Tërmeti dridh Stambollin

para një muaji - Bota Sot

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti...

Tërmeti godet Stambollin, ja sa ishte magnituda

para një muaji - Lajm

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, lëkundja sizmike që ishte me magnitudë 3.9 të shkallës rihter goditi distriktin...

Tërmet në Stamboll

para një muaji - Telegrafi

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti...

Tërmeti godet Stambollin, ja sa ishte magnituda

para një muaji - Aktuale

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, lëkundja sizmike që ishte me magnitudë 3.9 të shkallës rihter goditi distriktin...

Tërmeti godet Stambollin, ja sa ishte magnituda

para një muaji - Vizion Plus

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, lëkundja sizmike që ishte me magnitudë 3.9 të shkallës rihter goditi distriktin...

Tërmeti godet Stambollin, ja sa ishte magnituda

para një muaji - Shenja

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, lëkundja sizmike që ishte me magnitudë 3.9 të shkallës rihter goditi distriktin...

Tërmet në Stamboll

para një muaji - Insajderi

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin, shkruan Insajderi. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin...

Tërmet në Stamboll

para një muaji - Bota Sot

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti...

E FUNDIT/ Tërmeti lëkund Turqinë

para një muaji - Albeu

Një tërmet me magnitudë 3.9 ballësh ka goditur Stambollin ditën e sotme rreth orës 15.07 me orën lokale. Sipas përdoruesve të mediave sociale tërmeti ka shkaktuar zhurmë të fortë dhe më pas u dëgjuan dridhjet....

Tërmeti dridh Stambollin

para një muaji - Ekonomia Online

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti...

Tërmeti dridh Stambollin, ja sa ballë ishte

para një muaji - Fakti Ditor

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave të Turqisë, lëkundja sizmike që ishte me magnitudë 3.9 të shkallës rihter goditi distriktin...

Tërmet në Stamboll

para një muaji - Arbresh

Një tërmet ka goditur qytetin turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti se tërmeti...

Tërmet në Stamboll

para një muaji - Ekonomia Online

Një tërmet ka goditur qytetin më të famshëm turk, Stambollin. Tërmeti me madhësi 3.9 shkallës goditi distriktin Kartal, sipas Autoritetit të Menaxhimit të Fatkeqësive dhe Emergjencave (AFAD). AFAD njofoti...

Tërmeti lëkund Turqinë

para një muaji - ATV Live

Një tërmet me magnitudë 3.9 ballësh ka goditur Stambollin ditën e sotme rreth orës 15.07 me orën lokale. Sipas përdoruesve të mediave sociale tërmeti ka shkaktuar zhurmë të fortë dhe më pas u dëgjuan dridhjet....

Tërmet në ishullin e njohur grek

para një muaji - Koha.mk

Një tërmet me magnitutë 4.6 të shkallës Rihter është regjistruar në jug të ishullit të njohur grek, Rodos. Sipas Institutit Gjeodinamik, dridhja ishte me thellësi fokale prej63.3 kilometra dhe epiqendra...

Tërmet në ishullin e njohur grek, ja magnituta

para një muaji - BalkanWeb

Një tërmet me magnitutë 4.6 të shkallës Rihter është regjistruar në jug të ishullit të njohur grek, Rodos. Sipas Institutit Gjeodinamik, dridhja ishte me thellësi fokale prej63.3 kilometra dhe epiqendra...

Tërmet në ishullin e njohur grek, magnituta 4.6 Rihter

para një muaji - Bota Sot

Një tërmet me magnitutë 4.6 të shkallës Rihter është regjistruar në jug të ishullit të njohur grek, Rodos. Sipas Institutit Gjeodinamik, dridhja ishte me thellësi fokale prej 63.3 kilometra dhe epiqendra...

Tërmeti godet Greqinë

para një muaji - Albeu

Një tërmet me magnitudë 4.6 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane Mesdhetare, tërmeti është ndier në brigjet e Rodosit. Mediat greke raportojnë se thellësia fokale...

Tërmet në ishullin e njohur grek, ja magnituta

para një muaji - Tetova Sot

Një tërmet me magnitutë 4.6 të shkallës Rihter është regjistruar në jug të ishullit të njohur grek, Rodos. Sipas Institutit Gjeodinamik, dridhja ishte me thellësi fokale prej63.3 kilometra dhe epiqendra...

Lajmi fundit/ Tërmet i fuqishëm në Greqi

para një muaji - Tetova1

Tërmet i fuqishëm në Greqi Një tërmet me magnitudë 4.6 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane Mesdhetare, tërmeti është ndier në brigjet e Rodosit Mediat greke raportojnë...

Nuk ka qetësi në Greqi, tjetër tërmet në brigjet e Rodosit

para një muaji - FaxWeb

Një tërmet me magnitudë 4.6 i shkallës Rihter ka goditur Greqinë. Sipas Qendrës Sizmiologjike Europiane Mesdhetare, tërmeti është ndier në brigjet e Rodosit. Mediat greke raportojnë se thellësia fokale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK