Facebook po përgatit një orë inteligjente me dy kamera

para një jave - Infokusi

Ora inteligjente do të ketë dy kamera dhe mund të hiqet nga byzylyku për fotografim dhe regjistrim, dhe më pas të ndahet përmes Instagram dhe Facebook. Kamera e përparme është për thirrje video, ndërsa...

Facebook po përgatit një orë inteligjente me dy kamera

para një jave - Ina

Ora inteligjente do të ketë dy kamera dhe mund të hiqet nga byzylyku për fotografim dhe regjistrim, dhe më pas të ndahet përmes Instagram dhe Facebook. Kamera e përparme është për thirrje video, ndërsa...

Facebook po përgatit një orë inteligjente me dy kamera

para një jave - Alsat-M

Ora inteligjente do të ketë dy kamera dhe mund të hiqet nga byzylyku për fotografim dhe regjistrim, dhe më pas të ndahet përmes Instagram dhe Facebook. Kamera e përparme është për thirrje video, ndërsa...

Facebook po përgatit një orë inteligjente me dy kamera

para një jave - Press Online

Ora inteligjente do të ketë dy kamera dhe mund të hiqet nga byzylyku për fotografim dhe regjistrim, dhe më pas të ndahet përmes Instagram dhe Facebook. Kamera e përparme është për thirrje video, ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK