COVID në Greqi/ 2972 të infektuar dhe 3 viktima në 24 orë

para 3 dite - Top Channel

Greqia ka regjistruar 2 mijë e 972 të infektuar me COVID në 24 orët e fundit dhe 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar 161 pacientë të rinj. Greqia është një nga shumë vendet ku tashmë varianti Delta...

Bien nën 3 mijë infektimet nga COVID-19 në Greqi, shënohen vetëm 3 viktima në 24 orët e fundit

para 3 dite - BalkanWeb

Greqia ka regjistruar sot nën 3 mijë infektime nga COVID-19 duke shënuar dhe një rënie të shifrave. 2 mijë e 972 raste ka patur në 24 orët e fundit dhe vetëm 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar...

Rritje e infektimeve në Greqi: 2.972 raste të reja, 3 vdekje dhe 125 në intubim

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Rastet e reja të koronavirusit të njoftuar nga autoritetet shëndetësore në Greqi, janë në nivele të larta, por dukshëm të reduktuara krahasuar me të martën. Në...

Mbi 2900 të infektuar me Covid-19 në Greqi, rritet prezenca e Delta-s

para 3 dite - ABC News

2 mijë e 972 persona janë regjistruar si të infektuar me COVID në 24 orët e fundit në Greqi. Ndërkohë janë shënuar dhe 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar 161 pacientë të rinj. Varianti Delta në...

2972 të infektuar me Covid 19 në Greqi/ Ja sa humbje jete u regjistruan në 24 orët e fundit

para 3 dite - Lexo

Greqia ka regjistruar 2 mijë e 972 të infektuar me COVID në 24 orët e fundit dhe 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar 161 pacientë të rinj. Greqia është një nga shumë vendet ku tashmë varianti Delta...

Bien nën 3 mijë infektimet nga COVID-19 në Greqi, shënohen vetëm 3 viktima në 24 orët e fundit

para 3 dite - Tetova Sot

Greqia ka regjistruar sot nën 3 mijë infektime nga COVID-19 duke shënuar dhe një rënie të shifrave. 2 mijë e 972 raste ka patur në 24 orët e fundit dhe vetëm 3 viktima. Ndërkohë në spitale janë shtruar...

COVID-19 në Itali, rriten infektimet, regjistrohen 10 viktima gjatë 24 orëve të fundit

para 4 dite - BalkanWeb

Autoritetet italiane kanë publikuar të dhënat e fundit sa i përket ecurisë së COVID-19 atje. Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 3.558 persona të infektuar me virusin....

COVID-19 në Itali, rriten infektimet, regjistrohen 10 viktima gjatë 24 orëve të fundit

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Erjon Dervishi Autoritetet italiane kanë publikuar të dhënat e fundit sa i përket ecurisë së COVID-19 atje. Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar...

Shifra rekord në Greqi, 3565 raste të reja me COVID në vetëm 24 orë

para 4 dite - Alsat-M

3565 raste të reja me COVID janë shënuar në Greqi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12,867 në total. Numri i pacientëve...

Shifra rekord në Greqi, 3565 raste të reja me COVID në vetëm 24 orë

para 4 dite - Top Channel

3565 raste të reja me COVID janë shënuar në Greqi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12,867 në total. Numri i pacientëve...

COVID-19 në Greqi, 3.565 të infektuar dhe 9 viktima gjatë 24 orëve të fundit

para 4 dite - BalkanWeb

Autoritetet shëndetësore në Greqi kanë publikuar të dhënat mbi ecurinë e COVID-19 atje. Në njoftimin zyrtar thuhet se gjatë 24 orëve të fundit, janë regjistruar 3.565 të infektuar me virusin, duke e dërguar...

Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19 në Greqi, humbin jetën 9 pacientë në 24 orët e fundit

para 4 dite - Bota Sot

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 3565 raste të reja me COVID. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12 867 në total. Numri i pacientëve që po...

Rriten infektimet nga COVID-19 në Greqi: 3.565 raste të reja, 9 vdekje, 121 të intubuar

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Erjon Dervishi Autoritetet greke kanë njoftuar shifrat e reja të COVID-19. Infeksionet e reja të konfirmuara gjatë 24 orëve të fundit, në 3.565. Nga këto, shtatë u identifikuan...

Rastet e reja në Greqi njohin vetëm rritje, humbin jetën 9 pacientë në 24 orët e fundit

para 4 dite - ABC News

Në 24 orët e fundit në Greqi janë shënuar 3565 raste të reja me COVID. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12 867 në total. Numri i pacientëve që po...

Shifra rekord në Greqi, 3565 raste të reja me COVID në vetëm 24 orë

para 4 dite - Tetova Sot

3565 raste të reja me COVID janë shënuar në Greqi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12,867 në total. Numri i pacientëve...

Greqi, 3565 raste të reja me COVID në vetëm 24 orë

para 4 dite - Lexo

3565 raste të reja me COVID janë shënuar në Greqi gjatë 24 orëve të fundit. Ndërkohë kanë ndërruar jetë 9 pacientë duke e çuar numrin e përgjithshëm të viktimave në 12,867 në total. Numri i pacientëve...

COVID-19 në Maqedoni, 21 raste të reja, asnjë i vdekur gjatë 24 orëve

para 6 dite - Ina

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 3,358 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19: Shkup – 13, Tetovë – 5, Gostivar, Strumicë dhe Dibër – nga 1 rast në secilin qytet. Nuk është regjistruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK