Shtatë plantacione me marijuanë, kapen 3 mijë e 700 rrënjë afër Podgoricës në Mal të Zi

para një jave - BalkanWeb

Shtatë plantacione të mbjella me marijuanë janë zbuluar afër Podgoricës në Mal të Zi. 3 mijë e 700 rrënjë i gjendën në Rvaši teksa Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Marko Gazivoda. Nga ana tjeër zbulohet...

Zbulohet në Mal të Zi plantacioni më i madh i marijuanës

para një jave - Bota Sot

Policia e Podgoricës zbuloi një plantacion marihuane në Rvashi në Cetinje teksa u gjetën rreth 3 700 kërcell. Sipas policisë, plantacioni më i madh i marihuanës në Malin e Zi është zbuluar deri më tani....

Zbulohet plantacioni më i madh i marihuanës në Mal të Zi

para një jave - Telegrafi

Policia e Podgoricës zbuloi një plantacion marihuane në Rvashi në Cetinje teksa u gjetën rreth 3,700 kërcell. Sipas policisë, plantacioni më i madh i marihuanës në Malin e Zi është zbuluar deri më tani....

Zbulohet plantacioni më i madh i marihuanës në Mal të Zi

para një jave - RTK

Policia e Podgoricës zbuloi një plantacion marihuane në Rvashi në Cetinje teksa u gjetën rreth 3,700 kërcell. Sipas policisë, plantacioni më i madh i marihuanës në Malin e Zi është zbuluar deri më tani....

Shtatë plantacione me marihuanë, kapen 3 mijë e 700 rrënjë afër Podgoricës

para një jave - Epoka e Re

Shtatë plantacione të mbjella me marijuanë janë zbuluar afër Podgoricës në Mal të Zi. 3 mijë e 700 rrënjë i gjendën në Rvaši teksa Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Marko Gazivoda. Nga ana tjeër zbulohet...

Policia zbulon plot shtatë parcela me kanabis, shkatërrohen 3.700 bimë narkotike, arrestohet 34 vjeçari

para një jave - FaxWeb

Shtatë plantacione të mbjella me marijuanë janë zbuluar afër Podgoricës në Mal të Zi. 3 mijë e 700 rrënjë i gjendën në Rvaši teksa Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Marko Gazivoda. Nga ana tjeër zbulohet...

Shtatë plantacione me marijuanë, kapen 3 mijë e 700 rrënjë afër Podgoricës në Mal të Zi

para një jave - Epoka e Re

Shtatë plantacione të mbjella me marijuanë janë zbuluar afër Podgoricës në Mal të Zi. 3 mijë e 700 rrënjë i gjendën në Rvaši teksa Policia ka arrestuar 34-vjeçarin Marko Gazivoda. Nga ana tjeër zbulohet...

Zbulohet plantacioni më i madh i marihuanës në Mal të Zi

para një jave - Flaka

Policia e Podgoricës zbuloi një plantacion marihuane në Rvashi në Cetinje teksa u gjetën rreth 3,700 kërcell. Sipas policisë, plantacioni më i madh i marihuanës në Malin e Zi është zbuluar deri më tani....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK