FOTO+VIDEO/ ‘Seriali’ shqiptar bën grabitje spektakolare në Athinë, me kapele dhe revolver hyn në bankë e i merr paratë arkëtarit, ishte arratisur nga burgu në janar të 2020

para një jave - BalkanWeb

Një grabitje si në filma ka ndodhur ditën e djeshme në një bankë në lagjen Peristeri të Athinës. Autor ishte një 42-vjeçar shqiptar i cili ishte arratisur nga burgu prej janarit të 2020. Në videon e publikuar...

VIDEO/ Shqiptari kapet duke grabitur bankën në Greqi, në 2020-ën ishte arratisur nga burgu

para një jave - Vizion Plus

Një 42-vjeçar shqiptar në Greqi, i cili ishte arratisur nga burgu prej janarit të vitit 2020, është arrestuar nga autoritetet helene, pasi në bashkëpunim me një 58-vjeçar grek, grabitën një bankë në zonën...

Video/ Momenti kur 42 vjeçari shqiptar futet në bankë dhe vjedh në kërcënimin e armës, jashtë e priste bashkëpunëtori grek

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Një shqiptar 42-vjeçar i arratisur nga burgu, së bashku me një grek 58-vjeçar, janë arrestuar për grabitjen e një dege të një banke ditën e djeshme në Peristeri,...

Me hanxharë e pistoleta, dalin pamjet filmike të shqiptarit duke grabitur bankën në Greqi (VIDEO)

para një jave - NOA

Një shqiptar i arratisur nga burgu ka pushtuar mediat në Greqi, kur pavarësisht se ishte në kërkim nga policia, ka grabitur një bankë. Gjithsesi, aventuara e 42-vjeçarit, së bashku me një grek 58-vjeçar,...

VIDEO/ Si në filma, grabitet banka në Athinë, arrestohet i huaji i arratisur nga burgu dhe shoferi grek

para një jave - BalkanWeb

Një grabitje si në film aka ndodhur ditën e djeshme në një bankë në lagjen Peristeri të Athinës. Autor ishte një 42-vjeçar i huaj i cili ishte arratisur nga burgu. Në videon e publikuar nga mediat greke...

Shqiptari i arratisur nga burgu grabit bankën në mes të Athinës

para një jave - Bota Sot

Një shqiptar 42 vjeçar i arratisur nga burgu dhe një grek 58 vjeç janë arrestuar me akuzat e grabitjes me armë, dje në një degë banke në lagjen Peristeri, Athinë. Shqiptari akuzohet për dhunë ndaj punonjësve...

Momenti kur shqiptari i arratisur nga burgu grabit bankën në Greqi (VIDEO)

para një jave - Albeu

Një shqiptar i arratisur nga burg dhe një grek janë arrestuar pasi akuzohen për grabitje me armë të një banke në Peristeri, Greqi. Në veçanti, ata akuzohen për komplot për të të kryer grabitje dhe shkelje...

I maskuar dhe armatosur, momenti kur shqiptari i arratisur nga burgu grabit bankën në Greqi (VIDEO)

para një jave - ABC News

Një shqiptar 42-vjeç i arratisur nga burgu, së bashku me një grek 58-vjeç janë arrestuar për grabitjen e një dege të një banke ditën e djeshme në Peristeri, Athinë. Mediat greke kanë publikuar pamjet e...

I maskuar dhe armatosur, momenti kur shqiptari i arratisur nga burgu grabit bankën në Greqi

para një jave - ATV Live

Një shqiptar 42-vjeç i arratisur nga burgu, së bashku me një grek 58-vjeç janë arrestuar për grabitjen e një dege të një banke ditën e djeshme në Peristeri, Athinë. Mediat greke kanë publikuar pamjet e...

Si nëpër filma/ Shqiptari i arratisur nga burgu bën grabitjen spektakolare në Athinë (Video)

para një jave - Almakos

Një grabitje si në filma ka ndodhur ditën e djeshme në një bankë në lagjen Peristeri të Athinës. Autor ishte një 42-vjeçar shqiptar i cili ishte arratisur nga burgu prej janarit të 2020. Në videon e publikuar...

Arrestohet 42-vjeçari shqiptar në Greqi! Arratiset nga burgu, i maskuar dhe i armatosur grabit bankën në bashkëpunim me grekun

para një jave - Dosja.al

Mjetet qe iu sekuestruan 21 Korrik, 2021 17:21 GREQI – Shqipëtarët përmenden sërish në titujt kryesorë të mediave greke për vepra penale. Këtë herë një 42-vjeçar i arratisur nga burgu, në bashkëpunim më...

Publikohet videoja: Momenti kur 42 vjeçari shqiptar futet në bankë dhe vjedh në kërcënimin e armës, jashtë e priste bashkëpunëtori grek (Çfarë i zbuloi policia në makinë)

para një jave - FaxWeb

Një shqiptar 42-vjeç i arratisur nga burgu, së bashku me një grek 58-vjeç janë arrestuar për grabitjen e një dege të një banke ditën e djeshme në Peristeri, Athinë. Mediat greke kanë publikuar pamjet e...

“Shkërrmoqet” banda shqiptare që grabiste dyqanet në Atikë

para 2 jave - Albeu

Një bandë që kryente vjedhje dyqanesh në zona të ndryshme të Atikës u shpërbë nga policia e Atikës Verilindore. Dy shqiptarë janë vënë në pranga dhe akuzohen se kishin kryer vjedhje edhe në një autoshkollë...

Kapen dy hajdutë shqiptarë në Greqi, skema që përdornin për të kryer grabitjet

para 2 jave - Java News

Autoritetet greke kanë vënë në pranga dy shqiptarë, të cilët dyshohet se kryenin grabitje dyqanesh në zona të ndryshme të Atikës. Ata akuzohen se kanë kryer 11 vjedhje. Njëri prej grabitësve futej brenda...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK