Pakistani ndalon përsëri TikTok-un për mos filtrimin e përmbajtjes ‘imorale’

para një jave - Zhurnal

Rregullatori i telekomit në Pakistan tha të mërkurën se po ndalonte aplikacionin TikTok për herë të tretë në më pak se një vit. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, autoriteti Telekomunikues i Pakistanit...

Pakistani ndalon TikTok-un për mos filtrimin e përmbajtjes ‘imorale‘

para një jave - Flaka

Rregullatori i telekomit në Pakistan tha të mërkurën se po ndalonte aplikacionin TikTok për herë të tretë në më pak se një vit. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, autoriteti Telekomunikues i Pakistanit...

Pakistani ndalon TikTok-un për mos filtrimin e përmbajtjes ‘imorale‘

para një jave - RTK

Rregullatori i telekomit në Pakistan tha të mërkurën se po ndalonte aplikacionin TikTok për herë të tretë në më pak se një vit. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, autoriteti Telekomunikues i Pakistanit...

Pakistani ndalon përsëri TikTok-un për mos filtrimin e përmbajtjes ‘imorale’

para një jave - Telegrafi

Rregullatori i telekomit në Pakistan tha të mërkurën se po ndalonte aplikacionin TikTok për herë të tretë në më pak se një vit. Sipas medieve të huaja, përcjell Telegrafi, autoriteti Telekomunikues i Pakistanit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK