Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - Telegrafi

Një 67-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Plazhin e Golemit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45. “Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është...

Humb jetën një pushues në plazhin e Golemit

para një jave - GazetaBlic

Një pushues ka humbur tragjikisht jetën në plazhin e Golemit. Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari Xh. K. Detaje nga policia: Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e...

Hyri për t’u larë, por nuk u kthye më. Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - NOA

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

Golem/ Po lahej në det, ndërron jetë jetë 67-vjeçari

para një jave - Top Channel

Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme në plazhin e Golemit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45. Dyshohet se shtetasi është mbytur, megjithatë në vendngjarje ka mbërritur grupi hetimor dhe po...

Humbet jetën një person në plazhin e Golemit

para një jave - OraInfo

Mbytet një person në plazhin e Golemit. Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit. Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë...

Mbytet një person në plazhin e Golemit

para një jave - Alsat-M

Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit. Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç. Grupi...

U fut për t’u larë, mbytet një pushues në plazhin e Golemit

para një jave - Zhurnal

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

Mbytet një person në plazhin e Golemit

para një jave - Zeri

Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit. Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç. Grupi...

Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - Gazeta Express

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

Mbytet një pushues në Golem

para një jave - Klan

Mbytet një pushues në Golem Një tjetër rast tragjik është regjistruar në plazhet shqiptare. Policia sqaron se sot rreth orës 14:45,në plazhin e Golemit është mbytur një pushues. Sipas informacioneve viktima...

E rëndë në plazhin e Golemit, mbytet duke u larë në det pushuesi 67-vjeçar

para një jave - BalkanWeb

Një pushues ka humbur tragjikisht jetën në plazhin e Golemit. Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari Xh. K. Kavajë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin...

U fut për t’u larë, mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - RTK

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

U fut për t’u larë, mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - Mapo

Një 67-vjeçar me inicialet XH.K., është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. “Më datë...

Një pushues mbytet në plazhin e Golemit

para një jave - Vizion Plus

Një pushues ka humbur jetën pasditen e kësaj të mërkure në plazhin e Golemit. Bëhet fjalë për 67-vjeçarin me iniciale Xh. K, i cili u mbyt duke u larë në det. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po...

Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - Bota Sot

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

Po lahej në det, mbytet pushuesi në plazhin e Golemit

para një jave - Albeu

Një pushues është mbytur sot në plazhin e Golemit në Kavajë, ndërsa ishte duke u larë në det. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Njoftimi i policisë:...

Ishte duke u larë në plazhin e Golemit, mbytet tragjikisht një person në Durrës

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet...

E FUNDIT/ U fut për t’u larë, mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - ABC News

Një 67-vjeçar me iniciale XH.K. është mbytur pasditen e sotme në plazhin e Golemit teksa ka qenë duke u larë në det. Policia njofton se tashmë grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për...

Humb jetën një pushues në plazhin e Golemit

para një jave - Infokusi

Një pushues ka humbur tragjikisht jetën në plazhin e Golemit.Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari Xh. K. Detaje nga policia: Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e...

Mbytet një person në plazhin e Golemit

para një jave - Tetova Sot

Një person është mbytur këtë të mërkurë në plazhin e Golemit. Policia bën të ditur se rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit, dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç. Grupi...

Humb jetën një pushues në plazhin e Golemit

para një jave - Bota Press

Një pushues ka humbur tragjikisht jetën në plazhin e Golemit. Policia njofton se është mbytur duke u larë në det 67-vjeçari Xh. K. Detaje nga policia: Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e...

Tragjike në bregdet, mbytet një pushues në Golem

para një jave - Java News

Një tjetër rast tragjik është regjistruar në plazhet shqiptare. Policia sqaron se sot rreth orës 14:45,në plazhin e Golemit është mbytur një pushues. Sipas informacioneve viktima është një 67-vjeçar i...

Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - Arbresh

Një 67-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Plazhin e Golemit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45. “Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është...

Mbytet 67-vjeçari në plazhin e Golemit

para një jave - ATV Live

Një 67-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Plazhin e Golemit. Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45. “Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është...

U fut për t’u larë, mbytet 67-vjeçari në Golem

para një jave - Almakos

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Golem ditën e sotme. Rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xhelal Koci, 67 vjeç. Kavajë/Informacion paraprak Më...

Ishte duke u larë në det, mbytet në plazhin e Golemit 67-vjeçari

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 21 Korrik, 2021 15:25 KAVAJË – Një 67-vjeçar ka ndërruar jetë pasditen e sotme teksa ishte duke u larë në plazhin e Golemit. Sipas informacionit paraprak të siguruar nga Policia e Shtetit,...

LAJM I FUNDIT/ Ishte duke u larë në plazhin e Golemit, mbytet tragjikisht një person në Durrës

para një jave - FaxWeb

Njoftimi i plotë i policisë: Kavajë/Informacion paraprak Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç. Grupi hetimor ndodhet...

Hyri në det për t’u larë, 14-vjeçarja nxirret nga uji pa ndjenja, dërgohet me urgjencë në spital

para 2 jave - Dosja.al

Foto ilustruese 20 Korrik, 2021 13:45 Një 14-vjeçare ka rrezikuar që të mbytet në Plazhin e Centralit ditën e sotme në Sarandë. Bëhet me dije se vajza e mitur me iniciale Z. M 14 vjeç nga Gjirokastra,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK