Shqipëria sërish në arbitrazh/ Avokatura e shtetit kërkon studio ligjore për mbrojtje, por nuk e specifikon çështjen

para një jave - Top Channel

Vendimet e arbitrazhit janë kthyer në një shqetësim serioz për buxhetin e shtetit, e mbi të gjitha për xhepat e taksapaguesve shqiptarë. Së fundmi, Avokatura e Shtetit ka hapur një tjetër procedurë ku...

Shqipëria sërish në arbitrazh

para një jave - Bota Sot

Vendimet e arbitrazhit janë kthyer në një shqetësim serioz për buxhetin e shtetit, e mbi të gjitha për xhepat e taksapaguesve shqiptarë. Së fundmi, Avokatura e Shtetit ka hapur një tjetër procedurë ku...

“Unë fitova”/ Becchetti në aksion për 110 mln €, Denaj: Do ta paguajmë

para një jave - Mapo

Qeveria shqiptare do t’i paguajë 110 mln euro sipërmarrësit italian, Francesco Becchetti. Në një intervistë televizive, ministrja e Financave Anila Denaj tha se detyrimet ndaj Becchettit do të shlyhen...

Shqipëria sërish në arbitrazh/ Avokatura e shtetit kërkon studio ligjore për mbrojtje, por nuk e specifikon çështjen

para një jave - Dosja.al

Foto nga videoja 21 Korrik, 2021 20:11 Vendimet e arbitrazhit janë kthyer në një shqetësim serioz për buxhetin e shtetit, e mbi të gjitha për xhepat e taksapaguesve shqiptarë. Së fundmi, Avokatura e Shtetit...

Tjetër arbitrazh në ICC, Shqipëria kërkon sërish studio ligjore

para 2 jave - RTK

Avokatura e Shtetit ka hapur gjatë këtij viti katër procedura ku ka kërkuar kontraktimin e studiove vendase apo të huaj për të asistuar Shqipërinë në përballjet që kjo e fundit ka nëpër arbitrazhe ndërkombëtare....

Tjetër arbitrazh në ICC, Shqipëria kërkon sërish studio ligjore

para 2 jave - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Shekulli Online Avokatura e Shtetit ka hapur gjatë këtij viti katër procedura ku ka kërkuar kontraktimin e studiove vendase apo të huaj për të asistuar Shqipërinë në përballjet...

Tjetër arbitrazh në ICC, Shqipëria kërkon sërish studio ligjore

para 2 jave - ABC News

Avokatura e Shtetit ka hapur gjatë këtij viti katër procedura ku ka kërkuar kontraktimin e studiove vendase apo të huaj për të asistuar Shqipërinë në përballjet që kjo e fundit ka nëpër arbitrazhe ndërkombëtare....

Tjetër arbitrazh në ICC, Shqipëria kërkon sërish studio ligjore

para 2 jave - Dosja.al

Arbitrazh 21 Korrik, 2021 8:17 Avokatura e Shtetit ka hapur gjatë këtij viti katër procedura ku ka kërkuar kontraktimin e studiove vendase apo të huaj për të asistuar Shqipërinë në përballjet që kjo e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK