Foto-lajm/ Kryeministri Rama poston foton, ‘krahë për krahë’ me Albin Kurtin, të buzëqeshur e të përqafuar

para një jave - Top Channel

Kryeministri i vendit, Edi Rama, ka publikuar një foto në “Instagramin” e tij, krahë për krahë me homologun kosovar, Albin Kurtin. Shihen teksa pozojnë të përqafuar e të buzëqeshur, teksa në sfond të dy...

Edi Rama poston foton krah për krah me Albin Kurtin

para një jave - Klan

Edi Rama poston foton krah për krah me Albin Kurtin Krah për krah homologut të tij kosovar u shfaq Kryeministri Edi Rama në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale. Foton e ka postuar vetë kreu i...

Me dorën në qafë me Albin Kurtin, Rama nxjerr foton nga takimi i sotëm

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto nga takimi i sotëm me kryeministrin e Kosovës Albin Kurti. Ndonëse është me rezerva marrëdhënia mes kryeministrit Rama dhe Kurtit, duket se me këtë foto, kreu...

Përqafimi i ngrohtë i Albin Kurtit me Edi Ramën

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri i vendit, Albin Kurti ka qëndruar sot në Tiranë atje ku u mbajt Samiti i krerëve të Ballkanit Perëndimor. Atje u prit ngrohtë nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama. Lexo Edhe: “A e kanë shkarku,...

Rama e Kurti të buzëqeshur e të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me homologun kosovar Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur. Pas tyre,...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - Zhurnal

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar e ka shoqëruar...

Samiti i Liderëve të Ballkanit/ Edi Rama dhe Albin Kurti shfaqen të buzëqeshur dhe të përqafuar me njëri-tjetrin

para një jave - Panorama

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në profilin e tij zyrtar në Instagram një foto me homologun kosovar Albin Kurti, menjëherë pas përfundimit të samitit të liderëve të Ballkanit Perëndimor. Në foton e...

Foto-lajm/ I “pajton” samiti, Rama përqafon Albin Kurtin

para një jave - Vizion Plus

Marrëdhënia mes kryeministrave të Kosovës dhe Shqipërisë nuk ka qenë fort e qetë, për shkak të minishengenit rajonal. Por Samiti i Ballkanit Perëndimor duket se ka “qetësuar gjakrat” mes Edi Ramës dhe...

“Pajtohen” Rama e Kurti, të buzëqeshur e të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me homologun Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur. Pas tyre, i buzëqeshur...

Për të mos u humbur! Krahë më krahë e të buzëqeshur, pajtohen Edi Rama e Albin Kurti (FOTO LAJM)

para një jave - Albeu

Kryeministri Rama dhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti njihen për marrëdhëniet e “ngrira” mes tyre, të shoqëruara me debate e akuza herë pas here. Por si duket, dy liderat shqiptarë kanë vënë mënjanë...

Krahë për krahë e të buzëqeshur, pajtohen Edi Rama e Albin Kurti

para një jave - Indeks online

Kryeministri i Shqiperisë, Edi Rama dhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti njihen për marrëdhëniet e “ngrira” mes tyre, të shoqëruara me debate e akuza herë pas here. Por si duket, dy liderët shqiptarë...

“Pajtohen” Rama e Kurti, të buzëqeshur e të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me homologun kosovar Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur. Pas tyre,...

Rama e Kurti të buzëqeshur e të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - ABC News

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me homologun kosovar Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur. Vijon.. View...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - GazetaBlic

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, shkruan Gazeta Blic. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar...

“Paqe” mes Ramës dhe Kurtit / Dy kryeministrat pozojnë të përqafuar (FOTO)

para një jave - Java News

Krah për krah homologut të tij kosovar u shfaq Kryeministri Edi Rama në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale. Foton e ka postuar vetë kreu i qeverisë në profilin e tij në Instagram. Ai e shoqëronte...

Përqafim vëllazëror: A tregon kjo fotografi se Rama dhe Kurti i kanë rregulluar raportet?

para një jave - InfoShqip

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti gjatët Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, të mbajtur në Tiranë. Duket se ky Samit...

Përqafim vëllazëror – A tregon kjo fotografi se Rama dhe Kurti i kanë rregulluar raportet?

para një jave - Tetova1

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka postuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti gjatët Samitit të gjashtë shteteve të Ballkanit Perëndimor, të mbajtur në Tiranë. Duket se ky Samit...

“Pajtohen” Rama e Kurti, të buzëqeshur e të përqafuar në Samitin e liderëve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - Tetova Sot

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto me homologun Albin Kurti. Në foton e publikuar, dy liderët shqiptarë duken të përqafuar dhe të buzëqeshur. Pas tyre, i buzëqeshur...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - Infokusi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, shkruan Gazeta Blic. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar...

Krahë për krahë e të buzëqeshur, pajtohen Edi Rama e Albin Kurti

para një jave - Bota Press

Kryeministri i Shqiperisë, Edi Rama dhe kryeministri i Kosovës Albin Kurti njihen për marrëdhëniet e “ngrira” mes tyre, të shoqëruara me debate e akuza herë pas here. Por si duket, dy liderët shqiptarë...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - Lajm

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti, shkruan Gazeta Blic. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - Periskopi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar e ka shoqëruar...

Përqafimi mes Edi Ramës dhe Albin Kurtit

para një jave - Ekonomia Online

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka publikuar një fotografi me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti. Në këtë fotografi ku shihet përqafimi mes Ramës dhe Kurti, kryeministri shqiptar e ka shoqëruar...

JANË PAJTUAR TANI! Rama i hedh dorën në qafë Kurtit, i qeshin të dy kameras, pas tyre i lumtur edhe Zoran Zaev

para një jave - Dosja.al

Albin Kurti dhe Edi Rama 10 Qershor, 2021 21:15 TIRANË – Kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me homologun e tij të Kosovës, Albin Kurti, duke u përqafuar. Pas tyre, i qeshur dhe me dorën në shpatullat...

Albin Kurti: Ne e kemi shpallur pavarësinë nga Serbia, ja çfarë thotë për Ramën

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Kryeministri i Kosovës, Albin kurti ka folur sot pas takimit të liderëve të Ballkanit Perëndimor në Tiranë, duke kërkuar që Serbia të njohë sa më shpejt Kosovën....

Albin Kurti: Ne e kemi shpallur pavarësinë nga Serbia, tashmë e kanë radhën ata të çlirohen (Çfarë thotë për Ramën)

para një jave - FaxWeb

Kryeministri I kosovës, Albin kurti ka folur ditën e sotme pas takimit të liderëve të Ballkanit në Tiranë, duke kërkuar që Serbia të njohë sa më shpejt Kosovën. Albin Kurti nuk e kurseu as batutën në lidhje...

Albin Kurti: Ne e kemi shpallur pavarësinë nga Serbia, tashmë e kanë radhën ata të çlirohen (Çafrë thotë për Ramën)

para një jave - FaxWeb

Kryeministri I kosovës, Albin kurti ka folur ditën e sotme pas takimit të liderëve të Ballkanit në Tiranë, duke kërkuar që Serbia të njohë sa më shpejt Kosovën. Albin Kurti nuk e kurseu as batutën në lidhje...

Takimi me Ramën në Shqipëri, Haradinaj: Zyrtarët e protokollit të Kryeministrit kërkuan leje që ai të vinte në tavolinë

para një jave - InfoShqip

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur edhe për një foto, ku ai është parë së bashku me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. “Në Shqipëri kam shkuar për të nderuar afaristin kosovar Agim Mustafa për...

Ndeja me Ramën në Shqipëri, Haradinaj: Zyrtarët e protokollit të Kryeministrit kërkuan leje që ai të vinte në tavolinë

para një jave - Telegrafi

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur edhe për një foto, ku ai është parë së bashku me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. “Në Shqipëri kam shkuar për të nderuar afaristin kosovar Agim Mustafa për...

Ndeja me Ramën në Shqipëri, Haradinaj: Zyrtarët e protokollit të Kryeministrit kërkuan leje që ai të vinte në tavolinë

para një jave - Periskopi

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur edhe për një foto, ku ai është parë së bashku me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama. “Në Shqipëri kam shkuar për të nderuar afaristin kosovar Agim Mustafa për...

Kurti merr pjesë në Samitin e Liderve të Ballkanit Perëndimor

para një jave - Dosja.al

Albin Kurti 9 Qershor, 2021 11:50 Kurti merr pjesë në Samitin e Liderve të Ballkanit Perëndimor

Zijafet i “çuditshëm” i opozitës kosovare në Shqipëri!

para një jave - Bota Sot

Në këtë takim e zijafet me rastin e inagurimit të një hoteli luksoz në Golem ishin kryeopozitarët e Kosovës, ishkryetari i LDK-së Isa Mustafa dhe Kryeministri aktual i Shqipërisë Edi Rama. Zakonisht dhe...

Kujdes nga Satanai, i cili kërkon gjithnjë kurbanë!

para një jave - Bota Sot

Plot pesë vite nga mbledhja e dy qeverive, asaj të Shqipërisë dhe Kosovës, pra nga 9 qershori i vitit 2016, kur u mbajt ajo mbledhje, u takuan në Golem dy kryeministrat e atëhershëm, Edi Rama dhe Isa Mustafa....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK