23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - Zhurnal

Pas pikut më të ulët prej 52 raste aktive me COVID-19, numri i të prekurve gjatë ditëve të fundit në Shqipëri ka nisur të rritet duke i kaluar 200. Ministria e Shëndetësisë thotë se nga mbi 2500 testime...

15 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para 3 dite - Koha.net

Ministria e Shëndetësisë e Maqedonisë së Veriut ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 15 raste të reja me COVID-19. Sipas kësaj ministrie, gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2,550...

​23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - GazetaBlic

Pas pikut më të ulët prej 52 raste aktive me COVID-19, numri i të prekurve gjatë ditëve të fundit në Shqipëri ka nisur të rritet duke i kaluar 200. Ministria e Shëndetësisë thotë se nga mbi 2500 testime...

Shqipëri, 23 raste të reja me coronavirus

para 3 dite - Telegrafi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar 25 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Ministria e Shëndetësisë gjithashtu njoftoi se kanë fituar betejën edhe 11 pacientë, ndërkohë raste...

Kjo është gjendja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri

para 3 dite - OraInfo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit

para 3 dite - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë ju rikujton të gjithë qytetarëve rëndësinë e zbatimit me përpikmëri të rregullave për parandalimin e COVID19 dhe apelon të mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes. Për çdo dyshim,...

Covid-19 në Shqipëri/ 23 raste të reja dhe asnjë viktimë

para 3 dite - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Shqipëri, 23 raste të reja me coronavirus

para 3 dite - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar 25 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Ministria e Shëndetësisë gjithashtu njoftoi se kanë fituar betejën edhe 11 pacientë, ndërkohë raste...

Bie sërish numri i infektimeve, MSH jep të dhënat: Asnjë humbje jete dhe 23 raste të reja në 24 orët e fundit

para 3 dite - BalkanWeb

Ka shënuar sërish rënie numri i të infektuarve me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 23 raste pozitive, nga 43 që ishin një ditë më...

23 raste të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit

para 3 dite - Klan

23 raste të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2516 testime, 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe...

Pandemia në Kosovë, 5 raste të reja në 24 orë

para 3 dite - Top Channel

Pesë raste të reja me COVID-19 nga 358 teste të kryera janë regjistruar në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Në këtë periudhë nuk është regjistruar asnjë rast vdekjeje.Nga rastet pozitive, dy janë nga Fushë...

23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - Zeri

Ka shënuar sërish rënie numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 23 raste pozitive, nga 43 që ishin një ditë më parë....

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 23 raste të reja në 24 orët e fundit

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Asnjë humbje jete dhe vetëm 23 raste të reja me Covid-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri. Lajmi është konfirmuar nga Ministria e Shëndetësisë, e...

23 raste të reja me koronavirus, asnjë humbje jete

para 3 dite - Mapo

Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 23 raste të reja me koronavirus, nga 2516 testime të kryera. 7 raste të reja janë në Tiranë dhe Has, 4 raste në Durrës, 1 rast...

MSH: Asnjë humbje jete, 23 raste të reja

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

E FUNDIT/ Asnjë humbje jete nga COVID-19 në Shqipëri, regjistrohen 23 raste të reja

para 3 dite - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2516 testime, 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen...

E FUNDIT/ 23 raste me Covid dhe asnjë viktimë në 24 orë

para 3 dite - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë thotë se nga mbi 2500 testime të kryera ditën e fundit, kanë rezultat të prekur 23 persona. Ndërkohë një ditë më parë u regjistruan 43 raste të reja duke shënuar numrin më të lartë...

Kovidi, 23 raste të reja infektimi në 24 orët e fundit

para 3 dite - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2516 testime, 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë thotë se më 24 orët e fundit janë kryer 2516 testime,...

Gjendja me Covid – 19 në RMV: Në 24 orët e fundit janë shënuar 15 raste të reja

para 3 dite - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informoi se, gjatë 24 orëve të fundit, nga 2.550 testimet e bëra, janë shënuar 15 raste të reja me Covid – 19, 6 pacientë janë shëruar dhe nuk është shënuar asnjë viktimë. Numri...

Regjistrohen 15 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para 3 dite - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

Asnjë vdekje dhe 15 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 15 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Ndërkohë Ministria e Shëndetësisë informon se janë shëruar edhe 6 pacientë të tjerë....

15 raste të reja dhe 6 të shëruar nga Covid-19

para 3 dite - TV21

Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime të realizuara, 15 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona, transmeton TV21. Instituti i Shëndetit Publik në 24...

Kosova regjistron 15 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

para 3 dite - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

15 raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë realizuar 2, 550 teste, prej të cilave kanë rezultuar pozitivë 15 persona. Fatmirësisht asnjë viktimë nuk është shënuar përgjatë orëve të fundit. Instituti...

Covid-19, pesë raste të reja dhe tetë të shëruar në Kosovë

para 3 dite - Alsat-M

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës njofton se pesë raste të reja me Coronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë, nga gjithsej 368 testime. Gjatë kësaj periudhe, nuk është shënuar asnjë rast...

Pesë raste pozitive me coronavirus në 24 orët e fundit

para 3 dite - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Asnjë viktimë dhe 5 raste të reja me Covid-19 në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

para 3 dite - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Pesë raste të reja me COVID-19

para 3 dite - Klan Kosova

5 raste me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, njofton Klankosova.tv.

15 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para 3 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

15 raste të reja me Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 3 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

Publikohen rezultatet e mostrave të testuara në 24 orët e fundit

para 3 dite - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pesë raste të reja me Covid-19, raporton Express. Raste të vdekjes s’janë regjistruar, derisa janë shëruar tetë pacientë. Lexo...

15 raste të reja me COVID-19

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 3 dite - Evropa e Lirë

Pesë raste të reja me koronavirus u konfirmuan të mërkurën në Kosovë. Ato rezultuan pas testimit të 358 mostrave, bëri të ditur Ministria e Shëndetësisë, duke u thirrur në të dhënat e Institutit Kombëtar...

23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - Tetova Sot

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, në Shqipëri njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 23 raste të reja, nga 2516 testime. Rastet e reja janë regjistruar në këto qytete: 7 raste në...

Maqedoni: 15 raste të reja me Kovid-19

para 3 dite - Ina

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

Pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 3 dite - Shekulli

Publikuar më 21.07.2021 nga Erjon Dervishi Pesë raste të reja me koronavirus u konfirmuan të mërkurën në Kosovë. Ato rezultuan pas testimit të 358 mostrave, bëri të ditur Ministria e Shëndetësisë, duke...

5 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 3 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pesë raste të reja me Covid-19. Raste të vdekjes s’janë regjistruar, derisa janë shëruar tetë pacientë. Në 24 orët e fundit janë testuar 358 mostra.

Asnjë i vdekur dhe pesë raste me COVID-19

para 3 dite - Kallxo

Pesë persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit, njofton Ministria e Shëndetësisë. Sipas njoftimit, gjatë këtyre orëve asnjë person nuk ka vdekur me COVID-19. “Nga 358 testime,...

COVID 19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2516 testime, 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit

para 3 dite - Java News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Asnjë vdekje dhe 5 raste pozitive më COVID-19 në Kosovë

para 3 dite - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 5 raste pozitive me Covid-19 dhe asnjë viktimë. Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.557. Në total numri...

Asnjë i vdekur dhe pesë raste të reja me COVID-19 në vend

para 3 dite - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit të raportuara janë dhënë 5 qytetarë pozitiv me COVID-19, nga...

Asnjë viktimë dhe 5 raste të reja me Covid në Kosovë

para 3 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë realizuar 358 teste për koronavirus, prej të cilave 5 raste kanë rezultuar pozitivë. Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë viktimë, ndërsa numri total i rasteve aktivë...

23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - KosovaPress

Pas pikut më të ulët prej 52 raste aktive me COVID-19, numri i të prekurve gjatë ditëve të fundit në Shqipëri ka nisur të rritet duke i kaluar 200. Ministria e Shëndetësisë thotë se nga mbi 2500 testime...

COVID-19: Pesë raste të reja dhe tetë të shëruar

para 3 dite - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë njofton se pesë raste të reja me Coronavirus janë konfirmuar në 24 orët e fundit në Kosovë, nga gjithsej 368 testime, përcjell Insajderi. Gjatë kësaj periudhe, nuk është shënuar...

Kosova regjistron 15 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

para 3 dite - Daily News

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

Dalin rezultatet e testeve për COVID-19, sa ja raste të reja u shënuan

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pesë raste të reja me Covid-19. Raste të vdekjes s’janë regjistruar. Ndërsa janë shëruar tetë pacientë. Në 24 orët e fundit janë testuar 358 mostra.

Pesë raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit

para 3 dite - Indeks online

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Kovid 19 RMV/ Anjë humbje jete,15 raste të reja

para 3 dite - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

Pesë raste pozitive me coronavirus në 24 orët e fundit

para 3 dite - OraInfo

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime . MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit

para 3 dite - Lexo

Ministria e Shëndetësisë ju rikujton të gjithë qytetarëve rëndësinë e zbatimit me përpikmëri të rregullave për parandalimin e COVID19 dhe apelon të mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes. Për çdo dyshim,...

Kosova regjistron 15 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

para 3 dite - InFokus

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

358 testime, vetëm pesë raste me covid në 24 orë e fundit

para 3 dite - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Kosova regjistron 15 raste të reja me Kovid-19 në 24 orët e fundit

para 3 dite - Argument

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

Shqipëri, 23 raste të reja me Coronavirus

para 3 dite - Ekonomia Online

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar 25 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Ministria e Shëndetësisë gjithashtu njoftoi se kanë fituar betejën edhe 11 pacientë, ndërkohë raste...

Situata nga COVID në vendin tonë/ 23 raste të reja dhe asnjë fatalitet në 24 orët e fundit

para 3 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

15 raste të reja, 6 të shëruar, asnjë i vdekur nga KOVID-19

para 3 dite - Flaka

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.550 testime ndërsa janë evidentuar 15 raste të reja me koronavirus. Rastet janë evidentuar në Shkup-10, Kumanovë dhe Dibër nga dy...

23 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, në Shqipëri njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 23 raste të reja, nga 2516 testime. Rastet e reja janë regjistruar në këto qytete: 7 raste në...

Shqipëri, 23 raste të reja me Covid-19 dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit

para 3 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ju rikujton të gjithë qytetarëve rëndësinë e zbatimit me përpikmëri të rregullave për parandalimin e COVID19 dhe apelon të mos neglizhoni asnjë shenjë të sëmundjes. Për çdo dyshim,...

RMV / Asnjë vdekje dhe 15 raste të reja me Covid-19

para 3 dite - News Tv

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 15 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë humbje jete. Ndërkohë Ministria e Shëndetësisë informon se janë shëruar edhe 6 pacientë të tjerë....

Njoftimi i Ministrisë së Shëndetësisë / Si vijon situata epidemiologjike?

para 3 dite - Scan TV

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë kryer 2516 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 23 qytetarë, në këto bashki: 7 raste në Tiranë dhe Has, 4 raste...

Kosovë/ Asnjë viktimë dhe 5 raste të reja me Covid në 24 orët e fundit

para 3 dite - Lexo

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë realizuar 358 teste për koronavirus, prej të cilave 5 raste kanë rezultuar pozitivë. Fatmirësisht nuk është shënuar asnjë viktimë, ndërsa numri total i rasteve aktivë...

15 raste të reja, 6 të shëruar, asnjë i vdekur nga KOVID-19

para 3 dite - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.550 testime ndërsa janë evidentuar 15 raste të reja me koronavirus. Rastet janë evidentuar në Shkup-10, Kumanovë dhe Dibër nga dy...

Përgjysmohet numri i rasteve të reja Covid në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete në Shqipëri

para 3 dite - FaxWeb

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2516 testime, 23 raste të reja dhe 11 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen...

COVID në Shqipëri/ MSH: Ulet numri i të infektuarve, 23 raste të reja, asnjë viktimë

para 3 dite - Dosja.al

21 Korrik, 2021 17:29 TIRANË- COVID-19 në Shqipëri, MSH: Në 24 orët e fundit regjistrohen 23 raste të reja, gjithsej 210 raste aktive

358 testime, vetëm pesë raste me covid në 24 orë e fundit

para 3 dite - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime.MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Pesë raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 3 dite - Lajmi.net

Gjatë kësaj periudhe, nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes. Sot janë shëruar 8 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve është 105.557. Në total numri i rasteve aktive është 104. /Lajmi.net/

Maqedoni: 15 raste të reja me Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 3 dite - Tetova1

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

15 raste të reja me Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 3 dite - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

COVID në Kosovë/ 5 raste të reja dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 3 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me koronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

15 raste të reja me koronavirus në Maqedoni

para 3 dite - in7

15 raste të reja me koronavirus në Maqedoni Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.550 testime ndërsa janë evidentuar 15 raste të reja me koronavirus. Rastet janë evidentuar...

15 raste të reja, 6 të shëruar, asnjë i vdekur nga KOVID-19

para 3 dite - Lobi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 2.550 testime ndërsa janë evidentuar 15 raste të reja me koronavirus. Rastet janë evidentuar në Shkup-10, Kumanovë dhe Dibër nga dy...

15 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

Regjistrohen 15 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para 3 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit nga 2.550 testime janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus. Prej rasteve të reja 10 janë në Shkup, nga dy në Dibër dhe Kumanovë dhe...

IKSHPK publikon raportin: 5 raste për 24 orë, asnjë viktimë

para 3 dite - Gazeta Metro

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 5 raste të reja me koronavirus, dhe asnjë viktimë, shkruan Gazeta Metro. Nga 358 të testuar, 5 raste kanë rezultuar pozitive gjatë 24 orëve të fundit. Gjatë 24 orëve...

Pesë raste të reja me COVID, ja në cilat komuna

para 3 dite - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar pesë rast të reja me COVID-19 nga 358 teste të kryera. Në këtë periudhë nuk është regjistruar asnjë rast vdekjeje. Nga rastet pozitive, dy janë nga Fushë Kosova, dy...

15 raste të reja me coronavirus në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoninë e Veriut, njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja me coronavirus nga 2,550 teste. Ndërsa nuk është raportuar për ndonjë rast të vdekjes si...

Publikohen rezultatet e mostrave të testuara në 24 orët e fundit

para 3 dite - Bota Press

Botapress 21 Korrik – Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pesë raste të reja me Covid-19.Raste të vdekjes s’janë regjistruar, derisa janë shëruar tetë pacientë....

Kosovë, numër i ulët rastesh pozitive me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

para 3 dite - in7

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

Nga 358 testime, 5 qytetarë kanë rezultuar pozitiv

para 3 dite - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me Covid-19. Gjatë kësaj periudhe kohore nuk është raportuar asnjë rast i vdekjes. “Nga 358 testime, 5 qytetarë...

5 raste pozitive me COVID-19

para 3 dite - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹ Nga 358 testime, 5 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19. ℹ Gjatë 24 orëve...

Bilanci i Covid19 në Kosovë/ Asnjë humbje jete dhe 5 raste të reja në 24-orët e fundit

para 3 dite - Dosja.al

Foto Ilustruese 21 Korrik, 2021 15:01 KOSOVË -Ministria e Shëndetësisë së osovës ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus nga 358 testime. MSH bën të ditur...

Kosovë, numër i ulët rastesh pozitive me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

para 3 dite - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

5 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 3 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 5 raste të reja nga 358 teste. Derisa nuk është shënuar asnjë viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve janë shëruar 8, ndërkohë...

5 raste pozitive dhe asnjë i vdekur me COVID-19

para 3 dite - CBC

Në 24 orët e fundit kanë rezultuar 5 raste pozitive me COVID-19, dhe nuk është raportuar asnjë rast i vdekjes. Kjo është bërë e ditur në raportin e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës...

Pesë raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

para 3 dite - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar pesë raste të reja me Covid-19. Raste të vdekjes s’janë regjistruar, derisa janë shëruar tetë pacientë. Në 24 orët e fundit janë testuar 358 mostra.

Pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë

para 3 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë shënuar pesë raste të reja me coronavirus në Kosovë, nga 358 testime. MSH bën të ditur se në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë...

15 raste të reja me virus, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 3 dite - Lajm

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

Kovid-19/15 raste të reja, asnjë viktimë

para 3 dite - Press Online

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 2.550 teste dhe janë regjistruar 15 raste të reja të COVID-19: Shkup – 10, Tetovë – 1, Kumanovë-2 dhe Dibër-2 raste. Nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Numri i rasteve aktive është 234.

Mbi 500 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 3 dite - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 535 gjoba trafiku. Megjithatë statistikat e përgjithshme të policisë, tregojnë se dje kur dhe po festohej Dita e Kurban Bajramit, nuk është shqiptuar asnjë gjobë për...

Mbi 500 gjoba trafiku, asnjë për shkelje të masave anti COVID-19 për Bajram

para 3 dite - RTK

Statistikat e përgjithshme të policisë tregojnë se nuk është shqiptuar asnjë gjobë për shkelje të masave anti COVID-19. Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 535 gjoba trafiku. Gjatë kësaj kohe kanë ndodhur...

Në ditën e Bajramit policia shqiptoi 535 gjoba trafiku

para 3 dite - Bota Sot

Policia gjatë 24 orëshit të fundit ka gjobitur 535 qytetarë. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, njoftohet se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 28 aksidente trafiku me të lënduar. Gjatë kësaj...

MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Vetëm 18% e popullatës është vaksionuar në Kosovë

para 3 dite - OraInfo

Kosova ka vaksinuar vetëm 18% të popullatës. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa...

107 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 3 dite - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar 15 raste pozitive me COVID-19 nga gjithsej 2144 mostra të testuara. Gjatë kësaj kohe është shënuar një rast i vdekjes nga koronavirusi. Po ashtu gjatë...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Policia shqiptoi 535 gjoba trafiku në ditën e Bajramit

para 3 dite - Lajmi.net

Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, njoftohet se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 28 aksidente trafiku me të lënduar. Gjatë kësaj kohe ndodhën 28 aksidente me dëme materiale. Brenda një dite...

Kosova ka vaksinuar vetëm 18% të popullatës

para 3 dite - Lajmi.net

Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12.927 doza të vaksinës kundër COVID-19. MSH në raport bën të ditur se aktualisht në vend numri i rasteve aktive me coronavirus është 107, ndërsa numri i të shëruarve...

Kosova ka vaksinuar vetëm 18% të popullatës

para 3 dite - Lajm

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Policia bën pare për Bajram: I gjobit 535 qytetarë në rrugët e Kosovës

para 3 dite - Periskopi

Policia gjatë 24 orëshit të fundit ka gjobitur 535 qytetar vetëm për shkeljen e rregullave të trafikut. Në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës, njoftohet se gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 28 aksidente...

Mbi 500 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 3 dite - Bota Press

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 535 gjoba trafiku.Megjithatë statistikat e përgjithshme të policisë, tregojnë se dje kur dhe po festohej Dita e Kurban Bajramit, nuk është shqiptuar asnjë gjobë për shkelje...

Mbi 500 gjoba trafiku, asnjë për shkelje të masave anti Covid-19 në Ditën e Bajrami

para 3 dite - Epoka e Re

Në 24 orët e fundit janë shqiptuar 535 gjoba trafiku. Megjithatë statistikat e përgjithshme të policisë, tregojnë se dje kur dhe po festohej Dita e Kurban Bajramit, nuk është shqiptuar asnjë gjobë për...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Gazeta Metro

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Në ditën e Bajramit u arrestuan 12 persona, mbi 500 tiketa për kundërvajtje në trafik

para 3 dite - Arbresh

Policia e Kosovës ka shqiptuar 535 tiketa për kundërvajtje gjatë 24 orëve të fundit. Po ashtu janë arrestuar 12 persona, ndërsa që janë regjistruar 28 aksidente në komunikacion. Gjatë 24 orëve nuk ka...

Mbi 324 mijë persona janë vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 3 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Asnjë gjobë në bazë të ligjit anti-COVID

para 3 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se nuk është shqiptuar asnjë gjobë në bazë të ligjit anti-COVID. Në raportin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë u njoftuar për 15 raste të reja...

Kosova ka vaksinuar vetëm 18% të popullatës

para 3 dite - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

28 aksidente trafiku me të lënduar në 24 orët e fundit

para 3 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 56 aksidente trafiku. Nga këto aksidente 28 kanë qenë me të lënduar dhe 28 të tjerë me dëme materiale. Policia po ashtu ka njoftuar...

MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, MSH dhe IKSHPK ftojnë qytetarët të vaksinohen

para 3 dite - Bota Press

Botapress 21 Korrik – Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë...

Kosovë, mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 3 dite - Top Channel

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Deri tani janë dhënë 324.107 doza të vaksinës

para 3 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se prej fillimit të vaksinimit e deri më sot në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 324.107 doza të vaksinës, ndërsa gjithsej 93.551 qytetarë janë vaksinuar...

Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja me COVID-19

para 4 dite - Zhurnal

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

43 infeksione me COVID-19 në Shqipëri

para 3 dite - Sovrani

43 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 në Shqipëri. Por, Ministria e Shëndetësisë atje, nuk ka raportuar ndonjë të vdekur. Ndërsa, u regjistruan edhe pesë persona të shëruar. Rastet aktive me COIVD-19...

Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja me COVID-19

para 4 dite - Telegrafi

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Rritet ndjeshëm numri i rasteve ditore me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - Alsat-M

Pas gati më shumë se dy muajsh, në Shqipëri është regjistruar një numër i lartë infektimesh nga COVID-19. Në 24 orët e fundit nga kryerja e 3,526 testimeve janë zbuluar 43 raste të reja, duke shënuar numrin...

43 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri në 24 orët e fundit

para 4 dite - Koha.net

43 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në Shqipëri në 24 orët e fundit. Janë kryer gjithsej 3526 testime gjatë këtyre orëve. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar pesë persona. Deri...

43 infeksione me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - Insajderi

43 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 në Shqipëri. Por, Ministria e Shëndetësisë atje, nuk ka raportuar ndonjë të vdekur. Ndërsa, u regjistruan edhe pesë persona të shëruar. Rastet aktive me COIVD-19...

198 raste aktive me COVID në vend/ Rriten të infektuarit, 43 në 24 orë! Prej ditësh asnjë humbje jete

para 4 dite - Top Channel

Numri i rasteve aktive me COVID në vend ka prekur shifrën e 198 personave, pasi u regjistruan 43 të infektuar në 24 orë. Kjo është shifra më e lartë në dy muajt e fundit në vend. Nga 3,526 testime të kryera...

43 infeksione me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - Insajderi

43 persona kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 Në Shqipëri. Por, Ministria e Shëndetësisë atje, nuk ka raportuar ndonjë të vdekur. Ndërsa, u regjistruan edhe pesë persona të shëruar. Rastet aktive me COIVD-19...

Mbi 93 mijë kosovarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Alsat-M

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

198 raste aktive me COVID në vend/ Rriten të infektuarit, 43 në 24 orë! Prej ditësh asnjë humbje jete

para 4 dite - Top Channel

Numri i rasteve aktive me COVID në vend ka prekur shifrën e 198 personave, pasi u regjistruan 43 të infektuar në 24 orë. Nga 3,526 testime të kryera kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 43 qytetarë, 25...

Koronavirusi në Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja

para 4 dite - Klan Kosova

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Telegrafi

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Rritje rastesh me COVID/ 43 të infektuar në 24 orë dhe asnjë humbje jete

para 4 dite - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Rriten ndjeshëm rastet me Covid-19 në Shqipëri

para 4 dite - GazetaBlic

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Mbi 324 mijë vaksinime kundër COVID-19 deri më tash në Kosovë

para 4 dite - Insajderi

Mbi 324 mijë vaksina kundër COVID-19 janë dhënë deri më tash në Kosovë 233 mijë e 177 qytetarë kanë marrë dozën e parë. Ndërsa, 93 mijë e 551 njerëz tashmë veç e kanë përmbyllur procesin e vaksinimit....

Ç'po ndodh ?! Rriten papritur infektimet me Covid në Shqipëri

para 4 dite - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Rritet numri i rasteve të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit

para 4 dite - Klan

Rritet numri i rasteve të reja me Covid gjatë 24 orëve të fundit COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3526 testime, 43 raste të reja dhe 5 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës anti Covid

para 4 dite - GazetaBlic

Një person ka humbur jetën dhe 15 të tjerë kanë rezultuar pozitivë gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë, raporton Gazeta Blic. Gjatë këtij intervali kohor janë vaksinuar 12.927 qytetarë . Të vaksinuar me...

43 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

para 4 dite - Zeri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri, ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 3526 testime, nga të cilat 43 qytetarë janë pozitivë me COVID-19. Ndërkohë, në 24 orët e fundit nuk ka vdekur asnjë...

Pandemia në Maqedoninë e Veriut/ 21 raste të reja dhe një i vdekur nga COVID

para 4 dite - Top Channel

Maqedonia e Veriut gjatë 24 orëve të fundit ka regjistruar 21 raste të tjera të COVID-19 dhe vetëm një të vdekur. Sipas të dhënave të Ministrisë së Shëndetësisë, numri i përgjithshëm i rasteve të konfirmuara...

Rritet numri i të infektuarve, MSH: 43 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete nga Covid-19

para 4 dite - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi në vendin tonë. Sipas MSH, në këto 24 orë kanë rezultuar pozitivë me virusin e rrezikshëm...

Rritet numri i të prekurve me Covid në Shqipëri, ja sa raste u gjetën së fundmi…

para 4 dite - Vizion Plus

Ndryshe nga ditet e kaluara, kete te marte ka pasur nje numer me te larte rastesh ditore me Covid ne Shqiperi. Ministria beri te ditur se jane kryer gjate 24 oreve te fundit 3,526 testime, nga të cilat...

Efekti Delta? 4-fishohen rastet me COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para 4 dite - Indeks online

24 orët e fundit në vendin tonë kanë shënuar një rritje të ndjeshme të rasteve me COVID. Nga 3526 testime të kryera në total kanë rezultuar pozitivë 43 persona nga 11 që ishin një ditë më parë. Ndërkohë...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - RTK

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Top Channel

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të martën 15 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,144 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit, është regjistruar...

43 raste të reja në 24 orët e fundit

para 4 dite - Bota Sot

Janë shumëfishuar rastet me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Sipas buletinit ditor të Ministrisë së Shëndetësisë, janë 43 raste me koronavirus, të shpërndara në të gjithë Shqipërinë, shumica në Tiranë....

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Bota Sot

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

E FUNDIT/ Rriten ndjeshëm rastet me Covid-19 në 24 orët e fundit në vend, asnjë humbje jete

para 4 dite - Albeu

Minsitria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 43 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje jete. Ndërkohë vazhdon apeli për qytetarët për tu vaksinuar, pasi kjo është java e vaksinimit masiv për...

Rritet numri i të infektuarve, MSH: 43 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete nga Covid-19

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Erjon Dervishi Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi në vendin tonë. Sipas MSH, në këto 24 orë kanë...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Indeks online

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Rritet numri i rasteve të reja, 43 të infektuar dhe asnjë viktimë në 24 orë

para 4 dite - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 43 raste të reja me koronavirus nga 3526 testime të kryera. Të infektuarit janë shënuar në këto bashki; 25 raste në Tiranë, 4 raste në Has, Elbasan,...

Shënohet rritje me COVID në Shqipëri, 43 raste të reja

para 4 dite - RTK

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

E FUNDIT/ Shënohet rritje e ndjeshme e rasteve me COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para 4 dite - ABC News

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Kovidi në Shqipëri, rritje drastike e rasteve të reja ditore

para 4 dite - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3526 testime, 43 raste të reja dhe 5 të shëruar në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi për situatën në 24 orët...

Rritet ndjeshëm numri i rasteve ditore me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - Tetova Sot

Pas gati më shumë se dy muajsh, në Shqipëri është regjistruar një numër i lartë infektimesh nga COVID-19. Në 24 orët e fundit nga kryerja e 3,526 testimeve janë zbuluar 43 raste të reja, duke shënuar numrin...

Humb jetën një person nga coronavirusi në Kosovë, konfirmohen 15 raste të reja

para 4 dite - Telegrafi

Në 24 orët e fundit nga coronavirusi në Kosovë ka humbur jetën një person, ndërsa janë konfirmuar 15 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

Një i vdekur dhe 21 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para 4 dite - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni të Veriut ka raportuar 21 raste të reja positive me COVID-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, një person ka vdekur. Gjatë këtyre 24 orëve janë shëruar 14 persona. /Zëri

107 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 4 dite - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit fatkeqësisht ka humbur jetën nga covid një person dhe kanë rezultuar pozitivë 15 të tjerë raporton Gazeta Blic. Sot janë shëruar 11 qytetarë, derisa numri i përgjithshëm i të shëruarve...

Një i vdekur e 15 raste të reja me koronavirus të martën

para 4 dite - Koha.net

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Portalb

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të martën 15 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,144 mostrave, raporton REL . Përgjatë 24 orëve të fundit, është...

Mbi 93 mijë kosovarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Tetova Sot

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Rritet ndjeshëm numri i rasteve ditore me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit nga kryerja e 3,526 testimeve janë zbuluar 43 raste të reja, duke shënuar numrin më të lartë ditor që prej datës 14 maj (49 raste). Aktualisht janë 198 raste aktive me COVID-19 në të...

Humb jetën një person nga koronavirusi në Kosovë, konfirmohen 15 raste të reja

para 4 dite - BalkanWeb

Në 24 orët e fundit nga coronavirusi në Kosovë ka humbur jetën një person, ndërsa janë konfirmuar 15 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19

para 4 dite - Gazeta Express

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë Në njoftimin e MSH-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Klan Kosova

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend ka vdekur një person si pasojë e COVID-19 dhe janë regjistruar 15 raste të reja nga 2 mijë e 144 mostra të marra....

Koronavirusi në Kosovë – 15 raste të reja dhe 1 viktimë në 24 orët e fundit

para 4 dite - Mapo

Në 24 orët e fundit në Kosovë ka humbur jetën një person nga koronavirusi, ndërsa janë konfirmuar 15 raste të reja. Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike...

Për 24 orë vaksinohen 12 mijë e 927 qytetarë

para 4 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Kosovë janë vaksinuar 12 mijë e 927 persona kundër Covid-19. Ndërsa, dozën e dytë të vaksinës deri më tani e kanë marrë 93 mijë e 551 qytetarë....

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Indeks online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend ka vdekur një person si pasojë e COVID-19 dhe janë regjistruar 15 raste të reja nga 2 mijë e 144 mostra të marra....

Regjistrohen 21 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 4 dite - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve janë nga 3.219 testime janë regjistruar 21 raste të reja. Prej rasteve të reja tetë janë në Shkup, katër në Tetovë, nga tre në Gostivar dhe Kumanovë dhe...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me Covid-19

para 4 dite - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë Në njoftimin e MSH-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15...

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Shekulli

Publikuar më 20.07.2021 nga Erjon Dervishi Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të martën 15 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,144 mostrave. Përgjatë...

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 15 raste pozitive me koronavirus nga 2 mijë e 144 testine të kryera. Në orët e fundit një qytetar e ka bumbur jetën si pasojë e virusit. Në njoftimin...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19

para 4 dite - Insajderi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se e në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15 kanë rezultuar pozitive, shkruan Insajderi. Gjatë kësaj periudhe ka vdekur një person. Në...

21 raste të reja me Covid-19

para 4 dite - TV21

Nga Ministria e Shëndetësisë, informojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.219 testime të realizuara 21 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona. Instituti i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit...

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Evropa e Lirë

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike në Kosovë (IKSHPK) ka regjistruar të martën 15 raste të infektimit me koronavirus pas testimit të 2,144 mostrave. Përgjatë 24 orëve të fundit, është regjistruar...

Një vdekje dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Albeu

Një person ka humbur jetën dhe 15 të tjerë janë regjistruar pozitivë me COVID-19 në Kosovë, gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësisë njofton se janë shëruar edhe 11 pacientë. Numri i personave...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në vend

para 4 dite - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit të raportuara janë dhënë 12.927 doza të vaksinës kundër COVID-19....

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me koronavirus

para 4 dite - OraInfo

Një i vdekur nga COVID-19 në Kosovë, rritet numri i rasteve të reja pozitive. Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit...

Gjendja me Covid – 19 në RMV: Një pacient ka ndërruar jetë, 21 raste të reja

para 4 dite - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 3,219 testimet e bëra, kanë rezultuar 21 raste të reja me korona virus, 1 pacientë ka ndërruar jetë ndërsa janë shëruar 14 të tjerë, njofton...

Vdes një person nga Covid-19, kaq persona u infektuan me coronavirus brenda 24 orëve

para 4 dite - Bota Sot

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

Një i vdekur e 15 raste të reja me koronavirus të martën

para 4 dite - RTK

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

Katërfishohen rastet me COVID në 24 orët e fundit në Shqipëri

para 4 dite - Infokusi

24 orët e fundit në vendin tonë kanë shënuar një rritje të ndjeshme të rasteve me COVID. Nga 3526 testime të kryera në total kanë rezultuar pozitivë 43 persona nga 11 që ishin një ditë më parë. Ndërkohë...

Shqipëri, 43 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

para 4 dite - Arbresh

Numri i rasteve aktive me COVID në vend ka prekur shifrën e 198 personave, pasi u regjistruan 43 të infektuar në 24 orë. Kjo është shifra më e lartë në dy muajt e fundit në vend. Nga 3,526 testime të kryera...

Asnjë vdekje nga COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, rriten rastet e reja

para 4 dite - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit, në Maqedoninë e Veriut, janë regjistruar 21 raste të reja me COVID-19 dhe asnjë vdeje. Gjithashtu, Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë shëruar edhe 14 pacientë. Që nga...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Kosovë

para 4 dite - Kallxo

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

Mbi 93 mijë kosovarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Lajmi.net

Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria e Shëndetësisë bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKShPK) ka njoftuar...

Covid 19, MSH: 43 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

para 4 dite - Lexo

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të vaksinohen për t’u mbrojtur nga Covid19, në çdo qendër shëndetësore dhe pikë vaksinimi kudo në vend. Shfrytëzoni ditët e hapura...

Koronavirusi në Shqipëri: Asnjë humbje jete! Regjistrohen 43 raste të reja në 24 orët e fundit

para 4 dite - Java News

Janë kryer 3,526 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 43 qytetarë, në këto bashki: 25 raste në Tiranë, 4 raste në Has, Elbasan, 3 raste në Durrës, Lezhë, 2 raste në Lushnje, 1 rast...

MSH: 21 RASTE TË REJA, NJË VIKTIMË, 14 TË SHËRUAR

para 4 dite - Klan Macedonia

RASTE AKTIVE – 226 MSH-ja, konform të dhënave nga ISHP-ja, njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 3.219 testime, kurse janë regjistruar 21 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 8, Tetovë – 4, Kumanovë...

Një viktimë dhe 21 raste të reja me Covid në Maqedoninë e Veriut

para 4 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit Maqedonia e Veriut ka regjistruar 21 raste të reja me koronavirus nga 3, 219 teste të realizuara. Ndërkohë një pacient me Covid ka humbur jetën. Ministria e Shëndetësisë bën me...

Rritet numri i të infektuarve me Covid, humb jetën një person

para 4 dite - ABC News

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut janë konfirmuar të infektuar me Covid 21 raste të reja nga 3 219 testime. Sipas raportit të fundit është infektuar me Covid një person ndërsa betejën me...

Regjistrohen 21 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 4 dite - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve janë nga 3.219 testime janë regjistruar 21 raste të reja. Prej rasteve të reja tetë janë në Shkup, katër në Tetovë, nga tre në Gostivar dhe Kumanovë dhe...

Rritet ndjeshëm numri i rasteve ditore me COVID-19 në Shqipëri

para 4 dite - KosovaPress

Pas gati më shumë se dy muajsh, në Shqipëri është regjistruar një numër i lartë infektimesh nga COVID-19. Në 24 orët e fundit nga kryerja e 3,526 testimeve janë zbuluar 43 raste të reja, duke shënuar numrin...

Koronavirusi në Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja

para 4 dite - Periskopi

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Kovid 19 RMV/ Asnjë humbje jete, 21 raste të reja. Shërohen 14 pacientë

para 4 dite - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Mbi 324 mijë vaksinime kundër COVID-19 deri më tash në Kosovë

para 4 dite - Sovrani

Mbi 324 mijë vaksina kundër COVID-19 janë dhënë deri më tash në Kosovë 233 mijë e 177 qytetarë kanë marrë dozën e parë. Ndërsa, 93 mijë e 551 njerëz tashmë veç e kanë përmbyllur procesin e vaksinimit....

Rritet numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri

para 4 dite - Epoka e Re

Është rritur ndjeshëm numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, gjatë 24 orëve të fundit, 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3 mijë e...

Rriten rastet me Covid në Shqipëri

para 4 dite - Epoka e Re

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Telegrafi

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. Në Kosovë janë duke u dhënë dy lloje...

Coronavirusi në Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja

para 4 dite - ATV Live

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Coronavirusi në Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja

para 4 dite - Ekonomia Online

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Koronavirusi në Shqipëri, rriten ndjeshëm rastet e reja

para 4 dite - Zyrtare

Në Shqipëri janë rritur ndjeshëm rastet e reja me COVID-19 ku në 24 orët e fundit 43 persona kanë rezultuar pozitivë nga 3526 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë person nuk ka vdekur, ndërsa pesë janë...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Gazeta Express

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

21 raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 4 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar . Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Regjistrohet një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në 24 orë në Kosovë

para 4 dite - Java News

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 15 raste pozitive me koronavirus nga 2 mijë e 144 testine të kryera. Në orët e fundit një qytetar e ka bumbur jetën si pasojë e virusit. Në njoftimin...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Kosovë

para 4 dite - Indeks online

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeç. E në ditën e parë të festës së Kurban Bajramit,...

Vaksinohen mbi 200 mijë qytetarë kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Bota Sot

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

Një viktimë dhe 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Lexo

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar 15 raste pozitive me koronavirus nga 2 mijë e 144 testine të kryera. Në orët e fundit një qytetar e ka bumbur jetën si pasojë e virusit. Në njoftimin...

Bilanci ditor i Covid-19, 43 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para 4 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit nuk është shënuar asnjë viktimë nga koronavirusi në vendin tonë. Sipas MSH, në këto 24 orë kanë rezultuar pozitivë me virusin e rrezikshëm...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Zeri

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeç. E në ditën e parë të festës së Kurban Bajramit,...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - RTK

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

Regjistrohen 21 raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë

para 4 dite - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar . Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Shifra të frikshme, regjistrohen 89 aksidente rrugore brenda 24 orëve të fundit në Kosovë

para 4 dite - BalkanWeb

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

​Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës anti-Covid-19

para 4 dite - Ekonomia Online

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCovid-19

para 4 dite - Epoka e Re

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCovid-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër Covid-19. Ministria...

Më shumë se 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - OraInfo

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare . E në ditën e parë të festës së Kurban...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Gazeta Metro

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - Revista Kosovarja

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

​Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës anti-Covid-19

para 4 dite - Ekonomia Online

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Lajmi.net

MSH njofton se gjatë kësaj periudhe janë regjistruar 15 raste të reja me koronavirus në Kosovë. Brenda 24 orëve janë testuar 2.144 persona, ndërsa janë shëruar 11. Kujtojmë se numri i personave të vdekur...

Një i vdekur nga COVID-19 në Kosovë, rritet numri i rasteve të reja pozitive

para 4 dite - Infokusi

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

89 aksidente në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit

para 4 dite - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit, në Kosovë kanë ndodhur 89 aksidente trafiku. Policia ka njoftuar se 25 prej tyre kanë përfunduar me të lënduar, ndërsa 64 vetëm me dëme materiale. Sipas njoftimit policor, gjatë...

LAJM I FUNDIT/ Asnjë humbje jetë në vendin tonë, rritet ndjeshëm numri i rasteve të reja në 24 orët e fundit

para 4 dite - FaxWeb

Minsitria e Shëndetësisë ka raportuar ditën e sotme 43 raste të reja me Covid-19 dhe asnjë humbje jete. COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3526 testime, 43 raste të reja dhe 5 të shëruar...

LAJMI I FUNDIT/ “BOOM” rastesh të infektuara nga koronavirusi në Shqipëri, brenda 24 orëve 43 persona janë pozitivë

para 4 dite - Dosja.al

Spitali Infektiv 20 Korrik, 2021 16:55 COVID-19 në Shqipëri, MSH: Në 24 orët e fundit nuk ndërroi jetë asnjë person, 43 raste të reja Njoftimi Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel...

Si vijon situata epidemiologjike në 24 orët e fundit?

para 4 dite - Scan TV

Sipas njoftimit nga Ministria e Shëndetësisë, në 24 orët e fundit janë kryer 3,526 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 43 qytetarë, në këto bashki: 25 raste në Tiranë, 4 raste në...

21 raste të reja, 14 të shëruar, një i vdekur nga koronavirusi

para 4 dite - Shenja

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Një person ka humbur jetën. Ndërkohë...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - KosovaPress

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Mbi 93 mijë qytetarë kanë marrë dozën e dytë të vaksinës antiCOVID-19

para 4 dite - ATV Live

Prej fillimit të procesit të vaksinimit, në Kosovë janë dhënë 324 mijë e 107 doza të vaksinës antiCOVID-19. Vetëm në 24 orët e fundit janë dhënë 12 mijë e 927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ministria...

Regjistrohen 21 raste të reja me coronavirus në Maqedoninë e Veriut

para 4 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve janë nga 3.219 testime janë regjistruar 21 raste të reja. Prej rasteve të reja tetë janë në Shkup, katër në Tetovë, nga tre në Gostivar dhe Kumanovë dhe...

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - Zhurnal

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 4 dite - Klan Kosova

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19, transmeton Klankosova.tv....

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Zyrtare

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend ka vdekur një person si pasojë e COVID-19 dhe janë regjistruar 15 raste të reja nga 2 mijë e 144 mostra të marra....

Bilanci i Covid-19 në Kosovë/ Regjistrohen 15 raste të reja dhe 1 humbje jete në 24-orët e fundit

para 4 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë ku bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15 kanë rezultuar pozitive.Në...

Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 4 dite - RTK

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19, transmeton Klankosova.tv....

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - InFokus

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Për 24 orë vaksinohen 12 mijë e 927 qytetarë

para 4 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Kosovë janë vaksinuar 12 mijë e 927 persona kundër Covid-19. Ndërsa, dozën e dytë të vaksinës deri më tani e kanë marrë 93 mijë e 551 qytetarë....

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - Telegrafi

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Rritet numri i të infektuarve në 24 orët e fundit në Kosovë, rikthehen dhe vdekjet Covid

para 4 dite - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka raportuar ditën e sotme një viktimë të shkaktuar nga Covid-19 dhe 15 raste të reja në 24 oret e fundit. Sot janë shëruar 11 qytetarë, ndërsa numri i përgjithshëm...

Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 4 dite - GazetaBlic

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19, transmeton Klankosova.tv....

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19

para 4 dite - Sovrani

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se e në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15 kanë rezultuar pozitive, shkruan Insajderi. Gjatë kësaj periudhe ka vdekur një person. Në...

Regjistrohen 21 raste të reja me Covid dhe asnjë viktimë

para 4 dite - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Ekonomia Online

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit në vend ka vdekur një person si pasojë e COVID-19 dhe janë regjistruar 15 raste të reja nga 2 mijë e 144 mostra të marra....

Vetëm në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 89 aksidente në trafik

para 4 dite - Indeks online

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja nga 2,144 teste. Derisa është shënuar një viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve janë shëruar 11, ndërkohë...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19 brenda 24-orëve

para 4 dite - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë Në njoftimin e MSH-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19

para 4 dite - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë Në njoftimin e MSH-së bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë e 144 mostra, nga të cilat 15...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me Covid

para 4 dite - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë shënuar 15 raste të reja të infektimit me Covid-19. Gjatë kësaj periudhe kohore është raportuar një rast i vdekjes nga koronavirusi....

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Infokusi

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

21 raste të reja, 14 të shëruar, asnjë i vdekur nga koronavirusi

para 4 dite - Shenja

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Një i vdekur dhe 15 raste të reja me COVID-19

para 4 dite - KosovaPress

Një person ka vdekur në Kosovë si shkak infektimit me koronavirusi. Ndërsa siç njofton Ministria e Shëndetësisë bazuar në të dhënat e IKSHPK-së, janë shënuar 15 raste të reja me COVID-19. Njoftimi i plotë:...

Konfirmohen 15 raste të reja me virusin korona, shërohen 11 qytetarë dhe raportohet për një rast të vdekjes

para 4 dite - Radio Kosova e Lire

Në raportin 24-orësh të Ministrisë së Shëndetësisë është regjistruar një viktimë nga COVID-19. Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë kësaj periudhe janë regjistruar 15 raste të reja me koronavirus...

1 vdekje dhe 15 raste të reja pozitive me COVID-19

para 4 dite - Revista Kosovarja

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: ℹ Në 24 orët e fundit janë dhënë 12.927 doza të vaksinës kundër COVID-19. ℹ Prej fillimit...

Bilanci i Covid në Kosovë/ 1 person i vdekur dhe 15 raste të reja ne 24-orët e fundit

para 4 dite - Dosja.al

Bilanci ne kosove 20 Korrik, 2021 15:07 KOSOVË -Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në Kosovë ku bëhet e ditur se në 24 orët e fundit janë testuar 2 mijë...

12 mijë e 927 persona vaksinohen brenda 24 orëve në Kosovë

para 4 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Në 24 orët e fundit janë dhënë 12,927 doza të vaksinës kundër COVID-19. Ndërsa nga fillimi...

15 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit janë regjistruar 15 raste të reja nga 2,144 teste. Derisa është shënuar një viktimë si pasojë e COVID-19. Gjatë 24 orëve janë shëruar 11, ndërkohë...

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - Kallxo

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Raporti i fundit nga IKSHPK: 15 raste të reja dhe 1 viktimë

para 4 dite - Bota Press

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

Raporti i fundit nga IKSHPK: 15 raste të reja dhe 1 viktimë

para 4 dite - Gazeta Metro

Një person ka vdekur nga koronavirusi në Kosovë të martën. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 15 raste pozitive me COVID-19, derisa janë shëruar 11 pacientë....

Çka ndodhi dje në Kosovë?

para 4 dite - OraInfo

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89 Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Lajmi.net

E në ditën e parë të festës së Kurban Bajramit, qytetarëve po u bëhet thirrje që të vaksinohen kundër coronavirusit. Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë (IKSHPK), përmes një postimi në faqen...

Kovid 19/Asnjë humbje jete, 21 raste të reja

para 4 dite - Press Online

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Nuk është regjistruar asnjë humbje...

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - RTK

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - GazetaBlic

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

21 raste të reja, 14 të shëruar, asnjë i vdekur nga virusi

para 4 dite - Lajm

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 3219 teste dhe janë regjistruar 21 raste të reja të COVID-19 dhe atë: Shkup – 8, Tetovë – 4, nga 3 rast në Kumanovë dhe Gostivar. Nuk është regjistruar asnjë humbje...

103 raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 4 dite - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë raportuar tre raste pozitive me COVID-19 nga gjithsej 1091 mostra të testuara. Gjatë kësaj kohe nuk është shënuar asnjë rast i vdekjes nga koronavirusi. Po ashtu...

89 aksidente trafiku për vetëm 24 orë

para 4 dite - Bota Sot

89 aksidente trafiku kanë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara. 25 prej tyre ishin me të lënduar. Kurse 64 të tjerë me dëme materiale. Në të njëjtën kohë, nga Policia e Kosovës janë shqiptuar 1 mijë e 353...

Vetëm në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 89 aksidente në trafik

para 4 dite - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit, Policia ka shqiptuar edhe 1 mijë e 353 tiketa trafiku për shoferët që nuk kanë respektuar rregullat e komunikacionit. Kurse, dy tiketa janë shqiptuar për qytetarët që nuk kanë respektuar...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë, qytetarët mund të zgjedhin ndërmjet Pfizer dhe AstraZenecës

para 4 dite - Dosja.al

vaksinimi ne Kosove 20 Korrik, 2021 12:51 KOSOVË – Në Kosovë vijon vaksinimi i qytetarëve kundër koronavirusit, ku tashmë mund të vaksinohen të gjithë personat mbi 18 vjeç. Sipas të dhënave të fundit të...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Kosovë

para 4 dite - Epoka e Re

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër Covid-19, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18-vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban Bajramit,...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër Covid-19 në Kosovë

para 4 dite - Bota Press

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

Po vazhdon vaksinimi i qytetarëve kundër Covid-19, tani kanë të drejtë vaksinimi kanë qytetarët mbi 18 vjeç

para 4 dite - Radio Kosova e Lire

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër koronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. E në ditën e parë të festës së Kurban...

Mbi 200 mijë të vaksinuar kundër COVID-19 në Kosovë

para 4 dite - Arbresh

Në Kosovë është duke vazhduar vaksinimi i qytetarëve kundër coronavirusit, ku tashmë të drejtë për të marrë vaksinën kanë të gjithë qytetarët mbi moshën 18 vjeçare. Në Kosovë janë duke u dhënë dy lloje...

Vetëm në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 89 aksidente në trafik

para 4 dite - Infokusi

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Kurse,...

Rritet numri i aksidenteve në Kosovë, në 24 orët e fundit ndodhën 89

para 4 dite - Epoka e Re

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Në 24 orët e fundit në Kosovë ndodhën 89 aksidente trafiku, 25 të lënduar

para 4 dite - Periskopi

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 4 dite - Ekonomia Online

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19, transmeton Klankosova.tv....

Mbi 1 mijë e 300 gjoba trafiku në 24 orët e fundit

para 4 dite - Arbresh

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shqiptuar 1 mijë e 353 gjoba trafiku. Sipas statistikave të përgjithshme të policisë, janë shqiptuar dy gjoba për shkelje të masave anti COVID-19. Gjatë 24 orëve...

89 aksidente trafiku për vetëm 24 orë

para 4 dite - Lajmi.net

25 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 64 të tjerë me dëme materiale. Në të njëjtën kohë, nga Policia e Kosovës janë shqiptuar 1 mijë e 353 tiketa për të gjithë shkelësit e rregullave në trafik. /Lajmi.net/

Vetëm dy gjoba në bazë të ligjit anti-COVID

para 4 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se janë shqiptuar dy gjoba në bazë të ligjit anti-COVID. Në raportin e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë u njoftuar për 3 raste të reja me COVID-19...

25 aksidente trafiku me të lënduar në 24 orët e fundit

para 4 dite - ATV Live

Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh ka njoftuar se kanë ndodhur 89 aksidente trafiku. Nga këto aksidente 25 kanë qenë me të lënduar dhe 64 të tjerë me dëme materiale. Policia po ashtu ka njoftuar...

Vetëm në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 89 aksidente në trafik

para 4 dite - Bota Press

Botapress 20 Korrik – Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me...

Vetëm në 24 orët e fundit, në Kosovë ndodhën 89 aksidente në trafik

para 4 dite - Ekonomia Online

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

Në 24 orët e fundit, 89 aksidente, 1 353 gjoba në tafik….

para 4 dite - Epoka e Re

Është rritur numri i aksidenteve në komunikacion në vendin tonë, ku vetëm në 24 orët e fundit kanë ndodhur 89 aksidente, 25 prej tyre me persona të lënduar kurse 64 tjerë vetëm me dëme materiale. Në 24...

89 aksidente trafiku për vetëm 24 orë

para 4 dite - Arbresh

89 aksidente trafiku kanë ndodhur gjatë 24 orëve të kaluara. 25 prej tyre ishin me të lënduar, kurse 64 të tjerë me dëme materiale. Në të njëjtën kohë, nga Policia e Kosovës janë shqiptuar 1 mijë e 353...

Situata e Kovidit 24 orët e fundit në Shqipëri

para 5 dite - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 3439 testime, 7 të shëruar dhe 11 raste të reja në 24 orët e fundit Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale njoftoi se në 24 orët e fundit janë...

Koronavirusi në Shqipëri: Asnjë humbje jete dhe 11 raste të reja në 24 orët e fundit

para 5 dite - Java News

Në 24 orët e fundit janë kryer 3439 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me Covid19, 11 qytetarë në këto bashki: Nga 2 raste në Tiranë, Korçë, Elbasan dhe nga 1 rast në Has, Kavajë, Vlorë, Kamëz,...

Tri raste të reja me COVID-19

para 5 dite - Lajmi.net

Përgjatë kësaj kohe nuk pati asnjë person që humbi jetën si pasojë e këtij virusi, ndërsa janë shëruar dy pacientë. Tani për tani numri i rasteve aktive është 104. /Lajmi.net/

Tre persona infektohen me COVID-19

para 5 dite - KosovaPress

Tre qytetarë janë infektuar me COVID-19 në 24 orëshin e fundit në Kosovë. Ndërsa siç njoftojnë nga Ministria e Shëndetësisë, bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës...

103 raste aktive me koronavirus në vend

para 5 dite - Lajmi.net

Kësisoj tani për tani numri i rasteve aktive në vend është 103. Në 24 orëshin e kaluar janë konfirmuar 7 raste të reja të të prekurve me koronavirus, ndërsa janë kryer gjithsej 2 mijë e 202 testime. Përgjatë...

103 raste aktive me koronavirus në vend

para 5 dite - Informatat

103 raste janë aktive me COVID-19 në Kosovë. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar shtatë raste të tjera dhe asnjë vdekje. Ndërkohë, numri i qytetarëve të vaksinuar ka arritur mbi 300 mijë në nivel vendi.

Rriten ndjeshëm infektimet me kovid në Shqipëri, vetëm 2 prefektura nuk kanë raste

para 6 dite - NOA

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Asnjë humbje jete, 2451 testime, 2 të shëruar dhe 21 raste të reja në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit janë kryer 2451 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë...

Asnjë i vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

para 6 dite - Insajderi

18 Korrik 2021: Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon: Nga 2.202 testime, 7 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin COVID-19....

Shtohen infektimet në Shqipëri, 21 raste të reja në 24 orë, asnjë humbje jete nga Covid

para 6 dite - Java News

Shqipëria ka shënuar një rritje të infektimeve ditore me Covid-19. Ministria e Shëndetësisë shprehet se nga 2,451 testime të kryera në 24 orët e fundit, kanë rezultuar poziitvë 21 qytetarë. Mësohet se...

Rriten sërish rastet me COVID-19 në Shqipëri

para 6 dite - KosovaPress

Ministria e Shëndetësisë së Shqipërisë ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë kryer 2451 testime, nga të cilat 21 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus, duke shënuar sërish rritje. Në 24...

Asnjë i vdekur dhe 7 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 6 dite - Lajmi.net

Sipas njoftimit, gjatë 24 orëve nuk është shënuar asnjë viktimë, ndërsa janë shëruar dy persona të infektuar me virus, shkruan lajmi.net. “Nga 2.202 testime, 7 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me virusin...

Shtatë raste të reja me COVID-19

para 6 dite - KosovaPress

Në 24 orëshin e fundit në Kosovë janë raportuar shtatë raste të reja me COVID-19, ndërsa nuk raportohet për të vdekur. Ministria e Shëndetësisë bazuar në të dhënat e Institutit Kombëtar të Shëndetësisë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK