Erjon Braçe: Idiotët me Lamborghini e BMW meritojnë të kyçen brenda

para 2 dite - Mapo

Zv/kryeministri Erjon Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me dy shqiptarët nga Kosova të cilët u kapën duke bërë gara në autostradën Fier-Vlorë me një shpejtësi marramendëse...

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë për ngasjen deri në 225 km/h: Idiotët me “Lamborghini” dhe “BMW” meritojnë të mbyllen brenda

para 2 dite - Zeri

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Braçe përmendi edhe rastin e dy...

U kapën duke ecur me 230 km/h, reagon ashpër këngëtari: Provoni ta bëni në Serbi apo Zvicër

para 2 dite - NOA

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 230 km në orë. Shpejtësia prej 225km/h ka marrë edhe vëmendjen e mediave...

“Idiotët me Lamborghini e BMW”, Braçe: Meritojnë të kyçen brenda

para 2 dite - ABC News

Zv.kryeministri Erjon Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me dy shqiptarët nga Kosova të cilët u kapën duke bërë gara në autostradën Fier-Vlorë me një shpejtësi marramendëse...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie

para 3 dite - Alsat-M

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Me 225 km/h në Fier-Vlorë, reperi i njohur: Provojeni në Zvicër dhe Serbi

para 3 dite - Mapo

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 225 km në orë, në autostradën Fier-Vlorë. Prelvukaj i cili jeton në...

Vazhdon vozitja e “çmendur” nëpër rrugët e Shqipërisë, kosovari kapet në radar me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - Alsat-M

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

Çfarë thotë Erion Braçe për Lambrorginin dhe makinat që ikin si raketa për shkak të shoferëve kamikazë?

para 3 dite - NOA

Zv.kryeministri Erion Braçe ka reguar lidhur me lajmin se dy kosovarët që “fluturonin” me makinat e tyre luksoze në Shqipëri, i kishin marrë ato me qira në Zvicër. Braçe shkruan se “nuk është i habitur...

Tjetër bashkatdhetar nga Zvicra, vozit 191 km/h në Shqipëri – gjobitet me rreth 400 euro

para 3 dite - Telegrafi

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Lamborgini dhe BMW me 225 km/h, Braçe: Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët

para 3 dite - NOA

Jehona e shpejtësisë ‘marramendëse’ të dy shqiptarëve të Kosovës ditën e djeshme në autostradën Fier-Vlorë, ka arritur edhe në Zvicër, gjë e cila i ka penalizuar ata edhe në vendet e punës. Shpejtësia...

“Lamborgini dhe BMW nuk ishin të tyret, njërin e pret ...”, nuk përmbahet Erion Braçe: Idiotë! Më habit që për ‘fluturimin’...

para 3 dite - Bota Sot

Jehona e shpejtësisë ‘marramendëse’ të dy shqiptrëve të Kosovës ditën e djeshme në autostradën Fier-Vlorë , ka arritur edhe në Zvicër, gjë e cila i ka penalizuar ata edhe në vendet e punës. Shpejtësia...

Zv/kryeministri i Shqipërisë për dy kosovarët në Vlorë: Idiotët me “Lamborghini” dhe “BMW” meritojnë të kyçen brenda

para 2 dite - Infokusi

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë, Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Ai përmendi rastin e dy kosovarëve...

Vazhdon vozitja e “çmendur” nëpër rrugët e Shqipërisë, kosovari kapet në radar me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - Gazeta Express

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

Shokuan Shqipërinë me Lambo dhe BMW, ja çka shkruan media zvicerane për dy shqiptarët e Kosovës

para 3 dite - Bota Sot

Media zvicerane “ Blick.ch ” ka raportuar për dy shqiptarët nga Kosova, të cilët janë gjobitur për tejkalim shpejtësie në Shqipëri. Media raporton se dy veturat janë marrë me qira në Zvicër, përcjell Bota...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja për pronësinë e makinës

para 3 dite - Zeri

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

‘Fluturon’ kosovari në Shqipëri, vozit me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - GazetaBlic

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

“Idiotët me Lamborghini e BMW”/ Erjon Braçe: Meritojnë të kyçen brenda

para 2 dite - Java News

Zv.kryeministri Erjon Braçe me anë të një postimi në rrjetet sociale ka reaguar lidhur me dy shqiptarët nga Kosova të cilët u kapën duke bërë gara në autostradën Fier-Vlorë me një shpejtësi marramendëse...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie

para 2 dite - Tetova Sot

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë (VIDEO)

para 3 dite - Klan Kosova

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie

para 2 dite - Tetova1

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë

para 3 dite - Indeks online

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë

para 3 dite - OraInfo

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Shoferët s’zënë mend/ Qarkullonte me shpejtësi 194/km në aksin Fier-Vlorë, ndëshkohet drejtuesi i “Land Rover”-it

para 3 dite - Top Channel

18 shoferë janë arrestuar gjatë 48 orëve të fundit për drejtim makinë pa patentë dhe në gjendje të dehur. Në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë, janë konstatuar me radar dy automjete, një “Land Rover”...

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë për ngasjen deri në 225 km/h: Idiotët me “Lamborghini” dhe “BMW” meritojnë të mbyllen brenda

para 2 dite - Zyrtare

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Braçe përmendi edhe rastin e dy...

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë: Idiotët me ‘Lamborghini’ meritojnë të mbyllen brenda

para 2 dite - Bota Press

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Braçe përmendi edhe rastin e dy...

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë për ngasjen e kosovarëve: Idiotët me ‘Lamborghini’ meritojnë të mbyllen brenda

para 2 dite - Gazeta Metro

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Braçe përmendi edhe rastin e dy...

Shqiptari me Land Rover “thyen” radarin e policisë, 18 shoferë të arrestuar dhe mijëra gjoba

para 3 dite - Bota Sot

Policia ka vijuar kontrollet në rrugë, ku vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë vendosur në pranga 18 drejtues mjetesh, ndërsa janë rreth 3 mijë të tjerë. Policia njofton se kontrolli me dronë, radarë, kamera,...

Genc Prelvukaj reagon për kosovarët që u dënuan në Shqipëri me 2300 euro

para 3 dite - Insajderi

Dy shoferë kosovar janë gjobitur nga Policia e Shqipërisë për tejkalim të shpejtësisë, shkruan Insajderi. Ata ishin duke vozitur me shpejtësi thuajse trefish nga shuma e lejuar. Makinat ishin duke u drejtuar...

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë: Idiotët me “Lamborghini” dhe “BMW” meritojnë të mbyllen brenda

para 2 dite - Zyrtare

Zëvendëskryeministri i Shqipërisë Erion Braçe, ka reaguar me një gjuhë të ashpër ndaj ngasjeve me shpejtësi të madhe që po bëhen ditëve të fundit në rrugët e Shqipërisë. Braçe përmendi edhe rastin e dy...

I kap radari në By Pass, kur arrijnë në Vlorë i pret…

para 3 dite - Klan

I kap radari në By Pass, kur arrijnë në Vlorë i pret… Mos qarkulloni me shpejtësi që cenojnë sigurinë e jetës në rrugë, mos drejtoni mjetin nën efektin e alkoolit apo në gjendje të dehur, mos kryeni parakalime...

Video/ Nga tentativat për korrupsion te shpejtësia tej normave, Policia Rrugore arreston 18 drejtues mjetesh, pezullon 64 leje drejtimi

para 3 dite - BalkanWeb

Policia Rrugore ka vazhduar me kontrollet intensive duke ndëshkuar me masa administrative 2908 drejtues mjetesh. Intensifikimi i kontrolleve duke përdorur dronë, radarë, kamera, gjatë 48 orëve të fundit,...

I riu i jep 25 mijë lekë policit për t’i shpëtuar gjobës, por përfundon në pranga

para 3 dite - Vizion Plus

Në dy ditët e fundit, Policia Rrugore ka arrestuar 18 drejtues automjetesh, nga të cilët 10 për drejtim mjeti në gjendje të dehur, ndërsa 8 u kapën pa leje drejtimi. Po ashtu, janë pezulluar 64 leje drejtimi,...

Video/ Nga tentativat për korrupsion te shpejtësia tej normave, Policia Rrugore arreston 18 drejtues mjetesh

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Policia Rrugore ka vazhduar me kontrollet intensive duke ndëshkuar me masa administrative 2908 drejtues mjetesh. Intensifikimi i kontrolleve duke përdorur dronë,...

U kapën duke ecur me 230 km/h, këngëtari i famshëm reagon ashpër ndaj bashkëkombasve të tij: Turp i madh! Provoni ta bëni këtë gjë në Serbi apo në Zvicër

para 3 dite - Aktuale

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 230 km në orë. Prelvukaj në një shkrim në Facebook shprehet se dy...

“Rrugorja” kontrolle dhe me makina pa logo, arreston 18 shoferë dhe vë gati 3 mijë gjoba (VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Gjatë 48 orëve të fundit janë intensifikuar kontrollet nga Policia Rrugore. Duke përdorur dronë, radarë, kamera, aparate fotografike, makina të paloguara, gjatë 48 orëve të fundit, ka çuar në pranga 18...

Me shpejtësi mbi 190 km/h në Fier-Vlorë, dy shoferët nuk i ndalojnë policisë

para 3 dite - Mapo

Intensifikimi i kontrolleve nga Njësia Operacionale e Policisë Rrugore, Komisariati i Policisë Rrugore Tiranë dhe Sektorët e Policisë Rrugore në DVP-të, duke përdorur dronë, radarë, kamera, aparate fotografike,...

225 km/h në Fier-Vlorë, Genc Prelvukaj pyet kosovarët: Hajt, provojeni në Zvicër dhe Serbi

para 2 dite - Bota Press

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 225 km në orë, në autostradën Fier-Vlorë. Prelvukaj i cili jeton në...

Nuk i ndaluan policisë, dy shqiptarët nga Kosova bëjnë jehonë në mediat zviceriane, Lamborghini i marrë me qira (FOTO+VIDEO)

para 3 dite - Albeu

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, ka marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘ Blick ‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë

para 3 dite - Lajmi.net

Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me inicialet M.I, banues në Zvicër i cili me veturen e tij “Mercedes”, kishte qarkulluar me 191 km/h në aksion rrugor Fier – Vlorë...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë

para 3 dite - Infokusi

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Vazhdon vozitja e “çmendur” nëpër rrugët e Shqipërisë, kosovari kapet në radar me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - Lajm

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

Tjetër “çmenduri” e kosovarit nëpër rrugët e Shqipërisë, kapet në radar me shpejtësi 191km/h (Video)

para 3 dite - Bota Press

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja

para 3 dite - Lajmi.net

Në fakt Lamborghini rezulton e marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar në Shqipëri. Ndërkohë, makina ‘BMW’...

U kap në Vlorë me shpejtësi të frikshme 225 km/h, zbulohet ku e mori turisti kosovar “Lamborghini-n” luksoz

para 3 dite - BalkanWeb

Një Lamborghini gri “gjëmonte” autostradës drejt qytetit shqiptar të Vlorës, i ndjekur nga afër nga një BMW e zezë. Kështu e fillon shkrimin mediumi zviceran Blick.ch, duke rrëfyer për një ngjarje të ndodhur...

Shokuan Shqipërinë me Lambo dhe BMW, ja çka shkruan media zvicerane për dy shqiptarët e Kosovës

para 3 dite - Bota Press

Media zvicerane “ Blick.ch ” ka raportuar për dy shqiptarët nga Kosova, të cilët janë gjobitur për tejkalim shpejtësie në Shqipëri. Media raporton se dy veturat janë marrë me qira në Zvicër, përcjell Bota...

E mori me qira në Zvicër, kosovari bëri gara me Lamborghini në rrugët e Shqipërisë – ‘kokurrent’ kishte një BMW të zi

para 3 dite - Telegrafi

Një Lamborghini gri “gjëmonte” autostradës drejt qytetit shqiptar të Vlorës, i ndjekur nga afër nga një BMW e zezë. Kështu e fillon shkrimin mediumi zviceran Blick.ch , duke rrëfyer për një ngjarje të...

Lamborgini dhe BMW me 225 km/h, revoltohet Erion Braçe: Kemi një problem të madh me ligjin për idiotët që i kthejnë makinat në tank vrasës në rrugë!

para 3 dite - FaxWeb

NUK HABITEM QE, IDIOTET ME LAMBORGINI E BMW NUK I KISHIN MAKINAT E TYRE! Pra, I KISHIN MARRE BORXH NE ZVICER! Me habit qe per “flutirimin” ketu, DO GJOBITEN NE ZVICER NGA 1000-1500 EURO, nderkohe qe ketu...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja për pronësinë e makinës

para 3 dite - Ekonomia Online

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Media zviceriane për shqiptarët e Kosovës që bënin gara shpejtësie: Makinat nuk ishin të tyret, njërin e pret shkarkimi, ishte me makinën e punës

para 3 dite - Dosja.al

Kontrollet e policise 21 Korrik, 2021 20:26 ZVICËR – Jehona e shpejtësisë ‘marramendëse’ të dy shqiptrëve të Kosovës ditën e djeshme në autostradën Fier-Vlorë , ka arritur edhe në Zvicër, gjë e cila i...

Vazhdon vozitja e “çmendur” nëpër rrugët e Shqipërisë, kosovari kapet në radar me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - Periskopi

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një shqiptar...

VIDEO/ Nga tentativat për korrupsion te shpejtësia tej normave, “Rrugorja” arreston 18 drejtues mjetesh, pezullon 64 leje drejtimi

para 3 dite - Java News

Policia Rrugore ka vazhduar me kontrollet intensive duke ndëshkuar me masa administrative 2908 drejtues mjetesh. Intensifikimi i kontrolleve duke përdorur dronë, radarë, kamera, gjatë 48 orëve të fundit,...

Vazhdon vozitja e ‘çmendur’ nëpër rrugët e Shqipërisë: Kosovari kapet në radar me shpejtësi 191km/h

para 3 dite - Gazeta Metro

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja

para 3 dite - Lajm

Në fakt Lamborghini rezulton e marrë me qira në një kompani që jep makina luksoze me qira, ndërsa pronari i kompanisë nuk kishte dijeni për incidentin e regjistruar në Shqipëri. Ndërkohë, makina ‘BMW’...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë

para 3 dite - Ekonomia Online

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Kosovari me Mercedes 191 km/h rrugëve të Shqipërisë (VIDEO)

para 3 dite - Zyrtare

Policia e Shqipërisë edhe gjatë ditës së sotme ka vazhduar patrullimet në rrugë duke marrë masa për ata që vozitin shumë shpejtë. Autoritetet shqiptare edhe sot kapën duke vozitur shpejtë një kosovar me...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja

para 3 dite - Periskopi

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - Alsat-M

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

“Fluturuan” në autostradë, Prelvukaj për dy shqiptarët nga Kosova: Provojeni në Zvicër dhe Serbi kështu

para 3 dite - ABC News

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 230 km në orë. Prelvukaj në një shkrim në Facebook ka thënë se dy...

Mediat zvicerane shkruajnë për dy kosovarët që u dënuan për tejkalim shpejtësie, zbulojnë detaje të reja

para 3 dite - Gazeta Metro

Dy shqiptarët nga Kosova që u gjobitën dje nga policia duke bërë gara me “Lamborghini” dhe “BMW”, me shpejtësi 225 km/h, kanë marrë edhe vëmendjen e mediave zvicerane, ‘Blick‘. Në fakt Lamborghini rezulton...

Genc Prelvukaj reagon për kosovarët që u dënuan në Shqipëri me 2300 euro

para 3 dite - GazetaBlic

Në Shqipëri janë dënuar dy shoferë kosovar të cilët po vozitnin makinat e tyre thuajse trefish nga shuma e lejuar. Makinat ishin duke u drejtuar nga dy kosovarë me rezidencë në Zvicër, të cilët gjithashtu...

Zbulohen detaje të reja: Dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - Gazeta Express

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Reagon Prelvukaj për dy shqiptarët e Kosovës që vozitën 230 km/h në Shqipëri: Provoni në Serbi kështu

para 3 dite - Bota Sot

Genc Prelvukaj ka reaguar pasi që dy qytetarë nga Kosova janë dënuar në Shqipëri sepse po vozitnin me vetura luksoze 230 km në orë, në një rrugë të kufizuar me 80 km. Prelvukaj në një shkrim në Facebook...

Zbulohen detaje të reja për dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës

para 3 dite - GazetaBlic

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - Indeks online

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Detaje të reja/ U kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës, dy shqiptarët nga Kosova veturat i kishin marrë me qira në Zvicër

para 3 dite - Bota Sot

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk i nlauan...

U kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës, Lamborghini dhe BMW ishin marrë me qira në Zvicër

para 3 dite - ABC News

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk i nlauan...

“Fluturuan” në baypasin e Fierit, zbulohet historia e dy makinave luksoze Lamborghini vs BMW, ishin marrë me qera

para 3 dite - Albeu

Një ditë më parë, policia shqiptare publikoi pamjet se si dy makina luksoze, një Lamborghini dhe një BMW, bënin garë me shpejtësi skëterrë në aksin Vlorë-Fier. Të dy mjetet po lëviznin me shpejtësi prej...

Rripi del sërish nga moda! Policia mbush me gjoba shoferët, gara me shpejtësi skëterrë në Bypass-in e Fierit

para 3 dite - Dosja.al

Pamje nga aksioni i Policisë 21 Korrik, 2021 17:52 Mos qarkulloni me shpejtësi që cenojnë sigurinë e jetës në rrugë, mos drejtoni mjetin nën efektin e alkoolit apo në gjendje të dehur, mos kryeni parakalime...

(VIDEO) Tironsi me Range Rover dhe kosovari me Benz ‘thyejnë’ radarët e Policisë Rrugore në aksin Fier – Vlorë

para 3 dite - FaxWeb

Policia e Shtetit njofton se në 48 orët e fundit ka çuar në pranga 18 drejtues mjetesh, nga të cilët 10 për drejtim mjeti në gjendje të dehur dhe 8 për drejtim mjeti pa leje drejtimi. Po ashtu, në Bypass-in...

U kapën duke ecur me 230 km/h, këngëtari i famshëm reagon ashpër ndaj bashkëkombasve të tij: Turp i madh! Provoni ta bëni këtë gjë në Serbi apo në Zvicër (Kërkesa)

para 3 dite - FaxWeb

Këngëtari i njohur Genc Prelvukaj ka reaguar pasi dy qytetarë nga Kosova u gjobitën në Shqipëri sepse po lëviznin me makina luksoze me 230 km në orë. Prelvukaj në një shkrim në Facebook shprehet se dy...

Me 225 km/h në Vlorë, turisti kosovar e mori me qera në Zvicër

para 3 dite - Almakos

“Lamborghini-n” Një Lamborghini gri “gjëmonte” autostradës drejt qytetit shqiptar të Vlorës, i ndjekur nga afër nga një BMË e zezë. Kështu e fillon shkrimin mediumi zviceran Blick.ch, duke rrëfyer për...

“Provojeni të vozitni makinën kështu në Mal të Zi apo Serbi”, Genc Prelvukaj reagon për kosovarët që u dënuan në Shqipëri me 2300 euro

para 3 dite - Lajmi.net

Në Shqipëri janë dënuar dy shoferë kosovar të cilët po vozitnin makinat e tyre thuajse trefish nga shuma e lejuar, shkruan lajmi.net. Makinat ishin duke u drejtuar nga dy kosovarë me rezidencë në Zvicër,...

Dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - Lajmi.net

Drejtuesit kishin refuzuar t’i ndaleshin policisë, ndërsa më vonë u kapën dhe u gjobitën. Ndërkohë, mediumi zviceran Blick ka zbuluar të tjera detaje të tjera lidhur me këtë rast. Makina Lamborghini ishte...

Genc Prelvukaj reagon ashpër për dy shoferët e Lamborghini-t dhe BMW-së

para 3 dite - Epoka e Re

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj, ka reaguar përmes rrjeteve sociale në lidhje me dy kosovarët që u gjobitën me rreth 2 mijë euro në Shqipëri. Dy shoferët kosovarë me rezidencë në Zvicër po ecnin me...

Dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - Lajm

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Shkelë rregullat e komunikacionit: Genc Prelvukaj ka diçka për t’iu thanë

para 3 dite - Gazeta Metro

Genc Prelvukaj ka reaguar pasi që dy kosovarë janë dënuar në Shqipëri sepse po vozitnin me vetura luksoze 230 km në orë, në një rrugë të kufizuar me 80 km. Prelvukaj në një shkrim në Facebook ka thënë...

Zbulohen detaje të reja për dy kosovarët që u kapën duke ‘fluturuar’ drejt Vlorës

para 3 dite - Gazeta Metro

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Zbulohen detaje të reja për dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës

para 3 dite - ATV Live

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Zbulohen detaje të reja për dy kosovarët që u kapën duke “fluturuar” drejt Vlorës

para 3 dite - Ekonomia Online

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Ishin marrë me qira në Zvicër: Detaje të reja për veturat ‘fluturuese’ të kosovarëve që u kapën në Vlorë

para 3 dite - Periskopi

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Dalin detaje të reja: Dy kosovarët që u kapën me një shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, i kishin marrë veturat luksoze me qira në Zvicër

para 3 dite - ATV Live

Policia e Shtetit publikoi një ditë më parë pamjet, ku dy automjete luksoze, Lamborghini dhe një BMW, lëviznin në autostradë në drejtim të Vlorës, me shpejtësi skëterrë. Fillimisht drejtuesit nuk iu ndaluan...

Me ‘Lamborghini’ dhe ‘BMW’ duke bërë garë me 225 km/h, gazeta zviceriane zbardh DETAJE, ku i morën makinat super-luksoze 2 kosovarët që nuk i ndaluan radarit në Fier

para 3 dite - Dosja.al

Mjeti 'Lamborghini' i kapur në Vlorë 21 Korrik, 2021 13:16 TIRANË – Detaje të reja kanë dalë nga gara e frikshme e zhvilluar ditën e djeshme nga dy makina luksoze në aksin Fier-Vlorë. Dy shqiptarët nga...

U kapën duke fluturuar në bypasin e Fierit/ Zbulohet historia e makinave luksoze Lamborghini vs BMW, ishin marrë me qera në…

para 3 dite - FaxWeb

Një ditë më parë, policia shqiptare publikoi pamjet se si dy makina luksoze, një Lamborghini dhe një BMW, bënin garë me shpejtësi skëterrë në aksin Vlorë-Fier. Të dy mjetet po lëviznin me shpejtësi prej...

Apel Ministrisë së Brendshme: Me këta idiotë dhe kriminelë duhet të veproni si Zvicra

para 3 dite - Java News

Nga Enver Robelli Ky është lajmi dhe çfarë duhet të ndodhë pastaj… “Radari, 2 kosovarë nga Zvicra me shpejtësi prej 225 km/h drejt Vlorës”. Ka vetëm një zgjidhje për t’i disiplinuar këta idiotë dhe kriminelë:...

Duke bërë garë me shpejtësi 225 km/h, dy bashkatdhetarë nga Zvicra dënohen me 2 mijë e 300 euro në Shqipëri

para 3 dite - Telegrafi

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Dy mërgimtarë nga Zvicra kapen me 225 km/h në Shqipëri, ja sa mijë euro u gjobitën?

para 3 dite - Ina

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Gazeta Express

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - GazetaBlic

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

2300 euro është dënimi për dy kosovarët që vozitën me shpjtësi të madhe në Shqipëri

para 3 dite - OraInfo

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma më e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Bota Sot

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma më e madhe që u dënuan dy kosovarë, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Indeks online

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Lajmi.net

Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe “BMW” që i afrohen vendqëndrimit të patrullës me shpejtësi 225 kilometra në orë. Makinat drejtoheshin nga persona me origjinë nga...

Radari, 2 kosovarë nga Zvicra me shpejtësi prej 225 km/h drejt Vlorës

para 4 dite - Kallxo

Dy makina luksoze, një Lamborghini dhe një BMW, janë konstatuar nga policia duke bërë gara në autostradën Fier-Vlorë, duke arritur shpejtësi tepër të larta deri në 225 km/h. Policia shqiptare po bën thirrje...

Kontrolle me radarë e dronë në By Pass-in e Vlorës

para 4 dite - Klan

Kontrolle me radarë e dronë në By Pass-in e Vlorës Vetëm në 48 orët e fundit janë gjobitur 227 drejtues mjetesh që shkelnin rregullat e qarkullimit 227 drejtues mjetesh janë gjobitur në 48 orët e fundit...

Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Infokusi

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Dy kosovarë me Lamborghini dhe BMW drejt Vlorës me 225 km/h – nuk ndalen as në radar (VIDEO)

para 4 dite - Alsat-M

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Autoritetet shqiptare kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor....

Ia mësyjnë Vlorës me 225 km/h, kosovarët dënohen me 2300 euro

para 3 dite - Zyrtare

Policia gjobiti me 288 mijë lekë (rreth 2300 euro) dy kosovarët që me veturat e tyre zhvilluan “shpejtësi dhe çmenduri”në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini”...

Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Periskopi

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Mbi 2 mijë euro: Kjo është shuma e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova

para 3 dite - Gazeta Metro

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma që u dënuan dy kosovarë, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Epoka e Re

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Kjo është shuma më e madhe që u dënuan dy shqiptarët nga Kosova, kalon shifrën 2 mijë euro

para 3 dite - Bota Press

Policia gjobiti me 288 mijë lekë – rreth 2300 euro, – dy drejtues makinash që lëviznin me shpejtësi skëterrë në rrugën Fier-Vlorë. Pamjet e publikuara nga policia tregojnë dy makina tip “Lamborghini” dhe...

Thyerje e rregullave rrugore, 227 shoferë gjobiten gjatë 48 orëve në Bypass-in e Vlorës

para 4 dite - Top Channel

227 shoferë janë gjobitur gjatë 48 orëve në Bypass-in e Vlorës. 54 shoferë janë gjobitur për parakalim të gabuar, 44 për shkelje të semaforit; 51 për shpejtësi tej normave të lejuara; 53 për përdorim celulari...

Dy kosovarë me Lamborghini dhe BMW drejt Vlorës me 225 km/h – nuk ndalen as në radar (VIDEO)

para 4 dite - Klan Kosova

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Autoritetet shqiptare kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor....

Dy kosovarë me Lamborghini dhe BMW drejt Vlorës me 225 km/h – nuk ndalen as në radar

para 4 dite - Tetova Sot

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Autoritetet shqiptare kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor....

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier

para 4 dite - Telegrafi

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier. Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Policia kanë treguar edhe për...

Video/ Policia kontrolle me radarë e dronë në By Pass-in e sapohapur të Vlorës, ndëshkohen me dhjetëra shoferë

para 4 dite - BalkanWeb

Policia ka ushtruar kontrolle Bypass-in e sapohapur të Vlorës, ku ka ndëshkuar me dhjetëra shoferë. Uniformat blu njoftojnë se “Janë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për parakalim të gabuar; 44 për shkelje...

Të dehur në timon e me shpejtësi skëterrë, ja sa gjoba u vendosën në 48 orët e fundit

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Erjon Dervishi 54 drejtues mjetesh janë penalizuar gjatë 48 orëve të fundit për mosrespektimin e rregullave të qarkullimit rrugor përgjatë Byppasit të Vlorës. Ndërkohë për shkelje...

Radarë e dronë, “rrugorja” blindon Bypass-in e Vlorës, ndëshkon mbi 220 shoferë

para 4 dite - Mapo

Gjatë 48 orëve të fundit, shërbimet e Policisë Rrugore kanë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për parakalim të gabuar; 44 për shkelje të semaforit; 51 për shpejtësi tej normave të lejuara; 53 për përdorim...

Policia kontrolle me radarë e dronë, ndëshkohen me dhjetëra shoferë

para 4 dite - Bota Sot

Policia ka ushtruar kontrolle Bypass-in e sapohapur të Vlorës, ku ka ndëshkuar me dhjetëra shoferë. Uniformat blu njoftojnë se “Janë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për parakalim të gabuar; 44 për shkelje...

Shoferët problematikë shijojnë hapjen e ByPass-it të Vlorës me gjoba, ndëshkohen 54 drejtues mjetesh

para 4 dite - Albeu

Kontrolle intensive nga Policia Rrugore e Vlorës, në bashkëpunim me Njësinë Operacionale të Policisë Rrugore, për monitorimin e qarkullimit të automjeteve në Bypass-in e Vlorës, i cili është i pajisur...

Me radarë, dronë e kamera, “rrugorja” blindon Vlorën, ndëshkon mbi 220 shoferë

para 4 dite - ABC News

Vlorë – Gjatë 48 orëve të fundit, shërbimet e Policisë Rrugore kanë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për parakalim të gabuar; 44 për shkelje të semaforit; 51 për shpejtësi tej normave të lejuara; 53 për...

2 kosovarë nga Zvicra me shpejtësi prej 225 km/h drejt Vlorës

para 4 dite - RTK

Dy makina luksoze, një Lamborghini dhe një BMW, janë konstatuar nga policia duke bërë gara në autostradën Fier-Vlorë, duke arritur shpejtësi tepër të larta deri në 225 km/h. Policia shqiptare po bën thirrje...

Dy shtetas të Kosovës nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier

para 4 dite - Bota Sot

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy shtetasit e Kosovës nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier. Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Policia kanë treguar...

Me shpejtësi 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Nuk ndaluan në Fier, policia u zë pritë në hyrje të Vlorës

para 4 dite - Top Channel

225 km/h, pavarësisht makinave luksoze, kjo është papërgjegjshmëri ndaj jetës, shpejtësi të tilla janë vrastare, rrezikojnë seriozisht jetën tuaj e të përdoruesve të tjerë të rrugës, kështu njofton policia...

Pamje nga momenti kur kosovarët i ikin radarit të policisë, po shkonin drejt Vlorës me shpejtësi 225km/h

para 4 dite - Gazeta Express

Policia në Fier ka njoftuar sot se janë ndaluar dy persona të2 cilët kanë qenë duke drejtuar veturat e tyre me shpejtësi marramendëse, drejt Vlorës, raporton Express Në njoftimin e policisë është bërë...

Garë e ‘çmendur’ mes “Lamborghini” dhe “BMW” në superstradën Fier-Vlorë. “Lamborghini” 1.7 milion lekë gjobë, BMW 1.2 milion

para 4 dite - NOA

Garë e frikshme me shpejtësi skëterrë mes “Lamborghini” dhe “BMW” në Vlorë. E gjitha ka ndodhur në superstraden Fier-Vlorë. Autoritetet bëjnë me dije se dy qytetarë nga Kosova të cilët nuk kanë ndaluar...

Me shpejtësi 225 km/h, Lamborghini dhe BMV-ja ‘fluturojnë’ në rrugë/ Nuk ndaluan në Fier, policia u zë pritë në hyrje të Vlorës

para 4 dite - Top Channel

225 km/h, pavarësisht makinave luksoze, kjo është papërgjegjshmëri ndaj jetës, shpejtësi të tilla janë vrastare, rrezikojnë seriozisht jetën tuaj e të përdoruesve të tjerë të rrugës. Në Bypass-in e Fierit,...

Kosovarët garojnë me Lamborghini dhe BMW me shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, ikin nga policia

para 4 dite - Gazeta Express

Policia në Fier ka ndaluar dy kosovarë, të cilët kanë qenë duke shkuar drejt Vlorës, me shpejtësi marramendëse, raporton Express Në njoftimin e policisë së Fierit, bëhet e ditur se vetura ka qenë duke...

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier

para 4 dite - Infokusi

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Policia kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor. Dy makina...

Kontrolle me radarë, dronë dhe kamera! Policia ‘blindon’ Vlorën, ndëshkon mbi 220 shoferë

para 4 dite - Java News

Gjatë 48 orëve të fundit, shërbimet e Policisë Rrugore kanë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për parakalim të gabuar; 44 për shkelje të semaforit; 51 për shpejtësi tej normave të lejuara; 53 për përdorim...

Pamje nga momenti kur kosovarët i ikin radarit të policisë, po shkonin drejt Vlorës me shpejtësi 225km/h

para 4 dite - GazetaBlic

Tutje, bëhet e ditur se policia iu ka bërë me shenjë që të ndalen, por drejtuesit e automjeteve nuk kanë ndalur veturat e tyre. “Automjeteve u është bërë shenjë nga punonjësit e Policisë për të ndaluar...

Video/ Me shpejtësi të frikshme 225 km/h, dy turistët nga Kosova nuk i ndalojnë radarit në Fier, bllokohen nga policia në hyrje të Vlorës

para 4 dite - BalkanWeb

Policia Rrugore vijon kontrollet në të gjitha rrugët e vendit, për të kapur “pilotët” që “fluturojnë” me makinë. Gjatë një aksioni të fundit, janë bllokuar në hyrje të Vlorës dy kosovarë, të cilët kanë...

Çmenduri në aksin Fier-Vlorë, Lamborghini dhe BMW bëjnë gara me 225 km/h

para 4 dite - Klan

Çmenduri në aksin Fier-Vlorë, Lamborghini dhe BMW bëjnë gara me 225 km/h Pavarësisht kontrolleve të shtuara të Policisë Rrugore në të gjithë akset e vendit, mesa duket drejtuesit e mjeteve nuk janë ndërgjegjësuar....

Çmenduri në Fier-Vlorë / Me shpejtësi 225 km në orë, dy kosovarët nuk i ndalojnë radarit

para 4 dite - Indeks online

Dy shtetas ngë Kosova janë ndëshkuar me gjobë, pasi u kapën me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës. Në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Pojan”, ata u konstatuar nga...

Çmenduri në Fier-Vlorë / Me shpejtësi 225 km në orë, dy kosovarët nuk i ndalojnë radarit

para 4 dite - Vizion Plus

Dy shtetas ngë Kosova janë ndëshkuar me gjobë, pasi u kapën me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës. Në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Pojan”, ata u konstatuar nga...

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h, dy turistët nga Kosova bllokohen nga policia në hyrje të Vlorës

para 4 dite - Bota Sot

Policia Rrugore vijon kontrollet në të gjitha rrugët e vendit, për të kapur “pilotët” që “fluturojnë” me makinë. Gjatë një aksioni të fundit, janë bllokuar në hyrje të Vlorës dy kosovarë, të cilët kanë...

Me 225 km/orë drejt Vlorës, dy kosovarët gara në autostradë me “Lamborghini” dhe “BMW”

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Arben Rrozhani Policia Rrugore njoftoi se ka ndëshkuar me gjobë dy shtetas nga Kosova që udhëtonin drejt Vlorës me makina luksoze që arrinin shpejtësinë 225 km/orë. Dy shtetasit...

Lamborghini dhe BMW gara shpejtësie me 225 km/h në Fier-Vlorë, ndalohen/ VIDEO

para 4 dite - Mapo

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy shqiptarët nga Kosova nuk i ndalojnë radarit në Fier por bllokohen nga Policia në hyrje të Vlorës. “ 225 km/h, pavarësisht makinave luksoze, kjo është...

“Lamborghini” dhe “BMW” gara me shpejtësi 225 km/h në Fier-Vlorë, si e pësojnë dy shoferët nga Kosova

para 4 dite - Albeu

Në Bypass-in e Fierit, në aksin Fier-Vlorë, në vendin e quajtur “Pojan”, janë konstatuar nga radari automjetet me targa zviceriane tip “Lamborghini” dhe “BMË” duke bërë gara me shpejtësi 225 km/h. Automjeteve...

Me shpejtësi të frikshme dhe gara në autostradë, ndëshkohen dy shoferë nga Kosova në Vlorë

para 4 dite - ABC News

Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin për parandalimin e aksidenteve. Autoritetet bëjnë me dije se dy qytetarë nga Kosova të cilët nuk kanë ndaluar gjatë kontrollit me radar, janë...

Dy kosovarë me Lamborghini dhe BMW drejt Vlorës me 225 km/h – nuk ndalen as në radar (VIDEO)

para 4 dite - Zyrtare

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Autoritetet shqiptare kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor....

U hap rruga e re! Shoferët ‘shtrojnë mirë’ këmbën tek gazi, shpejtësi të frikshme në “bypassin” e Vlorës

para 4 dite - Dosja.al

Foto ilustruese 20 Korrik, 2021 16:02 VLORË – Policia e Shtetit ka bërë me dije se gjatë kontrolleve që janë ushtruar në rrugën e re të bypasit të Vlorës janë ndëshkuar 54 drejtues mjetesh për shkelje...

U hap vetëm para pak ditësh, Policia rrugore ‘piketon’ Bypass-in e Vlorës: 227 gjoba në 48 orët e fundit

para 4 dite - FaxWeb

Policia Rrugore ka ushtruar kontrolle në 48 orët e fundit në Bypass-in e Vlorës, i cili u hap paraprakisht vetëm disa ditë më parë. Policia njoftoi këtë të martë se ka ndëshkuar 54 drejtues mjetesh, për...

Pamje nga momenti kur kosovarët i ikin radarit të policisë, po shkonin drejt Vlorës me shpejtësi 225km/h

para 4 dite - Lajmi.net

Në njoftimin e policisë është bërë e ditur se njëra veturë ka qenë më targa të Zvicrës, ndërkaq tjetra me të Kosovës. “Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë radarit...

Kosovarët me Lamborghini e BMW bëjnë gara me shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, i ikin Policisë

para 4 dite - Lajmi.net

Në njoftimin e policisë theksoht se vetura ka qenë duke lëvizur 225 kilometra në orë. “Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë radarit në Fier por bllokohen nga Policia...

Kosovarët me Lamborghini dhe BMW bëjnë gara me shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, i ikin Policisë

para 4 dite - Infokusi

Policia në Fier ka ndaluar dy kosovarë, të cilët kanë qenë duke shkuar drejt Vlorës, me shpejtësi marramendëse. Në njoftimin e policisë së Fierit, bëhet e ditur se vetura ka qenë duke lëvizur 225 kilometra...

Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë në radarin e policisë në Fier

para 4 dite - KosovaPress

Policia shqiptare po bën thirrje që të bëhet kujdes në komunikacion. Policia kanë treguar edhe për shpejtësitë e frikshme që po ndodhin nëpër rrugë e të cilat janë kap ka radari policor rrugor. Dy makina...

Çmenduri në Vlorë, BMW dhe Lamborghini bëjnë gara me 225 km/h, gjobiten me 3 mln lekë

para 4 dite - Java News

Pavarësisht kontrolleve të shtuara të Policisë Rrugore në të gjithë akset e vendit, mesa duket drejtuesit e mjeteve nuk janë ndërgjegjësuar. Kësaj radhe, në autostradën Fier-Vlorë dy automjete luksoze...

Çmenduri në Vlorë, BMW dhe Lamborghini bëjnë gara me 225 km/h, gjobiten mbi 1 milion lekë

para 4 dite - Java News

Pavarësisht kontrolleve të shtuara të Policisë Rrugore në të gjithë akset e vendit, mesa duket drejtuesit e mjeteve nuk janë ndërgjegjësuar. Kësaj radhe, në autostradën Fier-Vlorë dy automjete luksoze...

Me shpejtësi të frikshme dhe gara në autostradë, ndëshkohen dy shoferë nga Kosova në Vlorë

para 4 dite - Lexo

Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në të gjithë territorin për parandalimin e aksidenteve. Autoritetet bëjnë me dije se dy qytetarë nga Kosova të cilët nuk kanë ndaluar gjatë kontrollit me radar, janë...

VIDEO: Me shpejtësi prej 225km/h, kosovarët i ikin Policisë

para 4 dite - ATV Live

Policia në Fier ka njoftuar sot se janë ndaluar dy persona të cilët kanë qenë duke drejtuar veturat e tyre me shpejtësi marramendëse, drejt Vlorës. Në njoftimin e policisë është bërë e ditur se njëra veturë...

Kosovarët me Lamborghini dhe BMW me shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, ikin nga policia

para 4 dite - Periskopi

Policia në Fier ka ndaluar dy kosovarë, të cilët kanë qenë duke shkuar drejt Vlorës, me shpejtësi marramendëse. Në njoftimin e policisë së Fierit, bëhet e ditur se vetura ka qenë duke lëvizur 225 kilometra...

Kosovarët garojnë me Lamborghini dhe BMW me shpejtësi marramendëse drejt Vlorës, ikin nga policia

para 4 dite - Gazeta Metro

Policia në Fier ka ndaluar dy kosovarë, të cilët kanë qenë duke shkuar drejt Vlorës, me shpejtësi marramendëse. Në njoftimin e policisë së Fierit, bëhet e ditur se vetura ka qenë duke lëvizur 225 kilometra...

Pamje nga momenti kur kosovarët i ikin radarit të policisë, po shkonin drejt Vlorës me shpejtësi 225km/h

para 4 dite - Gazeta Metro

Policia në Fier ka njoftuar sot se janë ndaluar dy persona të2 cilët kanë qenë duke drejtuar veturat e tyre me shpejtësi marramendëse, drejt Vlorës. Në njoftimin e policisë është bërë e ditur se njëra...

Me shpejtësi ‘skëterrë’ 225 km në orë drejt Vlorës! Dy kosovarët me “Lamborghini” dhe “BMW” që bënin gara shpejtësie nuk i ndalojnë radarit në Fier

para 4 dite - Dosja.al

Kontrollet e policise 20 Korrik, 2021 12:31 Kujdes! Mos fluturoni të arrini aksidentin, e në rastin më të mirë Radarin e Policin Rrugor. Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk...

Me Lamborghinin super luksoz, kosovarët me 225 km/h nuk i ndalojnë policisë në Fier, ndalohen në hyrje të Vlorës

para 4 dite - FaxWeb

Njoftimi i plotë i policisë: Kujdes! Mos fluturoni të arrini aksidentin, e në rastin më të mirë Radarin e Policin Rrugor. Me shpejtësi të frikshme 225 km/h drejt Vlorës, dy kosovarët nuk ndalojnë radarit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK