Një foshnjë në mesin e 6 të lënduarve në aksidentin mes trenit dhe 2 veturave në Pejë

para një jave - Sovrani

Një foshnjë gjendet në mesin e gjashtë të lënduarve nga një askident i ndodhur sot në Qyshk të Pejës, midis trenit dhe dy automjeteve, transmeton Insajderi. Të gjashtë të lënduarit, të cilët u trajtuan...

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

para një jave - Zhurnal

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan. Ndër të...

Një foshnjë në mesin e 6 të lënduarve në aksidentin mes trenit dhe 2 veturave në Pejë

para një jave - Insajderi

Një foshnjë gjendet në mesin e gjashtë të lënduarve nga një askident i ndodhur sot në Qyshk të Pejës, midis trenit dhe dy automjeteve, transmeton Insajderi. Të gjashtë të lënduarit, të cilët u trajtuan...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Telegrafi

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Zhurnal

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Një foshnjë në mesin e të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

para një jave - Bota Sot

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan. Ndër të...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Bota Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një...

Aksident mes tri veturave në Lupç, nuk raportohet për të lënduar

para një jave - Indeks online

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në rrugën Prishtinë-Podujevë, saktësisht në fshatin Lupç. Indeksonline mëson nga dëshmitarët në vendin e ngjarjes se nga ky aksident nuk ka asnjë të lënduar. Aksidenti...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Tetova Sot

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Tetova1

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Flaka

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

para një jave - Lajmi.net

Ndër të lënduarit ishin edhe një foshnjë, e cila u lëndua në hundë,njofton Klan Kosova. Policia e Pejës tha se po vazhdon hetimet.

Gjashtë të lënduar nga aksidenti me trenin në Pejë, tre fëmijë

para një jave - RTK

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAIA)...

Dalin detaje/ Treni goditi dy vetura, u lënduan gjashtë persona

para një jave - Bota Sot

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident, janë lënduar 6 persona, prej tyre tre të mitur. Të gjithë...

Pejë: Treni godet dy vetura, të lënduar gjashtë persona, tre nga ta fëmijë

para një jave - Infokusi

Në Pejë treni ka goditur dy vetura me ç’rast janë lënduar gjashtë persona, prej të cilëve tre janë të moshës minore, shkruan Gazeta Infokus. Ndërkaq njoftohet se të lënduarit nga ky aksident janë jashtë...

Policia jep detaje për aksidentin në Gllarevë ku u përplasën dy vetura

para një jave - Infokusi

Dy persona kanë mbetur të lënduar nga përplasja në mes të dy veturave në Gllarevë, shkruan Gazeta inFokus. Këtë e ka bërë të ditur për Gazetën inFokus, zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Driton...

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen 4 persona

para një jave - Zhurnal

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë...

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen katër veta

para një jave - Koha.net

Treni që ishte nisur të mërkurën nga Peja për në Prishtinë, ka goditur një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë. Në këtë aksident,...

Përplasen dy vetura në Gllarevë, ka të lënduar

para një jave - Infokusi

Edhe një aksident tjetër ka ndodhur në Klinë në fshatin Gllarevë ku janë përplasur dy vetura. Në fotografi shihet se njëra nga veturat pas përplasjes ka dalë nga rruga dhe po ashtu raportohet për të lënduar....

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Lajm

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Edhe një foshnjë në mesin e gjashtë të lënduarve nga aksidenti i trenit me vetura në Pejë

para një jave - Ekonomia Online

Një aksident mes trenit dhe dy veturave ka ndodhur në Qyshk të Pejës. Se si erdhi deri tek aksidenti nuk dihet, ndërsa gjashtë të lënduarit u trajtuan në Spitalin e Pejës, dhe më pas u liruan, njofton...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Info7

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një veture Golf me targa vendore dhe...

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë

para një jave - Bota Sot

Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë të mërkurë. Aksidenti që ndodhi rreth orës 12:30 në...

Aksident i rëndë në Tetovë, ka të lënduar

para një jave - Arbresh

Një aksident i rëndë ka ndodhur para disa minutave në rrugën lokale nga fshati Radiovcë për në fshatin Çegran. Sipas dëshmitarëve okularë aksidenti ka ndodhur në mes një golfi me targa vendore dhe një...

Gjashtë të lënduar nga aksidenti me trenin në Pejë, tre fëmijë

para një jave - Lajmi.net

Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAIA) në kuadër të Zyrës së Kryeministrit ka bërë të ditur se nga ky aksident, janë lënduar 6 persona, prej tyre tre të mitur, derisa të...

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen 4 persona

para një jave - Daily News

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë...

Treni godet dy vetura në Pejë, lëndohen gjashtë persona, tre prej tyre të mitur

para një jave - Ekonomia Online

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident siç bënë të ditur ZKM, janë lënduar 6 persona, prej tyre...

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen 4 persona

para një jave - InFokus

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë...

Treni godet dy vetura në Pejë, lëndohen gjashtë persona, tre prej tyre të mitur

para një jave - Ekonomia Online

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident siç bënë të ditur ZKM, janë lënduar 6 persona, prej tyre...

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen 4 persona

para një jave - Argument

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Telegrafi

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. “Rreth orës 12:20...

VIDEO – Aksident mes veturës dhe trenit në Pejë, lëndohen 4 persona

para 2 jave - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Pejë, mes trenit dhe një veture. Sipas fotografive të siguruara nga KALLXO.com, aksidenti ka ndodhur në hyrjen e qytetit, pranë kryqëzimit Pejë – Podgoricë....

Policia jep detaje rreth aksidentit në Pejë, ku treni goditi dy vetura

para një jave - KosovaPress

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident, janë lënduar 6 persona, prej tyre tre të mitur. Të gjithë...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - GazetaBlic

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë dhe për pasojë la të lënduar katër persona. Lajmin e konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova....

Treni godet veturën në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Zeri

Një veturë është goditur nga treni mesditën e sotme në Pejë. Zëdhnësi i Policisë Driton Rugova ka thënë për “Zërin” se si pasojë e aksidentit, lëndime trupore kanë pësuar katër persona. “Rreth orës 12:20...

Dalin detaje: Treni goditi dy vetura, u lënduan gjashtë persona

para një jave - Bota Press

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident, janë lënduar 6 persona, prej tyre tre të mitur. Të gjithë...

Gjashtë të lënduar nga aksidenti me trenin në Pejë, tre fëmijë

para një jave - Gazeta Metro

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAIA)...

Komisionit për Hetimin e Aksidenteve hap hetime për aksidentin në Pejë mes trenit dhe dy veturave

para një jave - Arbresh

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Nga ky aksident, janë lënduar 6 persona, prej tyre tre të mitur. Të gjithë...

Gjashtë të lënduar nga aksidenti me trenin në Pejë, prej tyre tre fëmijë

para një jave - Epoka e Re

Gjatë ditës së sotme, në Pejë ka ndodhur nja aksident hekurudhor, në të cilin janë përfshirë treni i udhëtarëve dhe dy automjete. Komisioni për Hetimin e Aksidenteve dhe Incidenteve Aeronautike (KHAIA)...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Bota Sot

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë. Lajmin për median e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. “Rreth orës 12:20 te Dogana...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Indeks online

“Indeksonline”, raportoi për një aksident trafiku që ka ndodhur pak më herët në Pejë. E nga Policia e Kosovës, tani është konfirmuar se deri të ky aksident ka ardhur pasi treni ka goditur një veturë. Si...

Aksident mes veturës dhe trenit në Pejë, lëndohen 4 persona

para 2 jave - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Pejë, mes trenit dhe një veture. Sipas fotografive të siguruara nga KALLXO.com, aksidenti ka ndodhur në hyrjen e qytetit, pranë kryqëzimit Pejë – Podgoricë....

Treni godet veturën në Pejë, katër të lënduar

para 2 jave - Insajderi

Një aksident trafiku mes veturës dhe trenit ka ndodhur të mërkurën në Pejë, me ç ‘rast janë lënduar katër persona. Rastin për Insajderi-n e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - RTK

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. “Rreth orës 12:20...

Aksident trafiku në Pejë, dyshohet për të lënduar

para 2 jave - Indeks online

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në Pejë. Ende nuk dihet se sa vetura janë të përfshira në këtë aksident, derisa dyshohet se ka të lënduar. Indeksonline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

Aksident mes trenit dhe veturës në Pejë – FOTO

para 2 jave - Kallxo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Pejë mes trenit dhe një veture. Sipas fotografive të siguruara nga Kallxo.com, aksidenti ka ndodhur në hyrjen e qytetit, pranë kryqëzimit Pejë – Podgoricë....

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë

para një jave - in7

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë...

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë

para një jave - ATV Live

Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë të mërkurë. Aksidenti që ndodhi rreth orës 12:30 në...

Treni godet veturën, lëndohen katër persona në Pejë

para një jave - KosovaPress

Një makinë që po kalonte binarët në pjesën ku rruga tranzitore lidhet me rrugën kryesore me katër korsi Pejë-Prishtinë, është goditur nga treni këtë të mërkurë. Aksidenti që ndodhi rreth orës 12:30 në...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Lajmi.net

Këtë e konfirmoi për lajmi.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Dritoni Rugova. “Rreth orës 12:20 te Dogana në Pejë ka ndodhur një aksident. Treni i udhëtarëve ka goditur një veturë,...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Fakti Ditor

Një aksident trafiku ka ndodhur në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë. Këtë e konfirmoi për lajmi.net zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Dritoni Rugova. “Rreth orës 12:20...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Arbresh

Policia e Kosovës ka konfrimuar se ka ndodh një aksident në Pejë ku treni ka goditur një  veturë. Si pasojë e këtij aksidenti katër persona janë lënduar “Rreth orës 12:20 te Dogana në Pejë ka ndodhur një...

Treni godet një veturë në Pejë, lëndohen katër persona

para 2 jave - Ekonomia Online

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në qytetin e Pejës, ku treni ka goditur një veturë. Lajmin për Telegrafin e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Driton Rugova. “Rreth orës 12:20...

Aksident në Pejë, dyshohet për të lënduar

para 2 jave - Bota Press

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në Pejë.Ende nuk dihet se sa vetura janë të përfshira në këtë aksident, derisa dyshohet se ka të lënduar. Indeksonline ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes:

Aksident në Prishtinë, raportohet për disa të lënduar

para 2 jave - Top Channel

Një aksident ka ndodhur mbrëmë në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy automjete ku njëra ka përfunduar e përmbysur. Ndërkohë janë publikuar edhe foto të këtij aksidenti, teksa...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - Telegrafi

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KosovaPress ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Akident trafiku në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë

para 2 jave - OraInfo

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në magjistralen Prishtinë – Fushë Kosovë. Në këtë aksident janë përfshi dy vetura. Siç mëson ORAinfo, përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar....

​Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - GazetaBlic

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KosovaPress ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset një veturë

para 2 jave - OraInfo

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. Publikohen disa fotografi nga ky aksident, teksa mësohet...

Aksident në Prishtinë, përmbyset njëra prej makinave, lëndohen disa persona

para 2 jave - Albeu

Një aksident ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë makina, ndërsa njëra është përmbysur. KP ka siguruar disa fotografi nga ky aksident, teksa mësohet se disa...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset një veturë

para 2 jave - Insajderi

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën mbrëma në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KP ka siguruar disa fotografi nga vendi...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - Bota Sot

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. Mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar. Po...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - Infokusi

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KosovaPress ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset njëra veturë

para 2 jave - Lajmi.net

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KP ka siguruar disa fotografi nga ky aksident, teksa mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar. Lajmi.net është në pritje...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset një veturë

para 2 jave - Sovrani

Një aksident trafiku ka ndodhur të martën mbrëma në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KP ka siguruar disa fotografi nga vendi...

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - Epoka e Re

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KP ka siguruar disa fotografi nga ky aksident, teksa...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës (foto)

para 2 jave - Bota Press

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. Gazeta ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës, rrokulliset njëra veturë

para 2 jave - Lajm

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KP ka siguruar disa fotografi nga ky aksident, teksa mësohet se disa persona kanë mbetur të lënduar. Lajmi.net është në pritje...

Aksident i rëndë trafiku në Bërnicë të Prishtinës, vetura përfundon e rrokullisur

para 2 jave - Gazeta Metro

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. Kosovapress ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Aksident trafiku në Bërnicë të Prishtinës

para 2 jave - KosovaPress

Një aksident trafiku ka ndodhur sonte në fshatin Bërnicë të Prishtinës. Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura me ç ‘rast njëra është rrokullisur. KosovaPress ka siguruar disa fotografi nga ky aksident,...

Aksident në Shtime, një i lënduar

para 2 jave - Indeks online

Një person ka pësuar lëndime në një aksident trafiku që ka ndodhur në Shtime. Policia ka njoftuar se lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës pasi që i njëjti si pasojë e vozitjes së pa kujdesshme...

Aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, lëndohen tre persona

para 2 jave - GazetaBlic

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar se nga ky aksident lëndime...

Aksident trafiku në Gllarevë të Klinës

para 2 jave - Telegrafi

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Gllarevë të Klinës. Përveç dëmeve materiale ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky aksident. Telegrafi ka kontaktuar me Policinë e Kosovës lidhur me rastin...

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit, 3 të lënduar

para 2 jave - Gazeta Express

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar për Express se nga ky aksident...

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit

para 2 jave - RTK

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar për Express se nga ky aksident...

Vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit përfshihet në aksident, 3 të lënduar

para 2 jave - OraInfo

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit, 3 të lënduar. Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin...

Aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, tre të lënduar lehtë

para 2 jave - Koha.net

Tre persona kanë marrë lëndime të lehta në një aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik. Aksidenti ka ndodhur në orën 10:00, derisa Policia i ka thënë KOHËS se janë përfshirë dy automjete të udhëtarëve,...

Aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, lëndohen tre persona

para 2 jave - Revista Kosovarja

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar se nga ky aksident lëndime...

Aksident trafiku në magjistralen Kaçanik-Ferizaj

para 2 jave - Bota Sot

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Kaçanik-Ferizaj, konkretisht te varrezat e dëshmorëve të Kaçanikut. Policia ka dal në vendin e ngjajres. Kohën e fundit janë shpeshtua aksidentet në Kosovë....

Aksident trafiku në magjitralen Kaçanik-Ferizaj

para 2 jave - Indeks online

Një aksident trafiku ka ndodhur në magjistralen Kaçanik-Ferizaj, konkretisht te varrezat e dëshmorëve të Kaçanikut. Policia ka dal në vendin e ngjajres. Indeksonline ju sjell foto nga vendi.

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari, 3 të lënduar

para 2 jave - Bota Press

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar për Express se nga ky aksident...

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari në rrugën Ferizaj -Kaçanik, tre të lënduar

para 2 jave - Gazeta Metro

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar se nga ky aksident lëndime...

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari në rrugën Ferizaj -Kaçanik, tre të lënduar

para 2 jave - Periskopi

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar se nga ky aksident lëndime...

Lajmi i fundit, dy persona lëndohen rëndë në aksidentin në Klinë

para 2 jave - Infokusi

Dy persona janë lënduar rëndë në një vetë-aksident në Klinë. Ky aksident ka ndodhur në fshatin Gllarevë të kësaj komune, shkruan Gazeta Infokus. Lexuesit e Gazetës Infokus kanë dërguar fotografi nga vendi...

Përfshihet në aksident vetura e një mërgimtari të Fusha e Pajtimit, 3 të lënduar

para 2 jave - Ekonomia Online

Një veturë me targa të huaja dhe një me targa vendore janë aksidentuar sot në rrugën magjistrale Ferizaj -Kaçanik, në vendin e quajtur Fusha e Pajtimit. Policia ka konfirmuar për Express se nga ky aksident...

Në ditën e Bajramit vetë-aksidentohet një veturë

para 2 jave - Infokusi

Një vetë-aksident ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës. Në bazë të fotografive që ka siguruar Gazeta Infokus nj vetur ka pësuar demtime, shkruan Gazeta Infokus. Nuk dihet nëse ka të lënduar . Më poshtë...

Aksident në Gllarevë të Klinës

para 2 jave - Arbresh

Aksident në Gllarevë të Klinës Një aksident komunikacioni ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës. Në një video të dërguar nga lexuesit e arbresh.info, shihet se një veturë e tipi Golf është aksidentuar....

9 të lënduar në një aksident në rrugën Prishtinë-Podujevë

para 2 jave - Sovrani

Nëntë persona kanë mbetur të lënduar në një aksident trafiku të ndodhur sot në magjistralen Prishtinë-Podujevë. Në këtë aksident të ndodhur rreth orës 18:40, të përfshira ishin katër automjete, tri vetura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK