Rekord në Kinë, pallati 10 katësh ndërtohet për 29 orë

para një muaji - Bota Sot

Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën më të shpejtë të një pallati. “Broad Group” arriti të përfundojë një godinë prej 10 katesh në më pak se 29 orë punë. Saktësisht pallati...

Rekord në Kinë, pallati 10 katësh ndërtohet për 29 orë

para një muaji - Epoka e Re

Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën më të shpejtë të një pallati. “Broad Group” arriti të përfundojë një godinë prej 10 katesh në më pak se 29 orë punë. Saktësisht pallati...

Rekord në Kinë, pallati 10 kate ndërtohet për 29 orë (VIDEO)

para një muaji - Sovrani

Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën më të shpejtë të një pallati. “Broad Group” arriti të përfundojë një godinë prej 10 katesh në më pak se 29 orë punë. Saktësisht pallati...

Rekord në Kinë, pallati 10 kate ndërtohet për 29 orë (VIDEO)

para një muaji - Tetova1

Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën më të shpejtë të një pallati. “Broad Group” arriti të përfundojë një godinë prej 10 katesh në më pak se 29 orë punë. Saktësisht pallati...

Rekord në Kinë, pallati 10 kate ndërtohet për 29 orë

para një muaji - Tetova Sot

Një kompani ndërtimi në Kinë ka thyer rekordin për ngritjen në kohën më të shpejtë të një pallati. “Broad Group” arriti të përfundojë një godinë prej 10 katesh në më pak se 29 orë punë. Saktësisht pallati...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK