iPhone 6S gjashtë vjeçar i Apple merr iOS 15

para një jave - Flaka

Kur Apple lanson iOS 15 e saj këtë vjeshtë, ajo do të jetë në dispozicion edhe për iPhone 6S, si dhe për iPhone 6S Plus, gjenerata e parë e iPhone SE. Kujtojmë, iPhone 5S ishte pesë vjeçar kur mori azhurnimin...

iPhone 6S gjashtë vjeçar i Apple merr iOS 15

para një jave - Bota Sot

iPhone 6S i Apple mbush gjashtë vjet në muajin shtator, i cili është një përjetësi për celularët, por për ata që e përdorin akoma, lajmi i mirë ka arritur. Kur Apple lanson iOS 15 e saj këtë vjeshtë, ajo...

Apple ka lajme të mira për përdoruesit e Iphonëve të vjetër

para një jave - Kallxo

Apple është i njohur për mbështetjen e rregullt të softuerit për pajisjet e vjetra, siç dëshmohet nga lista e lëshuar së fundmi e iPhone të mbështetur, përfshirë iPhone 6S, i cili u lansua në vitin 2015....

iPhone 6S gjashtë vjeçar i Apple merr iOS 15

para një jave - RTK

Kur Apple lanson iOS 15 e saj këtë vjeshtë, ajo do të jetë në dispozicion edhe për iPhone 6S, si dhe për iPhone 6S Plus, gjenerata e parë e iPhone SE. Kujtojmë, iPhone 5S ishte pesë vjeçar kur mori azhurnimin...

iPhone 6S gjashtë vjeçar i Apple merr iOS 15

para një jave - Press Online

iPhone 6S i Apple mbush gjashtë vjet në muajin shtator, i cili është një përjetësi për celularët, por për ata që e përdorin akoma, lajmi i mirë ka arritur. Kur Apple lanson iOS 15 e saj këtë vjeshtë, ajo...

iPhone 6S gjashtë vjeçar i Apple merr iOS 15

para një jave - Telegrafi

iPhone 6S i Apple mbush gjashtë vjet në muajin shtator, i cili është një përjetësi për celularët, por për ata që e përdorin akoma, lajmi i mirë ka arritur. Kur Apple lanson iOS 15 e saj këtë vjeshtë, ajo...

Me iOS 15, edhe iPhonet që janë të fikur mund të gjenden

para një jave - Telegrafi

Me sistemin e ri të funksionimit, telefoni inteligjent nuk fiket plotësisht në mënyrë që të gjendet duke përdorur funksionin Find My. Në konferencën e saj të zhvilluesve WWDC, Apple zbuloi të hënën sistemin...

Me iOS 15, edhe iPhonet që janë të fikur mund të gjenden

para një jave - RTK

Me sistemin e ri të funksionimit, telefoni inteligjent nuk fiket plotësisht në mënyrë që të gjendet duke përdorur funksionin Find My. Në konferencën e saj të zhvilluesve WWDC, Apple zbuloi të hënën sistemin...

iPhonet dhe iOS 15 që janë të fikur mund të gjenden

para një jave - Bota Sot

Me sistemin e ri të funksionimit, telefoni inteligjent nuk fiket plotësisht në mënyrë që të gjendet duke përdorur funksionin Find My. Në konferencën e saj të zhvilluesve WWDC, Apple zbuloi të hënën sistemin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK