Samsung po vjen me risi më 11 gusht

para një jave - Zhurnal

Ngjarja Galaxy Unpacked e Samsung, e cila këtë vit mban slloganin “Bëhu gati të shpalosesh”, do të mbahet më 11 gusht, duke filluar nga ora 4 pasdite. Raportohet se shumë risi të kompanie do të paraqitet...

Samsung po vjen me risi më 11 gusht

para një jave - Telegrafi

Ngjarja Galaxy Unpacked e Samsung, e cila këtë vit mban slloganin “Bëhu gati të shpalosesh”, do të mbahet më 11 gusht, duke filluar nga ora 4 pasdite. Raportohet se shumë risi të kompanie do të paraqitet...

Samsung po vjen me risi më 11 gusht

para një jave - RTK

Ngjarja Galaxy Unpacked e Samsung, e cila këtë vit mban slloganin “Bëhu gati të shpalosesh”, do të mbahet më 11 gusht, duke filluar nga ora 4 pasdite. Raportohet se shumë risi të kompanie do të paraqitet...

Samsung po vjen me risi më 11 gusht

para një jave - Flaka

Ngjarja Galaxy Unpacked e Samsung, e cila këtë vit mban slloganin “Bëhu gati të shpalosesh”, do të mbahet më 11 gusht, duke filluar nga ora 4 pasdite. Raportohet se shumë risi të kompanie do të paraqitet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK