Arrestohet një shtetas i Shqipërisë në Prishtinë pasi dyshohet se kultivonte bimë kanabis

para një dite - Koha.net

Departamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës të martën gjatë ditës ka realizuar dy operacione policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë personave të dyshuar të përfshirë në vepra penale....

Operacionet policore në Prishtinë e Podujevë, arrestohen pesë persona

para një dite - Telegrafi

Policia e Kosovës sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë (5) personave të dyshuar të përfshirë në vepra penale. Operacioni i parë...

Arrestohet një noter, dyshohet se tjetërsoi një pronë në Hajvali

para një dite - Koha.net

Një noter është arrestuar të mërkurën në Prishtinë, nën dyshimin se ka kryer veprën e tjetërsimit të një prone në Hajvali të Prishtinës. Policia e Kosovës ka njoftuar se bashkë me të janë arrestuar edhe...

Operacionet policore në Prishtinë e Podujevë, arrestohen pesë persona

para një dite - RTK

Policia e Kosovës sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë (5) personave të dyshuar të përfshirë në vepra penale. Operacioni i parë...

Antidroga arreston një person afër Prishtinës, kultivonte kanabis sativa

para një dite - Bota Sot

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuara nga njësitet relevante policore, të cilët me urdhëresë zyrtare kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës, në të...

Në dy operacione të ndara, policia arreston 5 persona të dyshuar për drogë

para një dite - Kallxo

Policia e Kosovës njofton se në dy operacione të ndara ka arrestuar pesë persona, një shtetas të Shqipërisë për kultivim të bimëve narkotike dhe katër të tjerë për falsifikim të dokumenteve. Sipas policisë,...

Arrestohen katër persona në Podujevë, dyshohet se në bashkëpunim me një noter tjetërsuan një parcelë

para një dite - Zeri

Policia e Kosovës ka realizuar sot gjatë ditës dy operacione të suksesshme policore, ku ka arrestuar pesë persona të cilët dyshohet se ishin të përfshirë në vepra penale. Sipas Policisë, operacioni i parë...

Në dy operacione të suksesshme nga departamenti i hetimeve, arrestohen 5 persona

para një dite - Bota Sot

Departamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës, sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë personave të dyshuar të përfshirë në vepra...

Në dy operacione të suksesshme, arrestohen 5 persona

para një dite - RTK

Departamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës, sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë personave të dyshuar të përfshirë në vepra...

Kultivonte kanabis sativa, antidroga arreston një person afër Prishtinës

para një dite - Indeks online

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuara nga njësitet relevante policore, të cilët me urdhëresë zyrtare kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës, në të...

Katër të arrestuar në Podujevë për falsifikim të dokumenteve zyrtare

para një dite - Indeks online

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë e shtetit, ka realizuar një operacion në Podujevë i cili ka rezultuar me arrestimin e katër personave...

Plantacion i mbjellur me kanabis në Prishtinë, arrestohen disa persona

para një dite - Lajmi.net

Operacioni i parë është realizuar nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuar nga njësitet relevante policore, të cilët kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës,...

Plantacion i mbledhje me kanabis në Prishtinë,arrestohen disa persona

para një dite - Lajmi.net

Operacioni i parë është realizuar nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuar nga njësitet relevante policore, të cilët kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës,...

Zbulohet plantacioni i mbjellur me kanabis në Prishtinë, arrestohet një person

para një dite - Bota Press

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuara nga njësitet relevante policore, me urdhëresë zyrtare kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës, në të cilën ishte...

Arrestohen katër persona nga Podujeva, dyshohet se në bashkëpunim me një noter tjetërsuan një parcelë

para një dite - ATV Live

Drejtoria për Hetimin e Krimeve Ekonomike dhe Korrupsionit, në bashkëpunim dhe koordinim me prokurorinë e shtetit, kanë bërë arrestimin e katër personave të dyshuar në Podujevë. Në njoftimin e policisë...

Zbulohet plantacioni i mbjellur me kanabis në Prishtinë, arrestohet një person

para një dite - Periskopi

Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotik, të asistuara nga njësitet relevante policore, me urdhëresë zyrtare kanë kryer bastisjen e një shtëpie në fshatin Gllogovicë të Prishtinës, në të cilën ishte...

Operacion i madh i Policisë në Prishtinë: Kishin mbjellur plantacion me kanabis, arrestohen disa persona

para një dite - Gazeta Metro

Departamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë personave të dyshuar të përfshirë në vepra penale. Operacioni i...

Në dy operacione arrestohen pesë persona për narkotikë dhe falsifikim të dokumentëve

para një dite - Arbresh

epartamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës (PK), sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë (5) personave të dyshuar të përfshirë...

Në dy operacione të suksesshme nga departamenti i hetimeve, arrestohen 5 persona

para një dite - KosovaPress

Departamenti i hetimeve pranë Policisë së Kosovës, sot gjatë ditës ka realizuar dy operacione të suksesshme policore, të cilat kanë rezultuar me arrestimin e pesë personave të dyshuar të përfshirë në vepra...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK