“Shpresë” në spitale – në Gjakovë e Ferizaj asnjë pacient me COVID-19

para një jave - Koha.net

Pas një viti që nga shfaqja e rasteve të para në Kosovë, objekti i Infektivës në Spitalin e Gjakovës nuk e ka asnjë pacient të dyshuar, apo të konfirmuar me koronavirus. Këtë të enjte, në këtë Spital nuk...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - Zhurnal

Shqipëri, 10 qershor 2021 – Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me coronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer...

Një viktimë dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Zhurnal

Kosovë, 10 qershor 2021 – Një person ka vdekur dhe 11 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri të ditur se rastet...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - Koha.mk

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me coronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me coronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat...

11 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2,648 testime nga të cilat...

Asnjë viktimë nga Covid-19, 11 raste të reja në Shqipëri

para një jave - RTV 21

Asnjë person nuk ka vdekur nga Covid-19, në 24 orët e fundit në Shiqpëri. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë regjistruar 11 raste të reja, ku numri më i lartë i të infektuarve është konfirmuar...

Asnjë humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin: 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë në vendin tonë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 11 raste të reja me Covid-19, ndërsa sërish nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Aktualisht po marrin trajtim spitalor...

Një viktimë dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Alsat-M

Një person ka vdekur dhe 11 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri të ditur se rastet e reja pozitive rezultuan...

Shqipëri, asnjë humbje jete dhe 11 raste të reja me COVID

para një jave - Alsat-M

Në Shqipëria Ministria e Shëndetësisë njofton se janë kryer 2,648 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 11 qytetarë. Aktualisht po marrin trajtim spitalor 20 pacientë, nga të cilët 6 pacientë janë...

Koronavirusi në Shqipëri, asnjë i vdekur në 24 orët e fundit

para një jave - Klan Kosova

Asnjë person me COVID-19 nuk ka vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ndërkohë, vetëm 11 persona kanë rezultuar pozitivë nga 2648 testime të kryera duke shënuar një rënie krahasuar me një ditë më parë...

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Klan

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2648 testime, 24 të shëruar, 11 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

Sot 31 të shëruar dhe 18 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e kaluara janë kryer 2.411 teste, ndërsa janë regjistruar 18 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 8, Kumanovë – 5, Koçani – 2, Tetovë, Kriva Pallankë dhe...

Situata e COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Asnjë humbje jete nga COVID-19 në 24 orët e fundit, teksa raportohet për 11 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale iu bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat...

11 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 11 raste të reja me COVID-19, ndërsa sërish nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Aktualisht po marrin trajtim spitalor...

RMV, sot 1 person ka humbur betejën me virusin korona, ka edhe raste të reja

para një jave - Portalb

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë testuar për Kovid-19 gjithsej 2,411 persona prej të cilëve 18 kanë rezultuar pozitiv ndërkaq 31 pacientë janë regjistruar si të shëruar. Sot është raportuar...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat...

Numër “i papërfillshëm” rastesh të reja me COVID-19

para një jave - Vizion Plus

Vijojnë të jenë të pakta rastet e reja me COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, Ministria e Shëndetësisë raportoi se janë kryer 2.648 testime që kanë zbuluar vetëm 11 qytetarë pozitivë. Për të disatën ditë...

1 i vdekur dhe 18 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para një jave - RTV 21

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 1...

Thuajse dyfish më shumë të shëruar me Covid-19, se të infektuar për 24 orë!

para një jave - TV21

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, është regjistruar...

Bilanci ditor i Covid/ MSH: Asnjë humbje jete, 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient të mbyllur dhe...

Ditë e bardhë për vendin tonë: Asnjë viktimë nga COVID-19, kaq raste të reja u shënuan sot

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, nuk është shënuar asnjë viktimë si pasojë e koronavirusit. Ndërkohë, bëhet me dije se janë kryer 2,648 testime, nga të cilat...

Situata e Covid-19 në Shqipëri/ Asnjë viktimë dhe 11 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Daniela Grrica Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë kryer 2 648 testime, nga të cilat vetëm 11 prej tyre kanë rezultuar pozitivë...

Situata e Covid-19/ MSH: Asnjë humbje jete, 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

11 raste të reja me Covid-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë, e cila theksoi se janë kryer 2,648 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë...

Asnjë humbje jete, 11 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Mapo

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2648 testime, 24 të shëruar, 11 raste të reja në 24 orët e fundit. Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,648 testime,...

COVID-19/ Edhe sot asnjë humbje jete, 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - ABC News

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,648 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 11 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 5 raste...

Edhe në Spitalin e Ferizajt nuk ka pacientë me COVID-19

para një jave - Koha.net

Edhe në Spitalin e Ferizajt për herë të parë pas një kohe të gjatë nuk ka pacient me COVID-19 që po trajtohet. Më herët gjatë ditës u njoftua se në Spitalin e Gjakovës nuk ka pacient me COVID-19 për trajtim....

1 i vdekur dhe 11 raste të reja me koronavirus

para një jave - RTV 21

1 person ka vdekur, ndërsa janë shënuar edhe 11 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Personi i vdekur i moshës mbi 60 vjeç nga komuna e Drenasit. “Nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar...

Një i vdekur nga coronavirusi dhe 11 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.114 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Koha.net

Një person ka vdekur dhe 11 raste pozitive me COVID-19 janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 2.660 testime. Ndërkaq janë shëruar 109 qytetarë,...

MSH: 18 RASTE TË REJA, NJË VIKTIMË, 31 TË SHËRUAR

para një jave - Klan Macedonia

NUMRI I RASTEVE AKTIVE – 437 MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.411 testime kurse janë regjistruar 18 raste të reja me COVID-19. Shkup – 8, Kumanovë...

Edhe në Spitalin e Ferizajt nuk ka pacient me COVID-19

para një jave - Koha.net

Edhe në Spitalin e Ferizajt për herë të parë pas një kohe të gjatë nuk ka pacient me COVID-19 që po trajtohet. Më herët gjatë ditës u njoftua se në Spitalin e Gjakovës nuk ka pacient me COVID-19 për trajtim....

Në Maqedoni sot 31 të shëruar dhe 18 raste të reja me coronavirus

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e kaluara janë kryer 2.411 teste, ndërsa janë regjistruar 18 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 8, Kumanovë – 5, Koçani – 2, Tetovë, Kriva Pallankë dhe...

Komuna e Rahovecit, s’punon më 14 qershor

para një jave - Kallxo

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka marrë vendim që dita e hënë të jetë ditë pushimi për punëtorët e Komunës së Rahovecit, për nder Ditës së Çlirimit të kësaj komune. Sipas njoftimit për media,...

Sot një viktimë, si ndryshoi kurba e infeksionit të COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Albeu

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Gjatë 24 orëve të fundit ka humbur jetën 1 pacient,...

Një i vdekur nga koronavirusi dhe 11 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në COVID-19. MSH...

Një i vdekur dhe 11 raste pozitive me COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se nga testimet që janë bërë gjatë 24 orëve të fundit, 11 raste rezultuan pozitive me COVID-19, ndërkaq janë shëruar 109 pacientë. IKSHPK po...

COVID-19 në Maqedoni, ja shifrat e 24 orëve të fundit

para një jave - Ina

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 1...

3,730 qytetarë kanë marrur vaksinën antiCOVID brenda 24 orëve

para një jave - Kallxo

Vaksinimi i qytetarëve në nivel vendi është duke vazhduar. 3,730 qytetarë janë vaksinuar me vaksinën kundër COVID-19 brenda 24 orëve. Numri total i qytetarëve të vaksinuar deri më tani në Kosovë ka arritur...

Raporti i fundit i IKSHPK'së: 1 viktimë dhe 11 raste të reja me COVID-19

para një jave - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit në Kosovë është raportuar edhe një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 11 raste të reja të infektuara me këtë virus. Një informatë e tillë është bërë e ditur...

Pas Gjakovës, edhe në Spitalin e Ferizajt nuk po trajtohet asnjë pacientë me COVID-19

para një jave - Telegrafi

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës (ShSKUK), ka njoftuar se pas Spitalit të Gjakovës, edhe në atë të Ferizajt nuk është duke u trajtuar asnjë pacientë me COVID-19. Në njoftimin e bërë nga...

Kovdi 19 RMV/ 1 humbje jete, 18 raste të reja.Shërohen 31 pacientë

para një jave - Aktuale

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 1...

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me COVID-19

para një jave - Kallxo

Gjatë 24 orëve të fundit një person me COVID-19 ka vdekur, 11 persona kanë rezultuar pozitiv nga 2,660 mostra të marrura në terren si dhe 109 persona janë shëruar nga infeksioni SARS-CoV-2. Deri më tani...

Një viktimë dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Evropa e Lirë

Një person ka vdekur dhe 11 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri të ditur se rastet e reja pozitive rezultuan...

Një viktimë dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 10.06.2021 nga Erjon Dervishi Një person ka vdekur dhe 11 kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës bëri të...

1 viktimë dhe 11 raste të reja me Covid në Kosovë

para një jave - ABC News

Gjatë 24 orëve të në Kosovë një person ka humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se nga 2, 660 teste të realizuara , 11 qytetarë kanë rezultuar pozitivë për Covid. Gjithashtu...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covidi dhe 11 raste të reja

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, sipas kësaj ministrie në 24 orët e fundit janë kryer 2...

Një viktimë dhe 11 të infektuar me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 90.217 doza....

1 i vdekur dhe 11 raste të reja me koronavirus

para një jave - OraInfo

Në 24 orët e fundit në Kosovë është raportuar edhe një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 11 raste të reja të infektuara me këtë virus. Një informatë e tillë është bërë e ditur...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - Info7

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me coronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat...

31 të shëruar dhe 18 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Info7

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e kaluara janë kryer 2.411 teste, ndërsa janë regjistruar 18 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 8, Kumanovë – 5, Koçani – 2, Tetovë, Kriva Pallankë dhe...

Një viktimë, 109 të shëruar dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Një viktimë, 109 të shëruar dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh instituti kombëtar i shëndetit publik në vend, përcjell GazetaBlic . Më poshtë edhe komunikata...

11 raste të reja me Covid19 dhe 1 rast i vdekjes!

para një jave - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

KSHPK: 1 viktimë dhe 11 raste të reja me COVID-19

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të...

Një i vdekur dhe 11 të infektuar me COVID-19 në vend

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me COVID-19

para një jave - Insajderi

Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 90.217 doza të vaksinës. Nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - Lajmi.net

Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat 11 persona kanë rezultuar pozitivë, duke shënuar një rënie krahasuar me një ditë më parë kur ishin 18 raste. Ndërkohë, pozitivë është...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Telegrafi

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar me COVID-19 dhe...

Asnjë humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë nxjerr bilancin: 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient të mbyllur dhe...

Asnjë humbje jete nga Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri, shënohen 11 infektime të reja

para një jave - Java News

Shqipëria ka regjistruar sot një tjetër ditë pa viktima nga Covid-19. Lajmi bëhet i ditur nga raportimi ditor i Ministrisë së Shëndetësisë. Kjo e fundit thotë se nga 2,648 testime të kryera kanë rezultuar...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve në Maqedoni

para një jave - Tetova1

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 1...

Spitali i Gjakovës dhe i Ferizajt pa asnjë pacientë për trajtim me COVID-19

para një jave - Indeks online

Pas një kohe të gjatë, Spitali i Gjakovës dhe i Ferizajt pa asnjë pacient për trajtim me COVID-19. Nga ShSKUK kanë shpresuar se ky është një zë shprese dhe inkurajim për ta vazhduar betejën, e cila nuk...

Në Maqedoni 121 pacientë po trajtohen nga coronavirusi

para një jave - Telegrafi

Numri i përgjithshëm i pacientëve me coronavirus që trajtohen në departamentet e sëmundjeve infektive në kryeqytet dhe në spitalet në të gjithë vendin është 121 dhe ka rreth 500 shtretër spitalorë të lirë,...

18 raste të reja, një i vdekur nga KOVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.411 testime ndërsa janë evidentuar 18 raste të reja me koronavirus. Në 24 orët e fundit vetëm një person ka humbur jetën nga kovid-19....

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - GazetaBlic

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar me COVID-19 dhe...

Shqipëri, 11 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë në vendin tonë njofton se në 24 orët e fundit janë shënuar 11 raste të reja me Covid-19, ndërsa sërish nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Aktualisht po marrin trajtim spitalor...

Kovdi 19 RMV/ 1 humbje jete, 18 raste të reja.Shërohen 31 pacientë

para një jave - Tetova Sot

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 1...

Asnjë humbje jete nga Covid në vend, shënohen 11 raste të reja

para një jave - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 11 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit. Aktualisht po marrin trajtim spitalor 20 pacientë, nga të cilët 6 pacientë...

114 pacientë po trajtohen në klinikat COVID në QKUK dhe spitale

para një jave - Zeri

Shërbimi Spitalor Universitar i Kosovës (SHSKUK) ka bërë të ditur se në klinikat COVID të QKUK-së dhe në spitalet e përgjithshme aktualisht po trajtohen 114 pacientë. Sipas raportit 24-orësh, nga 114 pacientë,...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - RTK

Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 114 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19 Sipas njoftimit 35 prej tyre janë të konfirmuar me Covid-19, teksa 85 janë nën...

Konfirmohet një i vdekur nga koronavirusi dhe 11 raste pozitive në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në COVID-19. MSH...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covidi dhe 11 raste të reja

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, sipas kësaj ministrie në 24 orët e fundit janë kryer 2...

Kosovë/ 1 humbje jete dhe 11 raste të reja me Covid 19 në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Gjatë 24 orëve të në Kosovë një person ka humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se nga 2, 660 teste të realizuara , 11 qytetarë kanë rezultuar pozitivë për Covid. Gjithashtu...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Indeks online

Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 114 pacientë janë duke u trajtuar nga Covid-19. Sipas njoftimit 35 prej tyre janë të konfirmuar me Covid-19, teksa 85 janë nën...

Në Maqedoni 121 pacientë po trajtohen nga coronavirusi

para një jave - RTK

Numri i përgjithshëm i pacientëve me coronavirus që trajtohen në departamentet e sëmundjeve infektive në kryeqytet dhe në spitalet në të gjithë vendin është 121 dhe ka rreth 500 shtretër spitalorë të lirë,...

Asnjë i vdekur dhe 11 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Zyrtare

Asnjë person me COVID-19 nuk ka vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ndërkohë, vetëm 11 persona kanë rezultuar pozitivë nga 2648 testime të kryera duke shënuar një rënie krahasuar me një ditë më parë...

Vazhdon vaksinimi në Prishtinë, apelohet që vaksinën ta marrin personat me sëmundje shoqëruese

para një jave - Bota Sot

Në sallë “1 Tetori”, ka vazhduar vaksinimi i personave që kanë marrë dozën e parë sipas terminëve të caktuara në sistemin online. Vaksinën për herë të parë e kanë marrë edhe një grup i personave mbi moshën...

Një i vdekur nga coronavirusi dhe 11 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në COVID-19. MSH...

Covid-19 ja merr jetën edhe një qytetari të Kosovës

para një jave - Infokusi

IKSHPK ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë një person ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus, ndërsa bëhet e ditur se 11 persona kanë rezultuar pozitiv. Sipas IKSHPK-së numri...

Asnjë i vdekur në Shqipëri nga Covid-19, 11 raste të reja

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2648 testime nga të cilat...

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me koronavirus

para një jave - Lajmi.net

MSH njofton se gjatë 24 orëve të fundit është shënuar 1 rast i vdekjes. Sipas njoftimit në 24 orët e fundit janë shëruar 109 persona, ndërsa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 104,563. Në total...

Raporti i fundit i të infektuarve me Covid-19 në Kosovë

para një jave - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar edhe 11 raste të reja me koronavirus dhe një rast i vdekjes, ndërsa janë bërë 2,660 testime shkruan Gazeta inFokus “10 Qershor 2021: Ministria e Shëndetësisë,...

Asnjë humbje jete dhe 11 raste të reja nga pandemia e koronavirusit në Shqipëri

para një jave - Dosja.al

Infektivi 10 Qershor, 2021 16:54 TIRANË- Asnjë humbje jete dhe 11 raste të reja nga pandemia e koronavirusit. Njoftimi i ministrisë Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve...

Covid-19 drejt zhdukjes: Asnjë humbje jete në 24 orë, shënohen vetëm 11 raste të reja

para një jave - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2648 testime, 24 të shëruar, 11 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë...

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit – Zbulohen 11 infektime të reja

para një jave - Scan TV

Sipas lajmërimit nga Ministria e Shëndetësisë, situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,648 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 11 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

Një i vdekur dhe 18 raste të reja me COVID-19, në Maqedoninë e Veriut

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, ka njoftuar se në 24 orët e fundit është shënuar një rast i vdekjes si pasojë e COVID-19. Ndërsa janë regjistruar 18 raste të reja me coronavirus nga 2,411...

18 raste të reja me KOVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Almakos

Ministria e shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.411 testime ndërsa janë evidentuar 18 raste të reja me koronavirus. Në 24 orët e fundit vetëm një person ka humbur jetën nga kovid-19....

31 të shëruar dhe 18 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e kaluara janë kryer 2.411 teste, ndërsa janë regjistruar 18 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 8, Kumanovë – 5, Koçani – 2, Tetovë, Kriva Pallankë dhe...

COVID-QENDRAT: MJEKOHEN 121 PACIENTË, 500 SHTRETËR TË LIRË

para një jave - Klan Macedonia

MSH-ja ka njoftuar se numri I përgjithshëm I pacientëve pozitiv dhe të dyshuar me COVID-19 që mjekohen në Repartet Infektive në Shkup dhe në Spitalet e vendit është 121, kurse ka rreth 500 shtretër të...

Deri më tani 2,248 të vdekur në Kosovë dhe 107,544 raste pozitive me COVID-19

para një jave - Gazeta Metro

Që nga muaji mars i vitit 2020 kur u shfaq rasti i parë me COVID-19 në Kosovë, janë regjistruar në total 107,544 raste pozitive me koronavirus, shkruan Gazeta Metro. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin...

Më shumë të shëruar se sa të infektuar nga virusi

para një jave - Lajm

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, është regjistruar...

Covid-19 në Kosovë, 1 viktimë dhe 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Almakos

Ministria e Shëndetësisë në Kosovë bëri me dije se nga 2, 660 teste të realizuara , 11 qytetarë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, ndërsa një person ka humbur betejën me virusin. Autoritetet shëndetësore...

Prishtina prin me rastet aktive me COVID-19

para një jave - Koha.net

Komuna e Prishtinës vazhdon të prijë për numrin e rasteve aktive me COVID-19. Kryeqyteti sot numëron 243 raste aktive me COVID-19. Në Kosovë që nga fillimi i pandemisë janë konfirmuar 107.533 raste me...

Më shumë të shëruar se sa të infektuar

para një jave - Info7

Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 18 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2411 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, është regjistruar...

Një i vdekur nga coronavirusi dhe 11 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - Top24

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.660 testime, 11 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në COVID-19. MSH...

Asnjë pacient me COVID-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - RTV 21

Në Spitalin e Përgjithshëm të Gjakovës nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për COVID-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S’bashku e fitojmë...

Në spitalin e Gjakovës asnjë pacient me Covid 19

para një jave - Koha.net

Spitali i Gjakovës këtë të enjte ka raportuar se për momentin nuk ka asnjë pacientë të shtrirë me Covid 19. “Sot në institucionin tonë nuk kemi asnjë pacientë që trajtohet për Covid. Urojmë dhe shpresojmë...

Në spitalin e Gjakovës asnjë pacient me Covid 19

para një jave - Koha.net

Spitali i Gjakovës këtë të enjte ka raportuar se për momentin nuk ka asnjë pacientë të shtrirë me Covid 19. “Sot në institucionin tonë nuk kemi asnjë pacientë që trajtohet për Covid. Urojmë dhe shpresojmë...

Në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacient për COVID-19

para një jave - Zhurnal

Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se atje nuk është duke u trajtuar asnjë pacient për COVID-19. Në njoftimin e Spitalit thuhet se ky është një lajm shumë i mirë, transmeton Klankosova.tv....

Asnjë pacientë me COVID-19 nuk po trajtohet në Spitalin e Gjakovës

para një jave - Telegrafi

Javëve të fundit në vendin tonë ka pasur rënie të numri të rasteve të reja me coronavirus e po ashtu edhe numrit të vdekjeve. Si rezultat i kësaj situate, edhe në spitale ka pasur rënie të dukshme të numrit...

MSh-ja tregon sa vaksina janë dhënë në 24 orët e fundit

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 3 730 doza të vaksinës kundër Covid-19. Sipas njoftimit të M Sh-së, deri me tani janë dhënë mbi 90 mijë doza të vaksinës. “Në 24 orët...

E fundit/ 1 humbje jete Covid në 24-orët e fundit në Kosovë, ja sa raste të reja u regjistruan nga 2660 testime

para një jave - FaxWeb

Njoftimi i plotë i IKSHPK:10 Qershor 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës...

Bilanci në Kosovë/ Në 24 orët e fundit është shënuar një viktimë dhe 11 raste me Covid-19

para një jave - Dosja.al

Kosove 10 Qershor, 2021 15:05 KOSOVË – Në 24 orët e fundit në Kosovë është raportuar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 11 raste të reja të infektuara me këtë virus. Një informatë...

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh për gjendjen me pandeminë Covid-19. Gjatë kësaj kohe janë shënuar 11 raste të reja me koronavirus. Po ashtu gjatë kësaj kohe është shënuar një rast...

11 raste të reja dhe një vdekje

para një jave - CBC

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 11 raste të reja me COVID-19, nga 2 660 testime të kryera. IKShPK njofton gjithashtu për 1 të vdekur, duke e çuar kështu numrin e jetëve të humbura në 2...

Pas sa kohësh, asnjë pacient me COVID-19 në spitalin e Gjakovës

para një jave - GazetaBlic

Ka disa javë që situata e përballjes me COVID-19 është lehtësuar. Përpos rënies së numrit të viktimave pati rënie edhe në numrin e rasteve të reja. Për fat të mirë tashmë në Spitalin e Gjakovës nuk ka...

1 viktimë dhe 11 raste të reja me Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë është raportuar edhe një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 11 raste të reja të infektuara me këtë virus. Një informatë e tillë është bërë e ditur...

Një i vdekur dhe 11 raste të reja me Covid-19

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit është raportuar një rast i vdekjes nga koronavirusi. Gjatë kësaj periudhe janë regjistruar 11 raste të reja të infektimit me Covid-19. “Nga 2.660...

Raporti i IKShPK: Ulje e mëtejme e rasteve, rritet numri i të vaksinuarve – një i vdekur

para një jave - Periskopi

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka publikuar raportin 24 orësh të pandemisë. Vetëm 11 është numri i rasteve të reja pozitive me Covid-19, derisa numri i të vdekurve është një. Numri i të vaksinuarve...

11 raste të reja me Covid19 dhe 1 rast i vdekjes

para një jave - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Një i vdekur, 11 raste të reja me COVID-19 dhe 109 të shëruar

para një jave - Gazeta Metro

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK), ka njoftuar se janë konfirmuar 11 raste të reja me COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë...

Raporti i fundit i IKSHPK’së: 1 viktimë dhe 11 raste të reja me COVID-19

para një jave - Informatat

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 3.730 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Numri i rasteve aktive me virus është ulur nën 500

para një jave - Ina

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

Në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacient për COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se atje nuk është duke u trajtuar asnjë pacient për COVID-19. Në njoftimin e Spitalit thuhet se ky është një lajm shumë i mirë, transmeton Klankosova.tv....

Dy spitalet e Kosovës pa asnjë pacient me Covid-19

para një jave - Arbresh

Pas një kohe të gjatë, Spitali i Gjakovës dhe i Ferizajt pa asnjë pacient për trajtim me COVID-19. “Zë shprese dhe inkurajim për ta vazhduar betejën, e cila nuk fitohet dot pa angazhim e kujdes gjithëshoqëror”,...

Rastet aktive me Covid kanë rënë nën 500, situata nën kontroll

para një jave - Zhurnal

Shkup, 10 qershor – Zhurnal.mk – Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha...

Pas shumë kohësh, në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacient për COVID-19

para një jave - OraInfo

Në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacient për COVID-19. Spitali i Përgjithshëm i Gjakovës ka bërë të ditur se atje nuk është duke u trajtuar asnjë pacient për COVID-19. Në njoftimin e Spitalit thuhet...

Në spitalin e Gjakovës asnjë pacient me COVID-19

para një jave - Insajderi

Situata me COVID-19 në Kosovë është stabile. Aktualisht në spitale numri i pacientëve të infektuar ka rënë ndjeshëm. Ndërkohë, nga Spitali i Gjakovës të enjten kanë raportuar se për momentin nuk ka asnjë...

Kovid-19 mund të bëhet epidemi sezonale, por Gjermania do ta kontrollojë me vaksina

para një jave - Koha.mk

Berlin, 10 qershor – Pandemia me Kovid-19 me siguri do të bëhet epidemi deri në vjeshtë apo dimër, për të cilën mund të pritet të përsëritet çdo vit, por edhe të kontrollohet me vaksinë, deklaroi virologu...

Në Spitalin Rajonal të Gjakovës dhe Ferizajt nuk ka asnjë pacientë të shtrirë për trajtim shkaku i COVID-19

para një jave - Gazeta Metro

Institucionet shëndetësore kanë konfirmuar se në Qendrën Klinike Universitare po trajtohen 78 pacientë, të cilët janë të prekur me COVID-19, kurse në spitalet rajonale po trajtohen 36 persona. Nga Spitali...

Spitali i Gjakovës mposht COVID-in

para një jave - Zeri

Sot në Spitalin e Gjakovës asnjë pacient me COVID-19 nuk është duke u trajtuar. Këtë e ka bërë të ditur Spitali i Gjakovës, përmes një njoftimi në Facebook. “Lajm i mirë, sot në institucionin tonë nuk...

86,489 doza të vaksinave kundër COVID-19 janë dhënë deri tani në Kosovë

para një jave - Klan Kosova

Në Kosovë deri tani janë dhënë 86,489 doza të vaksinës kundër COVID-19, ndërsa gjatë 24 orëve të kaluara janë dhënë 2,753 doza. Po ashtu, dje janë shfaqur 21 raste të reja me koronavirus, ka vdekur një...

Rastet aktive me Covid kanë rënë nën 500, situata nën kontroll

para një jave - RTK

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

Njofton ShSKUK: Spitali i Gjakovës e Ferizajt pa asnjë pacientë të shtrirë me Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës ka njoftuar se në Spitalin e Gjakovës dhe atë të Ferizajt nuk ka asnjë pacient të shtrirë me Covid-19. Postimi i plotë: Pas një kohe të gjatë, Spitali i Gjakovës...

Asnjë pacient me Covid-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - Bota Sot

Covid po "zhduket". Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka njoftuar se sot nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për Covid-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite...

Asnjë pacient me Covid-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - RTK

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka njoftuar se sot nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për Covid-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S'bashku...

114 pacientë me COVID-19 po trajtohen në ShSKUK

para një jave - ATV Live

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar me COVID-19 dhe...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar me COVID-19 dhe...

Lajm i mirë nga Gjakova, s’ka pacient që trajtohet për Covid-19 në spital

para një jave - Indeks online

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka dhënë një lajm të mirë duke njoftuar se sot nuk ka asnjë pacient që trajtohet për Covid-19. Lajmi u bë i ditur nga faqja zyrtare e spitalit, shkruan Indeksonline. “Lajm...

Vetëm 832 raste aktive me COVID-19

para një jave - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me koronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga COIVID-19 është 104,454. Tashmë ka kohë që numri...

832 raste aktive me coronavirus në Kosovë, vazhdon procesi i vaksinimit kundër COVID-19

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

Mbi 86 mijë qytetarë janë vaksionuar kundër COVID-19 deri më tani në Kosovë

para një jave - OraInfo

86,489 doza të vaksinave kundër COVID-19 janë dhënë deri tani në Kosovë. Në Kosovë deri tani janë dhënë 86,489 doza të vaksinës kundër COVID-19, ndërsa gjatë 24 orëve të kaluara janë dhënë 2,753 doza....

114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Arbresh

Aktualisht nga Covid-19 janë duke u trajtuar 114 pacientë. Këtë e ka bërë të ditur Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës, shkruan arbresh.info Sipas njoftimit 35 prej tyre janë të konfirmuar...

Vazhdon vaksinimi në Prishtinë, apelohet që vaksinën ta marrin personat me sëmundje shoqëruese

para një jave - Ekonomia Online

Në sallë “1 Tetori”, ka vazhduar vaksinimi i personave që kanë marrë dozën e parë sipas terminëve të caktuara në sistemin online, raporton Ekonomia Online. Vaksinën për herë të parë e kanë marrë edhe një...

ShSKUK-ja: 114 pacientë po trajtohen nga Covid-19

para një jave - Epoka e Re

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar me COVID-19 dhe...

832 raste aktive me COVID-19 në vend

para një jave - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit raportuese, në Kosovë janë regjistruar 21 raste pozitive me COVID-19 nga gjithsej 2114 mostra të testuara. Gjatë kësaj kohe është shënuar edhe një rast i vdekjes. Po ashtu në 24...

SHSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Gazeta Metro

Në bazë të raportit të punës për datën 10 qershor 2021, në QKUK, klinikat COVID, dhe në spitalet e përgjithshme tretman mjekësor po marrin 114 persona, trasnmeton Gazeta Metro. Prej tyre, 35 janë të konfirmuar...

832 raste aktive me Covid-19

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

Në Maqedoni 121 pacientë po trajtohen nga coronavirusi

para një jave - Arbresh

Numri i përgjithshëm i pacientëve me coronavirus që trajtohen në departamentet e sëmundjeve infektive në kryeqytet dhe në spitalet në të gjithë vendin është 121 dhe ka rreth 500 shtretër spitalorë të lirë,...

Në Maqedoni 121 pacientë po trajtohen nga coronavirusi

para një jave - Arbresh

Numri i përgjithshëm i pacientëve me coronavirus që trajtohen në departamentet e sëmundjeve infektive në kryeqytet dhe në spitalet në të gjithë vendin është 121 dhe ka rreth 500 shtretër spitalorë të lirë,...

832 raste aktive me koronavirus në Kosovë, vazhdon procesi i vaksinimit

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

832 raste aktive me koronavirus në Kosovë, vazhdon procesi i vaksinimit kundër COVID-19

para një jave - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

Numri i rasteve aktive me kovid është ulur nën 500

para një jave - Top24

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

Numri i rasteve aktive me kovid është ulur nën 500

para një jave - Shenja

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

Pas sa kohësh, asnjë pacientë me COVID-19 në spitalin e Gjakovës

para një jave - Lajmi.net

Përpos rënies së numrit të viktimave pati rënie edhe në numrin e rasteve të reja. Për fat të mirë tashmë në Spitalin e Gjakovës nuk ka asnjë pacientë që po trajtohet për virusin COVID-19, shkruan lajmi.net....

Numri i rasteve aktive me kovid është ulur nën 500

para një jave - Press Online

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

832 raste aktive me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

MSH njofton se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga COIVID-19 është 104,454. Ndryshe, në vend po vazhdon procesi i vaksinimit antiCOVID. Në 24 orët e fundit janë dhënë 2,753 doza të vaksinës kundër...

Asnjë rast i hospitalizuar me COVID-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - Informatat

Derisa Spitali i Gjakovës muajve të kaluar kishte dhjetra pacienë të hospitalizuar me COVID-19, gjendja ka ndryshuar ditëve të fundit. Nga Spitali i Gjakovës kanë bërë të ditur se sot asnjë pacientë i...

Në Spitalin e Gjakovës nuk po trajtohet asnjë pacientë me COVID-19

para një jave - ATV Live

Javëve të fundit në vendin tonë ka pasur rënie të numri të rasteve të reja me coronavirus e po ashtu edhe numrit të vdekjeve. Si rezultat i kësaj situate, edhe në spitale ka pasur rënie të dukshme të numrit...

Në Spitalin e Gjakovës nuk po trajtohet asnjë pacient me COVID-19

para një jave - Ekonomia Online

Javëve të fundit në vendin tonë ka pasur rënie të numri të rasteve të reja me coronavirus e po ashtu edhe numrit të vdekjeve. Si rezultat i kësaj situate, edhe në spitale ka pasur rënie të dukshme të numrit...

86,489 doza të vaksinave kundër COVID-19 janë dhënë deri tani në Kosovë

para një jave - Informatat

Në Kosovë deri tani janë dhënë 86,489 doza të vaksinës kundër COVID-19, ndërsa gjatë 24 orëve të kaluara janë dhënë 2,753 doza. Po ashtu, dje janë shfaqur 21 raste të reja me koronavirus, ka vdekur një...

Numri i rasteve aktive me virus është ulur nën 500

para një jave - Lajm

Numri i të infektuarve të rinj nga Kovid-19 në vend është në rënie, aktive janë 451 raste, ndërsa vaksinimi, sipas kompetentëve, po zhvillohet pa ndërprerje në të gjitha pikat. Gjatë ditës së djeshme kanë...

832 raste aktive me koronavirus në Kosovë, vazhdon procesi i vaksinimit kundër COVID-19

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

​Asnjë pacient me Covid-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - Periskopi

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka njoftuar se sot nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për Covid-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S’bashku...

86,489 qytetarë kanë marrë vaksinën antiCovid

para një jave - Gazeta Metro

832 raste aktive me coronavirus në Kosovë, ndërsa vazhdon procesi i vaksinimit kundër COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

Asnjë pacientë me COVID-19 nuk po trajtohet në Spitalin e Gjakovës

para një jave - Arbresh

Javëve të fundit në vendin tonë ka pasur rënie të numri të rasteve të reja me coronavirus e po ashtu edhe numrit të vdekjeve. Si rezultat i kësaj situate, edhe në spitale ka pasur rënie të dukshme të numrit...

Asnjë pacient me Covid-19 në Spitalin e Gjakovës

para një jave - KosovaPress

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka njoftuar se sot nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për Covid-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S’bashku...

Spitali i Gjakovës asnjë pacient me Covid-19

para një jave - ATV Live

Spitali i Përgjithshëm Gjakovë ka njoftuar se sot nuk kanë asnjë pacientë që trajtohet për Covid-19. Spitali e ka quajtur këtë fakt si lajm të mirë. “Urojmë dhe shpresojmë që çdo dite të jete kështu. S’bashku...

86,489 doza të vaksinave kundër COVID-19 janë dhënë deri tani në Kosovë

para një jave - Arbresh

Në Kosovë deri tani janë dhënë 86,489 doza të vaksinës kundër COVID-19, ndërsa gjatë 24 orëve të kaluara janë dhënë 2,753 doza. Po ashtu, dje janë shfaqur 21 raste të reja me koronavirus, ka vdekur një...

832 raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para një jave - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, bën të ditur se në total numri i rasteve aktive me coronavirus është 832. MSH njofton se numri i përgjithshëm...

832 raste aktive me COVID-19 në Kosovë, vazhdon vaksinimi

para një jave - Gazeta Metro

832 raste aktive me coronavirus në Kosovë, ndërsa vazhdon procesi i vaksinimit kundër COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

MSH Maqedoni: Nuk ka hospitalizimeve të reja për covid pacientë në Shkup

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në SHkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me coronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

Gjatë 24 orëve të fundit në qendrat për kovid në Shkup nuk u pranua asnjë pacient i ri

para një jave - Portalb

Gjendja e përmirësuar epidemiologjike në Maqedoninë e Veriut në lidhje me Kovid-19 ka rezultuar me ditën kur në qendrat për Kovid-19 gjatë 24 orëve të fundit nuk është pranuar asnjë pacient i ri, ndërkohë...

Gjithsej 125 pacientë me Kovid-19 po mjekohen në spitalet e vendit

para një jave - Zhurnal

Shkup, 9 qershor 2021 – Gjithsej 125 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë me koronavirus trajtohen në repartet infektive në Shkup dhe në spitalet në qytetet tjera. Ka rreth 500 shtretër të lirë spitalor në...

Maqedoni: 125 pacientë mjekohen në covid-qendra për shkak të COVID-19

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet në vend mjekohen gjithsej 125 pacientë. Sipas MSH-së, në Manastir ka 7 pacientë, në Shtip 8, në Tetovë 3, në Veles...

Maqedoni: 125 pacientë mjekohen në covid-qendra për shkak të COVID-19

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet në vend mjekohen gjithsej 125 pacientë. Sipas MSH-së, në Manastir ka 7 pacientë, në Shtip 8, në Tetovë 3, në Veles...

MSH Maqedoni: Nuk ka hospitalizimeve të reja për covid pacientë në Shkup

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në Shkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me coronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

MSH: Nuk ka hospitalizime të reja për covid pacientë në Shkup

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në SHkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me coronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

Gjatë 24 orëve të fundit në qendrat për kovid në Shkup nuk u pranua asnë pacient i ri

para një jave - Portalb

Gjendja e përmirësuar epidemiologjike në Maqedoninë e Veriut në lidhje me Kovid-19 ka rezultuar me ditën kur në qendrat për Kovid-19 gjatë 24 orëve të fundit nuk është pranuar asnjë pacient i ri, ndërkohë...

RMV/ 125 pacientë mjekohen në covid-qendra për shkak të COVID-19

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet në vend mjekohen gjithsej 125 Sipas MSH-së, në Manastir ka 7 pacientë, në Shtip 8, në Tetovë 3, në Veles 11, në Kumanovë...

Shkup, në 24 orët e fundit nuk është pranuar asnjë pacient me KOVID-19

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në SHkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me koronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

5 viktima nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Zeri

Pesë persona kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Nga 2619 testet e bëra rezultuan pozitivë 28 persona, ndërsa u shëruan dhe 23 persona të tjerë. Që ga nisja...

Pesë të vdekur e 28 raste të reja pozitive me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Koha.net

Në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit janë regjistruar pesë të vdekur si pasojë e COVID-19, ndërsa është raportuar edhe për 28 raste të reja pozitive me koronavirus. Rastet pozitive janë nga testimi...

18 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person nuk ka rezultuar i prekur me koronavirus ndërkaq, janë shënuar 18 raste të reja. Sipas Ministrisë, në 24 orët...

MSH: Nuk ka hospitalizimeve të reja për covid pacientë në Shkup

para një jave - Info7

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në Shkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me coronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

Asnjë viktimë nga Covid, 18 raste të reja në Shqipëri

para një jave - RTV 21

24 orët e fundit në Shqipëri nuk është regjistruar asnjë humbje jete nga Covid 19. Ndërkohë nga 2,821 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar...

Shkup, në 24 orët e fundit nuk është pranuar asnjë pacient me virus

para një jave - Lajm

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në SHkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me koronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

Komunat në pritje të vaksinave për të nisur imunizimin masiv

para një jave - Insajderi

Ndonëse e fundit në rajon, Kosova pritet që nga mesi i këtij muaji të fillojë procesin e imunizimit masiv kundër Coronavirusit. Edhe komunat tashmë kanë bërë përgatitjet e duhura dhe janë në pritje të...

18 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person nuk ka rezultuar i prekur me koronavirus ndërkaq, janë shënuar 18 raste të reja. Sipas Ministrisë, në 24 orët...

Shqipëria prej disa ditësh nuk raporton viktima nga Kovidi, shënohen 18 raste të reja

para një jave - Alsat-M

Nga 2 821 testime në të gjithëShqipërinë, kanë rezultuar pozitiv të infektuar me covid-19, vetëm 18 persona. Edhe gjatë 24 orëve të fundit, ashtu edhe prej disa ditësh, Shqipëria nuk raporton asnjë humbje...

Rahoveci pa asnjë të infektuar me COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Rahoveci nuk e ka asnjë rast të infektuar me COVID-19. Kjo u bë e ditur nga kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi. Latifi tha se të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Ai bëri thirrje që qytetarët...

MSH: Nuk ka hospitalizime të reja për covid pacientë në Shkup

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit në kovid qendrat në SHkup nuk ka hospitalizime të reja të pacientëve me coronavirus. “Gjithsej 48 persona shërohen në Repartet Infektive në...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

Kjo është komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me Covid

para një jave - GazetaBlic

Rahoveci nuk e ka asnjë rast të infektuar me COVID-19. Kjo u bë e ditur nga kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi. Latifi tha se të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Ai bëri thirrje që qytetarët...

Pesë të vdekur e 28 raste të reja pozitive me COVID-19 në Maqedoni të Veriu

para një jave - RTK

Në Maqedoni të Veriut në 24 orët e fundit janë regjistruar pesë të vdekur si pasojë e COVID-19, ndërsa është raportuar edhe për 28 raste të reja pozitive me koronavirus. Rastet pozitive janë nga testimi i 2619 mostrave.

Kjo është komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me koronavirus

para një jave - Gazeta Express

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

Shërohen të gjithë të infektuarit, asnjë rast aktiv me COVID-19 në Rahovec

para një jave - Bota Sot

Momentalisht, në Komunën e Rahovecit nuk është asnjë person i infektuar me COVID-19. Të gjithë personat që ishin të prekur me këtë virus, kanë arritur të shërohen. Kështu ka bërë të ditur kryetari i kësaj...

Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 8 raste të reja

para një jave - RTK

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

RMV/ 125 pacientë mjekohen në covid-qendra për shkak të COVID-19

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit në kovid-qendrat në spitalet në vend mjekohen gjithsej 125 pacientë. Sipas MSH-së, në Manastir ka 7 pacientë, në Shtip 8, në Tetovë 3, në Veles...

Komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me koronavirus

para një jave - Indeks online

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut- 5 viktima dhe 28 raste të reja

para një jave - Mapo

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, bën me dije se në 24 orët e fundit pesë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 5, 467. Sipas autoriteteve shëndetësore...

Të shtruarit në spital vetëm nga 6 qytete

para një jave - Klan

Të shtruarit në spital vetëm nga 6 qytete Nga afro 200 raste pozitiv aktive, vetëm 11 % të hospitalizuar Në Shqipëri rastet pozitive janë të shpërndara në të 12 qarqet, por vetëm gjysma e tyre kanë shumë...

5 viktima dhe 28 raste të reja nga COVID-19 sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Albeu

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 28 raste të reja me Cocid-19, sot, sipas Ministrisë së Shëndetësisë. Vendi po ashtu ka regjistruar 5 viktima sot, duke e çuar në 5.467 numrin e përgjithshëm të vdekjeve....

Rahoveci pa raste me COVID-19

para një jave - Zeri

Në komunën e Rahovecit aktualisht nuk ka asnjë rast të konfirmuar me COVID-19. Kështu ka bërë të ditur kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi, i cili ka thënë se sipas IKSHPK-së, për momentin në Rahovec...

Koronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - Klan Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para një jave - Klan

Asnjë humbje jete në 24 orët e fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2821 testime, 25 të shëruar, 18 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale...

5 viktima dhe 28 raste me Covid në Maqedoninë e Veriut

para një jave - ABC News

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, bën me dije se në 24 orët e fundit pesë persona kanë humbur jetën nga koronavirusi, duke e çuar numrin e përgjithshëm në 5, 467. Sipas autoriteteve shëndetësore...

Në këtë komunë s’ka asnjë të infektuar me koronavirus

para një jave - OraInfo

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

Rritet numri i infektimeve, MSH: Sërish asnjë humbje jete nga Covid-19, ja sa raste të reja rezultuan në 24 orë

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri rregullat për parandalimin e COVID19: Vendosni maskën mbrojtëse në çdo ambient të mbyllur dhe...

21 infektime dhe 1 humbje jete në Kosovë

para një jave - Klan

21 infektime dhe 1 humbje jete në Kosovë Janë rritur sërish shifrat e infektimeve në Kosovë. Në 24 orët e fundit janë kryer 2.114 testime, nga të cilat kanë 21 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin...

Pesë të vdekur, 28 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - RTV 21

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur pesë persona që kanë qenë të prekur me Covid-19, janë konfirmuar edhe 28 raste të reja, nga 2.619 testime...

Komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me koronavirus

para një jave - RTK

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

COVID-19 në Shqipëri, asnjë viktimë dhe 18 raste të reja

para një jave - Zeri

Asnjë person me COVID-19 nuk ka vdekur në 24 orët e fundit në Shqipëri. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë konfirmuar edhe 18 raste të reja me koronavirus nga 2821 testime të kryera duke shënuar një rritje...

Koronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - TV21

Një person ka vdekur, ndërsa janë shënuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë nga 2.114 testime. Gjatë 24 orëve të fundit, është shënuar 1 rast i vdekjes. Sot janë shëruar 111 qytetarë, derisa...

Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Bota Sot

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

Bilancet e fundit me Covid-19 në Maqedoni

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë – 9, Tetovë – 2 dhe...

1 i vdekur dhe 21 raste të reja me koronavirus

para një jave - RTV 21

Një person ka vdekur, ndërsa janë shënuar edhe 21 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. “Nga 2.114 testime, 21 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. Gjatë 24 orëve të fundit, është...

Asnjë humbje jete në 24-orët e fundit në vend, rritet lehtë kurba e infektimeve

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Erjon Dervishi Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara...

Raportohen 18 raste të reja me Covid-19 në 24 orë, Ministria e Shëndetësisë jep të dhënat e fundit nga pandemia

para një jave - Panorama

Tetëmbëdhjetë raste të reja janë shënuar me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë, e cila bën me dije se janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë...

Koronavirusi- Asnjë viktimë, 25 të shëruar dhe 18 raste të reja në Shqipëri

para një jave - Mapo

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 2,821 testime nga të cilët kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, 18 qytetarë. Rastet pozitive janë: 6 raste në Tiranë, 4 raste në Shkodër, 3 raste Malësi...

COVID19/ Asnjë humbje jete, 18 infektime të reja në 24 orët e fundit

para një jave - ABC News

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

Nuk ndalet shtimi i rasteve të reja me Kovid, sot, 40 për qind më shumë se dje

para një jave - NOA

Rastet e reja të infeksionit COVID-19 po shënojnë rritje progresive në Shqipëri. Në 24 orët e fundit u regjistruan 18 të infektuar të rinj nga 13 që ishin një ditë më parë dhe nga vetëm pesë ditën pararendëse....

Një i vdekur nga coronavirusi dhe 21 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.114 testime, 21 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

Një i vdekur dhe 21 raste me COVID-19 sot në Kosovë

para një jave - Koha.net

Një i vdekur dhe 21 raste me COVID-19 sot në Kosovë Një person ka vdekur dhe 21 raste me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit në Kosovë. Kështu ka informuar Ministria e Shëndetësisë. Sipas...

IKSHPK: Një viktimë dhe 21 raste të reja me Kovid

para një jave - Zhurnal

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është bërë e ditur nga Ministria...

Sot pesë viktima dhe 28 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë – 9, Tetovë – 2 dhe...

28 raste të reja dhe 23 të shëruar nga Covid-19

para një jave - TV21

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 5 viktima,...

Kosova regjistron një viktimë dhe 21 raste me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të mërkurën 21 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,114 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit është regjistruar...

RMV, 5 persona me KOVID-19 kanë ndërruar jetë, 28 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Portalb

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut informon se në 24 orët e fundit nga 2.619 testime, janë regjistruar 28 raste të reja, 5 të tjerë kanë ndërruar jetë, ndërkaq 23 të tjerë janë shëruar. Numri...

Raporti i fundit i IKSHPK'së: Një viktimë dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Gazeta Express

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19, raporton Gazeta Express. Lexo Edhe: Pamje: Bideni e Putini pritet të takohen në vilën mahnitëse të shekullit XVIII Gjatë...

Shënohen edhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Klan Kosova

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar edhe 21 raste pozitive më koronavirus. Po ashtu, gjatë kësaj periudhe kohore nga...

2,753 qytetarë janë vaksinuar kundër COVID19, gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Kallxo

Vaksinimi kundër infeksionit të coronavirusit është duke vazhduar në gjithë vendin. Nga të dhënat e fundit të Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike del se në 24 orët e fundit janë vaksinuar 2,753...

Pesë viktima dhe 28 raste të reja me koronavirus

para një jave - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 2.619 teste të kryera janë regjistruar 28 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve 16 vetëm në Shkup. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë...

Kosova shënon 1 viktimë dhe 21 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - Mapo

Autoritetet shëndetësore në Kosovë raportuan sot se janë shënuar 21 raste të infektimit me koronavirus pas realizimit të 2,114 testimeve. Përgjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë. Gjithashtu...

1 viktimë dhe 21 raste të reja me Covid në Kosovë

para një jave - ABC News

Për disa ditë me radhë situata epidemiologjike në Kosovë është drejt përmirësimit. Gjatë 24 orëve të fundit një person ka humbur jetën nga koronavirusi. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se nga 2, 114...

Një i vdekur dhe 21 raste pozitive me COVID-19 gjatë 24 orëve

para një jave - Kallxo

Një person ka vdekur si dhe 21 persona tjerë kanë rezultuar pozitiv me SARS-CoV-2 nga 2,114 mostra të marrura në terren nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike gjatë 24 orëve të fundit. Instituti...

Kosova regjistron një viktimë dhe 21 raste me koronavirus

para një jave - Shekulli

Publikuar më 09.06.2021 nga Erjon Dervishi Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të mërkurën 21 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,114 mostrave....

IKSHPK: Një viktimë dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është bërë e ditur nga Ministria...

Komuna e Rahovecit pa asnjë te infektuar me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Kjo u bë e ditur nga kryetari i kësaj komune, Smajl Latifi. Latifi theksoi se të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Ai bëri thirrje që qytetarët të kenë kujdes, transmeton lajmi.net. “Të nderuar...

Kosova regjistron një viktimë dhe 21 raste me koronavirus

para një jave - Evropa e Lirë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të mërkurën 21 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,114 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit është regjistruar...

Një viktimë, 111 të shëruar dhe 21 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë

para një jave - GazetaBlic

Një viktimë, 111 të shëruar dhe 21 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit në vendin tonë . Këtë e ka konfirmuar para pak çastesh vet instituti kombëtar i shëndetit publiku në Kosovë përmes postimeve...

Një i vdekur, publikohen rezultatet për 2114 testime për Covid-19 në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Një person ka vdekur, si pasojë e Koronavirusit, gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë. Janë regjistruar 21 raste të reja pozitive, ndërsa janë shëruar 111 persona, përcjell Bota sot. Njoftimi i MSH-së: 10...

Një viktimë dhe 21 raste me COVID-19 sot në Kosovë

para një jave - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë është regjistruar një viktimë dhe 21 raste me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë kryer 2.114 testime ndërkaq janë konfirmuar 111 persona të shëruar./albeu.com

Raporti i IKShPK-së: 1 i vdekur e 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 2.753 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me COVID-19 në vend

para një jave - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë dhënë 2.753 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit...

Një i vdekur e 21 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - OraInfo

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është bërë e ditur nga Ministria...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Insajderi

Një person ka vdekur si pasojë e infektimit me Coronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërkaq janë konfirmuar 21 raste të reja, njofton Insajderi. Kështu ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë....

MSH: 28 RASTE TË REJA, PESË VIKTIMA, 23 TË SHËRUAR

para një jave - Klan Macedonia

NUMRI I RASTEVE AKTIVE – 451 MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.619 testime kurse janë regjistruar 28 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 16, Kumanovë...

Sot pesë viktima dhe 28 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë – 9, Tetovë – 2 dhe...

28 raste të reja dhe 23 të shëruar nga virusi

para një jave - Ina

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 5 viktima,...

Pesë viktima dhe 28 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv, transmeton Telegrafi. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë...

Kovid 19 RMV/ 5 të vdekur,28 raste të reja.Shërohen 23 pacientë

para një jave - Aktuale

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 5 viktima,...

Kjo është komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me koronavirus

para një jave - Infokusi

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

COVID-19 në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - Lajmi.net

Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona kanë rezultuar pozitivë, duke shënuar një rritje të lehtë krahasuar me ditët e fundit. Aktualisht po marrin trajtim spitalor...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19, dy në gjendje të rëndë

para një jave - Telegrafi

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës, ka njoftuar se në klinikat COVID të QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme po trajtohen 114 pacientë. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 8 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

Koronavirusi në Shqipëri: Asnjë humbje jete, regjistrohen 18 raste me COVID-19 në 24 orët e fundit

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Kosova regjistron një viktimë dhe 21 raste me koronavirus

para një jave - Tetova Sot

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të mërkurën 21 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,114 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit është regjistruar...

Vetëm 1 viktimë nga COVID-19 dhe 21 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

para një jave - Java News

Në 24 orët e fundit është regjistruar vetëm 1 viktimë nga COVID-19. Ndërkohë që nga 2114 testime të kryera janë identifikuar 21 raste të reja infeksioni. Sipas shifrave të Ministrisë së Shëndetësisë, në...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19, dy në gjendje të rëndë

para një jave - Indeks online

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës, ka njoftuar se në klinikat COVID të QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme po trajtohen 114 pacientë. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

SHSKUK: Nga 114 pacientë, 77 me oksigjeno-terapi

para një jave - Koha.net

Sipas raportit ditor të SHSKUK-së 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë në gjendje të rënduar shëndetësore dhe 77 nën asistim të oksigjeno-terapisë. Në QKUK nga 75 pacientë të shtrirë, 1 pacient është...

Kosovë, bilanci i Covid 19 në 24 orët e fundit

para një jave - Lexo

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të mërkurën 21 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,114 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit është regjistruar...

Kosovë, një i vdekur nga coronavirusi dhe 21 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2.114 testime, 21 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

Kjo është komuna që nuk ka asnjë rast aktiv me COVID-19

para një jave - Bota Press

Komuna e Rahovecit, është qyteti që nuk ka asnjë rast aktiv me COVID-19. Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është...

Kjo është komuna e Kosovës që s’ka asnjë të infektuar me Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me koronavirus. Siç është informuar nga IKSHPK, të gjithë të infektuarit tashmë janë shëruar. Lajmin...

Kjo është komuna që nuk ka asnjë rast aktiv me COVID-19

para një jave - Gazeta Metro

Komuna e Rahovecit, është qyteti që nuk ka asnjë rast aktiv me COVID-19, shkruan Gazeta Metro. Smajl Latifi, kryetari i Komunës së Rahovecit, ka njoftuar se në komunën që ai udhëheq nuk ka asnjë rast me...

Raporti i SHSKUK-së: 77 pacientë me oksigjenoterapi

para një jave - Bota Sot

SHSKUK ka publikuar raportin ditor me numrin e pacientëve me COVID-19 që po trajtohen në spitalet e Kosovës. Sipas këtij raporti, 36 pacientë janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë në gjendje të rënduar...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

Gjithashtu, brenda kësaj periudhe është shënuar një viktimë. Raporti i plotë i MSH-së: Në 24 orët e fundit janë dhënë 2.753 doza të vaksinës kundër COVID-19. Prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Infokusi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë 1 person ka humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë regjistruar edhe 21 raste...

Kovid 19 RMV/ 5 të vdekur,28 raste të reja.Shërohen 23 pacientë

para një jave - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 5 viktima,...

28 raste dhe 5 viktima nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime, ndërsa janë regjistruar 28 raste të reja me Covid-19. Si pasojë e infektimit me Covid-19 kanë ndërruar jetë 5 persona....

Sot 28 raste të reja me covid në Maqedoni

para një jave - Tetova1

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë – 9, Tetovë – 2 dhe...

Coronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Shqipëri, asnjë i vdekur dhe 8 raste të reja me Covid-19

para një jave - Arbresh

Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 2,821 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë 18 qytetarë. Rastet pozitive të konfirmuara janë identifikuar në këto bashki: 6 raste...

Koronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Ndërkohë, në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

18 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Koronavirusi në Shqipëri, rritje e lehtë e rasteve të reja

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit asnjë person i prekur me koronavirus nuk ka ndërruar jetë. Në 24 orët e fundit janë kryer 2821 testime nga të cilat 18 persona...

Asnjë humbje jete në 24-orët e fundit në vend, rritet lehtë kurba e infektimeve

para një jave - FaxWeb

Gjatë 24-orëve të fundit në vend nuk është shënuar asnjë humbje jete nga koronavirusi, ndërkohë që janë regjistruar 18 raste të reja nga 2821 testime të kryera. Kurba e infektimeve ka shënuar një rritje...

Asnjë i vdekur por 18 raste të reja me COVID në Shqipëri

para një jave - Dosja.al

Infektivi 9 Qershor, 2021 16:33 TIRANË- Asnjë i vdekur por 18 raste të reja me COVID në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vijojnë të zbatojnë me përpikmëri...

Pesë të vdekur dhe 28 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë së Maqedonisë së Veriut ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit kanë vdekur pesë persona që kanë qenë të prekur me Covid-19, janë konfirmuar edhe 28 raste të reja, nga 2.619 testime...

18 pacientë me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

para një jave - Koha.net

18 pacientë me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës. Sipas njoftimit nga Spitali, nëntë pacientë me COVID-19 janë në oksigjenoterapi, prej tyre dy janë në gjendje më të rëndë....

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - GazetaBlic

Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 114 pacientë janë në trajtim nga Covid-19. Sipas njoftimit, prej tyre 36 janë të konfirmuar pozitiv me koronavirus. Ndërsa dy...

28 raste të reja dhe 23 të shëruar nga virusi

para një jave - in7

28 raste të reja dhe 23 të shëruar nga virusi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në...

18 pacientë me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Pejës

para një jave - Koha.net

18 pacientë me COVID-19 janë duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës. Sipas njoftimit nga Spitali, nëntë pacientë me COVID-19 janë në oksigjenoterapi, prej tyre dy janë në gjendje më të rëndë....

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Indeks online

Stafi shëndetësor i klinikave COVID të QKUK-së dhe i spitaleve të përgjithshme po trajton 114 pacientë, thotë raporti i punës për datën 9 qershor 2021. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me Covid-19

para një jave - Arbresh

Një person ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë, ndërkaq janë konfirmuar 21 raste të reja. Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë. Sipas njoftimit,...

MSh-ja: Mbi 86 mijë qytetarë të vaksinuar në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka bërë me dije se në Kosovë janë vaksinuar kundër Covidit 86 mijë e 489 qytetarë. “Në 24 orët e fundit janë dhënë 2 753 doza të vaksinës kundër Covid-19. Prej fillimit të...

Nëntë pacientë me Covid-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - Bota Sot

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 18 pacientë me COVID-19. Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre janë në gjendje më të...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informoi se në 24 orët e fundit janë 21 raste pozitive me COVID-19, nga 2114 testime. Po ashtu, gjatë...

Rriten rastet e reja pozitive me ‘Covid-19’ në Kosovë, 1 qytetar ka humbur betejën me virusin

para një jave - FaxWeb

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara dhe janë shëruar 111 persona. Një informatë e tillë...

Regjistrohen pesë viktima dhe 28 raste të reja me koronavirus

para një jave - Info7

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 2.619 teste të kryera janë regjistruar 28 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve 16 vetëm në Shkup. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë...

Një i vdekur dhe 21 raste me Coronavirus në 24 orët e fundit në Kosovë

para një jave - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është bërë e ditur nga Ministria...

Raporti 24 orësh: Një i vdekur dhe 21 raste të reja

para një jave - Periskopi

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike [IKShPK] ka botuar raportin 24 orësh të pandemisë. 24 raste të reja pozitive dhe 1 person i vdekur janë të dhënat kryesore nga ky raport. Numri i personave të...

832 raste aktive me Covid në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë (MSh) ka bërë me dije se në Kosovë janë edhe 832 raste aktive me Covid. “Në 24 orët e fundit janë dhënë 2 753 doza të vaksinës kundër Covid-19. Prej fillimit të vaksinimit në të...

Një i vdekur dhe 21 raste të reja me Covid

para një jave - Epoka e Re

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë ka vdekur një persona nga Covidi. Po ashtu, gjatë kësaj periudhe kohore  janë paraqitur 21 raste të reja me Covid. Lajmin e ka bërë me dije Ministria e Shëndetësisë (MSh)...

Nëntë pacientë me Covid-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - RTK

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 18 pacientë me COVID-19, transmeton EO. Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre janë në...

Një viktimë dhe 21 raste të reja me Covid-19

para një jave - Bota Press

Botapress 9 Qershor – Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është...

Nga mijëra teste të realizuara, ky është numri i rasteve pozitive gjatë 24 orëve

para një jave - Gazeta Metro

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 24 raste të reja me koronavirus në Kosovë, shkruan Gazeta Metro. Në këto 24 orë është konfirmuar një viktimë, dhe 111 pacientë janë shëruar. Kështu bëri të ditur njoftimi...

Një viktimë dhe 21 raste të reja me COVID-19

para një jave - Informatat

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar edhe 1 viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 21 raste të reja të infektuara. Një informatë e tillë është bërë e ditur nga Ministria...

Covid në Kosovë, 1 person ka humbur jetën dhe 21 persona të tjerë janë infektuar gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Dosja.al

covid-19 9 Qershor, 2021 15:02 KOSOVË- Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë ka vazhduar situata e qëndrueshme përsa i përket Covid-19 ku ka patur 1 humbje jete dhe vetëm 21 raste të reja të infektuara me...

Një i vdekur nga COVID-19 dhe 21 raste pozitive në 24 orët e fundit

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në 24 orët e fundit nga 2,114 testime, 21 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

21 raste të reja me COVID-19

para një jave - CBC

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 21 raste të reja me COVID-19, nga 2,114 testime të kryera. IKShPK njofton gjithashtu për 1 të vdekur, duke e çuar kështu numrin e jetëve të humbura në 2,247....

Sot pesë viktima dhe 28 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë bërë 2.619 testime për coronavirus, ndërsa 28 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre në Shkup – 16, Kumanovë – 9, Tetovë – 2 dhe...

5 të vdekur dhe 28 raste të reja me COVID-19, në Maqedoni

para një jave - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni, ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar 5 raste të vdekjeve si pasojë e COVID-19, ndërsa janë regjistruar 28 raste të reja me coronavirus nga 2,619 teste....

Pesë viktima dhe 28 raste të reja me koronavirus

para një jave - Press Online

Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 2.619 teste të kryera janë regjistruar 28 raste të reja me Covid-19, prej të cilëve 16 vetëm në Shkup. Në ndërkohë nga Instituti i Shëndetit Publik njoftojnë...

28 raste të reja dhe 23 të shëruar nga virusi

para një jave - Lajm

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar, se në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 28 raste të reja pozitive me Covid-19, nga 2.619 testime të realizuara. Në po të njëjtën periudhë, janë regjistruar 5 viktima,...

A janë vaksinuar të gjithë mjekët në Kosovë dhe kush vijon vaksinimin pas tyre? Flasin nga MSH

para një jave - Lajmi.net

Tani për tani kur në vend janë edhe 923 raste aktive me këtë virus, në nivel vendi janë gjithsej 83 mijë e 725 qytetarë të vaksinuar. Lidhur me gjithë këtë situatë, lajmi.net ka kontaktuar Ministrinë e...

Nëntë pacientë me COVID-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - Zeri

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 18 pacientë me COVID-19. Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre është në gjendje më të...

Vazhdon vaksinimi me shpresë që jeta të kthehet në normalitet

para një jave - Zhurnal

Shkup, 9 qershor – Zhurnal.mk – Vaksinimi është shpëtimi kryesor nga cili do infektim, kështu që edhe nga Kovid-19. Nga vaksinimi pritet mbrojtja më e madhe, ai nuk mbron njëqind për qind, por parandalon...

18 pacientë me koronavirus të shtrirë në Spitalin e Pejës, 2 prej tyre në gjendje më të rëndë

para një jave - GazetaBlic

Spitali i Pejës ka publikuar raportin 24-orësh. Përveç raportit, ky spital ka dhënë detaje edhe për gjendjen me koronavirus, përcjell GazetaBlic . Sipas këtyre të dhënave, mësohet se 18 pacientëve të shtrirë...

923 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njofton se në Kosovë janë 923 raste aktive me coronavirus. MSH njofton po ashtu se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga coronavirusi është 104,343. Ndërkohë në vend po vazhdon...

Më pak se një mijë raste aktive me COVID-19

para një jave - Insajderi

Ditëve të fundit në Kosovë është shënuar rënie e rasteve me COVID-19. Aktualisht në vend janë 923 raste aktive, njofton Insajderi. Gjatë 24 orëve të fundit, një pacient ka vdekur si pasojë e infektimit,...

Nga MSH tregojnë se a janë vaksinuar të gjithë punëtorët shëndetësorë

para një jave - Bota Press

Edhe pse kaluar një periudhë kohore mjaftë e gjatë që nga momenti kur në Kosovë janë konfirmuar rastet e para të të infektuarve me virusin COVID-19, vazhdojmë të jemi ndër vendet e fundit në listën e atyre...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Infokusi

Stafi shëndetësor i klinikave COVID të QKUK-së dhe i spitaleve të përgjithshme po trajton 114 pacientë, thotë raporti i punës për datën 9 qershor 2021. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

923 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë njofton se në Kosovë janë 923 raste aktive me coronavirus. MSH njofton po ashtu se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga coronavirusi është 104,343. Ndërkohë në vend po vazhdon...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Arbresh

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës, ka njoftuar se në klinikat COVID të QKUK-së dhe spitalet e përgjithshme po trajtohen 114 pacientë. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

923 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se në Kosovë janë 923 raste aktive me coronavirus. MSH njofton po ashtu se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga coronavirusi është 104,343. Ndërkohë në vend po vazhdon...

923 raste aktive me koronavirus në vend

para një jave - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar pesë raste pozitive me COVID-19, nga gjithsej 4014 mostra të testuara. Gjatë kësaj kohe është shënuar një rast i vdekjes. Po ashtu, në 24 orët e fundit...

Nëntë pacientë me COVID-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - Lajmi.net

Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre janë në gjendje më të rëndë. Ndërkaq, gjatë 24 orëve të fundit është shëruar një pacient. Njoftimi i plotë:...

923 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë njofton se në Kosovë janë 923 raste aktive me coronavirus. MSH njofton po ashtu se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga coronavirusi është 104,343. Ndërkohë në vend po vazhdon...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Informatat

Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 114 pacientë janë në trajtim nga Covid-19. Sipas njoftimit, prej tyre 36 janë të konfirmuar pozitiv me koronavirus. Ndërsa dy...

Ky është numri i pacientëve me Covid që po trajtohen në Kosovë

para një jave - Epoka e Re

Stafi shëndetësor i klinikave Covid në Qendrën Klinike dhe Universitare të Kosovës (QKUK) dhe i spitaleve të përgjithshme është duke trajtuar 114 pacientë. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me Covid-19,...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga COVID-19

para një jave - Arbresh

Stafi shëndetësor i klinikave COVID të QKUK-së dhe i spitaleve të përgjithshme po trajton 114 pacientë, thotë raporti i punës për datën 9 qershor 2021. Njoftimi i plotë: Stafi shëndetësor i klinikave COVID...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga Covid-19

para një jave - ATV Live

Stafi shëndetësor i klinikave COVID të QKUK-së dhe i spitaleve të përgjithshme po trajton 114 pacientë, thotë raporti i punës për datën 9 qershor 2021. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2 janë...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Stafi shëndetësor i klinikave  COVID të QKUK-së dhe i spitaleve të përgjithshme po trajton 114 pacientë, thotë raporti i punës për datën 9 qershor 2021. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 2...

ShSKUK: 114 pacientë në trajtim nga Covid-19

para një jave - Bota Press

Shërbimi Spitalor, Klinik, Universitar i Kosovës ka njoftuar se aktualisht 114 pacientë janë në trajtim nga Covid-19, Sipas njoftimit, prej tyre 36 janë të konfirmuar pozitiv me koronavirus. Ndërsa dy...

923 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Lajmi.net

MSH po ashtu njofton se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga koronavirusi është 104,343. Gjatë 24 orëve të fundit nga 4.014 testime, 5 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Ndërkohë në vend...

Nëntë pacientë me Covid-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - Ekonomia Online

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 18 pacientë me COVID-19. Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre janë në gjendje më të...

Nëntë pacientë me COVID-19 në oksigjenoterapi në Spitalin e Pejës

para një jave - Arbresh

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës janë duke u trajtuar 18 pacientë me COVID-19. Nga Spitali kanë njoftuar se nëntë pacientë me koronavirus janë në oksigjenoterapi e dy prej tyre janë në gjendje më të...

923 raste aktive me coronavirus në Kosovë

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë njofton se në Kosovë janë 923 raste aktive me coronavirus. MSH njofton po ashtu se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga coronavirusi është 104,343. Ndërkohë në vend po vazhdon...

923 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Bota Press

Botapress 9 Qershor – Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në Kosovë janë 923 raste aktive me COVID-19.MSH po ashtu njofton se numri i përgjithshëm i të shëruarve nga koronavirusi është 104,343. Gjatë...

923 raste aktive me Covid-19

para një jave - ATV Live

Në Kosovë aktiv me COVID-19 janë 923 qytetarë, ndërsa të shëruar janë mbi 104 mijë persona. Gjatë 24 orëve të kaluara është regjistruar një vdekje ndërsa janë konfirmuar 5 persona pozitiv me koronavirus....

923 raste aktive me Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 923 raste, ndërsa të shëruar janë 104.343 persona. Gjatë 24 orëve të kaluara me koronavirus në vend janë prekur vetëm pesë persona, ndërsa ka vdekur një njeri. Po ashtu...

Një i vdekur dhe 5 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Insajderi

Një person ka vdekur me COVID-19, ndërkaq janë regjistruar edhe pesë raste të reja të infektimit me këtë virus gjatë 24orëve të fundit në Kosovë, shkruan Insajderi. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik...

Vdes një person, konfirmohen edhe 5 raste të reja me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Si pasojë e këtij virusi kanë humbur jetën një person. Deri më tani janë shëruar 155 pacientë, ndërsa numri i rasteve aktive të përgjithshëm është 923, transmeton lajmi.net. Deri më tani numri i qytetarëve...

Një i vdekur dhe pesë raste me COVID-19 në Kosovë

para një jave - Arbresh

Një person ka vdekur nga Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 4.014 testime. Në 24 orët e fundit janë shëruar 155 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm...

Një i vdekur dhe pesë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - ATV Live

Në 24 orët e fundit në Kosovë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Gjatë kësaj kohe janë raportuar edhe 5 raste të reja si pasojë e këtij virus. Kjo është bërë e ditur nga Ministria e Shëndetësisë....

1 viktimë dhe 5 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit nga Covid-19 ka humbur jetën një person, ndërsa janë shënuar 5 raste të infektimit. Sipas njoftimit të IKSHPK-së, nga 4.014 testime, 5 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

ShSKUK: 113 pacientë në trajtim nga COVID-19, 4 në gjendje të rëndë

para një jave - Arbresh

Në QKUK, klinikat COVID dhe në spitalet e përgjithshme janë duke u trajtuar 113 pacientë, sipas raportit të punës për datën 8 qershor 2021. Prej tyre, 34 janë të konfirmuar me COVID-19, 4 janë në gjendje...

Covid-19/ Në Shkup brenda 24 orëve asnjë pacient nuk është paraqitur për trajtim spitalor

para një jave - Info7

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se në Qendrat për COVID 19 në Shkup gjatë 24 orëve nuk është pranuar për trajtim asnjë pacientë i dyshuar apo i diagnostikuar me COVID 19. Për momentin në të gjitha...

Rikthehen viktimat nga kovidi në Shqipëri

para një jave - NOA

Një burrë 63 vjeçar nga Saranda ka humbur jetën dje në spitalin Covid 1, njofton noa.al duke cituar ministrinë e Shëndetësisë. I ndjeri ishte prekur me virusin Sars-Cov-2 dhe vuajti disa ditë nga rëndimi...

Asnjë i vdekur nga Coronavirusi në Kosovë

para një jave - Insajderi

Asnjë pacient nuk ka vdekur brenda 24 orëve të fundit në Kosovë, si pasojë e infektimit me Coronavirus, njofton Insajderi. Kështu është bërë e ditur në njoftimin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë,...

Shqipëria në 24 orët e fundit: Një humbje jete nga Covid dhe 5 raste të reja

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë tha sot se një qytetar ka ndërruar jetë në spital si pasojë e infektimit me Covid-19. Në raportin ditor, autoritetet theksojnë se në 24 orët e fundit janë kryer 2,103 testime prej...

5 raste të reja dhe një viktimë nga COVID-19 në Shqipëri

para një jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë konfirmuar pesë raste të reja me koronavirus dhe një 63-vjeçar nga Saranda ka humbur betejën me sëmundjen infektive, ka bërë të ditur sot Ministria e Shëndetësisë....

10 raste të reja me COVID-19

para një jave - Lajmi.net

Tashmë numri i rasteve aktive në vend është… ndërsa janë gjithsej 104.188 të shëruar. Deri më tani numri i të vaksinuar me vaksinën antiCOVID ka arritur në./Lajmi.net/

Mbi 80 mijë e 800 persona vaksinohen kundër COVID-19 në Kosovë

para një jave - Informatat

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 80 mijë e 803 persona janë vaksinuar kundër COVID-19 deri tani në Kosovë. Nga MSH kanë njoftuar se vetëm në 24 orët e fundit në vend janë dhënë 667 doza të...

Asnjë i vdekur dhe 10 raste të reja pozitive me COVID-19

para një jave - KosovaPress

10 raste pozitive me COVID-19 janë raportuar në 24 orët e fundit. Institutit Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) ka njoftuar se nuk ka asnjë rast të vdekjes nga COVID-19. Gjatë 24 orëve...

122 pacientë të prekur me COVID-19 po trajtohen në spitalet e Kosovës

para një jave - Lajmi.net

Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me COVID-19, 3 janë në gjendje të rënduar shëndetësore dhe 91 janë nën asistim të okisgjeno-terapisë. “Në QKUK janë të shtrirë 85 pacientë: 1 pacientë janë në gjendje të...

Bie edhe më shumë numri i pacientëve të hospitalizuar me COVID-19

para një jave - Informatat

Shërbimi Spitalor Klinik e Universitar i Kosovës ka bërë të ditur se 122 pacientë janë të shtrirë në klinikat COVID të QKUK’së dhe në spitalet e përgjithshme. Prej tyre, sipas SHSKUK’së, 36 janë të konfirmuar...

ShSKUK: 122 pacientë në trajtim nga Covid-19

para një jave - Ekonomia Online

Shërbimi Spitalor, Klinik dhe Universitar i Kosovës (ShSKUK), ka njoftuar se në klinikat Covid të QKUK-së dhe në spitalet e përgjithshme janë të shtrirë 122 pacientë. Prej tyre, 36 janë të konfirmuar me...

1 mijë e 198 raste aktive me COVID-19, mbi 80 mijë të vaksinuar

para një jave - Lajmi.net

Përgjatë kësaj kohe në kuadër të përballjes me këtë virus janë shëruar 146 qytetarë, transmeton lajmi.net. Tani për tani janë gjithsej 1 mijë e 198 raste aktive me virusin COVID-19. Në nivel vendi janë...

1,198 raste aktive me COVID, vazhdon vaksinimi

para një jave - CBC

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 1.647 doza të vaksinës kundër COVID-19. Sipas Institutit, prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet...

1.198 raste aktive me Covid-19

para një jave - KosovaPress

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë dhënë 1.647 doza të vaksinës kundër COVID-19. Sipas institutit, prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK