Kina habit me kompletimin e ndërtesës 10-katëshe në një ditë, video bëhet virale

para një muaji - InfoShqip

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidenciale brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit e çdo kati ishin të parapërgatitura...

Kina habit me kompletimin e ndërtesës 10-katëshe në një ditë, video bëhet virale

para një muaji - Zyrtare

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidenciale brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit e çdo kati ishin të parapërgatitura...

Kina habit me kompletimin e ndërtesës 10-katëshe në një ditë, video bëhet virale

para një muaji - Alsat-M

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidenciale brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit e çdo kati ishin të parapërgatitura...

Nuk ka ndodhur më parë! Pallati në Kinë ndërtohet brenda NJË DITE, videoja bëhet virale në rrjet

para një muaji - Dosja.al

Godina e ndërtuar në Kinë 19 Qershor, 2021 20:52 KINË – Një godinë rezidenciale është ndërtuar brenda 28 orëve në Kinë dhe videoja e ndërtimit të saj është bërë virale në rrjet. Godina 10-katëshe rezidenciale...

Kina habit me kompletimin e ndërtesës 10-katëshe në një ditë, video bëhet virale në rrjet (pamjet)

para një muaji - Top Channel

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidencaile brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit e çdo kati ishin të parapërgatitura...

Kina habit me kompletimin e ndërtesës 10-katëshe në një ditë, video bëhet virale në rrjet

para një muaji - Bota Sot

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidencaile brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit e çdo kati ishin të parapërgatitura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK