Ekspertët shohin përparime, pa arritje, në samitet evropiane

para një muaji - Bota Sot

Presidenti amerikan Joe Biden përfundoi të mërkurën një javë të ngjeshur takimesh në Evropë, ndërsa Shtetet e Bashkuara rikthehen në rolin udhëheqës midis aleatëve të tyre të demokracive perëndimore. Një...

Ekspertët shohin përparime, pa arritje, në samitet evropiane

para një muaji - Zëri i Amerikës

Presidenti amerikan Joe Biden përfundoi të mërkurën një javë të ngjeshur takimesh në Evropë, ndërsa Shtetet e Bashkuara rikthehen në rolin udhëheqës midis aleatëve të tyre të demokracive perëndimore. Embed...

VOA: Ekspertët shohin përparime, pa arritje, në samitet evropiane

para një muaji - ABC News

Presidenti amerikan Joe Biden përfundoi të mërkurën një javë të ngjeshur takimesh në Evropë, ndërsa Shtetet e Bashkuara rikthehen në rolin udhëheqës midis aleatëve të tyre të demokracive perëndimore. Një...

VOA: Ekspertët shohin përparime, pa arritje, në samitet evropiane

para një muaji - InfoShqip

Presidenti amerikan Joe Biden përfundoi të mërkurën një javë të ngjeshur takimesh në Evropë, ndërsa Shtetet e Bashkuara rikthehen në rolin udhëheqës midis aleatëve të tyre të demokracive perëndimore. Një...

VOA: Ekspertët shohin përparime, pa arritje, në samitet evropiane

para një muaji - Zyrtare

Presidenti amerikan Joe Biden përfundoi të mërkurën një javë të ngjeshur takimesh në Evropë, ndërsa Shtetet e Bashkuara rikthehen në rolin udhëheqës midis aleatëve të tyre të demokracive perëndimore. Një...

Për sa kohë që Erdogani të jetë në pushtet, nevojitet vetëm sjellje e matur me Turqinë

para një muaji - Bota Sot

Qoftë në samitin e NATO-s në fillim të javës së kaluar ose kur Ministrja e Mbrojtjes Kramp-Karrenbauer vizitoi Ankaranë: Partnerët perëndimorë dhe Turqia duan të jenë miqësisht të lidhur. Por kjo miqësi...

Amerikanët të irrituar nga “JO”-ja turke në lidhje me sistemin anti-raketë S-400

para një muaji - InfoShqip

Deri më sot, sipas raporteve të medias, Turqia ka hedhur poshtë çdo propozim të SHBA në lidhje me sistemin anti-raketë S-400 të prodhuar nga Rusia. Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha se ai e kishte...

“Turqia nuk e ndryshon pozicionin ndaj S-400 ruse”

para një muaji - InfoShqip

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha se ai i tha Presidentit të SHBA Joseph Biden gjatë takimit të tyre të parë se vendi i tij nuk do të ndryshonte pozicionin e tij në sistemin e mbrojtjes raketore...

“Turqia nuk e ndryshon pozicionin ndaj S-400 ruse”

para një muaji - Zyrtare

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha se ai i tha Presidentit të SHBA Joseph Biden gjatë takimit të tyre të parë se vendi i tij nuk do të ndryshonte pozicionin e tij në sistemin e mbrojtjes raketore...

E pranon ShBA-ja: S'u morëm vesh me Turqinë për largimin e sistemit rus, S-400

para një muaji - Gazeta Express

Këshilltari amerikan për Siguri Kombëtare, Jake Sullivan, tha se presidenti i ShBA-së, Joe Biden, dhe homologu i tij turk, Rexhep Erdogan, janë pajtuar gjatë takimit të kësaj jave se Turqia do të marrë...

Amerikanët të irrituar nga “JO”-ja turke në lidhje me sistemin anti-raketë S-400

para një muaji - Zyrtare

Deri më sot, sipas raporteve të medias, Turqia ka hedhur poshtë çdo propozim të SHBA në lidhje me sistemin anti-raketë S-400 të prodhuar nga Rusia. Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha se ai e kishte...

E pranon ShBA-ja: S’u morëm vesh me Turqinë për largimin e sistemit rus, S-400

para një muaji - Infokusi

Këshilltari amerikan për Siguri Kombëtare, Jake Sullivan, tha se presidenti i ShBA-së, Joe Biden, dhe homologu i tij turk, Rexhep Erdogan, janë pajtuar gjatë takimit të kësaj jave se Turqia do të marrë...

E pranon ShBA-ja: S’u morëm vesh me Turqinë për largimin e sistemit rus, S-400

para një muaji - Press Online

Këshilltari amerikan për Siguri Kombëtare, Jake Sullivan, tha se presidenti i ShBA-së, Joe Biden, dhe homologu i tij turk, Rexhep Erdogan, janë pajtuar gjatë takimit të kësaj jave se Turqia do të marrë...

E pranon Amerika: S’u morëm vesh me Turqinë për largimin e sistemit rus, S-400

para një muaji - Periskopi

Këshilltari amerikan për Siguri Kombëtare, Jake Sullivan, tha se presidenti i ShBA-së, Joe Biden, dhe homologu i tij turk, Rexhep Erdogan, janë pajtuar gjatë takimit të kësaj jave se Turqia do të marrë...

Presidenti turk ia bën të qartë homolugut të ti amerikan: Nuk ndryshojmë qëndrim për raketat ruse

para një muaji - Daily News

Presidenti turk, Rexhep Taajip Erdogan i tha homologut të tij amerikan Joe Biden, se Turqia nuk ka ndryshuar qëndrim për furnizimin me sistemin mbrojtës raketor rus, për të cilin Washingtoni i ka vendosur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK