Berisha: Soros hartoi në Beograd me Vuçiçin, Ramën e Thaçin, ndarjen e Kosovës

para një jave - Mapo

Në Çim Peka Live, ish-kryeministri Berisha hodhi edhe njëherë akuza kundrejt Edi Ramës dhe Hashim Thaçit të cilët, sipas tij, në lobimin e Soros dhe mbështetjen e Aleksandar Vuçiçit, hartuan projektin...

Shpallja non grata, Berisha: Ju tregoj me kë punoi Rama kundër meje në SHBA

para një jave - NOA

“Rama dhe Soros lobuan kundër meje”, Berisha flet për shpalljen non grata nga SHBA Ish-kryeministri dhe ish-kryetari i Partisë Demokratike, foli sonte për shpalljen “Persona non grata” nga SHBA duke vënë...

Berisha i thotë me emra: Soros bashkë me këta politikanë hartuan ndarjen e Kosovës

para një jave - Bota Sot

Në Çim Peka Live, ish-kryeministri Berisha hodhi edhe një herë akuza kundrejt Edi Ramës dhe Hashim Thaçit, të cilët në lobimin e Soros dhe mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit, hartuan projektin për ndarjen...

Ndryshimi i kufijve të Kosovës, Berisha zbulon prapaskenat dhe rolin e Ramës

para një jave - Albeu

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të tjera lidhur me atë që ai pretendon se janë prapaskenat për ndryshimin e territorit të Kosovës. I ftuar në emisionin “Çim Peka LIVE”, Berisha tha se pasardhësi...

Berisha: Isha i pari që dola kundër ndarjes së Kosovës

para një jave - Bota Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha, është shprehur se ai Berisha doli kundër projektit për ndryshimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. Sipas ish-kryeministrit Sali Berisha, askush nuk po fliste kundër projektit...

“Non grata” nga SHBA, Berisha nostalgjik: Baker më pyeti më ’90, ‘Sali, a ka rënë komunizimi’? Tani Rama e Soros lobuan për mua, Blinken u keqinformua

para një jave - Java News

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar pasardhësin e tij, Edi Rama se ka lobuar për shpalljen e tij “non grata” në SHBA. I ftuar në emisionin e “Syri.TV”, Berisha tha se Rama, bashkë me George Soros,...

“Më është prekur dinjiteti”, Sali Berisha kërcënon Ramën për shpalljen ‘non grata’: Nuk jam marrë me atë por do merrrem, do mbaj përgjegjësi

para një jave - FaxWeb

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin Çim Peka Live, ka sulmuar ashpër kryeministrin Rama në lidhje me shpalljen non-grata të tij prej ShBA-ve. Ish-kryeministri bën përgjegjës...

I bindur se nga i vjen e keqja! Berisha paralajmëron ‘hakmarrje’: Me Ramën do merrem, këtë që më ka bërë ai…

para një jave - Dosja.al

Sali Berisha 10 Qershor, 2021 22:36 Berisha: Kam punë me Ramën. Nuk jam marrë me të por do merrem. Për këtë që ka bërë ai do të mbajë përgjegjësi. Ka bërë diçka të pashembullt në historinë e vendit. Më është prekur dinjiteti im.

Berisha tregon arsyen, pse ia ndaluan hyrjen në SHBA

para një jave - Zyrtare

Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi se ndalimi i hyrjes në SHBA të tij ka ardhur si pasojë e një lobingu të Soros, për shkak se ai doli kundër projektit për ndryshimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë....

U shpall non grata/ Berisha: Hakmarrje nga dyshja…

para një jave - Zyrtare

Ish kryeministri Sali Berisha ka komentuar sërish mbrëmjen e sotme vendimin e DASH për shpalljen non grata. Në një intervistë për “Syri tv”, Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka lobuar fort...

‘Gabim që se fole me Berishën’/ Ndryshimi i kufijve të Kosovës, ish-kryeministri tregon KËSHILLËN që Rama i dha Thaçit

para një jave - Dosja.al

Sali Berisha 10 Qershor, 2021 21:27 TIRANË- Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar detaje të tjera lidhur me atë që ai pretendon se janë prapaskenat për ndryshimin e territorit të Kosovës. I ftuar në...

‘Rama merrte Veliajn në telefon; hë kur del vendimi’/ Çim Peka zbulon PRAPASKENAT për ‘non grata-n’ e Berishës: Kryebashkiaku i thoshte ‘pse bën sikur se di’

para një jave - Dosja.al

Pjesë nga emisioni 10 Qershor, 2021 21:10 Përditësuar: 21:11 TIRANË – Gazetari Çim Peka ka zbuluar prapaskenat e shpalljes së ish-kryeministrit Sali Berisha “non grata” nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës....

“Non grata” nga Amerika, Berisha: Më 22 dhjetor dhashë kryefjalimin e jetës, Rama dhe Soros lobuan për mua, Blinken u keqinformua

para një jave - Dosja.al

10 Qershor, 2021 21:00 Berisha: Historiku im me SHBA buron në një besim timin të thellë se pavarësisht nga të gjitha dramat përsëri ky komb ka vokacion perëndimor. Në fjalën time me 22 dhjetor 1990, kryefjalimi...

Ore nuk e ka me ne SHBA, e ka me të tjerët

para një jave - Lexo

Sali Berisha është në momentin e tij më të vështirë, madje edhe më keq se në ’97-n. Amerika e ka futur atë në “listën e zezë” dhe e ka damkosur në fund të jetës së tij, si një njeri të korruptuar dhe që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK