Mehmeti: Kosova po i rikthehet normave pozitive të rritjes ekonomike

para një jave - Bota Sot

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka thënë se viti 2021 po i rikthehet normave pozitive të rritjes ekonomike. Mehmeti duke folur për zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe...

Mehmeti: Kosova po i rikthehet normave pozitive të rritjes ekonomike

para një jave - Telegrafi

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka thënë se viti 2021 po i rikthehet normave pozitive të rritjes ekonomike. Mehmeti duke folur për zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe...

Mehmeti: Kosova po i rikthehet rritjes ekonomike

para një jave - Insajderi

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti ka thënë se viti 2021 po i rikthehet normave pozitive të rritjes ekonomike në vend , shkruan Insajderi. Ai ka theksuar se sektori bankar në vend...

Mehmeti: Rritja e kredive në sektorin bankar, kontribues i rëndësishëm në ekonomi

para një jave - Kallxo

Guvernatori i Bankës Qendrore të Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka prezantuar në forumin e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe masat e ndërmarra nga ana e BQK-së...

Guvernatori Mehmeti bashkëbisedoi me bizneset për zhvillimet ekonomike

para një jave - RTK

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka prezantuar në forumin e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe masat e ndërmarra nga...

Guvernatori Mehmeti bashkëbisedoi me bizneset për zhvillimet ekonomike në vend

para një jave - Lajmi.net

Para të pranishmëve, Guvernatori Mehmeti theksoi se sektori bankar i Kosovës ka arritur të ruaj shkallën e lartë të qëndrueshmërisë përkundër sfidave me të cilat u ballafaqua ekonomia e vendit, si rrjedhojë...

Guvernatori Mehmeti bashkëbisedoi me bizneset për zhvillimet ekonomike në vend

para një jave - Arbresh

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka prezantuar në forumin e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe masat e ndërmarra nga...

Guvernatori Mehmeti bashkëbisedoi me bizneset për zhvillimet ekonomike në vend

para një jave - Ekonomia Online

Guvernatori i Bankës Qendrore të Republikës së Kosovës, Fehmi Mehmeti, ka prezantuar në forumin e Odës Ekonomike Amerikane në Kosovë, zhvillimet e fundit në sektorin financiar dhe masat e ndërmarra nga...

Shenja për ngadalësimin e ekonomisë / Varianti Delta mund të “pengojë” hapin e rimëkëmbjes globale

para një jave - Scan TV

Të dhënat nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe nga Kina, që përfaqësojnë më shumë se gjysmën e rritjes ekonomike globale, sugjerojnë një ngadalësim të hapit të rimëkëmbjes, në një kohë që çmimet e lëndëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK