Tre vite nga arratisja, Zaev tregon kush e ndihmoi Gruevskin të largohet nga Maqedonia e Veriut

para një jave - BalkanWeb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka akuzuar qeverinë e Hungarisë se e ka ndihmuar Nikola Gruevskin të arratiset nga vendi në nëntor të 2018. Zaev në një intervistë për ‘’Deutche Ëelle’’...

Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia, thotë Zaev

para një jave - Telegrafi

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia Veriore ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Zaev: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Alsat-M

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia, thotë Zaev

para një jave - Zhurnal

Shkup, 21 korrik – “Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe...

Zaev tregon kush e ndihmoi Gruevskin për tu arratisur

para një jave - Ina

Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Zaev thotë se Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Arbresh

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Zaev thotë se Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Info7

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Kaloi përmes Shqipërisë/ Zaev zbulon: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin të arratiset nga Maqedonia e Veriut

para një jave - Java News

Kryeministri Zoran Zaev ka dhënë një intervistë për “Deutsche Welle”, ku edhe ka folur për arratisjen e paraardhësit të tij, Nikolla Gruevski. Sipas tij, qeveria hungareze ndihmoi Gruevskin të arratisej...

Zaev: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Tetova1

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Zaev: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Flaka

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Zaev: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Tetova Sot

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Tre vite nga arratisja, Zaev tregon kush e ndihmoi Gruevskin të largohet nga Maqedonia e Veriut

para një jave - Press Online

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka akuzuar qeverinë e Hungarisë se e ka ndihmuar Nikola Gruevskin të arratiset nga vendi në nëntor të 2018. Zaev në një intervistë për ‘’Deutche Welle’’...

Zaev: Hungaria e ka ndihmuar Gruevski të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Arbresh

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

Tre vite nga arratisja / Zbërthehet Zoran Zaev, tregon kush e ndihmoi Gruevskin të largohet nga Maqedonia e Veriut!

para një jave - FaxWeb

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka akuzuar qeverinë e Hungarisë se e ka ndihmuar Nikola Gruevskin të arratiset nga vendi në nëntor të 2018. Zaev në një intervistë për ‘’Deutche Welle’’...

E ZBULOI! Zaev për DW: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin të arratiset nga Maqedonia e Veriut

para një jave - Dosja.al

Zoran Zaev dhe Nikolla Gruevski 21 Korrik, 2021 21:48 MAQEDONIA E VERIUT- Kryeministri Zoran Zaev ka dhënë një intervistë për “Deutsche Welle”, ku edhe ka folur për arratisjen e paraardhësit të tij, Nikolla...

Zaev: Qeveria hungareze ka ndihmuar Gruevskin që të arratiset nga Maqedonia

para një jave - Lajm

“Nuk është e vërtetë që Maqedonia e Veriut ka rënë në fund të listës së korrupsionit të Transparencës Ndërkombëtare dhe se korrupsioni i nivelit të lartë midis zyrtarëve aktualë dhe të mëhershmit nuk po...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK