OBRM-PDUKM kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Telegrafi

OBRM-PDUKM pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Anketa e fundit: BDI parti e para te shqiptarët, Ahmeti lider më i besueshëm (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot. Si gjithë anketat tjera...

Anketa e fundit: BDI parti e para te shqiptarët, Ahmeti lider më i besueshëm (FOTO LAJM)

para 3 dite - Albeu

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot. Si gjithë anketat tjera...

Rrënia e rejtingut të BDI-së, reflektim nga “grupi i zjarrtë” apo populli nuk i beson më!

para 3 dite - Zhurnal

Shkup, 21 korrik – Na ndajnë edhe pak muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut, e si rezultat i kësaj kanë filluar të kryhen edhe anketime të ndryshme me qëllim pasqyrimin e mbështetjes...

S’ka pajtim për 31 tetorin, Osmani: Për ne është e pranueshme çfarëdo date

para 3 dite - TV21

Paralajmërimi i kryeministrit Zoran Zaev se ka gjasa që zgjedhjet lokale të organizohen më 31 tetor me qëllim që fushata dhe regjistrimi të mos përkojnë në të njëjtën periudhë dhe se për këtë duhet pajtim...

Osmani: BDI-ja nuk ka dilemë në suksesin e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Bota Sot

Bujar Osmani nuk jep një datë se kur ata, si Bashkim Demokratik për Integrim do të donin të mbaheshin zgjedhjet lokale. Thotë se për ata është e pranueshme çfarëdo lloj date, pasi siç shton, BDI-ja nuk...

Opozita maqedonase kundërshton shtyrjen e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Flaka

Partitë opozitare kërkojnë që zgjedhjet të mbahen më 17 tetor. Sipas tyre, afatet Kushtetuese rregullojnë datën e zgjedhjeve në përputhje me mandatin e fundit. VMRO-DPMNE-ja vlerëson se çdo datë tjetër...

Osmani: Për BDI-në është e pranueshme çdo datë për zgjedhje në të cilën dakordohen partitë politike

para 3 dite - Telegrafi

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani tha se për partinë e tij është e pranueshme çdo datë për zgjedhje lokale në të cilën do të dakordohen partitë politike. “Kur partitë politike kanë probleme me...

Osmani: Për BDI-në është e pranueshme çdo datë për zgjedhje në të cilën dakordohen partitë politike

para 3 dite - Zhurnal

Shkup, 21 korrik – Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani tha se për partinë e tij është e pranueshme çdo datë për zgjedhje lokale në të cilën do të dakordohen partitë politike. “Kur partitë politike...

Osmani: Qeveria është e BDI-së

para 3 dite - TV21

Ministri i Punëve të Jashtme, radhë e Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani ka përjashtuar çdo mundësi që të ketë përplasje brenda koalicionit qeveritar e cila mund të rezultojë me daljen nga...

Osmani: BDI-ja nuk ka dilemë në suksesin e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - TV21

Bujar Osmani nuk jep një datë se kur ata, si Bashkim Demokratik për Integrim do të donin të mbaheshin zgjedhjet lokale. Thotë se për ata është e pranueshme çfarëdo lloj date, pasi siç shton, BDI-ja nuk...

Zgjedhjet lokale, VMRO-DPMNE kundër shtyerjes së datës

para 3 dite - Aktuale

VMRO-DPMNE është shprehur sërish kundër shtyerjes së datës për mbajtjen e zgjedhjeve lokale. Antonio Milloshoski nga kjo parti duke komentuar deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev që zgjedhjet lokale të...

Rrënia e rejtingut të BDI-së, reflektim nga “grupi i zjarrtë” apo populli nuk i beson më!

para 3 dite - Daily News

Shkup, 21 korrik – Na ndajnë edhe pak muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut, e si rezultat i kësaj kanë filluar të kryhen edhe anketime të ndryshme me qëllim pasqyrimin e mbështetjes...

VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - TV21

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Opozita maqedonase kundërshton shtyrjen e datës për mbajtjen e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Alsat-M

Partitë opozitare kërkojnë që zgjedhjet të mbahen më 17 tetor. Sipas tyre, afatet Kushtetuese rregullojnë datën e zgjedhjeve në përputhje me mandatin e fundit. VMRO-DPMNE-ja vlerëson se çdo datë tjetër...

VMRO-DPMNE – TË RESPEKTOHET KUSHTETUTA – ZGJEDHJET TË MBAHEN MË 17 TETOR

para 3 dite - Klan Macedonia

PËR BDI-NË NUK ËSHTË E RËNDËSISHME DATA E MBAJTJES SË ZGJEDHJEVE Paraljmërimin e Kryeministri t Zoran Zaev i cili njoftoi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31...

VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 21 korrik – VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti I kësaj partie opozitare, Antonio...

VMRO-DPMNE-ja kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Tetova Sot

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Osmani: BDI-ja nuk ka dilemë në suksesin e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Ina

Bujar Osmani nuk jep një datë se kur ata, si Bashkim Demokratik për Integrim do të donin të mbaheshin zgjedhjet lokale. Thotë se për ata është e pranueshme çfarëdo lloj date, pasi siç shton, BDI-ja nuk...

Brima më anketë se si qëndrojnë partitë politike e Maqedonisë me mbështetje

para 3 dite - Telegrafi

Brima e cila merret me hulumtime në pyetjen “Nëse sot mbahen zgjedhje parlamentare, për cilën parti politike do të votoni”, 18.9% e të anketuarve janë përgjigjur për LSDM, ndërsa 16.3% për OBRM-PDUKM-në....

Rrënia e rejtingut të BDI-së, reflektim nga “grupi i zjarrtë” apo populli nuk i beson më!

para 3 dite - Argument

Shkup, 21 korrik – Na ndajnë edhe pak muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut, e si rezultat i kësaj kanë filluar të kryhen edhe anketime të ndryshme me qëllim pasqyrimin e mbështetjes...

VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Ina

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Rrënia e rejtingut të BDI-së, reflektim nga “grupi i zjarrtë” apo populli nuk i beson më!

para 3 dite - InFokus

Shkup, 21 korrik – Na ndajnë edhe pak muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut, e si rezultat i kësaj kanë filluar të kryhen edhe anketime të ndryshme me qëllim pasqyrimin e mbështetjes...

(VIDEO) Rexhepi: Nuk ka rëndësi shtyrja, pushteti është duke numëruar ditë e fundit

para 3 dite - Shenja

VMRO-ja është duke vazhduar presionin ndaj partive në pushtet për të mos shtyrë mbajtjen e zgjedhjeve lokale, ashtu siç e kërkoi kryeministri Zoran Zaev. Deputeti nga radhët e VMRO-së Antonio Miloshoski,...

Anketa që tregon se si qëndrojnë partitë politike të Maqedonisë me mbështetje

para 3 dite - Bota Sot

Brima e cila merret me hulumtime në pyetjen “Nëse sot mbahen zgjedhje parlamentare, për cilën parti politike do të votoni”, 18.9% e të anketuarve janë përgjigjur për LSDM, ndërsa 16.3% për OBRM-PDUKM-në....

Zgjedhjet lokale, VMRO-DPMNE kundër shtyerjes së datës

para 3 dite - Tetova Sot

VMRO-DPMNE është shprehur sërish kundër shtyerjes së datës për mbajtjen e zgjedhjeve lokale. Antonio Milloshoski nga kjo parti duke komentuar deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev që zgjedhjet lokale të...

Bexheti flet pas lajmit se mund të jetë kandidat i LSDM-së në Tetovë?!

para 3 dite - Ina

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka dematuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 21 tetor, pritet prononcimi i partive politike

para 3 dite - Telegrafi

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Anketa e re e Brima Gallup: BESA vazhdon të ngrihet (Foto)

para 3 dite - Zhurnal

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton shkrimet për kandidimin e tij në Tetovë

para 3 dite - Ina

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka dematuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

VMRO-DPMNE-ja kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Almakos

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Anketa e re: Ja cila parti del e para te shqiptarët

para 3 dite - Derveni

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

Rënia e rejtingut të BDI-së, reflektim nga “grupi i zjarrtë” apo populli nuk i beson më!

para 3 dite - News Tv

Na ndajnë edhe pak muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale në Maqedoninë e Veriut, e si rezultat i kësaj kanë filluar të kryhen edhe anketime të ndryshme me qëllim pasqyrimin e mbështetjes që gëzojnë...

Bujar Osmani: BDI-ja nuk ka dilemë në suksesin e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - News Tv

Bujar Osmani nuk jep një datë se kur ata, si Bashkim Demokratik për Integrim do të donin të mbaheshin zgjedhjet lokale. Thotë se për ata është e pranueshme çfarëdo lloj date, pasi siç shton, BDI-ja nuk...

Anketa e fundit/ BDI parti e para te shqiptarët, Ahmeti lider më i besueshëm

para 3 dite - Flaka

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot. Si gjithë anketat tjera...

VMRO-DPMNE-ja kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - News Tv

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

OBRM-PDUKM kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Arbresh

OBRM-PDUKM pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Anketa e BRIMA Gallup/ Ja rejtingu i partive shqiptare (TABELA)

para 3 dite - Ina

Sondazhi më i fundit i “Brima Gallup” tregon rejtingun e partive politike, ku tregohet se si qëndrojnë partitë politike shqiptare. Ky sondazh tregon se LSDM ka besimin më të madh te qytetarët. Në pyetjen...

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor

para 3 dite - RTK

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Anketa e re: BESA me rejting më të lartë

para 3 dite - Aktuale

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton shkrimet për kandidimin e tij në Tetovë

para 3 dite - Aktuale

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka demantuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Editorial/ Zaev mes dy zjarreve, Tetova “mollë sherri” për anëtarët e koalicionit qeverisës

para 3 dite - Zhurnal

Editorial nga Agjencia e lajmeve Zhurnal Shkup, 21 korrik – Ndonëse kanë mbetur edhe disa muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale, partitë politike në vendin tonë kanë shtuar aktivitetet e tyre, ku si...

Osmani: Kjo është Qeveria e BDl-së

para 3 dite - Tetova1

Ministri i Punëve të Jashtme, radhë e Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani ka përjashtuar çdo mundësi që të ketë përplasje brenda koalicionit qeveritar e cila mund të rezultojë me daljen nga...

Anketa e fundit, partia dhe lideri më i besueshëm te shqiptarët

para 3 dite - Aktuale

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot. Si gjithë anketat tjera...

Anketa e fundit, LSDM dhe Bashkimi Demokratik dy partitë më të besueshme në Maqedoni

para 3 dite - InfoShqip

Agjencia ‘Brima’ ka publikuar sondazhin e ri ku tregon se Bashkimi Demokratik për Integrim dhe LSDM janë dy partitë me përqindjen më të madhe të të anketuarve në sondazh. Në pyetjen “Nëse mbahen zgjedhjet...

Zgjedhjet lokale, VMRO-DPMNE kundër shtyerjes së datës

para 3 dite - Almakos

VMRO-DPMNE është shprehur sërish kundër shtyerjes së datës për mbajtjen e zgjedhjeve lokale. Antonio Milloshoski nga kjo parti duke komentuar deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev që zgjedhjet lokale të...

Kush është kandidati i LSDM për Tetovën?!

para 3 dite - Derveni

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Anketa e fundit/ BDI parti e para te shqiptarët, Ahmeti lider më i besueshëm

para 3 dite - Lobi

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot. Si gjithë anketat tjera...

LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës?!

para 3 dite - Aktuale

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - TV21

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Plusinfo: LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës

para 3 dite - Ina

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

OBRM-PDUKM: Zaev pa u konsultuar me partitë politike kërkon shtyrje të zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Telegrafi

Nëpërmjet një njoftimi të OBRM-PDUKM-së thuhet se Zaevi frikësohet nga ballafaqimi me qytetarët për shkak se e ka të qartë gjykimin e popullit. “Për këtë shkak, pa konsultim me partitë tjera politike kërkon...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - Koha.mk

Shkup, 21 korrik – Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht...

Osmani: Për BDI-në është e pranueshme çdo datë për zgjedhje në të cilën dakordohen partitë politike

para 3 dite - Arbresh

Ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani tha se për partinë e tij është e pranueshme çdo datë për zgjedhje lokale në të cilën do të dakordohen partitë politike. “Kur partitë politike kanë probleme me...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton!

para 3 dite - Flaka

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka demantuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Opozita maqedonase kundërshton shtyrjen e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Arbresh

Partitë opozitare kërkojnë që zgjedhjet të mbahen më 17 tetor. Sipas tyre, afatet Kushtetuese rregullojnë datën e zgjedhjeve në përputhje me mandatin e fundit. VMRO-DPMNE-ja vlerëson se çdo datë tjetër...

Opozita maqedonase kundërshton shtyrjen e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Almakos

Partitë opozitare kërkojnë që zgjedhjet të mbahen më 17 tetor. Sipas tyre, afatet Kushtetuese rregullojnë datën e zgjedhjeve në përputhje me mandatin e fundit. VMRO-DPMNE-ja vlerëson se çdo datë tjetër...

Osmani: Kjo është Qeveria e BDI-së

para 3 dite - Lajm

Ministri i Punëve të Jashtme, radhë e Bashkimit Demokratik për Integrim, Bujar Osmani ka përjashtuar çdo mundësi që të ketë përplasje brenda koalicionit qeveritar e cila mund të rezultojë me daljen nga...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - Ina

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Anketa e Brima Gallupit: BESA ju afrohet seriozisht BDI-së dhe ASH-AAA (Foto)

para 3 dite - Tetova1

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar...

Anketa e re e Brima Gallup: BESA me rritje më të lartë

para 3 dite - Tetova Sot

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

Osmani: BDI-ja nuk ka dilemë në suksesin e zgjedhjeve lokale

para 3 dite - Lajm

Bujar Osmani nuk jep një datë se kur ata, si Bashkim Demokratik për Integrim do të donin të mbaheshin zgjedhjet lokale. Thotë se për ata është e pranueshme çfarëdo lloj date, pasi siç shton, BDI-ja nuk...

VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - in7

VMRO-DPMNE pret që partitë ta respektojnë afatin ligjor dhe kushtetues dhe më 17 tetor të mbahet rrethi i parë i zgjedhjeve lokale, deklaroi sot deputeti i kësaj partie opozitare, Antonio Milloshoski lidhur...

Anketa e fundit, LSDM dhe Bashkimi Demokratik dy partitë më të besueshme në Maqedoni

para 3 dite - Zyrtare

Agjencia ‘Brima’ ka publikuar sondazhin e ri ku tregon se Bashkimi Demokratik për Integrim dhe LSDM janë dy partitë me përqindjen më të madhe të të anketuarve në sondazh. Në pyetjen “Nëse mbahen zgjedhjet...

Anketa e fundit/ Ja si qëndrojnë partitë shqiptare

para 3 dite - Tetova1

BDl vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët. Si gjithë anketat tjera edhe kjo e fundit...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton shkrimet për kandidimin e tij në Tetovë

para 3 dite - Tetova Sot

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka dematuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Brima më anketë se si qëndrojnë partitë politike të Maqedonisë me mbështetje

para 3 dite - Fakti Ditor

Brima e cila merret me hulumtime në pyetjen “Nëse sot mbahen zgjedhje parlamentare, për cilën parti politike do të votoni”, 18.9% e të anketuarve janë përgjigjur për LSDM, ndërsa 16.3% për OBRM-PDUKM-në....

Anketa e fundit/ BDI parti e para te shqiptarët, Ahmeti lider më i besueshëm

para 3 dite - Tetova Sot

BDI vazhdon të mbetet partia më e fuqishme shqiptare në Maqedoninë e Veriut ndërsa edhe më tej lideri Ali Ahmeti poashtu mbetet më i besueshëm tek shqiptarët shkruan Tetovasot.Si gjithë anketat tjera edhe...

Anketa e BRIMA-s: LSDM para VMRO-së, BDI dhe ASH me diferencë të ngushtë

para 3 dite - Lajm

Brima e cila merret me hulumtime në pyetjen “Nëse sot mbahen zgjedhje parlamentare, për cilën parti politike do të votoni”, 18.9% e të anketuarve janë përgjigjur për LSDM, ndërsa 16.3% për VMRO-DPMNE-në....

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor

para 3 dite - in7

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Plusinfo: LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës

para 3 dite - Tetova Sot

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Anketa e re e Brima Gallup: BESA vazhdon të ngrihet (Foto)

para 3 dite - Argument

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

Anketa e re e Brima Gallup: BESA vazhdon të ngrihet (Foto)

para 3 dite - InFokus

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

Editorial/ Zaev mes dy zjarreve, Tetova “mollë sherri” për anëtarët e koalicionit qeverisës

para 3 dite - Argument

Editorial nga Agjencia e lajmeve Zhurnal Shkup, 21 korrik – Ndonëse kanë mbetur edhe disa muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale, partitë politike në vendin tonë kanë shtuar aktivitetet e tyre, ku si...

ANKETË/ LSDM prinë te maqedonasit, BDI te shqiptarët, rritje e konsiderueshme e ASH-së

para 3 dite - Press Online

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar Aleanca...

Editorial/ Zaev mes dy zjarreve, Tetova “mollë sherri” për anëtarët e koalicionit qeverisës

para 3 dite - InFokus

Editorial nga Agjencia e lajmeve Zhurnal Shkup, 21 korrik – Ndonëse kanë mbetur edhe disa muaj deri në mbajtjen e zgjedhjeve lokale, partitë politike në vendin tonë kanë shtuar aktivitetet e tyre, ku si...

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 21 tetor

para 3 dite - News Tv

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Anketa e re e Brima Gallup: BESA me rritje më të lartë (Foto)

para 3 dite - News Tv

“Brima Gallup” së fundmi ka publikuar një anketë me qytetarët për rejtingun e partive politike. Tek blloku shqiptar, e para vazhdon të jetë BDI-ja me 6.3%, e ndjekur menjëherë nga koalicioni opozitar me...

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 21 tetor, pritet prononcimi i partive politike

para 3 dite - Almakos

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Zaev propozon zgjedhjet lokale të mbahen më 21 tetor

para 3 dite - Arbresh

Kryeministri Zoran Zaev paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton shkrimet për kandidimin e tij në Tetovë

para 3 dite - Fakti Ditor

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka dematuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - Tetova Sot

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin.  Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

S’ka negociata me LSDM-në! Bexheti demanton shkrimet për kandidimin e tij në Tetovë

para 3 dite - Lajm

Akademiku Abdulmenaf Bexheti, ka dematuar spekulimet se po bisedon me LSDM-në për të kandiduar në Tetovë për kryetar komune në zgjedhjet lokale, shkruan gazeta LAJM. “S’ka asgjë të vërtët, thjesht janë...

Plusinfo: LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës

para 3 dite - Info7

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Plusinfo: LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës

para 3 dite - News Tv

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno, duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Plusinfo: LSDM në negociata me Abdulmenaf Bexhetin për kryetar të Tetovës

para 3 dite - Lajm

Portali në gjuhën maqedonase Plusifno , duke u thirrur në burime të besueshme, shkruan se në zgjedhjet lokale, LSDM-ja dëshiron që në Tetovë, të garojë me kandidat që gëzon respekt te banorët e kësaj komune...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - in7

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - Fakti Ditor

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

Propozimi i Zaevit që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, pritet prononcim i partive

para 3 dite - Lajm

Kryeministri Zoran Zaevi paralajmëroi se do të kërkojë pëlqim nga partitë që zgjedhjet lokale në shtet të mbahen më 31 tetor, me qëllim të mos përkojnë me Regjistrimin. Kjo praktikisht do të nënkuptojë...

LSDM ME KANDIDATË SHQIPTARË NË TETOVË, GOSTIVAR…KUJT I PRISHEN HESAPET?

para 3 dite - KDPolitik

Kryeministri dhe lider i Lidhjes Social-demokrate të Maqedonisë (LSDM), Zoran Zaev, tha të martën se shanset janë të mëdha që LSDM-ja në Tetovë, dhe komuna të tjera të rëndësishme për shqiptarët, të dalë...

Sela mesazh BDI-së dhe LSDM-së: Zgjidhni ditën kur doni të humbni

para 3 dite - Ina

Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk shohin asnjë arsye për anulimin apo shtyrjen e datës, por po ashtu as edhe paralajmërimet për situatën me pandeminë nuk shkojnë në favor të shtyrjes së zgjedhjeve....

ASh: Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor

para 3 dite - Ina

Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk shohin asnjë arsye për anulimin apo shtyrjen e datës, por po ashtu as edhe paralajmërimet për situatën me pandeminë nuk shkojnë në favor të shtyrjes së zgjedhjeve....

Partia e Selës: Zgjedhjet lokale duhet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - Telegrafi

Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor sipas Kushtetutës dhe kjo datë është propozimi ynë, thonë nga Aleanca për Shqiptarët, pasi kryeministri Zoran Zaev, sot tha se do të ishte mirë që zgjedhjet të mbaheshin...

Zaev: Në Tetovë LSDM do të mbështesë LSDM-në! Me shumë gjasa zgjedhje më 31 tetor, reagon DPMNE: Shkelet Kushtetuta

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 20 korrik – Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale....

Partia e Selës: Zgjedhjet lokale duhet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 20 korrik – Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor sipas Kushtetutës dhe kjo datë është propozimi ynë, thonë nga Aleanca për Shqiptarët, pasi kryeministri Zoran Zaev, sot tha se do të ishte mirë...

Zaev: Në Tetovë LSDM do të mbështesë LSDM-në! Me shumë gjasa zgjedhje më 31 tetor, reagon DPMNE: Shkelet Kushtetuta

para 4 dite - Aktuale

Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale. Ai tashmë ka biseduar...

Zaev sërish deklarohet se kë do ta mbështes në zgjedhjet lokale në Tetovë?!

para 4 dite - Ina

Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale. Ai tashmë ka biseduar...

Pas Lëvizjes Besa, tani edhe BDI “kërcënon” Zoran Zaevin me dalje nga qeveria ?

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 20 korrik – Agjencia e Lajmeve Zhurnal kohë më parë se Lëvizja Besa, koalicion i partnerit qeveritar “Zaev2” ka paralajmëruar Zoran Zaevin se nëse LSDM do bënë koalicion parazgjedhor për zgjedhjet...

Zaev: Në Tetovë LSDM do të mbështesë LSDM-në! Me shumë gjasa zgjedhje më 31 tetor, reagon DPMNE: Shkelet Kushtetuta

para 4 dite - TV21

Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale. Ai tashmë ka biseduar...

Zaev: Në Tetovë LSDM do të mbështesë LSDM-në! Me shumë gjasa zgjedhje më 31 tetor, reagon DPMNE: Shkelet Kushtetuta

para 4 dite - Tetova Sot

Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale. Ai tashmë ka biseduar...

Zaev: Zgjedhjet lokale të mbahen më 31 Tetor

para 4 dite - Klan

Zaev: Zgjedhjet lokale të mbahen më 31 Tetor “Me partitë e mëdha kemi marrëveshje për listat e hapura në zgjedhje lokale” Zgjedhjet lokale në Maqedoninë e Veriut të mbahen më 31 Tetor, me qëllim që fushata...

LSDM në Tetovë do të garojë me kandidat të vet, në rreth të dytë do të mbështesë kandidatin me më së shumti vota

para 4 dite - Telegrafi

Zoran Zaev pas takimeve që ka pasur me kryetarin e PDSH-së dhe Lëvizjes Besa, Menduh Thaçi dhe Bilall Kasami, pritet të takohet edhe me kryetarin e BDU-së, Ali Ahmeti. Ai thotë se është konfirmuar se do...

ASh: Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - Aktuale

Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk shohin asnjë arsye për anulimin apo shtyrjen e datës, por po ashtu as edhe paralajmërimet për situatën me pandeminë nuk shkojnë në favor të shtyrjes së zgjedhjeve....

OBRM-PDUKM: Zaev mund ta anulojë regjistrimin për muajin nëntor

para 4 dite - Telegrafi

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen në gjysmën e parë të muajit tetor në mënyrë që të respektohet Kushtetuta. Sipas tyre, ajo që mund të anulohet është regjistrimi...

VMRO-DPMNE: Zaev mund ta anulojë regjistrimin për muajin nëntor

para 4 dite - Tetova Sot

Partia maqedonase opozitare VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen në gjysmën e parë të muajit tetor në mënyrë që të respektohet Kushtetuta. Sipas tyre, ajo që mund të anulohet është regjistrimi...

LSDM në Tetovë do të garojë me kandidat të vet

para 4 dite - Bota Sot

Zoran Zaev pas takimeve që ka pasur me kryetarin e PDSH-së dhe Lëvizjes Besa, Menduh Thaçi dhe Bilall Kasami, pritet të takohet edhe me kryetarin e BDU-së, Ali Ahmeti. Ai thotë se është konfirmuar se do...

"Zaev mund ta anulojë regjistrimin për muajin nëntor"

para 4 dite - Bota Sot

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen në gjysmën e parë të muajit tetor në mënyrë që të respektohet Kushtetuta. Sipas tyre, ajo që mund të anulohet është regjistrimi...

ASH: Zgjedhjet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - Lajm

Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor sipas Kushtetutës dhe kjo datë është propozimi ynë, thonë nga Aleanca për Shqiptarët, pasi kryeministri Zoran Zaev, sot tha se do të ishte mirë që zgjedhjet të mbaheshin...

ASH: Zgjedhjet lokale duhet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - News Tv

Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor sipas Kushtetutës dhe kjo datë është propozimi ynë, thonë nga Aleanca për Shqiptarët, pasi kryeministri Zoran Zaev, sot tha se do të ishte mirë që zgjedhjet të mbaheshin...

ASh: Zgjedhjet duhet të mbahen më 17 tetor

para 4 dite - Tetova Sot

Nga Aleanca për Shqiptarët thonë se nuk shohin asnjë arsye për anulimin apo shtyrjen e datës, por po ashtu as edhe paralajmërimet për situatën me pandeminë nuk shkojnë në favor të shtyrjes së zgjedhjeve....

Zgjedhjet lokale më 31 tetor – propozimi për të cilin partitë duhet të prononcohen

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 20 korrik – “Propozimi është që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, në mënyrë që fushata të mos përkojë me Regjistrimin. Të gjitha partitë politike duhet të prononcohen dhe nëse bien dakord,...

Zaev: Nuk do ta votojmë Rezolutën e OBRM-PDUKM-së nëse është me emrin me të cilën është parashtruar

para 4 dite - Telegrafi

Kryeministri Zoran Zaev duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve tha se nuk do të votohet Rezoluta e OBRM-PDUKM-së për bisedimet me Bullgarinë nëse mbetet emri me të cilën është parashtruar. “S’bëhet...

Zaev: Nuk do të votojmë për rezolutën e VMRO-DPMNE-së nëse mbetet emri me të cilin është parashtruar

para 4 dite - TV21

Nuk do të votojmë për rezolutën e propozuar nga VMRO-DPMNE për bisedime me Bullgarinë, nëse mbetet me emrin siç është parashtruar tani, deklaroi kryeministri Zoran Zaev, duke u përgjigjur në pyetje të...

VMRO-DPMNE: Zaev mund ta anulojë regjistrimin për muajin nëntor

para 4 dite - Aktuale

Partia maqedonase opozitare VMRO-DPMNE kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen në gjysmën e parë të muajit tetor në mënyrë që të respektohet Kushtetuta. Sipas tyre, ajo që mund të anulohet është regjistrimi...

Edhe BDI “kërcënon” Zoran Zaevin me dalje nga qeveria !?

para 4 dite - Daily News

Shkup, 20 korrik – Agjencia e Lajmeve Zhurnal kohë më parë shkroi se Lëvizja Besa, koalicion i partnerit qeveritar “Zaev2” ka paralajmëruar Zoran Zaevin se nëse LSDM do bënë koalicion parazgjedhor për...

Zaev: Në Tetovë LSDM do të mbështesë LSDM-në! Me shumë gjasa zgjedhje më 31 tetor, reagon DPMNE: Shkelet Kushtetuta

para 4 dite - Lajm

Gjatë kësaj jave, Kryeministri Zoran Zaev do të ketë takim me partnerin e tij të koalicionit, Ali Ahmetin, me çka do të konfirmohet dalja e përbashkët e LSDM dhe BDI në zgjedhjet lokale. Ai tashmë ka biseduar...

Edhe BDI “kërcënon” Zoran Zaevin me dalje nga qeveria !?

para 4 dite - InFokus

Shkup, 20 korrik – Agjencia e Lajmeve Zhurnal kohë më parë shkroi se Lëvizja Besa, koalicion i partnerit qeveritar “Zaev2” ka paralajmëruar Zoran Zaevin se nëse LSDM do bënë koalicion parazgjedhor për...

Edhe BDI “kërcënon” Zoran Zaevin me dalje nga qeveria !?

para 4 dite - Argument

Shkup, 20 korrik – Agjencia e Lajmeve Zhurnal kohë më parë shkroi se Lëvizja Besa, koalicion i partnerit qeveritar “Zaev2” ka paralajmëruar Zoran Zaevin se nëse LSDM do bënë koalicion parazgjedhor për...

Deklarohet Zaev: Nuk do ta votojmë Rezolutën e OBRM-PDUKM-së

para 4 dite - Bota Sot

Kryeministri Zoran Zaev duke u përgjigjur në pyetje të gazetarëve tha se nuk do të votohet Rezoluta e OBRM-PDUKM-së për bisedimet me Bullgarinë nëse mbetet emri me të cilën është parashtruar. “S’bëhet...

Zgjedhjet lokale, nisin kalkulimet e partive

para 4 dite - Alsat-M

Kryeministri Zoran Zaev shuan shpresat e partive shqiptare në koalicion për mbështetjen e njërit nga kandidatët e tyre për Komunën e Tetovës. Zaev thotë se LSDM-ja do të dalë me kandidatin e saj në raundin...

VMRO-DPMNE sërish kërkon shtyrjen e regjistrimit, por është për mbajtjen e zgjedhjeve

para 4 dite - Ina

Zgjedhjet lokale të mbahen në pjesën e parë të muajit tetor për të respektuar Kushtetutën, ndërsa ajo që mund të shtyhet është regjistrimi i popullsisë. Kjo është kërkesa e re e VMRO-DPMNE pasi që kryeministri...

OBRM-PDUKM: Zaev mund ta anulojë regjistrimin për muajin nëntor

para 4 dite - Arbresh

Partia maqedonase opozitare OBRM-PDUKM kërkon që zgjedhjet lokale të mbahen në gjysmën e parë të muajit tetor në mënyrë që të respektohet Kushtetuta. Sipas tyre, ajo që mund të anulohet është regjistrimi...

Kë do ta mbështesë LSDM-ja në Tetovë? Zaev: LSDM do të mbështesë LSDM-në

para 4 dite - TV21

Kryeministri Zaev në një dalje për media u pyet edhe për zgjedhjet lokale, gjegjësisht se kë do të mbështesë LSDM-ja në Komunën e Tetovë, BDI-në apo Lëvizjen Besa. Zaev tha se LSDM do të mbështesë LSDM-në....

Zgjedhjet lokale më 31 tetor – propozimi për të cilin partitë duhet të prononcohen

para 4 dite - Daily News

Shkup, 20 korrik – “Propozimi është që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, në mënyrë që fushata të mos përkojë me Regjistrimin. Të gjitha partitë politike duhet të prononcohen dhe nëse bien dakord,...

Zgjedhjet lokale më 31 tetor – propozimi për të cilin partitë duhet të prononcohen

para 4 dite - InFokus

Shkup, 20 korrik – “Propozimi është që zgjedhjet lokale të mbahen më 31 tetor, në mënyrë që fushata të mos përkojë me Regjistrimin. Të gjitha partitë politike duhet të prononcohen dhe nëse bien dakord,...

ULTIMATUMI I BESËS PËRKEQËSON RAPORTET LSDM-BDI

para 4 dite - KDPolitik

“O mbështetje e LSDM-së për kandidatët e BDI-së në Tetovë, Gostivar, Strugë, Kërçovë, Çair që në raundin e parë të zgjedhjeve, o bashkë me zgjedhjet lokale do të ketë zgjedhje të parakohshme parlamentare”....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK