasdites këtë të enjte në Tiranë. Në rrugën “Xhanfize Keko”, një shofer 19-vjeçar humbi drejtimin e makinës dhe për pasojë përplas një këmbësore 30 vjeçe. E plagosura...

Aksident në Tiranë, 19-vjeçari me makinë përplas kalimtaren

para një jave - Mapo

Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve....

Adoleshenti u fut në trotuar dhe e përplasi me “Benz”, vajza ulërin, qytetarët: Mos lëviz

para një jave - ABC News

Një adoleshent 19-vjeç aksidentoi mbrëmjen e sotme duke përplasur me makinën tip “Benz” që drejtonte një vajzë rreth 30-vjeçe, e cila ishte duke ecur në trotuar në Kinostudio. Policia sqaron se rreth orës...

Makina përfundon në trotuar në Tiranë, një kalimtare në gjendje kritike

para një jave - NOA

Një djalë dhe një vajzë kanë marrë plagë për shkak të një aksidenti, por e reja ndodhet në gjendje kritike për jetën për shkak të daljes së një mjetin nga rruga duke përfunduar në trotuar. Aksidenti ndodhi...

Makina përplaset me një pemë, plagoset drejtuesja e mjetit. Detajet e para nga aksidenti

para një jave - Panorama

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të enjteje në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë. Paraprakisht mësohet se një automjet është përplasur me një pemë dhe si pasojë ka mbetur e plagosur drejtuesja e...

Aksident i frikshëm në Kinostudio, “Benz”-i futet në trotuar me shpejtësi, përplas një vajzë

para një jave - ABC News

Një vajzë është plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e një aksidenti që është regjistruar në rrugën “Xhanfize Keko” pranë një noterie në Kinostudio. ABC ka siguruar pamjet nga vendi i ngjarjes, ku disa...

E FUNDIT/ Aksident në Tiranë, makina përplas rëndë një person

para një jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur pasditën e kësaj të enjteje në Tiranë. Në zonë e Kinostudios një makinë ka dalë nga rruga duke marrë përpara një vajzë. Policia dhe ambulance kanë mbërritur në vendngjarje./albeu.com Vijon..

Përplasi kalimtaren në trotuar, 19-vjeçari është djali i Erzen Breçanit – (DETAJE)

para një jave - Java News

Ditën e sotme, 19-vjeçari Jehon Breçani ka humbur dejtimin e makinës dhe ka përplasur një këmbësore 30-vjeçare shtatzënë, e cila ishte duke ecur në trotuar në Kinostudio në Tiranë. Raportohet se 30 vjeçarja...

Dalin detaje të reja nga aksidenti i rëndë në Tiranë, 30 vjeçares shtatzënë i këputet njëra këmbë

para një jave - Infokusi

ABC mëson detaje të reja nga aksidenti i frikshëm që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë, ku një “Benz” luksoz me targa AA 888 XX i drejtuar nga një adoleshent...

U përplas nga 19-vjeçari në trotuar/ Kalimtarja, me dëmtime të rënda në këmbë

para një jave - Java News

Gjendja shëndetësore e 30-vjeçares që u përplas nga një makinë teksa ishte në trotuar këtë të enjte është e rëndë. Burime për “Vizion Plus” thanë se shtetasja ende e paidentifikuar ka marrë dëmtime të...

LAJM I FUNDIT/ U përplas duke ecur në trotuar nga djali i Erzen Breçanit, kush është 23 vjeçarja shtatzënë që po lufton me jetën (EMRI)

para një jave - FaxWeb

XHESINA GEGA është 23 vjeçarja që u përplas me makinë duke ecur në trotuar nga djali i Erzen Breçanit. 23 vjeçarja në luftë me jetën në spitalin e traumës. Ka dëmtime të rënda në njërën këmbë sidomos. Vijon…

FOTO/ Aksidentoi gruan shtatzënë, i riu është djali i ish-zyrtarit të lartë të policisë

para një jave - Lajm

19-vjeçari që përplasi kalimtaren 30-vjeçare mbrëmjen e kësaj të enjteje në Tiranë është Jehon Breçani. I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani. E plagosura është...

Zbardhet aksidenti në Tiranë: 19-vjeçari me shpejtësi skëterrë mori përpara këmbësoren shtatzënë

para një jave - Java News

Detaje tragjike nga aksidenti i sotëm në Tiranë, ku një makinë përplasi një kalimtare teksa ecte në trotuar. Ngjarja e rëndë ndodhi rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko”, në zonën e Porcelanit. Gazetarja...

“Story” e fundit para xhiros fatale! Çfarë kishte postuar Jehon Breçani para se të aksidentonte 30-vjeçaren

para një jave - Dosja.al

Jehon Breçani 10 Qershor, 2021 21:54 TIRANË – 19-vjeçari Jehon Breçani është shoferi i mjetit që u përfshi në një aksident, pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë....

VIDEO | Makina përfundon në trotuar, plagoset një vajzë në Tiranë

para një jave - Java News

Një automjet doli nga rruga pasditen e kësaj të enjteje në Tiranë. Ngjarja ndodhi në rrugën Xhanfize Keko, në zonën e Porcelanit. Siç mund të shihet edhe në këto pamje, makina ka dalë nga rruga duke përfunduar...

I këputi këmbën me makinë të resë shtatzënë, 19-vjeçari që e përplasi është djali i Erzen Breçanit

para një jave - Dosja.al

Jehon dhe Erzen Breçani 10 Qershor, 2021 21:32 TIRANË – 19-vjeçari që përplasi kalimtaren 30-vjeçare në Tiranë pak orë më parë është Jehon Breçani. I riu është djali i ish-zëvendësdrejtorit të Policisë...

Gruaja shtatzënë në gjendje të rëndë pas përplasjes duke ecur në trotuar, makina luksoze drejtohet nga djali ish-drejtorit të Policisë (EMRI)

para një jave - FaxWeb

Makina luksoze që përplasi rëndë një grua shtatzënë këtë të enjte në Tiranë drejtohej nga Jehon Breçani, djali i ish-drejtorit të Policisë, Erzen Breçani. Vijon…

Dalin pamjet e rënda: Gruaja shtatzënë e shtrirë në tokë, kalimtarët mundohen ta ndihmojnë pasi Benzi e përplasi fort teksa ecte në trotuar (VIDEO)

para një jave - FaxWeb

Fax Neës ka siguruar pamje të reja nga aksidenti i rëndë që ka ndodhur pasditen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në kryeqytet. Një grua shtatzënë rreth 30 vjeçe është përplasur nga një automjet tip Benz,...

Detaje nga aksidenti i rëndë në Tiranë, 30 vjeçares shtatzënë i këputet njëra këmbë

para një jave - Bota Press

ABC mëson detaje të reja nga aksidenti i frikshëm që ndodhi mbrëmjen e sotme në rrugën “Xhanfize Keko” në zonën e Kinostudios në Tiranë, ku një “Benz” luksoz me targa AA 888 XX i drejtuar nga një adoleshent...

Automjeti përplas mbi trotuar 30 vjeçaren shtatzënë

para një jave - Bota Press

Detaje të tjera bëhen me dije rreth aksidentit të rëndë që ndodhi para pak minutash në Tiranë, ku u plagos rëndë një kalimtare rreth të 30-tave.Mësohet se 30-vjeçarja, identiteti i të cilës nuk bëhet ende...

Mjeti luksoz i përplasur me pemën! PAMJE të reja nga aksidenti në Tiranë, rruga e mbuluar me gjakun e të lënduarës

para një jave - Dosja.al

Pamje nga vendi i ngjarjes 10 Qershor, 2021 20:24 Përditësuar: 20:25 TIRANË – Dosja.al ka siguruar pamje të tjera nga vendi ku ndodhi aksidenti, i cili ka lënë të lënduar një 30-vjeçare shtatzanë. Siç...

Detaje tronditëse nga aksidenti në Tiranë, vajza e përplasur nga automjeti luksoz mbi trotuar rezulton shtatzënë

para një jave - FaxWeb

Detaje të tjera bëhen me dije rreth aksidentit të rëndë që ndodhi para pak minutash në Tiranë, ku u plagos rëndë një kalimtare rreth të 30-tave. Mësohet se 30-vjeçarja, identiteti i të cilës nuk bëhet...

Aksident në Tiranë/ Makina përplaset me pemën, plagoset drejtuesja

para një jave - Almakos

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në rrugën ‘’Xhanfize Keko’’ në Tiranë, ku një makinë i ka rënë një pemë dhe kjo e fundit është rrëzuar duke e zënë poshtë mjetin. Gazetarja Dorjana Bezat raporton...

E frikshme! Pamjet nga vendi i ngjarjes, i riu fut makinën në trotuar, zë poshtë kalimataren, MOMENTI kur e ndihmojnë

para një jave - Dosja.al

10 Qershor, 2021 19:42 TIRANË – Dosja.al ka siguruar pamjet e aksidentit të rëndë të ndodhur pak çaste më parë në Tiranë ku një një makinë ka dalë nga rruga dhe fillimisht është përplasur me një pemë e...

Benzi luksoz përplasi rëndë një 30 vjeçare në Tiranë, reagon Policia: Është shoqeruar drejtuesi i mjetit 19 vjeçar

para një jave - FaxWeb

Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar rreth 30 vjeçe, e cila ndodhet në...

Aksidenti në Tiranë, policia del me njoftim zyrtar : Shoferi 19-vjeçar përplasi një 30-vjeçare

para një jave - Dosja.al

Foto Ilustruese 10 Qershor, 2021 19:38 Tiranë/Informacion paraprak Rreth orës 19:15, në rrugën “Xhanfizo Keko” mjeti me drejtues shtetasin J. B., 19 vjeç, ka aksidentuar një këmbësore ende të paidentifikuar...

VIDEO/ Aksident në Tiranë, Benzi luksoz del nga rruga dhe përplas rëndë vajzën e re

para një jave - FaxWeb

Një aksident i rëndë ka ndodhr në rrugën “Xhanfize Keko”. Mësohet se një vajzë është përplasur teksa priste autobuzin dhe është dëmtuar rëndë. Drejtuesi i një automjeti ka humbur kontrollin duke dalë në...

Sukth/ Makina përplas për vdekje 72-vjeçaren

para një jave - Top Channel

Më datë 09.06.2021, rreth orës 19:00, në Sukth, Durrës, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar këmbësoren, shtetasen N. L., 72 vjeçe, e cila për pasojë ka ndërruar jetë....

20-vjeçari përplas për vdekje këmbësoren

para një jave - Klan

20-vjeçari përplas për vdekje këmbësoren Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Sukth të Durrësit me pasojë vdekjen e një qytetareje. Mësohet se 72-vjeçarja me iniciale N.L. është...

Aksident i rëndë në Sukth, e përplas “BMW-ja”, ndërron jetë këmbësorja 72-vjeçare

para një jave - BalkanWeb

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Sukth të Durrësit, me pasojë vdekjen e një personi. Policia njofton se një mjet tip “BMW”, i drejtuar nga një 20-vjeçar, ka përplasur këmbësoren 72-vjeçare...

20-vjeçari me “BMW” përplas për vdekje të moshuarën

para një jave - Vizion Plus

Një aksident i rëndë u regjistrua në Durrës. Një 20-vjeçar që drejtonte një “BMW” përplasi për vdekje një 72-vjeçare. Shoferit iu bë testi i alkoolit, por sipas policisë, ai nuk kishte konsumuar pije alkoolike....

Makina përplas për vdekje këmbësoren

para një jave - Bota Sot

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në lokalitetin e Sukthit. Makina mësohet se ka përplasur një këmbësore. Ndërkohë që drejtuesi i mjetit është shoqëruar në polici.

Skuth/ E përplas “BMW-ja”, ndërron jetë këmbësorja 72-vjeçare

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Erjon Dervishi Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite në Durrës, me pasojë vdekjen e një personi. Policia njofton se një mjet tip “BMW”, i drejtuar nga një 20-vjeçar,...

E FUNDIT/ Makina përplas për vdekje këmbësoren në Durrës

para një jave - Albeu

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur sot në Durrës. Një mjet ka përplasur një të moshuar, e cila ka ndërruar jetë. Njoftimi i policisë: Durrës/Informacion paraprak Më datë 09.06.2021, rreth orës 19:00,...

I riu me ‘BMW’ përplas një këmbësore, e moshuara ndërron jetë. Detajet e aksidentit

para një jave - Panorama

Një këmbësore 72-vjeçare është përplasur për vdekje nga një automjet. Policia thotë se aksidenti ka ndodhur pasditen e kësaj të mërkure në Sukth, ku një i ri që po drejtonte një makinë BMW ka përplasur...

Durrës- Makina aksidenton këmbësoren në Sukth, ndërron jetë 72 vjeçarja

para një jave - Mapo

Durrës – Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në Sukth pasditen e sotme. Nga njoftimi i policisë mësohet se drejtuesi i mjetit A. A., 20 vjeç ka aksidentuar këmbësoren, N. L., 72 vjeçe, e cila për...

Aksident në Sukth, 20-vjeçari përplas për vdekje me makinë 72-vjeçaren

para një jave - ABC News

Durrës – Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. Mësohet se rreth orës 19:00, në Sukth të Durrësit, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar...

Aksident me vdekje në Durrës

para një jave - NOA

Një grua në moshë të thyer ka humbur jetën pak minuta më parë në një aksident rrugor që ndodhi në Sukth pranë Durrësit. Noa.al raporton se, rreth orës 19:00, në Sukth, Durrës, shtetasi A. A., 20 vjeç,...

Aksident i rëndë në Durrës, 20-vjeçari përplas për vdekje këmbësoren

para një jave - Java News

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. Mësohet se rreth orës 19:00, në Sukth të Durrësit, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar këmbësoren,...

Makina përplas për vdekje këmbësoren

para një jave - Bota Press

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë pasdite. Ngjarja ka ndodhur në lokalitetin e Sukthit, transmeton Botapress.info Makina mësohet se ka përplasur një këmbësore.Ndërkohë që drejtuesi i mjetit është...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Durrës, 20 vjeçari me BMW përplas për vdekje një grua të moshuar

para një jave - FaxWeb

Një 20 vjeçar ka përplasur për vdekje një 72 vjeçare ne Durres diten e sotme. Durrës/Informacion paraprak Më datë 09.06.2021, rreth orës 19:00, në Sukth, Durrës, shtetasi A. A., 20 vjeç, duke drejtuar...

Aksident me pasojë vdekjen në Sukth! Makina ‘BMW’ përplas këmbësoren, 72-vjeçarja ndërron jetën në vend

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 9 Qershor, 2021 20:01 DURRËS – Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Sukth të Durrësit. Një makinë tip ‘BMW’ ka përplasur për vdekje këmbësoren 72-vjeçare. Drejtuesi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK