Festivali i filmave malorë BANFF vjen sërish në Prishtinë

para një dite - Telegrafi

BANFF Kosovo, festivali i filmit për sportet malore dhe aventurën në natyrë, vjen në Cineplexx Prishtina nga BANFF Centre Mountain Film Festival në Kanada me një përzgjedhje filmash që kanë për qëllim...

Festivali i filmave malorë ”BANFF” po vjen në Prishtinë

para një dite - Ditapost

”Banff Kosovo”, festivali i filmave për sportet malore dhe aventurën në natyrë, vjen në Prishtinë. Lajmin është bërë i ditur nga ”Banff Mountain Film Festival Kosovo” përmes një postimi në ”Facebook”....

Festivali i Filmave malorë BANFF, sërish në Prishtinë

para 2 dite - Zeri

BANFF Kosovo , festivali i filmit për sportet malore dhe aventurën në natyrë, vjen për të dytën herë në Prishtinë nga BANFF Centre Mountain Film Festival në Kanada me një përzgjedhje filmash që kanë për...

FESTIVALI I FILMAVE MALORË BANFF, SËRISH NË PRISHTINË

para 2 dite - Epoka e Re

BANFF Kosovo, festivali i filmit për sportet malore dhe aventurën në natyrë, vjen për të dytën herë në Prishtinë nga BANFF Centre Mountain Film Festival në Kanada me një përzgjedhje filmash që kanë për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK