Dyshimet për origjinën e Covid-19, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - Alsat-M

Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit. Alina Chan është një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan një letër duke kërkuar kthimin...

Dyshimet për origjinën e Covid-19, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - GazetaBlic

Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit. Alina Chan është një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan një letër duke kërkuar kthimin...

Dyshimet për origjinën e Covid-19, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - Tetova Sot

Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit. Alina Chan është një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan një letër duke kërkuar kthimin...

Ende ka dyshime për origjinën e COVID-19, kërkohet rikthimi në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - OraInfo

Dyshimet për origjinën e Covid-19, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit. Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit....

Dyshimet për origjinën e Covid-19, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - Infokusi

Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit. Alina Chan është një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan një letër duke kërkuar kthimin...

Ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - Bota Sot

Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit. Alina Chan është një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan një letër duke kërkuar kthimin...

Dyshimet për origjinën e Covid, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit

para një muaji - Klan

Dyshimet për origjinën e Covid, ekspertët kërkojnë rikthimin në laboratorin e Wuhanit Largimi i Donald Trump nga Shtëpia e Bardhë duket se i ka dhënë një tjetër frymë hetimeve për origjinën e koronavirusit....

Rëndësia e zbulimit të origjinës së Sars-Cov-2

para një muaji - Telegrafi

Një vit e gjysmë nga fillimi i pandemisë globale COVID-19, më seriozja që nga gripi Spanjoll i vitit 1918-19, ende nuk e dimë origjinën e virusit që e shkaktoi këtë pandemi Dr. Pashko R. Camaj, Doktor...

"Nuk hetuam origjinën e Covid për të mos mbështetur teorinë e Trump"

para një muaji - RTK

Alina Chan, një nga 18 shkencëtarët që kanë firmosur letrën me të cilën kërkohet hetimi për origjinën e Covid 19, nuk deklaron se virusi ka dalë nga laboratori kinez i Wuhan, por hodhi dyshime që nuk janë...

Shkencëtarja e Wuhan: Nuk hetuam origjinën e Covid për të mos mbështetur teorinë e Trump

para një muaji - ABC News

Alina Chan, një nga 18 shkencëtarët që kanë firmosur letrën me të cilën kërkohet hetimi për origjinën e Covid 19, nuk deklaron se virusi ka dalë nga laboratori kinez i Wuhan, por hodhi dyshime që nuk janë...

Shkencëtarja zbulon: Asnjë hetim në laboratorin e Wuhan nga frika e lidhjes me Trump

para një muaji - Lexo

Alina Chan, një nga 18 shkencëtarët që nënshkruan letrën duke kërkuar rihetime mbi origjinën e Sars-Cov-2, nuk deklaroi se virusi me siguri ka shpëtuar nga laboratori kinez në Wuhan, por ka avancuar një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK