Po lundronin me kanoe në plazhin e Himarës, policia kufitare shpëton dy turistët (Pamjet)

para një jave - Top Channel

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas te huaj në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë. Shtetasit me origjinë braziliane dhe gjermane rreth 30 vjeç kanë qene me kanoe, ndërkohë qe deti me dallgë ka bërë...

Po lundronin me kanoe në plazhin e Himarës, policia kufitare shpëton dy turistët (Pamjet)

para një jave - Top Channel

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas te huaj në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë. Shtetasit rreth 30 vjeç kanë qene me kanoe, ndërkohë qe deti me dallgë ka bërë që dy të huajt të rrezikonin jetën....

Rrezikuan të mbyteshin, policia shpëton brazilianin dhe gjermanin në Himarë

para një jave - Mapo

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas të huaj në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë këtë të mërkurë. Shtetasit rreth 30 vjeç kanë qenë me kanoe, ndërkohë që deti me dallgë ka bërë që dy të huajt të...

Policia kufitare shpëton një gjerman dhe një brazilian në Himarë, kishin dalë në det me kanoe

para një jave - Java News

Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas të huaj në zonën e plazhit të livadhit në Himarë. Shtetasit rreth 30 vjeç kanë qenë me kanoe , ndërkohë që deti me dallgë ka bërë që dy të huajt të rrezikoheshin...

Rrezikonin të mbyteshin në det, shpëtohen dy turistët e huaj në Himarë

para një jave - Dosja.al

Foto ilustruese 21 Korrik, 2021 23:08 HIMARË – Policia Kufitare ka shpëtuar dy shtetas të huaj, një brazilian dhe një gjerman ,në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë. Të dy kanë qenë duke lundruar me...

Kishin dalë me kanoe / Policia Kufitare shpëton dy turistë të huaj në plazhin e Livadhit, rrezikuan të mbyteshin (DETAJET)

para një jave - FaxWeb

Policia Kufitare në Vlorë ka shpëtuar dy shtetas të huaj në zonën e plazhit të Livadhit në Himarë. Sipas informacioneve paraprake, shtetasit rreth 30 vjeç kanë qenë me kanoe, ndërsa deti ka bërë dallgë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK