Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punimeve për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Kallxo

Gjykata e Lartë vendosi të mërkurën pranimin e kërkesës së përbashkët të 27 banorëve të Valbonës, Shoqatës “TOKA” dhe Shoqatës për Ruajtjen dhe Mbrojtjen e Alpeve Shqiptare për pezullimin e kontratës së...

Shqipëri, Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punimeve për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Alsat-M

Gjykata e Lartë vendosi të mërkurën pranimin e kërkesës së përbashkët të 27 banorëve të Valbonës, Shoqatës “TOKA” dhe Shoqatës për Ruajtjen dhe Mbrojtjen e Alpeve Shqiptare për pezullimin e kontratës së...

Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punimeve për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Zëri i Amerikës

Gjykata e Lartë vendosi të mërkurën pranimin e kërkesës së përbashkët të 27 banorëve të Valbonës, Shoqatës “TOKA” dhe Shoqatës për Ruajtjen dhe Mbrojtjen e Alpeve Shqiptare për pezullimin e kontratës së...

Gjykata e Lartë pezullon punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Top Channel

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Vendimi i Gjykatës së Lartë SHOQATA TOKA “SHOQATA PER RUAJTJEN DHE MBROJTJEN E ALPEVE SHQIPTARE”, SALI SELIMAJ, AGRON...

Shqipëri, Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punimeve për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Flaka

Gjykata e Lartë vendosi të mërkurën pranimin e kërkesës së përbashkët të 27 banorëve të Valbonës, Shoqatës “TOKA” dhe Shoqatës për Ruajtjen dhe Mbrojtjen e Alpeve Shqiptare për pezullimin e kontratës së...

Padia e banorëve/ Gjykata e Lartë merr vendimin: Pezullohet puna për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - BalkanWeb

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Në vendimin e marrë këtë të martë, Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë...

Gjykata e Lartë pezullon punë për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - ABC News

Gjykata e Lartë ka pezulluar ndërtimin HEC-eve në lumin e Valbonës. Në një vendim të publikuar së fundmi Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë, për kundërshtimin...

Gjykata e Lartë pezullon punimet për HEC-et në Valbonë

para një jave - Bota Sot

Gjykata e Lartë ka vendosur sot pranimin e padisë së 27 banorëve të Dragobisë dhe shoqatës TOKA në lidhje me dokumentin me firma të falsifikuara për ndërtimin e hidrocentraleve nga Dragobia Energy dhe...

Tjetër goditje ndaj nismave arbitrare të qeverisë Rama/ Gjykata e Lartë merr vendimin: Pezullohet puna për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Në vendimin e marrë këtë të martë, Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve...

Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punimeve për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Albeu

Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë dhe Shoqatës “TOKA”, xShoqata për Ruajtjen dhe Mbrojtjen e Alpeve Shqiptare, të përfaqësuar nga zyra e avokatisë KALO...

Gjykata e Lartë pezullon ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Mapo

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Në vendimin e marrë këtë të martë, Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë...

Gjykata e Lartë vendos pezullimin e punës për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Java News

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë, duke pranuar kësisoj kërkesën e banorëve. Banorë të të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë dhe Shoqatës “TOKA”, xShoqata...

Gjykata e Lartë pezullon punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - ATV Live

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Gjykata pranoi kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë dhe Shoqatës “TOKA”, Shoqata për Ruajtjen dhe Mbrojtjen...

Gjykata e Lartë pezullon punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Arbresh

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Gjykata pranoi kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë dhe Shoqatës “TOKA”, Shoqata për Ruajtjen dhe Mbrojtjen...

Gjykata e Lartë merr vendimin: Pezullohet ndërtimi i HEC-eve në Valbonë

para një jave - FaxWeb

Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Në vendimin e marrë këtë të martë, Gjykata e Lartë ka pranuar kërkesën e banorëve të 27 fshatrave të Bashkisë Tropojë...

Gjykata e Lartë merr vendimin: Pezullohet puna për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë

para një jave - Dosja.al

HEC-et në Valbonë 21 Korrik, 2021 16:44 Përditësuar: 16:47 TIRANË – Gjykata e Lartë ka vendosur të pezullojë punën për ndërtimin e HEC-eve në Valbonë. Me vendimin e marrë, Gjykata ka pranuar kërkesën e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK