Presidenti Biden njofton vdekjen e qenit ‘të dashur ‘ të shtëpisë Champ

para një muaji - Top Channel

Presidenti amerikan Joe Biden dhe zonja e parë Jill Biden njoftuan sot se ka ndërruar jetë qeni i tyre “i dashur” pastori gjerman Champ, i cili kishte qenë me ta prej 13 vitesh. “Familja jonë humbi një...

Joe Biden në zi!

para një muaji - TV21

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira,...

Joe Biden në zi, humb…

para një muaji - Aktuale

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden ka humbur qenin e tij, pastorin gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Në një postim në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira...

Joe Biden i pikëlluar, i ngordh qeni me të cilin kishte jetuar prej 13 vitesh

para një muaji - Vizion Plus

Presidenti i SHBA-ve, Joe Biden ka humbur qenin e tij pastor gjerman, të quajtur Champ, me të cilin kishte jetuar prej 13 vitesh. Biden thotë se e gjithë familja humbi shokun e dashur, mikun që qëndroi...

Ngordh qeni i presidentit amerikan Joe Biden

para një muaji - Telegrafi

Presidenti amerikan, Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden, kanë njoftuar për ngordhjen e qenit të tyre pastor gjerman, me emrin Champ, i cili kishte shoqëruar ata për 13 vjet. “Familja jonë humbi sot...

Ishte shoqërues i familjes Biden/ Ngordh qeni 13-vjeçar i Presidentit amerikan

para një muaji - Panorama

Presidenti Joe Biden ka njoftuar se Champ, më i madhi nga dy qentë e familjes, ka ngordhur. Qeni i racës që njihet si ‘German shepherd’ ose pastor gjerman ishte 13 vjeç. Familja Biden e mori qenin Champ...

Biden humbet mikun e tij besnik

para një muaji - Epoka e Re

13 vite me Champ. Presidenti i SHBA, Joe Biden ka humbur pastorin e tij gjerman. Siç Biden tregon Champ kishte disa ditë që ishte sëmurur dhe nuk e mundi dot këtë herë. “Familja jonë humbi mikun e dashur...

Joe Biden në zi, i ngordh qeni

para një muaji - Alsat-M

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira,...

Ngordh qeni 13 vjeçar i Presidentit Biden

para një muaji - Zëri i Amerikës

Presidenti Joe Biden ka njoftuar se Champ, më i madhi nga dy qentë e familjes, ka ngordhur "i qetë në shtëpi". Qeni i racës që njihet si German shepherd ishte 13 vjeç. Familja Biden e mori qenin Champ...

Joe Biden në zi! Vjen lajmi i trishtë nga familja e tij

para një muaji - Bota Sot

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira,...

Presidenti i SHBA ndan lajmin pikëllues, i ngordh pastori gjerman me të cilin kishte jetuar prej 13 vitesh

para një muaji - BalkanWeb

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka humbur pastorin e tij gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Biden thotë se sot familja e tij humbi shokun e dashur, Champ për të cilin do e marrë malli. Ai rrëfen...

SHBA/ Çifti Biden njoftoi vdekjen e qenit të tyre Chamb

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 19.06.2021 nga Erjon Dervishi Presidenti Joe Biden dhe Zonja e Parë, Jill Biden kanë njoftuar vdekjen e qenit të tyre Chap, një “shoqërues i përhershëm dhe i dashur” për 13 vjet. “Në momentet...

Çifti Biden në zi, ngordh Champ, qeni që jetoi me ta për 13 vjet

para një muaji - Albeu

Presidenti Joe Biden dhe Zonja e Parë Jill Biden kanë njoftuar vdekjen e qenit të tyre Champ, i cili ka qenë një shoqërues i përhershëm dhe i dashur për ta, për 13 vjet. Lajmin e ka dhënë Biden përmes...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - Gazeta Express

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur, raporton Gazeta Express. Qeni me nofkën “Champ”...

Presidenti Biden në “zi” i ka ngordhur qeni Champ

para një muaji - Tetova1

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - GazetaBlic

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

Joe Biden në zi, humb…

para një muaji - Sovrani

Presidenti i SHBA-së, Joe Biden ka humbur qenin e tij, pastorin gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Në një postim në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira...

Presidenti i SHBA publikon lajmin pikëllues/ I ngordh pastori gjerman me të cilin kishte jetuar prej 13 vitesh

para një muaji - Java News

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka humbur pastorin e tij gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Biden thotë se sot familja e tij humbi shokun e dashur, Champ për të cilin do e marrë malli. Ai rrëfen...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - Tetova Sot

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

Joe Biden në zi, i ngordh qeni

para një muaji - in7

Joe Biden në zi, i ngordh qeni Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë...

Joe Biden në zi, i ngordh qeni

para një muaji - News Tv

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira,...

Presidentit amerikan Joe Biden i ngordhë qeni

para një muaji - Infokusi

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur, raporton Gazeta Express. Qeni me nofkën “Champ”...

Joe Biden në zi, i ngordh qeni

para një muaji - Lajm

Champ, qeni i Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden, ka ngordhur. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, Biden njoftoi se “shoku i familjes sonë në ditë të mira dhe të vështira,...

“E duam djalin tonë të vogël dhe do na mungojë gjithmonë”. ‘Ditë zie’ për familjen Biden: Ishte pranë nesh në gëzim dhe trishtim

para një muaji - FaxWeb

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka humbur pastorin e tij gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Biden thotë se sot familja e tij humbi shokun e dashur, Champ për të cilin do e marrë malli. Ai rrëfen...

“E duam djalin tonë të vogël dhe do na mungojë gjithmonë”, Presidenti Joe Biden ‘në zi’: Ishte pranë nesh në gëzim dhe trishtim, do më marrë malli për të

para një muaji - FaxWeb

Presidenti i SHBA, Joe Biden ka humbur pastorin e tij gjerman, Champ i cili jetoi për 13 vite me të. Biden thotë se sot familja e tij humbi shokun e dashur, Champ për të cilin do e marrë malli. Ai rrëfen...

Shtëpia e Bardhë në zi, ngordh qeni i Biden: Zemrat tona janë të rënduara ditën e sotme

para një muaji - Dosja.al

Joe biden dhe qeni, Champ 19 Qershor, 2021 19:13 SHBA- Champ, qeni i Presidentit të SHBA-së Joe Biden ka ngordhur ditën e sotme. CNN shkruan se lajmin për vdekjen e qenit e a dhënë vetë Presidenti së bashku...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - Periskopi

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - Arbresh

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

Ngordh “Champ”, qeni i Presidentit Biden

para një muaji - Ekonomia Online

Përmes një komunikate për media të lëshuar nga Shtëpia e Bardhë, presidenti amerikan Joe Biden ka njoftuar se qeni i tij i racës “German Shepherd” ka ngordhur. Qeni me nofkën “Champ” ka qenë për 13 vjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK