Gjendet në pyjet ruse trupi i pajetë i studentes amerikane

para një muaji - Klan Kosova

Trupi i pajetë i një studenteje amerikane e cila u zhduk javën e kaluar është gjetur në një zonë malore në Rusi. Chatherine Serou, 34 vjeç, u zhduk të martën në mbrëmje, duke bërë që një operacion kërkimi...

Amerikania e vrarë me thikë në Rusi ishte ish-marinse, një i dyshuar i arrestuar (fotot)

para një muaji - Top Channel

Qytetarja amerikane Catherine Serou 34-vjeçe, e cila kishte shërbyer më parë në ushtrinë e SHBA dhe kishte studiuar legjislaturë në Rusi, është gjetur e vdekur sot në qytetin rus të Nizhny Novgorod. Një...

Gjendet e pajetë studentja, zbulohet mesazhi i fundit që i kishte dërguar të ëmës

para një muaji - Vizion Plus

Gjendet trupi i pajetë i studentes ruse, e cila ishte zhdukur prej disa ditësh në rajonin Nizhny Novgorod, në Rusi. Autoritetet ruse njoftuan se Catherine Serou kishte hipur në një automjet me një person...

E zhdukur prej disa ditësh, gjendet e vdekur studentja amerikane në Rusi

para një muaji - Mapo

Policia ruse ka gjetur trupin e amerikanes Catherine Serou e cila u zhduk këtë javë në Nizhny Novgorod 400 kilometra në lindje të Moskës. Serou, 34 vjeç, një studente masteri në Universitetin Lobachevsky...

“Jam me një të panjohur, shpresoj që s’po më rrëmbejnë”/ Mesazhi i fundit me nënën, gjendet e vdekur 34-vjeçarja

para një muaji - Java News

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

“Jam me një të panjohur, shpresoj që nuk po më rrëmbejnë”/ Mesazhi i fundit me nënën, gjendet e vdekur 34-vjeçarja

para një muaji - Panorama

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

E zhdukur prej disa ditësh, gjendet e vdekur studentja amerikane në Rusi

para një muaji - ABC News

Policia ruse ka gjetur trupin e shtetases amerikane Catherine Serou , e cila u zhduk këtë javë në Nizhny Novgorod 400 kilometra në lindje të Moskës. Serou, 34 vjeç, një studente masteri në Universitetin...

U zhduk pak ditë më parë, gjendet e vdekur në Rusi studenja amerikane

para një muaji - BalkanWeb

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Top Channel

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Studentja amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Telegrafi

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Catherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Portalb

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou, shkruan REL. Policia ka hapur...

E zhdukur prej disa ditësh, gjendet e vdekur studentja amerikane në Rusi

para një muaji - Tetova1

Policia ruse ka gjetur trupin e shtetases amerikane Catherine Serou , e cila u zhduk këtë javë në Nizhny Novgorod 400 kilometra në lindje të Moskës. Serou, 34 vjeç, një studente masteri në Universitetin...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Bota Sot

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Zeri

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Kallxo

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Evropa e Lirë

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

“Jam në një veturë me të panjohur”, mësohet më në fund fati tragjik i të resë amerikane që u zhduk në Rusi

para një muaji - FaxWeb

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

Gjendet e vdekur amerikania e zhdukur që katër ditë në Rusi

para një muaji - Gazeta Express

Një grua 34-vjeçare amerikane, e cila ishte zhdukur në Rusi nga e marta, është gjetur e vdekur dhe një burrë rus është arrestuar nën dyshimin për vrasjen e saj, tha të shtunën Komisioni Hetues i Rusisë....

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Lajmi.net

Policia ka hapur një hetim kriminal, pasi 34-vjeçarja Serou u raportua se më 15 qershor, kishte hipur në një veturë me një person të panjohur. Zyrtarët thanë se mbi 100 vullnetarë kanë kërkuar në zonën...

Një studente amerikane raportohet se është gjetur e vdekur në Rusi

para një muaji - Lajm

Autoritetet ruse, që po kërkonin studenten amerikane, që u zhduk këtë javë në rajonin Nizhny Novgorod, kanë gjetur një trup të pajetë, që besohet se është Chatherine Serou. Policia ka hapur një hetim kriminal,...

E zhdukur që katër ditë në Rusi, gjendet e vdekur amerikanja

para një muaji - Periskopi

Një grua 34-vjeçare amerikane, e cila ishte zhdukur në Rusi nga e marta, është gjetur e vdekur dhe një burrë rus është arrestuar nën dyshimin për vrasjen e saj, tha të shtunën Komisioni Hetues i Rusisë....

Gjendet e vdekur amerikania e zhdukur që katër ditë në Rusi

para një muaji - Gazeta Metro

Një grua 34-vjeçare amerikane, e cila ishte zhdukur në Rusi nga e marta, është gjetur e vdekur dhe një burrë rus është arrestuar nën dyshimin për vrasjen e saj, tha të shtunën Komisioni Hetues i Rusisë....

Gjendet e vdekur amerikania e zhdukur që katër ditë në Rusi

para një muaji - Ekonomia Online

Një grua 34-vjeçare amerikane, e cila ishte zhdukur në Rusi nga e marta, është gjetur e vdekur dhe një burrë rus është arrestuar nën dyshimin për vrasjen e saj, tha të shtunën Komisioni Hetues i Rusisë....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK