Burg për personin që goditi Makronin

para një jave - TV21

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Macron po takonte qytetarët gjatë vizitës në një qytet në jug të...

4 muaj burg të riut që goditi Macron, reagon presidenti francez

para një jave - Mapo

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg qytetari që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Top Channel

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg qytetari që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Top Channel

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg personi që goditi Macronin

para një jave - RTV 21

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës , Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Macron po takonte qytetarët gjatë vizitës në një qytet në jug...

Dënohet me burg qytetari që goditi Macronin

para një jave - Zhurnal

Botë, 10 qershor 2021 – Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë...

Dënohet me katër muaj burgim personi që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Koha.net

Me katër muaj burgim është dënuar burri 28-vjeçar francez, i cili kishte goditur me shuplakë presidentin e Francës, Emmanuel Macron në fillim të kësaj jave. Damien Tarel i ka thënë gjykatës se veprimi...

Goditi me shpullë Macron, 4 muaj burg 28-vjeçarit. Presidenti francez: Asgjë nuk e justifikon dhunën

para një jave - BalkanWeb

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg qytetari që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Koha.mk

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg personi që goditi me shpullë Makronin

para një jave - Alsat-M

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

U dënua qytetari që goditi Macronin

para një jave - Portalb

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim, raporton REL . Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin...

Djaloshi që i dha një flakaresh presidentit francez, pritet të dënohet me 18 muaj burg

para një jave - Telegrafi

Prokuroria po kërkon 18 muaj burg për francezin që goditi me shuplakë presidentin francez, Emmanuel Macronin. Zyra e prokurorit në Valence, ka kërkuar 18 muaj burg për Damien Tarelin, i cili pranoi se...

Burgoset 28-vjeçari që qëlloi me shuplakë Macron

para një jave - Vizion Plus

Një gjykatë franceze dënoi me burg Damien Tarel, i cili u bë i njohur në të gjithë botën për shuplakën që i dha presidentit francez, Emmanuel Macron. 28-vjeçari doli para gjykatës këtë të enjte, ku trupa...

Dënohet me burg qytetari që goditi Macronin

para një jave - Kallxo

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dëshmon në gjykatë i riu që goditi Macron

para një jave - Klan

FILE PHOTO: French President Emmanuel Macron gets slapped by a member of the public during a visit in Tain-L'Hermitage, France, in this still image taken from video on June 8, 2021. BFMTV/ReutersTV via...

Dënohet me burg qytetari që goditi Macronin

para një jave - Evropa e Lirë

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dy ditë pasi goditi Macronin, dënohet me burg 28-vjeçari

para një jave - Panorama

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Gjykata franceze nuk pret, jep dënimin për personin që qëlloi me shpullë Macron

para një jave - Indeks online

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

Dënohet me katër muaj burgim personi që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - RTK

Me katër muaj burgim është dënuar burri 28-vjeçar francez, i cili kishte goditur me shuplakë presidentin e Francës, Emmanuel Macron në fillim të kësaj jave. Damien Tarel i ka thënë gjykatës se veprimi...

Djaloshi që goditi me shuplakë presidentit francez, pritet të dënohet me 18 muaj burg

para një jave - Insajderi

Zyra e prokurorit në Valence, ka kërkuar 18 muaj burg për francezin, Damien Tarelin që pranojë që goditi me shuplakë presidentin francez, Emmanuel Macronin, transmeton Insajderi. Sipas ‘Gardian’, qytetari...

Djaloshi që goditi me shuplakë presidentit francez, pritet të dënohet me tre vjet burg

para një jave - Insajderi

Zyra e prokurorit në Valence, ka kërkuar 18 muaj burg për francezin, Damien Tarelin që pranojë që goditi me shuplakë presidentin francez, Emmanuel Macronin, transmeton Insajderi. Sipas ‘Gardian’, qytetari...

Gjykata merr vendim për personin që qëlloi me shpullë Macronin

para një jave - GazetaBlic

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

Personi që goditi presidentin francez Macron dënohet me 18 muaj burgim

para një jave - Lajm

Sulmuesi që goditi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në qytetin Tain-l’Hermitage në Francë u dënua me 18 muaj burg, prej të cilave 14 muaj janë pezulluar, raporton Anadolu...

Personi që goditi presidentin francez Macron dënohet me 18 muaj burgim

para një jave - Shenja

Sulmuesi që goditi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në qytetin Tain-l’Hermitage në Francë u dënua me 18 muaj burg, prej të cilave 14 muaj janë pezulluar, raporton Anadolu...

Goditi me shuplakë Presidentin francez, ky është dënimi që e pret të riun

para një jave - Bota Sot

Ai do të paraqitet për gjykim të menjëhershëm. Lajmin e bënë të ditur autoritetet të enjten. “I riu ka pranuar gjatë seancave se e qëlloi kreun e shtetit dhe se ka shqiptuar fjalë denoncuese politike”,...

Gjykata franceze jep dënimin për personin që qëlloi me shpullë Macronin

para një jave - Zeri

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

I dha një shuplakë presidentit francez, i riu pritet të bëjë të paktën 4 muaj burg

para një jave - Bota Sot

Damien T., 28-vjeçari që qëlloi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron gjatë një vizite në Francën juglindore mund të qëndrojë pas hekurave për të paktën 4 muaj me gjykim të shkurtuar nëse dënohet...

I dha një shuplakë presidentit francez, i riu pritet të bëjë të paktën 4 muaj burg

para një jave - ABC News

Damien T., 28-vjeçari që qëlloi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron gjatë një vizite në Francën juglindore mund të qëndrojë pas hekurave për të paktën 4 muaj me gjykim të shkurtuar nëse dënohet...

Personi që goditi presidentin francez Macron dënohet me 18 muaj burgim

para një jave - Top24

Sulmuesi që goditi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron gjatë vizitës së tij në qytetin Tain-l’Hermitage në Francë u dënua me 18 muaj burg, prej të cilave 14 muaj janë pezulluar, raporton Anadolu...

“Në fillim mendova ti hidhja vezë”/ Prokurorët kërkojnë 18 muaj burg për 28-vjeçarin që goditi Macron

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Prokurorët francezë kërkuan të enjten një dënim me burg prej 18 muaj për mësuesin 28 vjeçar të arteve marciale Damien Tarel, i cili goditi Emanuel Macron në publik...

Dënohet me katër muaj burgim personi që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Shenja

Me katër muaj burgim është dënuar burri 28-vjeçar francez, i cili kishte goditur me shuplakë presidentin e Francës, Emmanuel Macron në fillim të kësaj jave. Damien Tarel i ka thënë gjykatës se veprimi...

Burri që e goditi Macronin: Po t’i kërkoja duel, dyshoj se do të dilte, doja ta godisja me vezë

para një jave - Gazeta Express

Personi që e goditi me shuplakë të martën presidentin Emmanuel Macron të Francës, Damien Tarel, tha në gjykatë se veproi në atë mënyrë sepse mendon që lideri i vendit të tij përfaqëson gjithçka që është...

Dënohet me burg qytetari që goditi Macronin

para një jave - Tetova Sot

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Çfarë rrezikon njeriu që goditi me shuplakë Macronin?

para një jave - Koha.mk

Këtë të martë, 8 qershor, duke udhëtuar në Drôme, në Tain-L’Hermitage, Emmanuel Macron u qëllua me shuplakë nga një burrë në mesditë. Dy persona u arrestuan më pas dhe u morën në paraburgim nga policia....

Gjykata franceze merr vendim për personin që qëlloi me shuplakë Emanuel Macronin

para një jave - Lajmi.net

Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj burg të detyruar dhe 14 me kusht për Damien Tarel, i cili gjatë seancës mohoi se e kishte përgatitur aktin e shëmtuar. Gjithashtu Tarel...

Dëshmon në gjykatë i riu që goditi Macron: Është përgjegjës për shkatërrimin e Francës

para një jave - Java News

Shuplaka e këtij të riu ndaj Presidentit francez, Emmanuel Macron, që bëri xhiron e botës, vuri menjëherë në lëvizje policinë vendase për të zbuluar më shumë rreth së shkuarës së tij. 28-vjeçari i identifikuar...

Gjykata merr vendim për personin që qëlloi me shpullë Macronin

para një jave - Infokusi

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

Qëlloi me shpullë papritur Emannuel Macron, nuk do ta besoni dënimin qesharak që mori 28 vjeçari

para një jave - FaxWeb

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron , u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Dënohet me burg personi që goditi me shpullë Makronin

para një jave - Lajm

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, dënohet me 4 muaj burg qytetari: Ndjeva neveri dhe pata një reagim të dhunshëm

para një jave - Dosja.al

Emmanuel Macron 10 Qershor, 2021 19:38 FRANCË- Damien Tarel i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron u dënua me 4 muaj burg. Mediat e huaja raportojnë se 28-vjeçari u...

Dërgohet në gjyq personi i cili goditi me shuplakë presidentin francez Macron

para një jave - Klan Kosova

Personi i cili po akuzohet për goditjen e Presidentit francez Emmanuel Macron, gjatë një vizite në Francë këtë javë do të paraqitet për gjykim të menjëhershëm, thanë autoritetet franceze. “28-vjeçari i...

Dënohet me burg qytetari që goditi Macronin

para një jave - Ekonomia Online

Shtetasi francez, Damien Tarel, i cili goditi me shuplakë në fytyrë presidentin e Francës, Emmanuel Macron, u dënua me katër muaj burgim. Dënimi u shqiptua të enjten në një gjykatë në qytetin Valence,...

Gjykata merr vendim për personin që qëlloi me shpullë Macronin

para një jave - Periskopi

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

Dërgohet në gjyq personi i cili goditi me shuplakë presidentin Macron

para një jave - Bota Sot

Personi i cili po akuzohet për goditjen e Presidentit francez Emmanuel Macron, gjatë një vizite në Francë këtë javë do të paraqitet për gjykim të menjëhershëm, thanë autoritetet franceze. “28-vjeçari i...

Me 18 muaj burg dënohet personi që qëlloi me shpullë Macronin

para një jave - ATV Live

Nuk ka zgjatur shumë, por është dënuar menjëherë me 18 muaj burg personi që qëlloi me pëllëmbë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Gjykata pranoi menjëherë kërkesën e prokurorisë dhe vendosi 4 muaj...

Burri që e goditi Macronin: Po t’i kërkoja duel, dyshoj se do të dilte, doja ta godisja me vezë

para një jave - Lajmi.net

Ai madje tha në gjykatë se kishte menduar që presidentin Macron ta godiste me vezë ose me tortë, shkruan Reuters. “Mendoj që Macroni e përfaqëson shumë pastër kalbjen e vendit tonë. Nëse do ta kisha sfiduar...

VIDEO/ Kush është 28-vjeçari i papunë që goditi me shpullë presidentin Macron, ja ç’deklaroi në Prokurori

para një jave - Panorama

Damien Tarel është një 28-vjeçar i papunë, emri i të cilit u bë viral menjëherë, pasi guxoi që më 8 qershor, të godasë me shpullë Presidentin Francez Emmanuel Macron. Para hetuesve, ai e ka pranuar atë...

Kush është njeriu që goditi Emmanuel Macron? VIDEO

para një jave - Alsat-M

Burimet e policisë kanë identifikuar 28-vjeçarin Damien Tarel, i cili tani është nën hetim për sulmin ndaj presidentit, njoftoi Reuters. Macron, i cili është duke vizituar vendin, u qëllua me një shuplakë...

Gjykim i përshpejtuar për burrin që e goditi Macronin shpullë, sot del në gjyq

para një jave - Indeks online

Damien Tarel, entuziasti i arteve marciale të Mesjetës, i cili e goditi me shuplakë të martën presidentin francez, Emmanuel Macron, do të dalë të enjten para gjyqit në një procedurë të përshpejtuar. Tarel...

Qëlloi me shuplakë Macron-in, policia gjen armë në shtëpinë e të riut

para një jave - Almakos

Hetuesit francezë thanë se janë gjetur armë dhe një kopje të tekstit antisemit të Hitlerit në shtëpinë e njërit prej dy të dyshuarve që qëlluan me shuplakë presidentin e Francës, Emmanuel Macron. Të rinjtë,...

Kush është njeriu që goditi Emmanuel Macron? VIDEO

para një jave - Tetova Sot

Burimet e policisë kanë identifikuar 28-vjeçarin Damien Tarel, i cili tani është nën hetim për sulmin ndaj presidentit, njoftoi Reuters. Macron, i cili është duke vizituar vendin, u qëllua me një shuplakë...

Iu gjetën armë të çuditshme në shtëpi, kush është 28 vjeçari sypatrembur që qëlloi me shuplakë presidentin Macron

para një jave - Albeu

28-vjeçari Damien Tarel i cili qëlloi në fytyrë presidentin francez Emmanuel Macron është arrestuar dhe më pas i është bërë një kontroll shtëpisë ku ai jetonte bashkë me të ëmën. Sipas Daily Mail, në shtëpi...

Shuplaka që bëri “xhiron” e botës/ Kush është i riu që qëlloi presidentin Macron

para një jave - Vizion Plus

28-vjeçari Damien Tarel është personi që goditi me shuplakë presidentin francez, Emmanuel Macron. I riu nuk është një emër i njohur për autoritetet franceze, pasi nuk ka rekorde penale. Ai është në paraburgim...

Del sot para gjykatës i riu që goditi me shuplakë presidentin francez Macron

para një jave - Dosja.al

Damien Tarel godet Macron 10 Qershor, 2021 12:57 FRANCË – Damien Tarel, një fans i arteve marciale mesjetare që goditi Presidentin francez, Emmanuel Macron në fytyrë, do të dalë para një gjykatësi në një...

“Nuk është lehtë të godasësh një president”: Entuziasti i arteve marciale të Mesjetës, del sot në gjyq

para një jave - Gazeta Metro

Damien Tarel, entuziasti i arteve marciale të Mesjetës, i cili e goditi me shuplakë të martën presidentin francez, Emmanuel Macron, do të dalë të enjten para gjyqit në një procedurë të përshpejtuar. Tarel...

Kush është njeriu që goditi Emmanuel Macron?

para një jave - Lajm

Burimet e policisë kanë identifikuar 28-vjeçarin Damien Tarel, i cili tani është nën hetim për sulmin ndaj presidentit, njoftoi Reuters. Macron, i cili është duke vizituar vendin, u qëllua me një shuplakë...

Gjykim i përshpejtuar për burrin që e goditi Macronin, sot del në gjyq

para një jave - Ekonomia Online

Damien Tarel, entuziasti i arteve marciale të Mesjetës, i cili e goditi me shuplakë të martën presidentin francez, Emmanuel Macron, do të dalë të enjten para gjyqit në një procedurë të përshpejtuar. Tarel...

Sot del në gjyq burri që e goditi presidentin e Francës

para një jave - ATV Live

Damien Tarel, entuziasti i arteve marciale të Mesjetës, i cili e goditi me shuplakë të martën presidentin francez, Emmanuel Macron, do të dalë të enjten para gjyqit në një procedurë të përshpejtuar. Tarel...

I frymëzuar nga librat e Hitlerit/ Kush është 28 vjeçari që goditi me shuplakë presidentin e Francës, gjenden armë të çuditshme në shtëpinë e tij

para një jave - FaxWeb

28-vjeçari Damien Tarel, që u identifikua ditën e djeshme nga policia e Francës pasi godoti presidentin francez, Emmanuel Macron në fytyrë, është arrestuar dhe më pas i është bërë një kontroll shtëpisë...

Shuplaka ndaj Macron/ Pas kontrollit në shtëpinë e 28-vjeçarit që e goditi, u gjenden armë dhe libra të Hitlerit

para një jave - Dosja.al

Macron qellohet me shuplake 10 Qershor, 2021 9:43 FRANCË – 28-vjeçari Damien Tarel, që u identifikua ditën e djeshme nga policia e Francës pasi godoti presidentin francez, Emmanuel Macron në fytyrë, është...

Francë, shuplaka nuk ndal udhëtimin e Presidentit Macron

para një jave - Bota Sot

Një zëdhënës i Presidentit francez Emmanuel Macron tha të mërkurën se incidenti gjatë të cilit një burrë goditi me shuplakë presidentin nuk do ta pengonte turneun e tij kombëtar. Presidenti Macron u qëllua...

Francë, shuplaka nuk ndal udhëtimin e Presidentit Macron

para një jave - Zëri i Amerikës

Një zëdhënës i Presidentit francez Emmanuel Macron tha të mërkurën se incidenti gjatë të cilit një burrë goditi me shuplakë presidentin nuk do ta pengonte turneun e tij kombëtar. Presidenti Macron u qëllua...

Del video e re, momenti kur Macron goditet me shuplakë nga një tjetër këndvështrim

para një jave - BalkanWeb

Një tjetër video e goditjes me shpullë ndaj Presidentit të Francës ka dalë në mediat e huaja. Në këtë video të re nga një tjetër këndvështrim duket më qartë skena, ku Macron fillimisht vjen me vrap për...

Macron për shuplakën që mori nga qytetari: Kur budallallëku bëhet dhunë, nuk është e pranueshme

para një jave - Telegrafi

Pasi u godit nga një qytetar i pakënaqur gjatë një vizite në pjesën juglindore të Francës, presidenti francez, Emmanuel Macron tha se do të vazhdonte t’u afrohej qytetarëve në publik pa marrë parasysh...

Del video e re: Ja si u neutralizua burri që qëlloi me shuplakë Macronin

para një jave - GazetaBlic

Një tjetër video e goditjes me shpullë ndaj Presidentit të Francës ka dalë në mediat e huaja. Në këtë video të re nga një tjetër këndvështrim duket më qartë skena, ku Macron fillimisht vjen me vrap për...

Ekstremist dhe i apasionuar pas mesjetës: Kush është i riu që goditi me shpullë Macron

para një jave - Arbresh

Dy të rinj janë arrestuar si të akuzuar për okrestrimin e planit që përfundoi me shpullën tashmë të famshme që iu dha presidentit francez Emmanuel Macron. Agresori është identifikuar si Damien T, 28 vjeç,...

Ja çka u gjet në shtëpinë e një prej të ndaluarve që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Bota Sot

Akuza të tjera pritet të ngrihen ndaj dy personave që u arrestuan për sulmin e një dite më parë ndaj presidentit të Francës, Emmanuel Macron. Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje...

Francë, shuplaka nuk ndal udhëtimin e Presidentit Macron

para një jave - Arbresh

Një zëdhënës i Presidentit francez Emmanuel Macron tha të mërkurën se incidenti gjatë të cilit një burrë goditi me shuplakë presidentin nuk do ta pengonte turneun e tij kombëtar. Presidenti Macron u qëllua...

Goditi me shuplakë Emmanuel Macronin – disa orë para ngjarjes, djaloshi kishte dhënë një intervistë për mediat franceze

para një jave - Telegrafi

Arthur C. dhe Damien T, të dy 28 vjeç, u arrestuan dje në Francë pasi bota pa një video ku shihej njëri prej tyre duke qëlluar me shuplakë presidentin e Francës, Emanuel Macron. Macron u godit nga Damien...

Te të dyshuarit për shuplakën dhënë Macronit gjenden një libër i Hitlerit dhe disa armë

para një jave - Koha.net

Hetuesit kanë gjetur armë dhe kopje të librit anti-semitik të Hitlerit, “Mein Kampf” në shtëpinë e njërit prej dy të dyshuarve, pasi presidenti i Francës, Emmanuel Macron është qëlluar me shuplakë gjatë...

Shuplaka tronditëse: kush është njeriu që goditi Emmanuel Macron

para një jave - Tetova Sot

Njeriu, i cili goditi me shuplakë Presidentin francez Emmanuel Macron, është pajtimtar i disa kanaleve të ekstremit të djathtë në YouTube dhe një tifoz i rrethimit mesjetar. Një burim policor e identifikoi...

Goditi me shuplakë Macronin, ja çfarë i gjendet në banesë njërit prej të ndaluarve

para një jave - GazetaBlic

Akuza të tjera pritet të ngrihen ndaj dy personave që u arrestuan për sulmin e një dite më parë ndaj presidentit të Francës, Emmanuel Macron. Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje...

Jeton me mamin dhe ka një kopje të librit të Hitlerit, kush është burri që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Tetova1

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Personi që goditi Macronin me shuplakë rrezikon 3 vjet burgim e 45.000 € gjobë

para një jave - Koha.net

Personi që goditi presidentin e Francës Emmanuel Macron me shuplakë në fytyrë tashmë është identifikuar dhe po mbahet në paraburgim. Ai është 28-vjeçari Damien Tarel dhe sipas organeve të rendit në Francë,...

Presidenti i Francës u qëllua me shuplakë/ Momenti kur Macron goditet nga një tjetër kënd

para një jave - Dosja.al

Emmanuel Macron 9 Qershor, 2021 22:46 FRANCË- Presidenti francez Emmanuel Macron u godit me shuplakë në fytyrë gjatë një vizite zyrtare në departamentin e Drome në Francën juglindore. Mediat e huaja kanë...

I apasionuar pas shpatave dhe veshjeve mesjetare, ky është i riu që goditi me shuplakë Macron

para një jave - BalkanWeb

Personi që goditi me shuplakë Presidentin francez, Emmanuel Macron është identifikuar nga policia. Bëhet fjalë për një 28-vjeçar, i quajtur Damien T. Mediat e huaja shkruajë se pasi goditi Mactronin, ai...

E goditi me shuplakë Macronin, njërit prej të ndaluarve i gjenden armë dhe libra të Hitlerit në shtëpi

para një jave - Lajmi.net

Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje të tekstit antisemit të Hitlerit, Mein Kampf, në shtëpinë e njërit prej dy të dyshuarve të arrestuar për sulmin ndaj kreut të Elysee. Dy agresorët...

Del video e re: Ja si u neutralizua burri që qëlloi me shuplakë Macron, Presidenti mbledh veten dhe vazhdon takimin me mbështetësit

para një jave - FaxWeb

Një tjetër video e goditjes me shpullë ndaj Presidentit të Francës ka dalë në mediat e huaja. Në këtë video të re nga një tjetër këndvështrim duket më qartë skena, ku Macron fillimisht vjen me vrap për...

Shuplaka e Macron/ Burri që goditi presidentin është 28-vjeçar i fiksuar me Mesjetën, vishet si kalorës dhe mban kopje të Mein Kampf (fotot)

para një jave - Top Channel

Francezi që goditi dje me shuplakë në fytyrë presidentin Emmanuel Macron është një 28-vjeçar i fiksuar me rolet e personazheve mesjetare dhe mbante kopje të manifestit të Adolf Hitler, ‘Mein Kampf’, tha...

Kush është burri që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - GazetaBlic

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Ja kush është i riu ekstremist që goditi me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron

para një jave - GazetaBlic

Dje, presidenti francez Emmanuel Macron është qëlluar me shuplakë nga një qytetar gjatë një vizite zyrtare. Në videon që qarkullon në mediet sociale, Macron shihet duke ecur, ndërsa një burrë e qëllon...

Ja ku punon personi që goditi me shuplakë presidentin

para një jave - Bota Sot

Një burrë i cili ka goditur me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron, drejton një klub për tifozët e skermës mesjetare dhe nuk ka pasur më parë një rekord penal, thanë sot burime pranë hetimit....

Ja çka u gjet në shtëpinë e një prej të ndaluarve që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Bota Press

Akuza të tjera pritet të ngrihen ndaj dy personave që u arrestuan për sulmin e një dite më parë ndaj presidentit të Francës, Emmanuel Macron. Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje...

E goditi me shpullë Macronin, gjenden armë dhe libra të Hitlerit në shtëpinë e një prej të ndaluarve

para një jave - Epoka e Re

Akuza të tjera pritet të ngrihen ndaj dy personave që u arrestuan për sulmin e një dite më parë ndaj presidentit të Francës, Emmanuel Macron. Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje...

E goditi me shuplakë Macronin, gjenden armë dhe libra të Hitlerit në shtëpinë e një prej të ndaluarve

para një jave - Ekonomia Online

Akuza të tjera pritet të ngrihen ndaj dy personave që u arrestuan për sulmin e një dite më parë ndaj presidentit të Francës, Emmanuel Macron. Grupi i hetuesve bën me dije se ka gjetur armë dhe një kopje...

Burri që goditi Macronin jeton në një botë paralele - bën simulime të betejave mesjetare

para një jave - Zeri

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Jeton me mamin dhe ka një kopje të librit të Hitlerit, kush është burri që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - InfoShqip

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Pamjet bënë xhiron e botës, kush është ekstremisti që goditi Macronin me shuplakë

para një jave - Mapo

Dje, presidenti francez Emmanuel Macron është qëlluar me shuplakë nga një qytetar gjatë një vizite zyrtare. Në videon që qarkullon në mediet sociale, Macron shihet duke ecur dhe i afrohet një turme qytetarësh...

Personi që goditi Macron drejton një klub të skermës

para një jave - Bota Sot

Një burrë i cili ka goditur me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron, drejton një klub për tifozët e skermës mesjetare dhe nuk ka pasur më parë një rekord penal, thanë sot burime pranë hetimit....

Personi që qëlloi Macron me shuplakë, i apasionuar pas arteve marciale mesjetare

para një jave - ABC News

Personi, i cili ka qëlluar me shuplakë presidentin Francez Emmanuel Macron është i apasionuar pas arteve marciale mesjetare dhe nuk ka precedent të mëparshëm penal, sipas autoriteteve. I dyshuari Damien...

Kush është burri që goditi me shuplakë Macronin

para një jave - Infokusi

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Kush është burri që ia ‘dhezi’ shuplakë Macronin

para një jave - Periskopi

Burri që goditi me shuplakë Presidentin e Francës, Emmanuel Macron, është një 28-vjeçar që jeton me nënën e tij dhe që zotëron një kopje të librit të Adolf Hitler, “Mein Kampf”. Sipas policisë franceze,...

Personi që qëlloi Macron me shuplakë, i apasionuar pas arteve marciale mesjetare

para një jave - InfoShqip

Personi, i cili ka qëlluar me shuplakë presidentin Francez Emmanuel Macron është i apasionuar pas arteve marciale mesjetare dhe nuk ka precedent të mëparshëm penal, sipas autoriteteve. I dyshuari Damien...

Shuplaka ndaj Macron/ 28-vjeçari që goditi presidentin francez një anarkist që vishet si kalorës dhe është i fiksuar pas Mesjetës

para një jave - Dosja.al

Macron qellohet me shuplake 9 Qershor, 2021 16:30 FRANCË – Njeriu që goditi presidentin francez, Emmanuel Macron në fytyrë dje është një 28-vjeçar i fiksuar me stilin mesjetar, fans i Adolf Hitler që zotëron...

Personi që qëlloi Macron me shuplakë, i apasionuar pas arteve marciale mesjetare

para një jave - Zyrtare

Personi, i cili ka qëlluar me shuplakë presidentin Francez Emmanuel Macron është i apasionuar pas arteve marciale mesjetare dhe nuk ka precedent të mëparshëm penal, sipas autoriteteve. I dyshuari Damien...

Personi që goditi Macron drejton një klub të skermës

para një jave - KosovaPress

Një burrë i cili ka goditur me shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron, drejton një klub për tifozët e skermës mesjetare dhe nuk ka pasur më parë një rekord penal, thanë sot burime pranë hetimit....

Macron reagon pas goditjes me shuplakë nga qytetari, ja çfarë deklaron

para një jave - Revista Kosovarja

Presidenti francez Emanuel Macron ka reaguar për herë të parë pas incidentit që i ndodhi në juglindje të vendit, ku u qëllua me shuplakë nga një qytetar. Macron në një prononcim për gazetën ‘’ Dauphiné...

Çfarë rrezikon njeriu që goditi me shuplakë presidentin Emmanuel Macron??

para një jave - Scan TV

Këtë të martë, 8 qershor, duke udhëtuar në Drôme, në Tain-L’Hermitage, Emmanuel Macron u qëllua me shuplakë nga një burrë në mesditë. Dy persona u arrestuan më pas dhe u morën në paraburgim nga policia....

Dalin pamje të reja: Personi që qëlloi Macron tërhiqet ‘zhag’ nga policia

para një jave - Gazeta Metro

Dje presidenti francez Emmanuel Macron, derisa po lëvizte në një turmë u qëllua shuplakë nga një person, shkruan Gazeta Metro. E nga ky incident kanë dalur pamje të reja që tregojnë qartë personin që e...

Macron flet pasi u qëllua me shuplakë: Jam mirë!

para një jave - Lajm

Presidenti francez, Emmanuel Macron reagoi për herë të parë pas incidentit që u shënua këtë të martë, kur u godit me shuplakë nga një qytetar. Macron tha se kjo ngjarje duhet të lihet pas dhe të mos u...

Emmanuel Macron reagon për herë të parë pas shuplakës në publik

para një jave - Infokusi

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se incidenti i sotëm në të cilin ai u qëllua me një shuplakë është një ngjarje e izoluar. “Ne duhet ta vëmë këtë incident në perspektivë, kjo është një ngjarje...

Emmanuel Macron reagon për herë të parë pas shuplakës në publik

para një jave - Top Channel

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se incidenti i sotëm në të cilin ai u qëllua me një shuplakë është një ngjarje e izoluar. “Ne duhet ta vëmë këtë incident në perspektivë, kjo është një ngjarje...

Macron reagon pas shuplakës: Rast i izoluar që nuk më tremb

para një jave - NOA

Presidenti francez Emmanuel Macron reagon p%r herë të parë pasi u qëllua sot me shuplakë. Macron u qëllua sot nga një qytetar gjatë një vizite zyrtare në Francën juglindore. Në një intervistë të dhënë...

Macroni reagon për herë të parë pas shuplakës në publik

para një jave - Zeri

Presidenti i Francës, Emmanuel Macron, tha se incidenti i sotëm në të cilin ai u qëllua me një shuplakë është një ngjarje e izoluar. “Ne duhet ta vëmë këtë incident në perspektivë, kjo është një ngjarje...

Macron flet pasi u qëllua me shuplakë: Jam mirë!

para një jave - Vizion Plus

Presidenti francez, Emmanuel Macron reagoi për herë të parë pas incidentit që u shënua këtë të martë, kur u godit me shuplakë nga një qytetar. Macron tha se kjo ngjarje duhet të lihet pas dhe të mos u...

Presidenti Macron reagon pasi u qëllua me shuplakë

para një jave - InfoShqip

Presidenti francez, Emmanuel Macron reagoi për herë të parë pas incidentit që u shënua këtë të martë, kur u godit me shuplakë nga një qytetar. Macron tha se kjo ngjarje duhet të lihet pas dhe të mos u...

Presidenti Macron reagon pasi u qëllua me shuplakë

para një jave - Zyrtare

Presidenti francez, Emmanuel Macron reagoi për herë të parë pas incidentit që u shënua këtë të martë, kur u godit me shuplakë nga një qytetar. Macron tha se kjo ngjarje duhet të lihet pas dhe të mos u...

Macron flet pasi u qëllua me shuplakë: Jam mirë!

para një jave - Shenja

Presidenti francez, Emmanuel Macron reagoi për herë të parë pas incidentit që u shënua këtë të martë, kur u godit me shuplakë nga një qytetar. Macron tha se kjo ngjarje duhet të lihet pas dhe të mos u...

Pamje nga një kënd tjetër kur një person godet shuplakë presidentin francez Emmanuel Macron dhe reagimi i tij

para një jave - Zyrtare

Pasi e hëngri shuplakën, flet presidenti francez Macron. Presidenti francez Emmanuel Macron ka reaguar pasi u qëllua me shuplak nha një qytetarë gjatë një vizite që po zhvillonte sot në Francën juglindore....

Dy të arrestuar për shuplakën drejt Presidentit Macron!

para një jave - Indeks online

Dy persona kanë përfunduar të arrestuar, pas sulmit ku Presidenti francez Emmanuel Macron, u qëllua me shuplakë, gjatë një vizite që bëri në rajonin Drome në Francën juglindore. Së fundi në media qarkulluan...

VIDEO / MACRON QËLLOHET ME SHUPLAKË

para një jave - KDPolitik

Presidenti francez Emmanuel Macron është goditur në fytyrë për një vizitë zyrtare në jug-lindje të Francës. Në një video që qarkullon në mediat sociale, Z. Macron shihet duke ecur në një barrierë në një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK