Rusia rikthen kufizimet, trefishohen rastet me COVID-19 gjatë qershorit në Moskë

para një muaji - BalkanWeb

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Rritet numri i infeksioneve ditore në Rusi, më shumë se gjysma e rasteve në Moskë

para një muaji - ABC News

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Rritet numri i infeksioneve ditore në Rusi, Moska goditet rëndë

para një muaji - Bota Sot

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Rritet numri i infeksioneve ditore në Rusi, Moska goditet rëndë

para një muaji - Zëri i Amerikës

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Rritet numri i infeksioneve ditore në Rusi, Moska goditet rëndë

para një muaji - Shenja

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Moska regjistron vdekje dhe infeksione të larta në ditën e dytë radhazi

para një muaji - Albeu

Kryeqyteti i Rusisë, Moska, ka raportuar sot një numër rekord të rasteve të reja me koronavirus për të dytën ditë me radhë. Rusia ka raportuar 17,906 raste të reja, prej të cilave 9,120 janë në Moskë,...

Rritet numri i infeksioneve ditore në Rusi, Moska goditet rëndë

para një muaji - Arbresh

Ekipi kombëtar i Rusisë për luftën kundër koronavirusit njoftoi të shtunën për 17,906 raste të reja infeksionesh, më shumë se dyfishi i numrit ditor që nga fillimi i muajit qershor. Më shumë se gjysma...

Rreth 18 mijë raste me Covid në Rusi, Moska shënon numrin më të lartë të të prekurve

para një muaji - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit, Rusia ka regjistruar rreth 18 mijë raste më Covid-19, prej të cilave 9120 janë raportuar në Moskë, duke shënuar numrin më të lartë të rasteve ditore gjatë 24 orëve të fundit që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK