Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Telegrafi

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Kacafytja e Skënder Hysenit në OKB u për “patriotizëm me lejen e Serbisë”, i vjen reagimi i ashpër ish-ministrit të Thaçit

para një jave - Bota Sot

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skënder Hyseni, e ka kritikuar sonte kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin. Hyseni ka thënë se Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Zhurnal

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-tën

para një jave - Klan Kosova

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Gazeta Express

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-tën

para një jave - Gazeta Express

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - Bota Sot

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel ishte më shumë “shfaqje teatrale”....

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron krimet Serbisë, në 2010-tën e bëra unë

para një jave - Insajderi

Ish-Koordinatori Nacional për dialog Kosovë-Serbi, Skënder Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 deri...

Hyseni: Para Kurtit ia kam numëruar Serbisë krimet

para një jave - Bota Sot

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, ja kush e bëri më 2010-ën

para një jave - Bota Sot

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Skender Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - OraInfo

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Zeri

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit...

Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - RTK

Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel ishte më shumë “shfaqje teatrale”. Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës po...

Skënder Hyseni: Kurti dhe Vuçiq nuk po shkojnë për dialog në Bruksel, po shkojnë për të kënaqur votuesit e tyre!

para një jave - GazetaBlic

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-tën

para një jave - Indeks online

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

Skender Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - InfoShqip

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel ishte më shumë “ shfaqje...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Lajmi.net

Hyseni ka thënë së pari se dialogu që po mbahet në Bruksel është një teatër dhe nuk ka asnjë rezultat nëse vazhdohet kështu. “Pashë një ekzaltim të cilin nuk e kuptova. Një ekzaltim i masës që po i bën...

Hyseni tregon sa a ka guxim e dije Albin Kurti për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - Infokusi

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel...

Hyseni demanton kryeministrin Albin Kurti

para një jave - Infokusi

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

Skender Hyseni: Nuk jam hiq i kënaqur me udhëheqjen e LDK’së, Abdixhiku duhet ta kritikojë VV’në

para një jave - Periskopi

Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës si dhe anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Skender Hyseni, ka thënë se nuk është i kënaqur me udhëheqjen e partisë. Skender Hyseni, ka kritikuar...

Skender Hyseni: Nuk jam hiq i kënaqur me udhëheqjen e LDK’së, Abdixhiku duhet ta kritikojë VV’në

para një jave - Gazeta Metro

Ish-ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës si dhe anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Skender Hyseni, ka thënë se nuk është i kënaqur me udhëheqjen e partisë, shkruan Gazeta Metro. Skender...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron krimet Serbisë, në 2010-tën e bëra unë

para një jave - Sovrani

Ish-Koordinatori Nacional për dialog Kosovë-Serbi, Skënder Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 deri...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-ën

para një jave - Revista Kosovarja

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në...

Skender Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - Periskopi

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel...

Skender Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - Arbresh

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel ishte më shumë “shfaqje teatrale”....

Hyseni: Kurti s’ka guxim as dije për ta bërë gjënë e duhur për Kosovën

para një jave - Gazeta Metro

Ish-Ministri i Jashtëm i Kosovë, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës po bën fushatë me dialogun Kosovë-Serbi. Hyseni ka thënë se takimi i 19 korrikut në Bruksel...

Skender Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010’tën

para një jave - Bota Press

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010-tën

para një jave - Periskopi

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej vitit 1878 e tutje deri në luftën e...

Skender Hyseni: Kurti s’është i pari që ia numëron Serbisë krimet, unë e bëra më 2010’tën

para një jave - Gazeta Metro

Ish-Koordinatori Nacional për dialog, Skender Hyseni, ka thënë në emisionin Pressing në T7 se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti nuk është i pari që i ka numëruar krimet e Serbisë ndaj shqiptarëve prej...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK