OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Top Channel

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Telegrafi

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpalli të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Portalb

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar, shkruan REL . Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - RTV 21

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Shenja

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

Shpërtheu në shkurt, OBSH shpall përfundimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - BalkanWeb

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Alsat-M

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Aktuale

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Bota Sot

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Panorama

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - ABC News

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Kallxo

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH-ja e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Zeri

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Evropa e Lirë

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

Shpërthimi i Ebolës në Guinea, OBSH jep lajmin e mirë: Ja dolëm ta mbajmë nën kontroll dhe ta zhdukim virusin

para një muaji - Dosja.al

Foto Ilustruese 19 Qershor, 2021 18:34 GUINEA- Organizata Botërore e Shëndetësisë ka njoftuar ditën e sotme se i kanë dhënë fund virusit të Ebolës, i cili shpërtheu në Guina në muajin shkurt. Aljazeera...

OBSH e shpall të përfunduar shpërthimin e Ebolës në Afrikën Perëndimore

para një muaji - Arbresh

Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) tha se shpërthimi i virusit të Ebolës, që nisi në shkurt në Guinea, ka përfunduar. Ky virus vdekjeprurës, që përcillet me hemorragji, kishte infektuar të paktën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK