Skandali me tenderin e policisë/ Mungojnë 239 mijë artikuj, kapele uniforma dhe këpucët dimërore, verore dhe të plazhit

para 3 dite - Top Channel

Policisë së Shtetit i mungojnë gati 239 mijë njësi për artikuj nga uniformat e policisë pavarësisht se ishte rënë dakord që t’i dorëzoheshin gati 726 mijë artikuj siç parashikonte edhe fondi limit dhe...

Tenderi abuziv me uniformat e policisë, çmimi u mbajt i njëjtë por mungonin kapele dhe këpucë

para 3 dite - Albeu

Detaje të reja janë zbuluar nga skandali me tenderin abuziv për uniformat e policisë së shtetit. Siç tregohet në dosjen e SPAK, zyrtarët e Ministrisë së Brendshme kanë ndryshuar sasinë e uniformave, që...

Skandali me tenderin e policisë/ Mungojnë 239 mijë artikuj, kapele uniforma dhe këpucët dimërore, verore dhe të plazhit

para 2 dite - Flaka

Policisë së Shtetit i mungojnë gati 239 mijë njësi për artikuj nga uniformat e policisë pavarësisht se ishte rënë dakord që t’i dorëzoheshin gati 726 mijë artikuj siç parashikonte edhe fondi limit dhe...

Tenderi abuziv me uniformat e policisë, çmimi u mbajt i njëjtë por mungojnë 239 mijë kapele uniforma e këpucë

para 3 dite - ABC News

Detaje të reja janë zbuluar nga skandali me tenderin abuziv për uniformat e policisë së shtetit. Siç tregohet në dosjen e SPAK, zyrtarët e Ministrisë së Brendshme kanë ndryshuar sasinë e uniformave, që...

Tenderi i uniformave, kryekomisioneri akuzon drejtoreshën Naqellari: Ajo ishte në djeni të shkeljeve

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Shekulli Online Detaje të reja janë zbardhur nga dosja e SPAK, lidhur me një tender abuziv në Ministrinë e Brendshme për uniformat e policisë, ku çoi në arrestimin e 9 zyrtarëve....

Skandali me tenderin e uniformave, zbardhet dëshmia e Edlira Naqellarit: E pafajshme, askush se dinte sa copë duheshin

para 3 dite - Albeu

ABC ka sigurua dëshminë e dhënë në gjykatë nga ish-drejtoresha e prokurimeve publike në Ministrinë e Brendshme, Edlira Naqellari e cila është një nga 9 zyrtarët e arrestuar për tenderin abuziv për uniformat...

Skandali me tenderin e uniformave, zbardhet dëshmia e Edlira Naqellarit: E pafajshme, askush se dinte sa copë duheshin

para 3 dite - Albeu

ABC ka sigurua dëshminë e dhënë në gjykatë nga ish-drejtoresha e prokurimeve publike në Ministrinë e Brendshme, Edlira Naqellari e cila është një nga 9 zyrtarët e arrestuar për tenderin abuziv për uniformat...

“Naqellari e dinte abuzimin”, korrupsioni me uniformat, kryekomisioneri: Kompania fitues duhej skualifikuar

para 3 dite - ABC News

Detaje të reja janë zbardhur nga dosja e SPAK, lidhur me një tender abuziv në Ministrinë e Brendshme për uniformat e policisë, ku çoi në arrestimin e 9 zyrtarëve. Në dosjen e siguruar nga gazetari i ABC,...

Zbardhet dëshmia e Edlira Naqellarit: E pafajshme, askush se dinte sa copë duheshin

para 3 dite - Bota Sot

Media ka sigurua dëshminë e dhënë në gjykatë nga ish-drejtoresha e prokurimeve publike në Ministrinë e Brendshme, Edlira Naqellari e cila është një nga 9 zyrtarët e arrestuar për tenderin abuziv për uniformat...

Skandali i uniformave, zbardhet dëshmia e Edlira Naqellarit: E pafajshme, askush se dinte sa copë duheshin

para 3 dite - ABC News

ABC ka sigurua dëshminë e dhënë në gjykatë nga ish-drejtoresha e prokurimeve publike në Ministrinë e Brendshme, Edlira Naqellari e cila është një nga 9 zyrtarët e arrestuar për tenderin abuziv për uniformat...

Skandali i tenderit të uniformave të policisë, dalin detaje të reja nga rrëfimet e personave nën arrest

para 3 dite - Top Channel

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja rreth dosjes së skandalit të uniformave të policisë. Teksa të 9 të dyshuarit Edlira Naqellari, Flutura Cekrezi, Anisa Bogdani, Ani Omuri, Kreshnik Bejkaj,...

Skandali i tenderit të uniformave të policisë, dalin detaje të reja nga rrëfimet e personave nën arrest

para 3 dite - Top Channel

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja rreth dosjes së skandalit të uniformave të policisë. Teksa të 9 të dyshuarit Edlira Naqellari, Flutura Cekrezi, Anisa Bogdani, Ani Omuri, Kreshnik Bejkaj,...

Skandali me tenderin e policisë/ Mungojnë 239 mijë artikuj, kapele uniforma dhe këpucët dimërore, verore dhe të plazhit

para 3 dite - Java News

Policisë së Shtetit i mungojnë gati 239 mijë njësi për artikuj nga uniformat e policisë pavarësisht se ishte rënë dakord që t’i dorëzoheshin gati 726 mijë artikuj siç parashikonte edhe fondi limit dhe...

Skandali i tenderit të uniformave të policisë, dalin detaje të reja nga rrëfimet e personave nën arrest

para 3 dite - Top Channel

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja rreth dosjes së skandalit të uniformave të policisë. Teksa të 9 të dyshuarit Edlira Naqellari, Flutura Cekrezi, Anisa Bogdani, Ani Omuri, Kreshnik Bejkaj,...

Skandali i tenderit të uniformave, dalin detaje të reja nga rrëfimet e personave nën arrest

para 3 dite - Top Channel

Gazetarja Anila Hoxha ka zbuluar detaje të reja rreth dosjes së skandalit të uniformave të policisë. Teksa të 9 të dyshuarit Edlira Naqellari, Flutura Cekrezi, Anisa Bogdani, Ani Omuri, Kreshnik Bejkaj,...

Skandali me tenderin e policisë/ Mungojnë 239 mijë artikuj, por çmimi u mbajt i njëjtë, si u shfajsua drejtoresha: S’dinim sa efektivë ka, dalin në pension

para 3 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 21 Korrik, 2021 21:15 TIRANË – Sa më shumë detaje zbulohen nga dosja hetimor, aq më shumë thellohet skandali lidhur me tenderin abuziv të uniformave të Policisë së Shtetit. Bazuar në dosjen...

Detaje të reja nga dëshmia e Edlira Naqellarit: Nuk e kuptoj përse mbahemi këtu, unë dhe ish-punonjësit e mi kemi treguar profesionalizëm në procedurat e tenderave (Shkresa që i dërgoi Ardi Veliut)

para 3 dite - FaxWeb

Fax News ka zbardhur detaje të reja nga dëshmia e Edlira Naqellarit, ish-drejtoresha e prokurimeve publike në Ministrinë e Brendshme, e arrestuar për korrupsion në lidhje me skandalin me tenderin e uniformave...

“Kam kredi për të paguar, jam bërë me djalë”/ Abuzimi me uniformat e policisë, ja çfarë deklaruan të prangosurit

para 3 dite - Java News

Dalin zbuluar detaje të reja rreth dosjes së skandalit të uniformave të policisë. Teksa të 9 të dyshuarit Edlira Naqellari, Flutura Cekrezi, Anisa Bogdani, Ani Omuri, Kreshnik Bejkaj, Klevis Hasani, Fatmir...

Skandali i tenderit të uniformave të policisë, RRËFIMET e të prangosurve, Naqellari e shqetësuar: Situata ka cënuar gjendjen psikologjike. Klevis Hasani ‘ndan hallet’: Dua të dal, kam kredinë për të paguar. Sapo jam bërë me djalë…

para 3 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 21 Korrik, 2021 16:34 TIRANË – Detaje të reja janë zbuluar lidhur me dosjen e skandalit të uniformave të policisë. Gjykata e Posaçme e Shkallës së Parë ka zbardhur vendimin në të cilin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK