Merkel e Macron kërkojnë dialog me Rusinë

para një muaji - Klan

Merkel e Macron kërkojnë dialog me Rusinë Zhvillohet samiti franko-gjerman, diskutohet edhe pandemia Nga samiti franko-gjerman, kancelarja Angela Merkel kërkoi që Bashkimi Europian të ruajë dialogun me...

Euro 2020, Merkel: Stadiumet plot? Jam ende skeptike, pandemia nuk ka mbaruar

para një muaji - ABC News

Pandemia po shkon drejt fundit, por duhet akoma kujdes. Kështu mendon Angela Merkel, e cila është ndalur te rikthimi tifozëve në stadiume për Euro 2020, Gjatë një konference për shtypin bashkë me Emmanuel...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - GazetaBlic

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - Alsat-M

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - RTK

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - Bota Sot

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Reagon Merkeli: Stadiumet plot. Jam ende skeptike, pandemia nuk ka mbaruar

para një muaji - Epoka e Re

Pandemia po shkon drejt fundit, por duhet akoma kujdes. Kështu mendon Angela Merkel, e cila është ndalur te rikthimi tifozëve në stadiume për Euro 2020. Gjatë një konference për shtypin bashkë me Emmanuel...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - Lajmi.net

“Ne nuk mund të sillemi sikur epidemia e COVID-19 ka kaluar”, theksoi Angela Merkel në një konferencë shtypi para një darke pune në berlin me presidentin francez. Bëhet fjalë për një prej takimeve të tyre...

Merkel: Stadiumet e mbushura? Jam skeptike nëse do ishte zgjidhja e duhur

para një muaji - Lajmi.net

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel është pyetur për mundësinë e rikthimit të tifozëve nga ana e Gjermanisë në një konferencë për shtyp me Presidentin francez, Emanuel Macron, shkruan lajmi.net. “Nuk...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - Arbresh

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - Gazeta Metro

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Merkel dhe Macron kërkojnë vigjilencë përballë COVID-19

para një muaji - KosovaPress

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe presidenti francez, Emmanuel Macron kërkuan sot kujdes gjatë ndeshjeve të Euro2020 përballë variantit shumë përhapës Delta, duke paralajmëruar kundër një rritjeje...

Takimi Merkel-Macron: Dialogu me Ankaranë, i domosdoshëm

para një muaji - ABC News

Dialogu mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë e Turqisë, është i domosdoshëm dhe duhet mbrojtur. Është ky qëndrimi i përbashkët i presidentit francez Macron dhe kancelares gjermane Merkel, të...

Merkel: Stadiumet e mbushura? Jam skeptike nëse do ishte zgjidhja e duhur

para një muaji - SportMania

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel është pyetur për mundësinë e rikthimit të tifozëve nga ana e Gjermanisë në një konferencë për shtyp me Presidentin francez, Emanuel Macron, shkruan lajmi.net. “Nuk...

Takimi Merkel-Macron: Dialogu me Ankaranë, i domosdoshëm

para një muaji - InfoShqip

Dialogu mes Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Rusisë e Turqisë, është i domosdoshëm dhe duhet mbrojtur. Është ky qëndrimi i përbashkët i presidentit francez Macron dhe kancelares gjermane Merkel, të...

Merkel dhe Macron kërkojnë koordinimin e BE për rihapjen e kufijve

para një muaji - Arbresh

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe presidenti francez Emmanuel Macron u bënë thirrje të premten vendeve të Bashkimit Evropian që të koordinojnë politikat e tyre të rihapjes së kufirit COVID-19 dhe të...

“Nëse Amerika flet me Rusinë, kështu mund të jetë edhe BE”

para një muaji - InfoShqip

Bashkimi Evropian duhet të mbajë një dialog të hapur me Moskën, siç bëjnë Shtetet e Bashkuara, tha Kancelarja gjermane Angela Merkel në një konferencë shtypi me Presidentin Francez Emanuel Macron. Ai është...

Kancelarja Merkel shprehet kritike për mbushjen e stadiumeve me tifozë për EURO 2020

para një muaji - Infokusi

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka kërkuar kujdes në lejimin e tifozëve që po mbushin stadiumet e Euro 2020, ndërsa pandemia ende paraqet rreziqe të mëdha. Merkel tha se nuk duhet të veprohet sikur...

“Nëse Amerika flet me Rusinë, kështu mund të jetë edhe BE”

para një muaji - Zyrtare

Bashkimi Evropian duhet të mbajë një dialog të hapur me Moskën, siç bëjnë Shtetet e Bashkuara, tha Kancelarja gjermane Angela Merkel në një konferencë shtypi me Presidentin Francez Emanuel Macron. Ai është...

Merkel shprehet kritike për mbushjen e stadiumeve me tifozë për EURO 2020

para një muaji - Ekonomia Online

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka kërkuar kujdes në lejimin e tifozëve që po mbushin stadiumet e Euro 2020, ndërsa pandemia ende paraqet rreziqe të mëdha. Merkel tha se nuk duhet të veprohet sikur...

Merkel shprehet kritike për mbushjen e stadiumeve me tifozë për EURO 2020

para një muaji - Klan Kosova

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka kërkuar kujdes në lejimin e tifozëve që po mbushin stadiumet e Euro 2020, ndërsa pandemia ende paraqet rreziqe të mëdha. Merkel tha se nuk duhet të veprohet sikur...

Paralajmërojnë Merkel e Macron: Rusia dhe Turqia, sfidat e mëdha të BE-së

para një muaji - Koha.net

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, dhe presidenti francez kanë paralajmëruar të premten se Bashkimi Evropian po përballet me “sfida madhore” që po i kanosen prej Rusisë dhe Turqisë aleate në NATO. Një...

Macron: Vizitori i parë i kancelares në Berlin

para një muaji - Zhurnal

Presidenti francez, Emmanuel Macron, është mysafiri i parë që pret kancelarja gjermane në Berlin Pamje të tilla kishim kohë që nuk i kishim parë në Berlin: Kancelarja gjermane Angela Merkel priti të premten,...

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Top Channel

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Variantet e reja të Covidit prolonguan lehtësimet, Merkel dhe Macron thirrje për vigjilencë

para një muaji - TV21

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Macron: Vizitori i parë i kancelares në Berlin

para një muaji - Bota Sot

Presidenti francez, Emmanuel Macron, është mysafiri i parë që pret kancelarja gjermane në Berlin. Pamje të tilla kishim kohë që nuk i kishim parë në Berlin: Kancelarja gjermane Angela Merkel priti të premten,...

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Panorama

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Kallxo

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të Coronavirus

para një muaji - RTK

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Varianti Delta i koronavirusit po përhapet me shpejtësi të madhe, Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë

para një muaji - Alsat-M

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Vizion Plus

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - ABC News

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Bota Sot

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkeli e Macroni bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Zeri

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Evropa e Lirë

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Macron: Vizitori i parë i kancelares në Berlin

para një muaji - DW

Presidenti francez, Emmanuel Macron, është mysafiri i parë që pret kancelarja gjermane në Berlin Pamje të tilla kishim kohë që nuk i kishim parë në Berlin: Kancelarja gjermane Angela Merkel priti të premten,...

Merkel shprehet kritike për mbushjen e stadiumeve me tifozë për EURO 2020

para një muaji - Arbresh

Kancelarja e Gjermanisë, Angela Merkel, ka kërkuar kujdes në lejimin e tifozëve që po mbushin stadiumet e Euro 2020, ndërsa pandemia ende paraqet rreziqe të mëdha. Merkel tha se nuk duhet të veprohet sikur...

Varianti Delta i koronavirusit po përhapet me shpejtësi të madhe

para një muaji - Tetova1

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Tetova Sot

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Varianti Delta i koronavirusit po përhapet me shpejtësi të madhe, Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë

para një muaji - Flaka

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Dosja.al

Angela Mercel dhe Emanuel Macron 18 Qershor, 2021 23:05 GJERMANI- Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë...

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Press Online

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të Coronavirusit

para një muaji - Ekonomia Online

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

Merkel e Macron bëjnë thirrje për vigjilencë ndaj varianteve të koronavirusit

para një muaji - Arbresh

Liderët e Gjermanisë dhe Francës, kanë bërë thirrje për vigjilencë, me qëllim të luftimit të varianteve të koronavirusit, që këtë javë kanë ndikuar në shtyrje të heqjes së kufizimeve në Britani të Madhe....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK